• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
den ahoj. Jo škola v poho už mám nějaké zápočty hotové a teď v pátek mám další. No už začíná zkouškové období, tak to bude zase mazec. :grinning:
18. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nemluv, já už jednu mám za sebou, ale 2,9,16.12 mám další. což bude šílené tři týdny po sobě, loni to tak šlo, ale letos, když si niky usmyslí-tak den na to "klidně"nešáhnu. bude si chtít hrát, povídat, nebo nejhorší co by mohlo nastat by byly zuby.......... zápočty teď naštěstí nemáme:slight_smile: včera nebo kdy sem tě myslím viděla, s kočárkem a asi tvojí mamkou(nějakou paní), ale jeli sme kolem vás autem, tak pozdravit nešlo :frowning2:
18. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda. Zase jsme se minuli. :grinning: :frowning2:
18. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holkýýýý mám super kauf lehátko pappasa růžové do 13kg s vibrací funglovka nové za 1700Kč já su ale čikofná :grinning:
18. lis 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj.škoda:( co malá, hlídají babičky, když si ve škole?
18. lis 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi nebyla jsi náhodou v pátek večer z manžou v Porubě v Tescu?Já jsem byla ze segrou nakoupit,daly jsme holky spát a chlapci měly hlídku :slight_smile: .Zdá se mi že jsem tě tam viděla,ale nechtěla jsem nic říkat,ono to tak divně před těma chlapama vyzní jak řeknu ahoj nejsi zofinecka z modrého koníka :grinning: .Byly jsme tam kolem sedmé- osmé hoďky :slight_smile:
18. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci takové lehátko a jiné věci paní prodává na MMB od 1500 do 3tis uplně nové já uvažovala u mišky o tom 3 v 1 stoličku ta 1100 novou ale nakonec jsem to vzdala zbytečné vyhozené věci a je to jen na pár měsíců :wink:
18. lis 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byla jsem tam. Měla si se ozvat.
Den: jo hlídá moje mamka. Je to super. :grinning:
18. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou to lehátko pappasan je super to bude mít Sárinka super :slight_smile:
18. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky já to mám nové a nové se prodává za 2300 nejlevněji co jsem viděla, mě šlo o to že jsme prodali ten fischer price houpajdu akvárium sára v tom vřísklala a nechtěla být miluje vibrace takže zvítězilo toto páč je do 13 kg tak to užijem si myslím, jinak většinou dělaj lehátka do 9kg sára už má 7 kg tak to by bylo na chvilku, musela jsem se řídit počtem kil a tot mi vyšlo nejlíp i s cenou :wink:
18. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje cena 1700 i s poštou
18. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a hlavně je růůůžovééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vidím kyky že jsi v mmb sběhlá když budu potřebovat tak písnu si detektiv patočka :grinning:
18. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci když něco potřebuji tak to seženu víš :wink:
18. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..... :slight_smile:
Musím do obchodu ale moc se mi tam nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste? Já už jsem zpátky a tady nikdo :confused:. Přece nejste venku je tam stráááášnáááá kosa brrrr :rolling_eyes:
19. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem doma,kosa tam naštěstí jsem včera dělala obr nákup takže mám zásoby jídla na týden tož já nemusím vytáhnout paty :grinning:
19. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale za to musím uklidit :unamused:
19. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Teďka jsem taky douklidila a čekám na toho mého drahého,jel na školení a pak jedem k babí a do centra :slight_smile:
Kosa tam je strašná větrala jsem v ložnici a když jsem tam přišla asi po deseti min.jsem myslela,že tam umrznu.
Musím se pochlubit :sweat_smile: Dostala jsem od miláška krásný prstýnek s briliantem jen tak pro štěstí :dizzy_face:
19. lis 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Máji,zkoušela jsem zjistit jak stou barvou,zda Ti to chytne a prý by Ti to mělo chytnout,ale ty vlasy se musí odbarvit.Nebo kdybych dala přímo červenou,mohlo by Ti to chytnou do zrzava.Ale to asi jako každá barva do tmavých vlasů,já mám bílí melír v tmavých vlasech a taky jsem to měla ze začátku na koncích zrzavé,ještě mám tedka a to jsem šla 3x na přebarvení,protože ty konečky mám dost tmavé jak vrch. :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už jsem zas uvažovala že bych si dala třeba dvětlý melír ale jen tak tři čtyři nějaké prameny na oživení víš,ne jak jsem to měla celé promelírované,jen tak nahoře zepar.
Doufám že prstýnek ti přinese štěstí :grinning:
19. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky právě jen nahoře asi ž pramenů,ale hrubších,že když si vlasy třeba přehodím jinak tak to jde vidět,že není vidět na jedné straně tmavé vlasy a na druhé melír,že to mám rovnoměrně.stějně to nosím většinou rozpuštěné,takže bych to měla zbytečné kdybych to měla po celé hlavě a hlavně bych se nedoplatila,stačila mi ta pálka za těch pár pramínků :grinning:
díky :slight_smile:
19. lis 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už musím,jdu se přichystat,protože pro nás za chvíli drahý přijede :slight_smile:
Tak se mějte pá
19. lis 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych to chtěla taky tak nějak šest pramínků bude stačit
19. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany kosa? já se pěně zapotila tahal jsem tak 5kg masa a kočár....a ještě jsem šla vykrvácet do drogerky :stuck_out_tongue_closed_eyes: se člověk zapotí....i čepucu sem sundala
19. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uvažujete o melírku? čéče já taky eště ale musím chytnout trochu color a jít na solárko ale manžovi se melír na mě nelíbí...změny nese vždy těžce......i když mám furt na hlavě tu čokoládovou...a já potřebuju změnu
19. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jste tu některá na začátku těhu???? :wink:
19. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nasla jsem konecne ty fotky z naseho letniho srazku, rychlost co? tak jsem je pridala do albika...
19. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi zany1 je asi tak 12tt takže kousek :grinning:
luci a popiš kdo je kdo.....poznala jsem kulišku s týnkou a jířu s kubíkem jinak ee
19. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek