• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Čau Májo a co si jí provedla zlobidlo.
Klidně bych Ti jí vypalila,teda né já,ale ten můj,protože to neumím s cd na cd :grinning:
ale z pc na cd :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už lije a lije :frowning2:
17. lis 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni dyt to můžeš z cd do pc a z pc do cd :wink:
17. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím,ale bylo by to zbytečně složitější a delší.Tak jak to udělá s cd na cd to by bylo rychlejší :slight_smile:
17. lis 2008 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je rychlovka teda podle typu pc....
17. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji my máme Madagaskar 1 :wink: :grinning:
17. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji - este nemam. ...ak budes chciet nieco vypalit, tak sa mozme dohodnut....staci ked pisnes do Ip, alebo na skype...aspon si budem mat dat s kym kafe :grinning: inac, mame Madagaskar 1 a este kopu dalsich rozpravok... :wink:
17. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mája beztak chrápe :slight_smile:
17. lis 2008 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé nechrápu já uklízím a peču :slight_smile: dělala jsem hop do trouby mezi tím manželská povinost :sweat_smile: no no no,příjde tchán z tchýní tak uklízím ať on zas nepomlouvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vás pomlouvaj jo?
17. lis 2008 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne tchán mě to bys musela do toho vydět on je trochu jeblý,žije si nějakej svůj svět,tchýně je super taky se sním rozvedla :slight_smile: ,ale ona neví že by tu měl přijí
17. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,tady jedna z Ostravy.
17. lis 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím novou maminku :wink: :sweat_smile:
17. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
17. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,to já se s tchýni a s tchánem nebavím jako jo,když příjdou pozdravíme se a sem tam prohodíme řeč,ale oni tu nechodí,tchán pracuje v Praze a s tchýni je to složitější a i ten můj je rád,že se moc nestýkáme,taky složité,jinak může být fajn. :slight_smile:
Katissek vitám Tě. :wink:
17. lis 2008 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Vítam taky Katisku mezi nama :wink: :slight_smile:
Májo Madagaskar 1 mám a 2 se právě hraje v cinestaru. Petr včera chtěl jít s Petříkem a je vyprodáno na 2 dny do předu :angry: To je mazec :confused:
17. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Maji pokud chceš Madagaskar 2 řeknu tchánovy,robí v cinestaru pouští tam filmy a většinou vše máme od něho. Minule jsme byly v kině a měli jsme V.I.P vstupenky od tchána a ta baba pokladní kukala jak puk.
Kati kde jsi se tak dlouho courala?Že ses ani neozvala :grinning:
17. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci kde najdu ty tvoje fotky chci je ukazat mamce
17. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: dneska se mi zdál STRAŠNÝ sen :cry: normálně jsem načapala manžu a on mi místo omluvy dal papíry na rozvod ježííííš to jsou sny :unamused: .Hned jak přijede tak ho seřvu,že mám kvůli němu takové dementní sny :slight_smile:
kyky tak sežeň Madagaskar 2 to by bylo super !
18. lis 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji mám poslední dobou taky hrozné sny :frowning2:
Předevčírem na včerejšek se mi zdálo,že jsme šli do obchodu a tam jsme potkali nějakou holku a ta zamnou přišla,že sní má ten můj 11ti letou dceru Viktorku,jsme se zhádali až nakonec jsme se stou holkou porvali a pak mi ten můj řekl,že je to tak,že mi lhal a tajil jí.atd.No já se vzbudila zpocená,hotová a byla jsem ráda,že to je jen sen.A pak jsem si uvědomila,že jsem ráda,že mám chlapa,který byl v té době svobodný a bezdětný :grinning:
18. lis 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to je strašné ta mateřská to máme asi s toho,že nic neděláme :slight_smile: a pak myslíme na blbosti
18. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jo,asi je to z toho nic nedělání :grinning:
Musím s malým ven,zrovna je na nočníku a jdem před barák nebo se projít.Venku je zima nechce se mi teďka,ale musím o jít provětrat :sweat_smile:
TAK PÁ
18. lis 2008 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my asi půjdem odpoledne až příjde mamka,samotným se nám nechce :slight_smile:
18. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAK KDYŽTAK PŘIJDTE PŘED BARÁK,MY TADY BUDEM I S PEJSKEM A TO SI MALÝ SNÍM LÍTÁ JAK STŘELENÝ.tak já se jdu nachystat ať můžem jít,aspoň mi bude odpol.dobře spát :slight_smile:
18. lis 2008 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mu píšu!
Odpověď dám za chvíly :wink:
18. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky kyki :wink:
18. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji tak se popta v kine,prý se to příští týden začíná hrát v luně bo tam taky dělá :wink:
18. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mám doma oba kluky a už jsem na nervy :angry: :rolling_eyes: to je děs když si představím že bude Petřík doma 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ve školce dělají plastové okna a malujou. Perou se hadají se jaka pohadka pojede atd.... :confounded:
18. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma,udělali jsme si pěknou procházku,malý byl hodný doma je rošťák tak dopol.sním budu chodit častěji,je to lepší než se sním rozčilovat doma :slight_smile: Teď jsme poobědvali a šel spát,stačila chvilinka a spí už jak dudek :grinning: ¨
Žanet to Ti věřím,já když tady mám od kamarádky malou a ona si jde něco zařídit jí hlídám,tak to je někdy taky o nervy,se perou o hračky,malý jí nechce něco půjčit tak řve,začne řvát i malý,tak to jsem taky vždycky na nervy :grinning:
Ze začátku ještě chvíli vždycky pištěla po mamce,tak jsem se vždycky bála,že se už neuklidní a bude řvát než příjde.Teď už v poho až na ty bitky :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, právě opětovně zjišťuji jak je super-když má niky extra dobrou náladu a já potřebuji spát:slight_smile: holky nezmrzly jste ještě, já ráno myslela ..... náhodou - nepotřebujete někdo odsávačku, mám jednu doma a zhola nanic:frowning2:(( co jinak děláte, zofi co škola?
18. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek