• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maja:Jak je zastávka Kostel a je tam ted ta hruska tak z boku hrusky (smerem ke spalicku) a jmenuje se to FANFAN je to sice dražší to jo ale až tu krásu uvidíš na vlastní oči...... :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji ty děláš u Helbicha?
19. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
máji a co máš dobrého na véču?Nám se dělá koleno v papináči a ten můj se dívá na fotbal :frowning2:
mě to nebaví tak jsem tady a malý už spinká jaksí nám odpol.v autě neusnul tak spí jak dudek :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smuffy :slight_smile:
mája už tam nedělá,dělala tam než šla na mateřskou :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa....nestiham ani docitat posledni doubou :grinning:
19. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli včera v tesku a já se zase rozplývala nad věcičkama co mají od cheeroke,hlavně ty pro holčičku no nádhera,jak já bych si přála holčičku :grinning: Tak jsme hned naší známé koupili krásné bodíčko s brindáčkem růžové,má 6.12 termín a čeká Natálku :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaktože nestíháš?Odpočíváš nebo někam pořád lítáš jo? :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jéé.....no já už mám zákaz kupovat věci,nějak se začaly hromadit :grinning:
19. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem měla u malýho všechno zatím od známích jen co jsme dostávali,jsem pověrčivá,takže jsme vše začali kupovat až se narodil,my jsme to měli trochu komplikované,narodil se o něco dříve,tak jsme kupovali jak byl v nemocnici.I u druhýho jak se povede budem kupovat až těsně před porodem. :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis peru a peru a peru :grinning: do toho jsem vzala utokem-uklidem byt a jsem vzdy tottalne hotova a nez se dostanu k pc tak tu sedi manza :angry:
19. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako bralo mě to,že jsem koupila 2,3 věci,ale já to měla právě zakázané taky od všech,že nemám nic kupovat tak brzo,ale až těsně před porodem,byli jsme ve fázi,kdy jsme začli pomalu rozhodovat a nakupovat,ale to jsem skončila otevřená v nemocnici,tak jsme to jen dokupovali pak. :wink:
19. lis 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pověrčivá jsem taky ale jen co se tyka kočárku (ten až po porodu) jinak už mám z oblečení vše a zítra v tom Polsku chci omrknout postýlku....chci mít vše nachystané,protože kdyby to měl pakněkdo shanet za me,stopro se netrefi do toho,co se mi libi..a po prichodu z porodky budu rada ze jsem rada (jsem totiz silena citlivka na bolest) :grinning:
19. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam povolene vse krom kočarku....i dosti pověrčivá tchyne uznala ze potom nebude cas :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To praní Ti zůstane :grinning: Já mám doma hovádka,takže peru co druhý den a když se zadaří tak co třetí :grinning: hlavně mám nervy na mou drahou polovičku,ten má triko jeden den a navalí na sebe kilo voňavky a pak mi to hodí do prádla,říkám proč mi to hážeš do prádla,vždyť si to měl jeden den na sobě a on jo?Ale už je špinavé,o to nejde pračka pere sama,ale kdo to má pak žehlit :angry:
19. lis 2008 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak :slight_smile: hlavně když to vyžehlím a pak otevřu jeho skřín,mám pocit že mě odvezou :angry: no já jdu delat haji abych zitra vubec vstala :slight_smile: dobrou
19. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no.Tak já kdybych nerodila dřív,bych si všechno pořídila tak 3 týdny před porodem,do začátku tu nejnutnější výbavu.Bohužel jsem skončila v porodnici dřív,takže jsme si v klidu oblítali obchody pak.A to jsme měli už vše vyhlídnuté,tak jsme jenom polítali ty obchody,kde jsme chtěli a bylo v jeden den vše nakoupeno a doma to už vše nachystal ten můj :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj běž,pá :wink:
19. lis 2008 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji tak ty holografy ti vemu ale budou tu dřív než ta objednávka z nyxu ta se bude dělat kolem prosincové mateřiny víš....asle ty holografy ted cena stále 150Kč plus pošta když tak se šábnem ju?
19. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dneska to na procházku nevypadá. :frowning2:
20. lis 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,já musím do obchodu a uplně se děsím jak slyším ten vítr venku to je maras,mám na balkoně ručník no nevím jak dlouho tam ještě bude já pro něj nejdu a ten vítr vypadá,že si ho veme za chvilku :slight_smile:
Lucenku tak dík pak se domluvíme kde se sejdem abych ti dala kč. :wink:
20. lis 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
20. lis 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem z obchodu doma,docela to jde akurát ty bylboardy na garážích vydávají divný zvuk,chudák chlap co šel kolem nich už se otáčel a myslel že to padá protože ten vítr je dneska děsný :confounded: ,ale my už dneska z nory nevylezem nemáme nic v plánu.
Lucenku příští týden bych měla jít s kamarádkou jejíma dceruškama na bazén do Poruby tak bych ti dala ty penízky hned co ty na to?Já Porubu moc neznám,ale ona tam bydlí tak řekni kde a já to nějak najdu :wink:
20. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji ok já sem kousek od bazénu až mi lenka písne kolik přesně bude pošta tak to dám napůl ju?
20. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře,díky tak se pak domluvíme ještě ti napíšu kdy přesně půjdem na bazén :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko ostravandy
20. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. :slight_smile:
Venku je teda hnusně :slight_smile: A to chceme jít na krátkou procházku jak se vrátí má drahá půlka.
A odpol.vezem malého k mamce a my vyražíme na vánoční nákupy,už se těším :dizzy_face:
20. lis 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, vubec nemam vanocni naladu kdyz je tak hnusne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nakupovani me nelaka a to je teda co rict
20. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě taky neláka nakupování,vůbec nevím co jí mám koupit akurát v letáku vyděla toho poníčka s tlukoucím srdcem tak se na něj zálibně dívala a asi dvacetkrát mi ukázala že to je hekééé :slight_smile: tak asi to a jinak nevím,uvažuji nad tabulí kde se dá psát křídama i fixama no ale Martin chce jít nakupovat až příští měsíc :confounded: to já nemám ráda na poslední chvilku,jediné co jsem zatím Máří koupila je doktorský kufřík který samozřejmě našla tak jsem ho schovala že ho asi nenajdu už ani já
20. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jsme chteli koupit sanky, ale na snih to moc nevypada, tak nevim jestli by to nebyly vyhozeny penize... jinak dostane houpaciho kralicka, toho uz mame..
20. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sáňky my máme ještě po mě :slight_smile: ,minulý rok Martin koupil traktor s večkou no samozřejmě že na něm neumí ještě ani letos :astonished: tak letos budu hlavně vybírat já,protože na něm se to nedá nechat to by ji taky mohl letos koupit auta :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek