• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss:čagoooooooooooooooo :grinning: ,nechce papat tygr nutroš???? :wink: já s Páťou taky bojovala a bojuju,te´d si usmyslel,že jí jen suché rohlíky asi z něj umřu nebo porodím :sweat_smile:
6. únor 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:tak já už zase letím a napiš jestli jsi do tygra něco dostala,musím pro toho svýho tygra do školky a vyslechnout si od p.učitelky,že opět nechce baštit :confounded: :angry: ach jo,zatím páček ppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
siss: A nemůže mít tygr moučnivku,to děti pak taky odmítají baštit.
6. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreej: absolutně mu nic není..on odjakživa jí málo..ale teda ted extra málo...90-60-30ml ..a směje se...a hraje si s tím..ale jíst to nechce :unamused:
6. únor 2008 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj siss,tak nevím,asi jíst nepotřebuje :slight_smile: tak mě to napadlo z mé zkušenosti,že na to trpěli oba kluci.
6. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
tygr by se mel nad sebou zamyslet, kdyby to videl takovej nas Zdenda ze tridy, tak by mu to sezral i po obede. Se mi z nej dneska delalo zase blbe, predstavte si tri-ctyrlety (on tak vypada) maly dite, ktery zbodne celou rajskou polivku, pak spagety s nivou, navrch jeste okurkovej salat a pak ho uplne vidim, jak by prisel k Petanovi, vytrh mu tu flasku a dojel to sam!
No nic! Hele, jak se pocitaj ty dny? 6+6 a pak 7+0?
6. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: ty jo, nestraš, já chci večer objednat a myslela jsem, že by to mohlo už třeba v pátek být doma :sweat_smile:

Jinak jsme oba s mimčem v pořádku, odpovídá to desátému týdnu, jen mi nakonec zapomněli vypočítat TP, jsme to pak nějak zamluvili :slight_smile:
6. únor 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: tak vidiš, mně příjde, že Dr má těhule ráda, že se k nim chová trošku jinak.Ty dny to máš přesně 6+6 , 7+0,
ja u ni taky byla dnes spokojená, poslechla srdíčko a udělala mi UTZ na tu polohu a jakou mi udělala radost, když jsem opravdu tu hlavičku viděla dole, teď už se jen modlím aby se neotočila nazpět. Jinak se ve mně nehraba což jsem uvítala :slight_smile:
6. únor 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: gratuluju k potvrzene fazolce :wink:
tak ja dnes taky spokojenost asi mela fakt dobry den dokonce se na me usmivala na monitoru byla mila a pri prohmatu poznala zadecek prej ze na nej saha ja uz si chci taky sahnout :grinning: jinak rikala ze priste uz asi nedorazime ale to slibuje uz dlouho tak tomu neverim :slight_smile:
6. únor 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: gratuluju k spravne poloze urcite se ti ulevilo :wink:
6. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan: a viď že jsi mě nepoznala? Ja tebe jo, jenže tam bylo tolik lidí a já jsem taková strašně nsmělá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu :sunglasses:
6. únor 2008 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..tak jsem mu dala savičky 3+..a jestli nezabere ani to..tak už fakt nevim :frowning2:
6. únor 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: tys tam byla? :confused: to jsem trubka ja myslela ze uz budes pryc tak jsem se ani nerozhlizela :pensive: a kde jsi sedela?
6. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: ten te teda zlobi kdyz nechce bastit ale na foto vypada spokojene tak treba nema hlad no :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: :grinning: :sweat_smile: to se ani neptej, měla jsi zelenej svetr?
6. únor 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: no asi nemá nebo co..ale jako 30ml už je drsný..to jedl víc i v porodnici :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: proc? no mela takovej ten kratkej a delsi cerny triko :sweat_smile: to sis tam teda posedela kdyz jsi tam jeste byla ja teda taky vypadla jsem az po pul 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: nj tak jsi to byla Ty , seděla jsem proti Tobě :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:no ja tomu teda prd rozumim ale kdyz aspon neco sni a vypada dobre tak je to snad ok pockej az bude velkej to nebudes stihat doplnovat lednici :grinning:
6. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka:fakt? tak to je teda gol :grinning: jsem trubka jen vim ze tam byla pani v obrovsky cerveny halene a pak asi teda ty a to jsem obdivovala ze mas normal rifle a pasek ze te to jako netlaci? bylas to ty? :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: to mi povídej :angry: jenže jak se ukazalo nějaký Dr měl dovolenou takže naše měla záskok a proto se to tolik protáhlo, už i manža byl netrpělivej a to se u něj často nestává :slight_smile: :sunglasses:
6. únor 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufám, že hablenka nenapíše, že byla ta paní v červený haleně :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jojo, ja jsem hrozná ani netlačí a když jo tak se pásek rozepíná :slight_smile:) :sweat_smile: nebyla jsem schopná si koupit těhu, sice jedny mám doma, ale mám k nim nějakej odpor, :zipper_mouth: :fearful:
6. únor 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: ty chodíš do rizikovky? Jsi mi totiž taky nějaká povědomá :confused:
6. únor 2008 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no to by byl trapas ale pani byla na kratko a to hablenka podle foto neni tak snad... :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ,

siss : nechodím naštěstí :slight_smile:
6. únor 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: aha..tak tos nebyla tehdy ty..já tam byla jen 2x..jo jinak..holky..Mindžák je zpět :confounded: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. únor 2008 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee martan vy máte taky vybranou Natálku??? :grinning:
6. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek