• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
a mě si nepoznala? :slight_smile: stojím vedle Jíři a Mařenka má oronžovo šdou mikču a modrý kočár :confused: :slight_smile: ,ale asi se budu muset vyfotit páč mám iné vlásky :slight_smile:
19. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nazdárek, já jsem se zrovna vrátila z venku a docela jsme tam vymrzli :grinning:
Potřebuju aby mě někdo ostříhala ale kdo?! :sweat_smile:
maji já bych se přihlásila, ale leda pokud chceš vypadat jako strašák do zelí a to bys dopadla ještě dobře:slight_smile:))) zofi-já se za chvilku , zařídit pár věcí a vůbec se mi tam nechce:frowning2:
19. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak mi se taky chystáme ven ale pojedeme autem. Jdu se podívat po něčem na sebe. V pátek mame sraz ze zakladky tak ať trochu vypadám :sweat_smile: :grinning:
Májo dala sis novou fotku ale nejde ti vidět do obličeje ta 1 byla hezčí :slight_smile: :dizzy_face:
19. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet jo vím,ale já tu druhou už nemám :grinning: a tohle teď fotila mamka z mojeho telefonu,musím se fyfotit znova,ale asi zítra :slight_smile: možná tu něco dám podívám se do fotek
19. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak som sa pred chvilkou vratila z prechadzky a zdalo sa mi, ze je tam teplejsie ako vcera....

Zanet, aj moj David ma v piatok zraz zo zakladky :wink: nemate to nahodou v Helbichu???
19. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš jde do Helbicha jo,škoda že už tam nepracuju :grinning:
19. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, aspon by si mi na neho dala pozor :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo,ale te´d se to tam všechno vystřídalo ani pořádně ty holky neznám některé vůbec to víš ta stará parta šla na mateřskou nebo do jiné hospody,mamka si už jednou dělala srandu jestli nám ty děti nedělá šéf :grinning: během jednoho roku jsme šly na mateřskou 4 servírky a jedna uklízečka :slight_smile: a všechny sme pak daly výpově´d protože s dětma se to nedá.
19. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem do albíčka fotku z Helbicha jak jsem kdysi vypadala :grinning: z kolegou z baru :grinning:
19. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijel nám taťka,tak to se dneska dobře vyspinkám :slight_smile: když tu není tak mám divný pocit a bojinkám se :confused: ,doufám,že tahle fotka už je dobrá sem se fotila v koupelně před chvílí :grinning:
19. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak už jsme doma. :wink:
Sraz máme v porubě u Zvonu :slight_smile: Koupila jsem si takovou nebo takový já nevím co to je je to rolák bez rukavu (pletený) černý :grinning: :grinning: :grinning: . Musím si k němu ještě zítra koupit nějaké bíle triko s dlouhym rukávem :wink: . Bíle věci já moc nevlastním :rolling_eyes:
19. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo Májo tahle už jde :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta fotka z práce tam ti to moc sluší :wink: :dizzy_face:
19. lis 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Zanet to už je hodně dávno :slight_smile:
19. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majo tak tebe bych fakt nepoznala..
jo lendy má od trucca holografické stíny? tady stojí 1300kč paletka ona ji má za 150 plus pošta z usa :wink:
19. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 150kč nebo nebo jak jsi to myslela?to bych brala
19. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím :slight_smile:
dneska jsem se byla podívat v Hrabůvce otevřeli tam malý obchůdek FanFan s věcma na mimi,jsou trochu drazší ale zas převážně česká výroba. Nejradši bych to vzala všechno :grinning: a zítra vyrážíme směr Polsko :slight_smile:
Jinak si připadám jak pradlena-už dva dny jen peru a peru a to bude žehlení.....vše převážně už výbavička aby bylo vše už nachystáno,kdyby chtělo mimi dřív na svět než v únoru :grinning:
19. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tysis je lucenku obědnala?jaké to jsou barvy?já chci ty holografy :slight_smile:
19. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smuffy a kde v Hrabůvce?
19. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji jo 150kč kus plus pošta ukážu ti je vydrž
19. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je pěkně drahé i ty štětce 400-1200 no pane joo,a ty sis je nechala obědnat?Já bych to obědnala,ale kdybych mohla i ze segrou a ta přijee asi zas příští měsíc já chci i ten štětec nějaký
19. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji štetce jsou levnější nyxácké já mám 4 a supoer spokojenost je to fakt něco jiného než ty české blafy i ibyč. stíny nanesené tím štetcem vypadaj fakt jinak
takže tak
já si budu brát ještě nějaký pudr a štetec na pudr ale z nyxu, ty trucca jen ty holografy

jinak ta fotka je z českého webu ale bude to z usa za 5 doláčů :grinning:
19. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kdyby jsme si obědnaly spolu já bych ti přivezla penízky do Poruby,já právě bych chtěla hlavně ty štětce
19. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak se podívej na stránky? chceš teda nyxácké jo? a já to dám pro lenku, ještě jsem svou objednávku na prosinec neposlala
19. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčata.
Dneska jsme měli náročný den a jsem opět hotová :unamused:
Koukali jste teďka na tel.noviny?Jak ten pán z ov měl tu smůlu a přišel o svou rodinu chvíli po sobě?Jsem bulela jak deb.. chudák chlap,je to strašné :cry:
19. lis 2008 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi B13
B16 ty štětce a tu paletku.
Zatím pa,jdu se najíst a hlavně napít :astonished:
19. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíš holografy jo ? ok
19. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek