• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
@vvvecna tak závidím plánování těhu, my asi nezačneme, vidím to tak za 6 let :frowning2:
5. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox pročpak až tak pozdě
5. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna ále musíme udělat podkroví a tatínek to dělá sám, tak to nejde tak rychle
5. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox aha.tak to jo
5. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyla jste některé s delfínkama na pobytu plavání? http://www.delfinci.cz/rodinne-pobyty-dovolena-s-detmi.html
6. led 2011 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr nebyla ale vypadá to zajímavě,až budeš vědět víc dej jsem info děkju
8. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli to klapne, tak bysme měli jet s nimi teď 15.1. :slight_smile:
8. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr jééé, tak to jsem také zvědavá, také bych o tom když tak pouvažovala
8. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky pardubandy, neporadíte mi prosím nějakého dobrého fotografa na profi fotky dětí. Malému bude rok, tak bychom chtěli nějaké hezká rodinná fota :slight_smile:
8. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlejane no já mám dobré zkušenosti s Radke Pavlíkem z Hlinska, fitil nám i svatbu, s ním ja taková sranda, on rozesměje kdekoho, taže děti, kterí jsou ostýchavé se pak smějí a jsou hezké fotky, ale musela bys do Hlinska, ale jistě ti tu poradujou někoho blíže
9. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych poznala nějakou těhulku, co má termín v červenci, jako já. Ráda bych řešila stejné radosti i starosti. :sweat_smile: Jinak všechny pardubandy zdravím!!!!! :slight_smile:
9. led 2011 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v GRANDU bude k 12. 1. zrušena drogerie ROSSMANN, je tam teď sleva 25 procent na celý nákup, tak kdybyste si chtěly pořídit něco pro sebe nebo prcky za pěknou cenu, tak si pospěšte :wink: . Mějte se pěkně!
9. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny pardubandy, mám velkou prosbu, sháním nějakého dobrého pediatra v Pardubicích. Bohužel žádného pediatra tady neznám, tak potřebuju poradit :slight_smile: . Předem moc děkuji :wink:
11. led 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio ahoj já mám dr csukasovou a je dobrá a myslím,že ještě nabírá,sice je straší ale v poho
12. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio
já mám Mudr. Štichhauerovou. Je to vcelku mladá doktorka, moc dobrá a příjemná, stejně tak i její sestřička je výborná. A nové přírůstky stále nabírá :slight_smile:
12. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio ,.........................my chodíme ke Klobučarové a jsem s ní spokojená. :slight_smile:
Jinak mrkni sem a třeba na někoho přijdeš:
http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/prakticky_lekar_pro_deti_a_d/Pardubice
15. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám prosbu-nevíte někdo o podnájmu(ptám se za kamarádku)?
"......................no je nám to celkem jedno berem i velký 1+1 aby to mělo přes 40m a do 9tisíc včetně poplatků za energie.Preferujem polabiny, višnovku nebo centrum-hlavně nesmí vadit dvě malé děti :slight_smile:
Jinak jsme nekuřáci bez zvířat a zařízení včetně pračky a ledničky máme svoje......................"
17. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky my chodíme vedle k Doležalové :slight_smile:
21. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr ,....................ta je taky moc fajn.Chodila jsem k ní s Matějem,když jsme se vrátili z porodnice,protože ta naše měla zrovna měsíc dovču. :slight_smile:
Bydlíte na Dubině?
22. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky ne, ale chodila jsem k ní já i manžel, takže je taková rodinná :slight_smile: bydlíme před Holicema
22. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata,.....................mám prosbu:
"Nevíte některá o nějaké speciálce(kromě Baby-centra)na autosedačky v Pcích?" :confused:
24. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky tak něco málo mají v Duze , Kutíkovi, a pak v HM studii v afi paláci, záleží na tom co asi chcete
24. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ,.........................jde mi o větší výběr,ale asi to tak vypadá,že to Baby-centrum je asi nejlepší.No hlavně atestovanou a s oddělitelným podsedákem a takové všude nemají. :unamused:
25. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky tak atestovanou s oddělitelným sedákem mají Kutíkovi, včera jsme tam byla, a byl tam takový nával, že jsme čekala, tak jsem si to zrovna poslechla, látka pěkná, nepotivá, a dokonce to má i MP přehrávač pokud jedeš na delší cesty tak dítko poslouchá muziku, kámoška ji už má taky,jinak leda že by jste se zejeli kouknout do toho dětského obchodu co je směrem na hradec, v té zoně tesco
25. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky pak jedině v HK je tam toho víc CHicco, pak v Opatovicích a john nell a cestou k němu je ještě jeden, ale to je i s použitým zbožím, john nell má velký výběr je to jako baby-cetrum tady :slight_smile: ještě mě napadá jak se jde k plzeňce, tak tam je taky chicco, ale malý a ještě nad CaA je taky malý dětský krám kočárky a tak, nic většího tady asi není
26. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox , @mkr ,......................holky dík.My jme jí potřebovali už na včerejšek,takže manžel zajel s Adámkem pro tuhle:http://www.baby-centrum.cz/cz-5-autosedacka-monza.html?ezbozi=5277
27. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky jééé, tak to je muž činu :slight_smile: chválím, hezký, snad je spokojený prcek, i když on už do prcek vlatsně neni
27. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ,....................to on je,jakmile jde o vybavení do auta nebo do PC. :grinning:
No Adámek si v ní ještě neumí udělat pohodlí,protože byl zvyklý sedět(v téhle se vozil 3 roky: http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/autosedacka-atos-9-25kg-baby-point/9-25kg/ )víc v záklonu a teď tam vysí jako králík. :sweat_smile:
28. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky chudák králíček, no bude si muset zvyknout
29. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek