Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
17. lis 2008
Čau Májo a co si jí provedla zlobidlo.
Klidně bych Ti jí vypalila,teda né já,ale ten můj,protože to neumím s cd na cd 😃
ale z pc na cd :-N
m.o.n.i.k.a
17. lis 2008
A už lije a lije 😞
lucenekautor
17. lis 2008
moni dyt to můžeš z cd do pc a z pc do cd 😉
m.o.n.i.k.a
17. lis 2008
jj já vím,ale bylo by to zbytečně složitější a delší.Tak jak to udělá s cd na cd to by bylo rychlejší 🙂
lucenekautor
17. lis 2008
to je rychlovka teda podle typu pc....
zofinecka1
17. lis 2008
Maji my máme Madagaskar 1 😉 😃
raduska2006
17. lis 2008
Maji - este nemam. ...ak budes chciet nieco vypalit, tak sa mozme dohodnut....staci ked pisnes do Ip, alebo na skype...aspon si budem mat dat s kym kafe 😃 inac, mame Madagaskar 1 a este kopu dalsich rozpravok... 😉
m.o.n.i.k.a
17. lis 2008
mája beztak chrápe 🙂
maja26
17. lis 2008
nééé nechrápu já uklízím a peču 🙂 dělala jsem hop do trouby mezi tím manželská povinost :-N no no no,příjde tchán z tchýní tak uklízím ať on zas nepomlouvá :-p
m.o.n.i.k.a
17. lis 2008
Vás pomlouvaj jo?
maja26
17. lis 2008
ne tchán mě to bys musela do toho vydět on je trochu jeblý,žije si nějakej svůj svět,tchýně je super taky se sním rozvedla 🙂 ,ale ona neví že by tu měl přijí
katiisek
17. lis 2008
Ahojte maminky,tady jedna z Ostravy.
zofinecka1
17. lis 2008
zdravím novou maminku 😉 :-N
katiisek
17. lis 2008
Děkuji 🙂
m.o.n.i.k.a
17. lis 2008
Aha,to já se s tchýni a s tchánem nebavím jako jo,když příjdou pozdravíme se a sem tam prohodíme řeč,ale oni tu nechodí,tchán pracuje v Praze a s tchýni je to složitější a i ten můj je rád,že se moc nestýkáme,taky složité,jinak může být fajn. 🙂
Katissek vitám Tě. 😉
zanetka82
17. lis 2008
Ahojky.
Vítam taky Katisku mezi nama 😉 🙂
Májo Madagaskar 1 mám a 2 se právě hraje v cinestaru. Petr včera chtěl jít s Petříkem a je vyprodáno na 2 dny do předu ]-( To je mazec =-)
kykinka
17. lis 2008
Ahojky holky
Maji pokud chceš Madagaskar 2 řeknu tchánovy,robí v cinestaru pouští tam filmy a většinou vše máme od něho. Minule jsme byly v kině a měli jsme V.I.P vstupenky od tchána a ta baba pokladní kukala jak puk.
Kati kde jsi se tak dlouho courala?Že ses ani neozvala 😃
anico
17. lis 2008
ahoj luci kde najdu ty tvoje fotky chci je ukazat mamce
maja26
18. lis 2008
Dobré ráno 🙂 dneska se mi zdál STRAŠNÝ sen 😢 normálně jsem načapala manžu a on mi místo omluvy dal papíry na rozvod ježííííš to jsou sny :-| .Hned jak přijede tak ho seřvu,že mám kvůli němu takové dementní sny 🙂
kyky tak sežeň Madagaskar 2 to by bylo super !
m.o.n.i.k.a
18. lis 2008
Máji mám poslední dobou taky hrozné sny 😞
Předevčírem na včerejšek se mi zdálo,že jsme šli do obchodu a tam jsme potkali nějakou holku a ta zamnou přišla,že sní má ten můj 11ti letou dceru Viktorku,jsme se zhádali až nakonec jsme se stou holkou porvali a pak mi ten můj řekl,že je to tak,že mi lhal a tajil jí.atd.No já se vzbudila zpocená,hotová a byla jsem ráda,že to je jen sen.A pak jsem si uvědomila,že jsem ráda,že mám chlapa,který byl v té době svobodný a bezdětný 😃
maja26
18. lis 2008
😃 to je strašné ta mateřská to máme asi s toho,že nic neděláme 🙂 a pak myslíme na blbosti
m.o.n.i.k.a
18. lis 2008
No asi jo,asi je to z toho nic nedělání 😃
Musím s malým ven,zrovna je na nočníku a jdem před barák nebo se projít.Venku je zima nechce se mi teďka,ale musím o jít provětrat :-N
TAK PÁ
maja26
18. lis 2008
to my asi půjdem odpoledne až příjde mamka,samotným se nám nechce 🙂
m.o.n.i.k.a
18. lis 2008
tAK KDYŽTAK PŘIJDTE PŘED BARÁK,MY TADY BUDEM I S PEJSKEM A TO SI MALÝ SNÍM LÍTÁ JAK STŘELENÝ.tak já se jdu nachystat ať můžem jít,aspoň mi bude odpol.dobře spát 🙂
kykinka
18. lis 2008
Už mu píšu!
Odpověď dám za chvíly 😉
maja26
18. lis 2008
díky kyki 😉
kykinka
18. lis 2008
Maji tak se popta v kine,prý se to příští týden začíná hrát v luně bo tam taky dělá 😉
zanetka82
18. lis 2008
Ahojky.
Mám doma oba kluky a už jsem na nervy ]-( 8-( to je děs když si představím že bude Petřík doma 3 týdny :-p . Ve školce dělají plastové okna a malujou. Perou se hadají se jaka pohadka pojede atd.... :-S
m.o.n.i.k.a
18. lis 2008
Tak už jsme doma,udělali jsme si pěknou procházku,malý byl hodný doma je rošťák tak dopol.sním budu chodit častěji,je to lepší než se sním rozčilovat doma 🙂 Teď jsme poobědvali a šel spát,stačila chvilinka a spí už jak dudek 😃 ¨
Žanet to Ti věřím,já když tady mám od kamarádky malou a ona si jde něco zařídit jí hlídám,tak to je někdy taky o nervy,se perou o hračky,malý jí nechce něco půjčit tak řve,začne řvát i malý,tak to jsem taky vždycky na nervy 😃
Ze začátku ještě chvíli vždycky pištěla po mamce,tak jsem se vždycky bála,že se už neuklidní a bude řvát než příjde.Teď už v poho až na ty bitky :-N
denber
18. lis 2008
ahojky, právě opětovně zjišťuji jak je super-když má niky extra dobrou náladu a já potřebuji spát🙂 holky nezmrzly jste ještě, já ráno myslela ..... náhodou - nepotřebujete někdo odsávačku, mám jednu doma a zhola nanic😞(( co jinak děláte, zofi co škola?

Začni psát odpověď...

Odešli