• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostravské miminka v lednu 2014

26. ledna 2014 
Zdravím všechny kočky z Ostravy, které jsou v očekávání a rády by pokecaly :slight_smile:
27. čer 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám termín v březnu 2014 a v Ostravě jen pracuji....tak snad se někdo ozve :slight_smile:
10. črc 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem v Ově v lednu 2013 :slight_smile: Tak hodně štěstí a a ať máte příjemný personál v nemocnici.
10. črc 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vashaa Ahojk :slight_smile: termín mám 14.1.2014 :slight_smile: už víš kde budeš rodit? Z které časti Ostravy jsi?
17. črc 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja mam termin na silvestra tak bych to videla na leden:slight_smile:
Vashaa nezname se uz z beremese?
17. črc 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leontynkaa - no mi ty termíny stále přehazují a aktualizují u každého UZ, tak se uvidí, kdy nakonec mimčo vyleze :slight_smile:. Jsem ze Zábřehu a ty?
22. črc 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jija: no ahoj, jsem to já :grinning:. tak to je super zpráva a dobrá náhoda- gratuluji!!!
22. črc 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vashaa taky gratuluju k mimču, jsem ráda, že alespoň někdo je na tom podobně, z naší diskuze na brms jso už Linda, Katka i Lenka zase v pracovním procesu
24. črc 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, to jsou mi novinky. Tak já jsem stále v pracovním procesu a docela se už těším po těch letech na změnu :slight_smile: . Jak se holky cítíte? Musím říct, že u mne probíhá těhotenství naprosto bezproblémově. Vlastně by se dalo říci, že kdyby mi doktor neřekl, že jsem těhotná, tak o tom ani nevím :grinning:
25. črc 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me taky zatim v pohode, kdyby mi nerostlo bricho tak o tom ani nevim a u prvniho to bylo stejne:slight_smile: zadne nevolnosti ani nic podobneho a na prelomu 6/7 mesice jsme byli v tatrach na ture:slight_smile:
28. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodi sem nekdo?
8. srp 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:. Jsem tady nová, snad mě mezi sebe přijmete :slight_smile:. @jija Taky mám termín 31.12. 2013 a jsem z Ostravy. Čekáme chlapečka. Je to naše první miminko. Bude fajn si popovídat :slight_smile:. :grinning:
12. srp 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavas ahoj, to je fajn, ze ma jeste nekdo tak blaznivy termin. Ja doufam, ze prcek vydrzi uvnitr alespon do 3.ledna :slight_smile: my netusime co to bude chcem se nechat prekvapit tak snad mi to dneska na velkem utz doktor nepraskne
12. srp 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jija Taky doufám, že vydržíme až na začátek ledna, no uvidíme :slight_smile:. Taky jsem se chtěla původně nechat překvapit, ale nevydržela jsem :slight_smile:. Víš už, kde chceš rodit? Já jsem zatím ze všeho tak nějak zmatená, procházím různé diskuze, názory a příspěvky :slight_smile: ohledně miminek, výbavičky apod :slight_smile:.
12. srp 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavas tak muzes se utesovat, ze vetsina prvorodicek prenasi:slight_smile: ja budu asi muset zase na cisare, rodila jsem tak loni v rijnu a nevim jestli me nechaji prenaset
My jsme vybavicku zdedili a bylo to po klucich i holkach a stejne velikosti 56-62 mel maly akorat 3 mesice takze pak uz se dalo nakupovat:slight_smile:
Ja chci rodit zase ve Vitkovich, byla jsem tak spokojena, jedina nevyhoda je, ze tam neni novorozenevka jipka, ale verila jsem ze nebudou problemy
12. srp 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ jija to si taky říkám, že spíš budu přenášet. Taky uvažuju nad Vítkovicemi a nebo pak Poruba. Ale spíš ty Vítkovice. Část výbavičky si pořídím nejspíš od kamarádek a koukám i na bazary, hodně se prodává mix oblečků. Jaký máš kočárek?
12. srp 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkava kocarek jsme meli pro syna pujceny hluboky - inglesina ale uz nevim typ a bylo to dobre, protoze mel fakt velkou korbicku a uz jsme ho vratili a je pujceny uz jinde, ale protoze az se mimco narodi bude mit syn jenom 15 mesicu budem porizovat sourozenecky. Jinak me vyhovoval vic hluboky kocar zvlast a sportak zvlast, sportak je alespon hodne lehci a skladnejsi nez trojkombinace a sportak mame baby design sprint za 2500 coz mi prijde jako fajn cena a super se ovlada
13. srp 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, 31.8. Byl mel byt v Hrabuvce v K-Triu zase avizobazar kdybyste chtely kouknout na nejake vecicky, ja se tam asi pujdu s kamaradkou kouknout jestli nebude nejaka pekna zimni kombinezka nebo rychlozavinovacka, ne na baleni ale na prikryvani:slight_smile:
22. srp 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jija jéé super díky za informace. Zajedu se tam podívat. A taky díky za info ohledně kočárku. Právě že chci kočárek, která má hlubokou korbičku, bude houpavý, kvalitní apod. Zatím se v tom moc nevyznám :slight_smile:. Tak pátrám na netu a procházím diskuze. Taky uvažuju nad tím, že oba kočárky pořídím zvlášť, ne trojkombinaci. Bydlím ve druhém patře bez výtahu, tak ať není pak sporťák moc těžký. :fearful:
23. srp 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavas ja se v kocarcich taky moc nevyznam:slight_smile: vim, ze nektere kamaradky treba ani sportak neporizujou a porizujou akorat lepsi golfky, my mame oboji, ale kdyz jsme to kupovali tak se manzel ptal jestli jsrm normalni, ze kupuju dva stejne kocary :grinning: ale nastesti se ptal az venku po zaplaceni:slight_smile:
23. srp 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem vymekla a koupila pro mimi zimni kombinezku a rychlozavinovackz, u maleho jsem to mela pujcene tak bylo potreba obnovit :slight_smile:
2. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se že sem vpadám..

@jija gratuluju k dalšímu těhu, jdete na to dobře hopem :slight_smile: přeju ať je všechno v pohodičce :dizzy_face: (doufám že si mě pamatuješ, ještě z brms :sweat_smile: )
4. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, nazdárek holky. Taky se vesele diskutuje a já to zaspala :grinning:.
Já po velké UZ už vím, že budeme mít kluka. Vědět jsem to nechtěla, doktor mlčel, ale toho pinďoura by si všiml i slepý. Takže mi jen doktor potvrdil, že je to kluk jako buk.
Jedinou černou tečkou na to krásném zážitku vidět malého "naživo" je to, že malý má prý zvětšené pánvičky u ledvin, takže jdeme za 14 dní opět na UZ na kontrolu. Jen doufám, že to bude v pořádku ...
4. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahoj, pamatuju si Te:slight_smile: .dekuji, to vis, kdyz prvni trvalo dlouho tak jsme si rikali, ze zacnem radsi s pripravou driv:slight_smile:

@vashaa tak to me rekl doktor, ze kdyz nechci vedet co to bude at na chvilku zavru oci:slight_smile: ale ja na utz stejne nikdy nic nepoznam.
Drzim palce at je to s ledvinami v poradku.
4. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jija Dík, snad to opravdu bude v pořádku. Kluk od známé to měl a chudáček musel na 2 operace. Tak se bojím :frowning2:
4. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vashaa tak ja zkusim spis neo pizitivniho - kolegyne mela taky neco takoveho u syna a ten nema vubec zadne problemy akorat musela porad chodit na kontrolu, tak preju a drzim vsechny palce at je to jenom pany poplach a bude to vsechno v poradku
4. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leontynkaa jéé., já mám termín 15.1. a sice nejsem z Ovy, ale chtěla bych rodit ve fakultce :slight_smile: kde budeš ty?
10. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zítra mne čeká UTZ na srdíčko a příští pondělí ty ledviny. Doufám, že to bude v pořádku. :wink:
11. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vashaa drzim palce at dopadne vsechno dobre
12. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jija díky. Už jsem po UTZ srdíčka, ten dopadl na výbornou a zřejmě se zlepšují i ty pánvičky u ledvin. Ale pořádně to budu vědět až v pondělí. Doktor říkal, že je to taková záležitost, že se to může měnit a u takových dětí se hned po porodu dělá preventivně UTZ.
12. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vashaa to je dobre ze se to zlepsuje, snad se to do porodu spravi samo
Ve vitkovicich delaji hned v porodnici utz ledvin, malemu tam nasli nejaky nalez co ma pry 95% deti a tak jsme byli dneska na kontrolem vsechno ok, dalsi kobtrola za rok
12. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek