Ostravské miminka v lednu 2014

Zdravím všechny kočky z Ostravy, které jsou v očekávání a rády by pokecaly 🙂
denisimo
10. črc 2013
Ahojky, mám termín v březnu 2014 a v Ostravě jen pracuji....tak snad se někdo ozve 🙂
bonavoxa
10. črc 2013
Rodila jsem v Ově v lednu 2013 🙂 Tak hodně štěstí a a ať máte příjemný personál v nemocnici.
leontynkaa
17. črc 2013
@vashaa Ahojk 🙂 termín mám 14.1.2014 🙂 už víš kde budeš rodit? Z které časti Ostravy jsi?
jija
17. črc 2013
Ahoj, ja mam termin na silvestra tak bych to videla na leden🙂
Vashaa nezname se uz z beremese?
vashaaautor
22. črc 2013
leontynkaa - no mi ty termíny stále přehazují a aktualizují u každého UZ, tak se uvidí, kdy nakonec mimčo vyleze 🙂. Jsem ze Zábřehu a ty?
vashaaautor
22. črc 2013
jija: no ahoj, jsem to já 😃. tak to je super zpráva a dobrá náhoda- gratuluji!!!
jija
24. črc 2013
@vashaa taky gratuluju k mimču, jsem ráda, že alespoň někdo je na tom podobně, z naší diskuze na brms jso už Linda, Katka i Lenka zase v pracovním procesu
vashaaautor
25. črc 2013
Jé, to jsou mi novinky. Tak já jsem stále v pracovním procesu a docela se už těším po těch letech na změnu 🙂 . Jak se holky cítíte? Musím říct, že u mne probíhá těhotenství naprosto bezproblémově. Vlastně by se dalo říci, že kdyby mi doktor neřekl, že jsem těhotná, tak o tom ani nevím 😃
jija
28. črc 2013
U me taky zatim v pohode, kdyby mi nerostlo bricho tak o tom ani nevim a u prvniho to bylo stejne🙂 zadne nevolnosti ani nic podobneho a na prelomu 6/7 mesice jsme byli v tatrach na ture🙂
jija
8. srp 2013
Chodi sem nekdo?
lenkavas
12. srp 2013
Ahojky holky 🙂. Jsem tady nová, snad mě mezi sebe přijmete 🙂. @jija Taky mám termín 31.12. 2013 a jsem z Ostravy. Čekáme chlapečka. Je to naše první miminko. Bude fajn si popovídat 🙂. 😃
jija
12. srp 2013
@lenkavas ahoj, to je fajn, ze ma jeste nekdo tak blaznivy termin. Ja doufam, ze prcek vydrzi uvnitr alespon do 3.ledna 🙂 my netusime co to bude chcem se nechat prekvapit tak snad mi to dneska na velkem utz doktor nepraskne
lenkavas
12. srp 2013
@jija Taky doufám, že vydržíme až na začátek ledna, no uvidíme 🙂. Taky jsem se chtěla původně nechat překvapit, ale nevydržela jsem 🙂. Víš už, kde chceš rodit? Já jsem zatím ze všeho tak nějak zmatená, procházím různé diskuze, názory a příspěvky 🙂 ohledně miminek, výbavičky apod 🙂.
jija
12. srp 2013
@lenkavas tak muzes se utesovat, ze vetsina prvorodicek prenasi🙂 ja budu asi muset zase na cisare, rodila jsem tak loni v rijnu a nevim jestli me nechaji prenaset
My jsme vybavicku zdedili a bylo to po klucich i holkach a stejne velikosti 56-62 mel maly akorat 3 mesice takze pak uz se dalo nakupovat🙂
Ja chci rodit zase ve Vitkovich, byla jsem tak spokojena, jedina nevyhoda je, ze tam neni novorozenevka jipka, ale verila jsem ze nebudou problemy
lenkavas
12. srp 2013
@ jija to si taky říkám, že spíš budu přenášet. Taky uvažuju nad Vítkovicemi a nebo pak Poruba. Ale spíš ty Vítkovice. Část výbavičky si pořídím nejspíš od kamarádek a koukám i na bazary, hodně se prodává mix oblečků. Jaký máš kočárek?
jija
13. srp 2013
@lenkava kocarek jsme meli pro syna pujceny hluboky - inglesina ale uz nevim typ a bylo to dobre, protoze mel fakt velkou korbicku a uz jsme ho vratili a je pujceny uz jinde, ale protoze az se mimco narodi bude mit syn jenom 15 mesicu budem porizovat sourozenecky. Jinak me vyhovoval vic hluboky kocar zvlast a sportak zvlast, sportak je alespon hodne lehci a skladnejsi nez trojkombinace a sportak mame baby design sprint za 2500 coz mi prijde jako fajn cena a super se ovlada
jija
22. srp 2013
Ahoj, 31.8. Byl mel byt v Hrabuvce v K-Triu zase avizobazar kdybyste chtely kouknout na nejake vecicky, ja se tam asi pujdu s kamaradkou kouknout jestli nebude nejaka pekna zimni kombinezka nebo rychlozavinovacka, ne na baleni ale na prikryvani🙂
lenkavas
23. srp 2013
@jija jéé super díky za informace. Zajedu se tam podívat. A taky díky za info ohledně kočárku. Právě že chci kočárek, která má hlubokou korbičku, bude houpavý, kvalitní apod. Zatím se v tom moc nevyznám 🙂. Tak pátrám na netu a procházím diskuze. Taky uvažuju nad tím, že oba kočárky pořídím zvlášť, ne trojkombinaci. Bydlím ve druhém patře bez výtahu, tak ať není pak sporťák moc těžký. 😕
jija
23. srp 2013
@lenkavas ja se v kocarcich taky moc nevyznam🙂 vim, ze nektere kamaradky treba ani sportak neporizujou a porizujou akorat lepsi golfky, my mame oboji, ale kdyz jsme to kupovali tak se manzel ptal jestli jsrm normalni, ze kupuju dva stejne kocary 😃 ale nastesti se ptal az venku po zaplaceni🙂
jija
2. zář 2013
Tak uz jsem vymekla a koupila pro mimi zimni kombinezku a rychlozavinovackz, u maleho jsem to mela pujcene tak bylo potreba obnovit 🙂
andelka
4. zář 2013
Ahoj holky, omlouvám se že sem vpadám..

@jija gratuluju k dalšímu těhu, jdete na to dobře hopem 🙂 přeju ať je všechno v pohodičce x-) (doufám že si mě pamatuješ, ještě z brms :-N )
vashaaautor
4. zář 2013
Jé, nazdárek holky. Taky se vesele diskutuje a já to zaspala 😃.
Já po velké UZ už vím, že budeme mít kluka. Vědět jsem to nechtěla, doktor mlčel, ale toho pinďoura by si všiml i slepý. Takže mi jen doktor potvrdil, že je to kluk jako buk.
Jedinou černou tečkou na to krásném zážitku vidět malého "naživo" je to, že malý má prý zvětšené pánvičky u ledvin, takže jdeme za 14 dní opět na UZ na kontrolu. Jen doufám, že to bude v pořádku ...
jija
4. zář 2013
@andelka ahoj, pamatuju si Te🙂 .dekuji, to vis, kdyz prvni trvalo dlouho tak jsme si rikali, ze zacnem radsi s pripravou driv🙂

@vashaa tak to me rekl doktor, ze kdyz nechci vedet co to bude at na chvilku zavru oci🙂 ale ja na utz stejne nikdy nic nepoznam.
Drzim palce at je to s ledvinami v poradku.
vashaaautor
4. zář 2013
@jija Dík, snad to opravdu bude v pořádku. Kluk od známé to měl a chudáček musel na 2 operace. Tak se bojím 😞
jija
4. zář 2013
@vashaa tak ja zkusim spis neo pizitivniho - kolegyne mela taky neco takoveho u syna a ten nema vubec zadne problemy akorat musela porad chodit na kontrolu, tak preju a drzim vsechny palce at je to jenom pany poplach a bude to vsechno v poradku
kristy46
10. zář 2013
@leontynkaa jéé., já mám termín 15.1. a sice nejsem z Ovy, ale chtěla bych rodit ve fakultce 🙂 kde budeš ty?
vashaaautor
11. zář 2013
Tak zítra mne čeká UTZ na srdíčko a příští pondělí ty ledviny. Doufám, že to bude v pořádku. 😉
jija
12. zář 2013
@vashaa drzim palce at dopadne vsechno dobre
vashaaautor
12. zář 2013
@jija díky. Už jsem po UTZ srdíčka, ten dopadl na výbornou a zřejmě se zlepšují i ty pánvičky u ledvin. Ale pořádně to budu vědět až v pondělí. Doktor říkal, že je to taková záležitost, že se to může měnit a u takových dětí se hned po porodu dělá preventivně UTZ.
jija
12. zář 2013
@vashaa to je dobre ze se to zlepsuje, snad se to do porodu spravi samo
Ve vitkovicich delaji hned v porodnici utz ledvin, malemu tam nasli nejaky nalez co ma pry 95% deti a tak jsme byli dneska na kontrolem vsechno ok, dalsi kobtrola za rok

Začni psát odpověď...

Odešli