• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
z poruby vozovny tam bydlím.takže mám jistotu že bude prázdná ta šalina že se vlezu.....jinak je tady kenny ale po referencích nejen tady jsem tam nešla a jsem ráda.Ty se máš, že to máš kousínek :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem byla dnes v šoku,že mám za domem něco takového :sweat_smile: o kenny jsem taky slyšela a potom j ještě jedno plavání v Atomu,ale mě zaujali tady ta vana,že se nejde s tak malým mimčem hned do velkého bazénu :slight_smile: a to jsem si myslela že tady je to konec světa,že tady nic není.No bydlím tady dva roky tak že se zatím rozkoukávám :slight_smile: :slight_smile: objevila jsem to jednou na prochajdě s malým.
14. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš až bude sáruš větší a vydrží bez ryku určo si dám po bazénu latté :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme je kousek od sebe tak až nám trošku povyrostou tak posedíme a splknem :dizzy_face: jsem zvědavá jak to bude zvládat ten můj bobeš,já už nekojím jsem na nutrilonu tož uvidím :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jí kojím, ale sára je celkově hyperaktiv neposedí nepoleří pořád chce huštat poskakovat podrncávat no to se to kafo blbě poije když je takový žibel snad se zklidní až budem třeba sedět ve sportáku...takže doufám
14. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám taky,malý mě chvilku nevidí už fňagá,ale vodu má rád i proto jsem se tak brzy přihlásila do plavání a uvidím snad to zvládne.Chtěla jsem to nechat až po půl roce,ale co si budem doma mě to samotnou moc neba a potřebuju mezi lidi :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hani ono je i lepší ten přechod vanička bazén ....než rovnou bszén přece jen už mimčo cosik umí
14. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím,jsou přece jen ještě malinkatí :slight_smile:
14. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přišla jsem Vás jen pozdravit,jelikož tu mám mamku a bráchu a pak jedu pro toho mého na svinov na vlak.Jedou semnou abych se nebála tak je to o ničem a mám sama strach :grinning: Ted se dívaj na horor a to já nemusím :slight_smile:
14. lis 2008 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přejí vám všem prásné ránko.Koukám že jsem tady dneska první :slight_smile: .Při sobotě si každý rád přispí toje pravda.Jenom my stále stáváme v šest ráno ať je víkencd nebo není.Nojo prcek nám udává tempo maší rodiny :grinning: .
15. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Vidím že tady je mrtvo a nikdo mi neporadí. Celý týden slibuji Petříkovi že pujdeme do sklepa strašidel na černé louce a oni mají normalně od října do konce roku zavřeno :angry: :angry:
Mě trefí co teď? Na dnešek máme program jdeme na narozeniny ke Kristýnce (nevěsta Petříka) :grinning: má 6 let :wink: Ale co zítra nevíte nahodou některá o nějakém programu nebo nápad? Díky a papa :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany no zoo, bazén, :frowning2: ináč taky nefím
15. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak nam skoncilo pekne pocasie.Tak mi je lto luto.Mala miluje kocik
15. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian dyt pere oskar :astonished:
15. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je hnusne.Fuci neskutocne.
15. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ZOO mě taky napadlo ale je docela kosa na procházení po venku. To by asi neprošlo :wink:
15. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je ale svítí oskar když se bavlečete no klyby bylo zataženo tak je to naprd úplně
15. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kaj stééé všeci...
hani pak písni kdy budete chodit :wink:
15. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian jakpak se máte?
15. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jdu Vás narychlo pozdravit.Teď jsme dojeli z mamčiné oslavy a jsem úplně hotová :frowning2:
Dneska o půlnoci jsem jela pro toho mého na nádraží a šli jsme spát kolem druhé a ráno budíček o půl 7 a lítačka po obchodech narychlo jsme kupovali mamce dárky.Takže toho mám už až nad hlavu a jsem ráda,že mi malý ted spí a já mám klid,Žanet taky jsem uvažovala co zítra a taky mě napadla zoo,ale na ní je určitě zima :frowning2: Tak nevím
15. lis 2008 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nás zítra čeká oslava narozenin, nikolčiny babičky, takže ráno budu dělat minutky a odpoledne příjde návštěva, takže nám to zítra uteče až moc rychle. při tom co bych chtěla všechno udělat, bych potřebovala dvě neděle.zoo mě taky láká, ale asi až příští rok, letos už na to asi nebude počasí.
15. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se těším na zoo na jaře s malou to už bude čumákovat ve sporťáku a bude kukat :grinning: :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčata,vidím,že tady nikdo není :angry:
Tak Vás jdu jen pozdravit a pak jak přijede ten můj zajedu si do obchodu.
Den teď už na to zoo není počasí,zvířata většinou budou schovaná :slight_smile:
Chceme si koupit pernamentku do solné jeskyně a na bazén abychom měli v zimě co dělat a nesděli jen doma nebo nechodili jen ven.jelikož bude zima tak venku pobudeme vždycky chvíli. :slight_smile:
16. lis 2008 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile: my taky začínáme chodit na bazén co jiného v takovém nečase :confounded:
aspoň se zabavíme trochu,ve čtyři je už tma to je taky na pytel.Segra včera odjela domů tak je tu klid malá se nemá ským hádat :slight_smile:
16. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Máji.
Co děláš za chvíli máš nějaký plán?
16. lis 2008 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec to je ale vošklivo.....ale budu muset ven....včera jsme nebyly a ten den se prostě vleče
16. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky venku je teda vážně kosa byli jsme jen v obchodě a brrr :frowning2: ale Luci je to fakt ten den pak vůbec neutíká když jsme celé odpoledne jen doma je to na nic ta zima už at je jaro to budou procházky malá už bude sedět ve sportáku a koukat po světě už se strašně těším :slight_smile:
16. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky přejí krásný den :slight_smile: taky jsem byla dneksa s malým venku a pěkně tam fouká a je tam kosa :confounded: .Já pokud nejdu ven s malým tak je protivný a stejně musím jít ven a provětra se.Malý je v kočárku a ve fusaku schovaný tomu je tam dobře,ale už nechce moc sedět rád by lítal.Tak naše procházka je nanejvýš dvou hodinová a honem honem domů.A šup z kočárku ven :grinning:
16. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni taky taky jaro bude bombaaaaa sice do sportáku pojdem dřív, ale to neva
hany mi říkal že si má vzít čepici byl 2h venku se psem a má omrzlé ušiska
16. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak dneska je tam hnusně tak nikam na výlet nejdem. Kubík se ráno probudil s rýmou (opět) sotva zkončila :angry: . Zajdeme se podívat na čumendu do Schopingu do HM. Petříkovi koupím manžestráky a mají tam dobré rukavice pro Kubíčka :wink: A v CA jsem viděla ty termo štramplíky pro Kubu za 150 a v kojeneckém na Lenince mi je kočena nabízela za 200 až 250. Tak zase ušetřím. :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek