• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
@karotky Ahojinky kouiám,že se zajímáš o autosedačky.Nás velmi nadchla autosedačka Kiddy.Mají ji v afi v HM studiu nebo jak se to jmenuje :grinning: .Možná ne přesně tuhle,ale starší modely snad jo.A chceme pořídit Kiddy Guardian Pro rozte s dítětem a měla velmi dobré výsledky v bezpečnostní testu 2010.Dyštak se podívej na www.kiddy.bejby.cz/dokumenty/guardian.php.
5. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@reddely23 ,........................už nee. :wink:
Ale tak třeba ty informace budou užitečné pro jiné maminky. :wink:
6. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 ahoj,,ja mam srpnu :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, kam ůžu vyrazit s dítkem do restarace máme zítra sraz s kamarádem od manžela, a já nevím kam půjde, znám garáže, že tem je klid a dětský koutek, je něco i jinde a hezké, pojedeme směrem od Svítkova
7. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@karotky jejda.Tak to se omlouvám.Snad to bude užitečné pro jiné.
11. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chodíte někdo nebo jste chodili s dítkama plavat?
11. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@reddely23 chodila jsem s plaváčkem to bylo malé 9 m, tyhle ty nedoporučuji, mám s nimi špatný zkušenosti, teď jsme chodili plavat do hastrmánka a fakt supr přístup domluva výborná, a ještě se plave v majáku, taky si to chválí, určitě bych šla plavat do slané vody :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mkr Děkuji.My chodíme plavat do Hastrmánka.Jen mě zajímalo kdo má jaké zkušenosti.S Hastrmánka jsem velmi spokojená.A jsem nadšená.I Klárce se tam moc líbí.A chodíš nebo uvažuješ o pokračovacím kurzu?
25. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@reddely23 my jsme chodily už na Dubinu, měly jsme začít nový kurz, ale malá onemocněla a ještě máme 2 náhrady, tak počkáme, kdyžtak na další, ale prý teď jak přijde jaro, tak nevědí, jestli budou mít místo, tak uvidíme :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 nechodíš v Pardubicích někam cvičit? chtěla bych začít, ale nevím kam
11. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mkr my chdíme do majáku a super přístup
11. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mkr cvičit myslíš ty nebo s malou
11. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vvvecna myslím nějaký těhu cvičení, tam čekám na těhu plavání :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mkr Nechodím, ale docela ráda bych někam vyrazila. Snažím se trošku protahovat doma, ale není to ono. :frowning2: Ty o něčem víš?
11. bře 2011 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 http://www.fitsportirclub.cz/sport_aerobnisal_rozpishodin.asp
http://www.protehotne.estranky.cz/clanky/cviceni_pro_zeny.html
ale spíš bych chtěla něco osvědčeného, kdo by poradil, kde byly ženský spokojený
13. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. bře 2011 ve 14:37 • mmarky
Ahoj holky, prosim neviete mi poradit nejaku sukromnu matersku skolku v Pardubiciach alebo okoli?
28. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
30. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubinkov dakujem :wink:
1. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,mám dotaz kam může vyrazit s prckem na kafe?vím jen o menšém koutku v afai ve 2 patře je jetě nědke neco jiného?děkuju
30. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vvvecna ahojinky pokud se Ti chce být s malý venku tak se chodí i do restaurace Rybárna u Maťáku. Je tam pro děti udělaný koutek,který je oplocený a chodí tam dost maminek. I já na kafe :slight_smile: ,ale Klárka teprve leze, tak jen po dětech kouká. Jinak už nemohu sloužit.
6. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
8. čer 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@karotky tak jsem byla a dětskýkoutek už není,má jen ten pidi prostůrek venpředu
8. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@karotky ale tam asi nejde zajít na kafe co
8. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vvvecna co vím, tak dětský koutek je v garáži na Dubině
8. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@vvvecna ,........................já tam nebyla,takže nemůžu sloužit.Je sem dávám linky pro Vás a ostatní. :wink:
Ale co se týče kafíčka,tak se může s dětmi(i s kočárky)i sem:
http://pardubickeobchody.cz/index.php?pag=70&id=6644&odkud=4&kam=8&max=19&Zamereni=Obcerstveni&Zamereni_h=&Slovo=
9. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás a zároveň se omlouvám, že Vám sem lezu.
Potřebovala bych poradit. Sháním dobrou gynekoložku v Pardubicích. Plánuju během léta stěhování ze severní moravy do Pardubic a jelikož čekáme miminko, chtěla bych se někde zaregistrovat.
Děkuji za pomoc :slight_smile:.
11. čer 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimco Ahoj, já chodím k dr. Tomašuľové a jsem s ní moc spokojena. Má ordinaci v Rokycanově ulici :wink:
11. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc, já jsem si právě četla recenze na známý lékař a tam je na každou lékařku něco a pak si vyber :slight_smile:.
Potřebuju fakt někoho spolehlivého, mám za sebou několik IVF a 3 potraty. Teď jsem těhotná, ale s novým partnerem a zatím je vše v naprostém pořádku, jen píchám fraxiparin na ředění krve.
11. čer 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek