• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofi - tak to je mi líto, to se ti asi špatně přisávala, že? a nezkoušelas zajít do Krtečka k Janě Čurdové? má tam každou středu laktační poradnu, pomohla by ti, ukázala, třeba byste něco vymyslely, malá je ještě maličká...nevzdávala bych to....držím palečky! :slight_smile:
13. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi asi taky si myslím že špatná technika kojení....ničím jiným to fakt není....a jdi k té čurdové je fakt super.MM ničím nenahradíš
13. lis 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zofi tak to je milíto žejsi musela přestat kojit.A musím se přidat k názoru že je příčínou šptná technika kojení.Tak ať se ti brzy zahojí.A můžeš potom kojit a ž budeš v pořádku nebo ji už chceš nechat na nutrilonu.Byla by to škoda pokud by jsi měla mlíko nekojit ji.Ale držím ti palečky ať ti to všechno dobře dopadne :wink:
13. lis 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žofi :dizzy_face:
Je mi líto že už nemužeš kojit :confounded: chci ti dát jen menší radu :wink: Já jsem bohužel přišla o mlíko ze dne na den a mužu ti říct že to bylo strašné. Malému nutroš strašně chutnal ale totalně zatvrdl. Pokud ještě mužeš tak malou zkus ještě nakojit aby ti nezatvrdla a přecházej opatrně. :wink: :slight_smile:
Já bych zkusila ještě zabojovat :fearful:
13. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám zakázané od gyndaře, jelikož mi Eli začala sát krev a to opravdu už nejde. Už jsem i kojila přes kloboučky a taky to nepomohlo
13. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a odstříkávat můžeš? že bys jí dávala to odstříkané a hojila se a až se zahojíš, třeba se zase rozkojíš....zkus mrknout na www.kojeni.net
13. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli to nepujde tak ti dam ještě jednu radu jestli mužu :wink: . Kup pro malou Nutrilon Omneo byl mi doporučen na pohotovosti a v porodnici. Je šetrnější a je nejlepší co muž byt po mateřském mléku. :wink:
13. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zdravime vsechny, oba ted s domisem soplime, tak je to na prdik....jak se mate vsechny? deticky zdrave?
13. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.... :slight_smile:
Venku je pěkná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je byla sem se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to jdem na plavčo
14. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na chvilku se k vám vkradu :slight_smile:
Potřebuji poradit dobrého pediatra v Ostravě, nejlépe v Porubě. Máte prosím nějaký tip? Díky moc :wink:
14. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tady zase mrtvo.Co blbnete,kde všichni jste?Malý mi sp a já se nudím,chtěla jsem zajet do hyperky,ale semnou nikdo nechce a mě se nechce samotné,tak pojedu asi do ... :frowning2:
Jinak se nelekněte v ikonce je můj budoucí manža :grinning:
14. lis 2008 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2008 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni to ti admini smažou
14. lis 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla s malým tak nějak nestíháme.Chtěla jsem se vás zeptat jetli některá nechodíte plavat s broučkem do Plaváčka ve Vítkovicích?
14. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani já a sem moc moc moc nadšená a spokojená co ty?
14. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to máš krásného manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku tak to je super já jsem tam právě dnes byla s malým se jen podívat a už jsem to i zaplatila a příští týden půjdeme poprvé.Tak to jsem ráda že jsi spokojená tož to já budu určitě taky a snad se tam potkáme,bude mi volat sestřička a domluvíme se kdy máme přijít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už tam s malou dochazíte dlouho?
14. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani mám 3 lekci a ta kočka co to vede ty vaničky je super..povídá o manipulaci správné, co dělat a jak a proč ne tak...plno říkanek zná umí dítko zabavit máš kde přebalit nakojit přebalováky, krmící židličky herna...no velká kočárkárna já sem moc ráda že tam jsem rajka to doporučila a těším se až půjdem do velkého bazénu v kolik jsi tam byla?
14. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam byla kolem desáté a zrovinka ve vaně nebylo žádné mimi á v bazénu se koupalo asi 6 maminek s mimčama.Procházela jsem si to s p.Čermákovou ukazovala mi všechno byla jsem nadšená a právě mi říkala že tam potom s miminkem můžu zůstat jak dlouho budu chtít.No určitě si dokoupím další lekce a budu docházet s malým i do velkého bazénu.A který den tam s malou chodíš?
14. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani pátky na 12.30 :wink:
já tay plánuju pokračovat :wink:
14. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tam byla po 12.00 s penězma pááč jsem nevěděla ráno jestli tam budemem chodit nebo néé a nevyslíkala jsi malou zrovinka z kombinézy u dveří na podložce? :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo :grinning:
14. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jééé tak to je náhodička ty jo a máš krásnou holčičku,koukala jsem na vás a malá se usmívala asi se těšila :slight_smile: :slight_smile: tak to se budu těšit že se potkáme :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ona se tlemí furt :grinning: :grinning: :grinning: ale já tě nepostřehla vůbec :astonished:
14. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: je krásná a smála se.a Zdržuješ se tam chvilku nebo zaplavete a utíkáte domů?
14. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no gojgáme teda kojíme a pak jdeme na hřbitov zasvítit mamce...ono je tam dost horko.. a sára je po plavání mrsklá takže jdeme ven dneska vytuhla hned u té socky :grinning:
14. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si taky říkám že ze začátku to není na žádné vysedávání,malý bude hotovson po půl hoďce :grinning: A ty přijíždíš autem?To já chodím pěšky mám to kousek,bydlím hned vedle veteriny.
14. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ne jezdím šalinou pokud možno nízkopodlažní dneska ta ochota lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to mám na celý den
14. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to povídej já když někam chci jet tak jedině autem a tramvajklou jedu fakt jen někdy,chtěla jsem jet do Hrabůvky jedno odpoledne no nacvakaná tramvaj tři projeli a já to vzdala a odkud jezdíš?
14. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek