• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava - Vítkovice

20. listopadu 2011 
Ahoj,
hledám nějakou mamču z Ostravy-Vítkovic na pokec a procházky. Vím, že by to mohlo být i dál, ale malá má problémy s očkama a vzhledem k tomu není pobyt venku možný na déle než hodinku max. hodinku a půl, tak dvakrát až třikrát týdně, takže se fakt nikam moc nedostanu. Jestli se někdo najde, budu fakt moc ráda. Předem díky za odpověď.
12. led 2007 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já bydlím v centru Ostravy,akorát mimčo se mi narodí až začátkem dubna kdyby to nevadilo,já se totiž doma nudím a procházka by byla pro mě zpestřením, kdyžtak napiš do IP ahoj Míša.
19. led 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájsem z Ostravy Poruby
24. led 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme z Dubiny. Ve Vítkovicích to moc neznám, ale chodíme do nemocnice každou sobotu plavat.
24. led 2007 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dashak: A kolik je tvoje mimču? A to chodíte přímo do nemocnice na Mírovém nám.? Naše malá je taky takový vodníček, ale já mám z vody panickou hrůzu.:sweat_smile: Jaké to tam je?
jetynka:psala jsem ti do IP, ale asi sis to rozmyslela. Chápu. Ono tohle počasí a bříško není zrovna nej kombinace. Vzpomínám na tu loňskou zimu a je mi zle. Malou jsem čekala v červnu a měla jsem pořád strach, že sebou někde seknu. Naštěstí se nic nestalo.
kykynka: To dojíždění a malá fakt není nej kombinace, ale cením si odpovědi. Díky moc.
25. led 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kachna, Ivanka bude mít 10 měs. na konci ledna. Plavat chodíme od prosince, zatím jsme byli 4x. Je to v nemocnici na Míráku, mají tam bazén na rehabilitace a je to super. Voda je super teplá, naučí se tam i plavat pod vodou (teda doufám, že se to naučí) a já se tam zas naučí spoustu říkanek, ze kterých jsem už kapánek vyrostla. Z vody tam mít strach nemusíš, pohybujeme se hlavně na kraji bazénu, kde je malá hloubka. Musíme držet mimi, takže bychom sami už asi nestihali eče plavat :slight_smile:
Malá je sice vodomil, ale je trochu vyplašená z tolika lidí a ony ty mimi dělají i celkem kravál. Je narozená o 2 měsíce dříve, takže je takový malý prďous, měla teprv 6 kilo, takže vypadá jako 4-5 měsíční mimi.
A co má tvoje malá s očkama? Nějaké slzení?
25. led 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malá má užšší slzné kanálky, takže má oči citlivé na vítr, prudké slunce a průvan.To plavání bych zkusila, ale o víkendu jsem se dozvěděla, že se budeme stěhovat za Ostravu, takže na dva měsíce by to asi nemělo smysl. Každopádně díky moc za info a ať ti maličká roste jako z vody. Však ona to všechno dožene. pa
30. led 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenajde se nějaká těhulka s termínem někdy v létě nejlépe s Ostravy-Poruby?
15. únor 2007 v 15:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky Holky tady nikdo není :wink:
22. únor 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanysek:Ahojky ja jsem z Hlucina u Ostravy asi 20 min. cesty do Poruby a termin mam v cervnu tak kdyby jsi chtela tak jse ozvi :wink:
26. únor 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky f.nino, 20min. mezi cesty si myslím, že by nemusel být zas až tak velký problém. Pokud máš pořád zájem, tak mi písni do IP. Budu se těšit! :sunglasses:
28. únor 2007 v 19:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci takééé kamarádku
1. bře 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo maminy ostravske! ako zijete?
25. kvě 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo kde je kdo? ja jsem taky z Vítkovic. mam dvě děti 5 a 1,5 . taky chci kamaradku :grinning:
7. led 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak najde se nějaka? :grinning:
18. led 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, jsem s Vítkovic. Pokud by se tu našla fajn mamina bylo by to super. :slight_smile:
20. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek