• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
stou zimou se přídávám.Jak byl malý ještě miminko tak jsem nesnášela to oblíkání nejprve sebe a pak jeho a já byla spocená až za ušima :grinning:
Ted se oblíkne i sám něco,ale i tak.Buďte rádi holky,že máte ještě nelezoucí děti některé,to pak je mazec a chodící ani nemluvím,to v kočáru nevydrží.Aspoň u nás to tak bylo i u kamarádek.Jsme si říkali,kde jsou ty časy kde jen leželi :grinning:
16. lis 2008 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak jsem chtěla napsat,že jsme taky byli venku s pejskem a taky málem umrzli jak se už ochladilo. :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Moni a Májo chci se zeptat jestli by jste semnou nechodily cvičit? Vy jste myslím Hrabuvka nebo Dubina. Moc si to nevybavuji ale myslím že nějaké cvičení jsem viděla ve Špalíčku jestli se nepletu? Co vy na to :wink: :slight_smile: Je to tak u prostřed cesty. Já bych sedla na 1 a vy taky :sweat_smile: Jestli teda mate zajem. Klidně se někdo muže další přidat. :dizzy_face:
16. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet já bych chodila moc ráda,ale podle toho na jaké cvičení.Jelikož se snažíme o mimčo,tak aniž bych o tom třeba věděla byla bych nerada,kdyby se něco stalo :slight_smile:
Kvůli tomu jsem přestala chodit i na solárko,kde jsem si sem tam šla odpočinout na tu chviličku :slight_smile:
16. lis 2008 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni jelikož se snažíte o miminko tak pro tebe ja jakekoliv cvičení riziko. Tak já nevím, na co by sis troufla? :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě.Já budu ještě když otěhotním brána jako riziková,takže nevím.Asi bych to neriskovala.Dr.říkala už tedka,že se nemám tahat s těžkými tašky a pokud možno tak ani s malým :unamused: Takže bych měla strach
16. lis 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těžkými věcmi jsem chtěla napsat,ale myslela jsem na tašky :grinning:
16. lis 2008 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma z prochajdy je tam fakt kosa byli jsme necelé dvě hodky malá prospaná já promrzlá :slight_smile: tak ted už jen na dvě a půl hodky malou zabavit okoupem nakrmíme a jde se chrupkat teda malá jde chrupkat :grinning: a já budu odpočívat :grinning: no taky jsem se chystala s kámoškou na cvičení ale nějak jsme se nedostali a ted jsme si řekli že to necháme až od nového roku protože budou vánoce zaprvé přípravy a za druhé moc dobrého jídla :grinning: tak by to cvičení třeba bylo k ničemu :confused: no nic mizím malou už to nebaví samotnou
16. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ještě otázka kdy chceš malou šoupnout do sportáku?
16. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni no sama nevím mám fusak a kombinézu a ještě se vleze chci vydržet co nejdýl, ale myslím že leden to jistí :confounded:
16. lis 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
My taky chodíme do Plaváčka, v pátky 11:30 a rovnou do bazénu. Na vaničkách bylo plno, tak jsme šli ve 4 měsících do bazénu a super, už trénujeme potápění.
My zatím ještě jezdíme v hlubokém, dneska jsem už vytáhla fusak a vlezeme se i s ním. Dosud nám zatím stačila zimní zavinka z Emitexu, ale už Pajdu radši dávám do fusaku.
16. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ! zanet myslím že po Vánocích by to bylo asi fakt lepší to už budu přestěhovaná a to vánoční jídlo je fakt lákač :slight_smile:
16. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak v ostrave uz je takova zima .
my tady mame 18 stupnu
16. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani tak ty žiješ v Itálii ,my v česku :grinning:
Máji a už víš konkrétně jak to máte?Jestli Vám jí teda dají nebo co?
Na to,že si berete družstevní tak to je dost peněz,už ted šlo družstevní dolů a 2+1 osobka taky a půjdou ještě víc. :slight_smile:
16. lis 2008 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dají,ale musíme počkat.Já vím sice na jak jsem se dívala na net tak to nešlo o moc a navíc jsme to nemohly vědět to nikdy nevíš a ani nejsem naštvana :slight_smile: kdybys bydlela v baráku jako my tak bys to pochopila velice rychle :grinning: a to co prý stím barákem má být :confounded: brrr,to jsem pak ještě víc ráda že jdem pryč(i když mohla by cosi slevit že :grinning: )
16. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo.No my jsme se dívali a šli dolů o dost 100 000 -150 000.a odhadce co tady byl,byl expert,protože jsme si ho platili,tak říkal,že to ještě není konec,že ještě dolů půjdou po Novém roce.Kámoš dělá makléře a taky dneska nám říkal,že byty jdou dolů a družstevní bude stát do milionu a osobka o něco víc.Tak si to vyřizujeme,ale bude to vyřízené tak na přelomu prosinec leden,jelikož jsou svátky tak to zbrzdí :slight_smile:
16. lis 2008 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurnik to není dobrá zpráva hlavně pro mě když chci byt prodat :frowning2:
16. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 3+1 nevím kolik budou stát segra měla štěstí pradaly2+1 za 1.150 000,- tak ti jsou vysmátí a já to už neřeším protože bych se musela zbláznit co teď už že?!
16. lis 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda štěstí měla,mamka prodala družstevní v Zábřehu u Lídlu,žádaná lokalita,za barákem školka škola oobchod,mhd,nakupní centrum blízko atd.doma měla vše nové,dveře předsín,kuchyn,koupelnu,záchod atd.,ale prodala ho jen za 1 050 000.A to bylo vše chvíli nové a krásné,kdyby nám dali na družstevní,protože moc nechtějí dávat nemáš čím ručit,tak bychom ho hned brali.Tak už u ní se to ukázalo,že to kleslo:frowning2:Dřív by ho podala za minim.milion a půl.
16. lis 2008 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a velký 76m2 3+1.No já jsem zvědavá.Tady ten byt je osobko a dáme mu za něj milion,pokud nebude chtít tak nám kámoš sežene 3+1 větší za milion.
16. lis 2008 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chrápat :slight_smile:
Malý mi dá poslední době dost zabrat a jsem dosti unavená,chce se mi spát.Tak si jdem nachystat véču a lehnout si,mějte se pá
16. lis 2008 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tu mám megakoš..tak jdu na to pusím si markýzu slovensko má talent na české telce je prd májový
16. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy ho prodávala segra o prázdninách
16. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super ze jdou byty dolu to by jsme nejaky mohli koupit
16. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi ukaž nějaké fotky malé a tak.....
16. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Dneska jsme si trošku pospali a kdyby nás nevzbudil taťka tak ještě beztak chrápem.
Malý čučí na novu na pohádky o koňích tak je našený,protože je miluje a jak tam sněželo v té pohádce tak byl taky hotový,tak se těším tady na sních jak půjdem ven a na saně,teď má větší rozum jak minulý rok,tak se těším jak si to užijeme :dizzy_face:
17. lis 2008 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....

Moni, tiez sme pozerali na mustangov :wink:

Dnes som chcela ist s malou vonku ale prsi, tak zas nic....
17. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady zatím ee frčíme se ségrou za mamuš..a kdyby začlo, mám pláštěnu, nějak se zabavit musím jináč se to vleče a vleče
17. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhoJ Raduš,já ani nevím jak se to jmenovali,ale malý je do zvířátek strašně hotový.Kdyby jsme jeli tedka do zoo tak odtama vylezeme večer a ještě s brekem :grinning:
jj pršelo no,taky jsem chtěla,ale nakonec jsme se vrátili,protože jsem si nevšimla,že začlo pršet až když jsme sešli schody :grinning:
Ted mi malý spí a spí dlouho tak mám klídek :slight_smile:
A tady zase nikdo :cry:
17. lis 2008 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau mě malá taky spí :slight_smile: tak pohoda,dneska jsem se trochu rafla z kámoškou tak si to teď žehlím :confounded: ,ale vypadá to dobře tak snad mě veme na milost :cry:
Radu toho Nema dvojku asi ještě nemáš že?
Moni když ti dám dvd tak můžeš mi tu novou pohádku vypálit?
Nemáte někdo Madagaskar 1,2 ?
17. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek