Ostrava - Vítkovice

Ahoj,
hledám nějakou mamču z Ostravy-Vítkovic na pokec a procházky. Vím, že by to mohlo být i dál, ale malá má problémy s očkama a vzhledem k tomu není pobyt venku možný na déle než hodinku max. hodinku a půl, tak dvakrát až třikrát týdně, takže se fakt nikam moc nedostanu. Jestli se někdo najde, budu fakt moc ráda. Předem díky za odpověď.
jetynka
19. led 2007
Ahojky já bydlím v centru Ostravy,akorát mimčo se mi narodí až začátkem dubna kdyby to nevadilo,já se totiž doma nudím a procházka by byla pro mě zpestřením, kdyžtak napiš do IP ahoj Míša.
kykynka
24. led 2007
Jájsem z Ostravy Poruby
dashak
24. led 2007
Ahojky, my jsme z Dubiny. Ve Vítkovicích to moc neznám, ale chodíme do nemocnice každou sobotu plavat.
kachna23autor
25. led 2007
dashak: A kolik je tvoje mimču? A to chodíte přímo do nemocnice na Mírovém nám.? Naše malá je taky takový vodníček, ale já mám z vody panickou hrůzu.:-N Jaké to tam je?
jetynka:psala jsem ti do IP, ale asi sis to rozmyslela. Chápu. Ono tohle počasí a bříško není zrovna nej kombinace. Vzpomínám na tu loňskou zimu a je mi zle. Malou jsem čekala v červnu a měla jsem pořád strach, že sebou někde seknu. Naštěstí se nic nestalo.
kykynka: To dojíždění a malá fakt není nej kombinace, ale cením si odpovědi. Díky moc.
dashak
25. led 2007
Kachna, Ivanka bude mít 10 měs. na konci ledna. Plavat chodíme od prosince, zatím jsme byli 4x. Je to v nemocnici na Míráku, mají tam bazén na rehabilitace a je to super. Voda je super teplá, naučí se tam i plavat pod vodou (teda doufám, že se to naučí) a já se tam zas naučí spoustu říkanek, ze kterých jsem už kapánek vyrostla. Z vody tam mít strach nemusíš, pohybujeme se hlavně na kraji bazénu, kde je malá hloubka. Musíme držet mimi, takže bychom sami už asi nestihali eče plavat 🙂
Malá je sice vodomil, ale je trochu vyplašená z tolika lidí a ony ty mimi dělají i celkem kravál. Je narozená o 2 měsíce dříve, takže je takový malý prďous, měla teprv 6 kilo, takže vypadá jako 4-5 měsíční mimi.
A co má tvoje malá s očkama? Nějaké slzení?
kachna23autor
30. led 2007
Malá má užšší slzné kanálky, takže má oči citlivé na vítr, prudké slunce a průvan.To plavání bych zkusila, ale o víkendu jsem se dozvěděla, že se budeme stěhovat za Ostravu, takže na dva měsíce by to asi nemělo smysl. Každopádně díky moc za info a ať ti maličká roste jako z vody. Však ona to všechno dožene. pa
hanysek
15. únor 2007
Nenajde se nějaká těhulka s termínem někdy v létě nejlépe s Ostravy-Poruby?
kykynka
22. únor 2007
Hojky Holky tady nikdo není 😉
f.nina
26. únor 2007
Hanysek:Ahojky ja jsem z Hlucina u Ostravy asi 20 min. cesty do Poruby a termin mam v cervnu tak kdyby jsi chtela tak jse ozvi 😉
hanysek
28. únor 2007
Ahojky f.nino, 20min. mezi cesty si myslím, že by nemusel být zas až tak velký problém. Pokud máš pořád zájem, tak mi písni do IP. Budu se těšit! 😎
kykynka
1. bře 2007
Já chci takééé kamarádku
nikeske
25. kvě 2007
halooo maminy ostravske! ako zijete?
zanetka82
7. led 2008
halo halo kde je kdo? ja jsem taky z Vítkovic. mam dvě děti 5 a 1,5 . taky chci kamaradku 😃
zanetka82
18. led 2008
tak najde se nějaka? 😃
vendulav22
20. lis 2011
🙂
vendulav22
20. lis 2011
Zdravím, jsem s Vítkovic. Pokud by se tu našla fajn mamina bylo by to super. 🙂