Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
reddely23
5. únor 2011
@karotky Ahojinky kouiám,že se zajímáš o autosedačky.Nás velmi nadchla autosedačka Kiddy.Mají ji v afi v HM studiu nebo jak se to jmenuje 😃 .Možná ne přesně tuhle,ale starší modely snad jo.A chceme pořídit Kiddy Guardian Pro rozte s dítětem a měla velmi dobré výsledky v bezpečnostní testu 2010.Dyštak se podívej na www.kiddy.bejby.cz/dokumenty/guardian.php.
karotky
6. únor 2011
@reddely23 ,........................už nee. 😉
Ale tak třeba ty informace budou užitečné pro jiné maminky. 😉
vrkocka
7. únor 2011
@irina84 ahoj,,ja mam srpnu 🙂
xkacatkox
7. únor 2011
holky, kam ůžu vyrazit s dítkem do restarace máme zítra sraz s kamarádem od manžela, a já nevím kam půjde, znám garáže, že tem je klid a dětský koutek, je něco i jinde a hezké, pojedeme směrem od Svítkova
reddely23
11. únor 2011
@karotky jejda.Tak to se omlouvám.Snad to bude užitečné pro jiné.
reddely23
11. únor 2011
Holky chodíte někdo nebo jste chodili s dítkama plavat?
mkr
25. únor 2011
@reddely23 chodila jsem s plaváčkem to bylo malé 9 m, tyhle ty nedoporučuji, mám s nimi špatný zkušenosti, teď jsme chodili plavat do hastrmánka a fakt supr přístup domluva výborná, a ještě se plave v majáku, taky si to chválí, určitě bych šla plavat do slané vody 🙂
reddely23
25. únor 2011
@mkr Děkuji.My chodíme plavat do Hastrmánka.Jen mě zajímalo kdo má jaké zkušenosti.S Hastrmánka jsem velmi spokojená.A jsem nadšená.I Klárce se tam moc líbí.A chodíš nebo uvažuješ o pokračovacím kurzu?
mkr
26. únor 2011
@reddely23 my jsme chodily už na Dubinu, měly jsme začít nový kurz, ale malá onemocněla a ještě máme 2 náhrady, tak počkáme, kdyžtak na další, ale prý teď jak přijde jaro, tak nevědí, jestli budou mít místo, tak uvidíme 🙂
mkr
11. bře 2011
@irina84 nechodíš v Pardubicích někam cvičit? chtěla bych začít, ale nevím kam
vvvecna
11. bře 2011
@mkr my chdíme do majáku a super přístup
vvvecna
11. bře 2011
@mkr cvičit myslíš ty nebo s malou
mkr
11. bře 2011
@vvvecna myslím nějaký těhu cvičení, tam čekám na těhu plavání 🙂
irina84
11. bře 2011
@mkr Nechodím, ale docela ráda bych někam vyrazila. Snažím se trošku protahovat doma, ale není to ono. 😞 Ty o něčem víš?
mkr
13. bře 2011
@irina84 http://www.fitsportirclub.cz/sport_aerobnisal_r...
http://www.protehotne.estranky.cz/clanky/cvicen...
ale spíš bych chtěla něco osvědčeného, kdo by poradil, kde byly ženský spokojený
mmarky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra.a
28. dub 2011
Ahoj holky, prosim neviete mi poradit nejaku sukromnu matersku skolku v Pardubiciach alebo okoli?
petra.a
1. kvě 2011
@kubinkov dakujem 😉
vvvecna
30. kvě 2011
ahoj holky,mám dotaz kam může vyrazit s prckem na kafe?vím jen o menšém koutku v afai ve 2 patře je jetě nědke neco jiného?děkuju
reddely23
6. čer 2011
@vvvecna ahojinky pokud se Ti chce být s malý venku tak se chodí i do restaurace Rybárna u Maťáku. Je tam pro děti udělaný koutek,který je oplocený a chodí tam dost maminek. I já na kafe 🙂 ,ale Klárka teprve leze, tak jen po dětech kouká. Jinak už nemohu sloužit.
karotky
8. čer 2011
@vvvecna , @reddely23 ,...................................mrkněte sem: http://www.firmy.cz/detail/318729-baby-cafe-par...
vvvecna
8. čer 2011
@karotky tak jsem byla a dětskýkoutek už není,má jen ten pidi prostůrek venpředu
karotky
8. čer 2011
vvvecna
8. čer 2011
@karotky ale tam asi nejde zajít na kafe co
mkr
8. čer 2011
@vvvecna co vím, tak dětský koutek je v garáži na Dubině
karotky
9. čer 2011
@vvvecna ,........................já tam nebyla,takže nemůžu sloužit.Je sem dávám linky pro Vás a ostatní. 😉
Ale co se týče kafíčka,tak se může s dětmi(i s kočárky)i sem:
http://pardubickeobchody.cz/index.php?pag=70&id...
mimco
11. čer 2011
Zdravím Vás a zároveň se omlouvám, že Vám sem lezu.
Potřebovala bych poradit. Sháním dobrou gynekoložku v Pardubicích. Plánuju během léta stěhování ze severní moravy do Pardubic a jelikož čekáme miminko, chtěla bych se někde zaregistrovat.
Děkuji za pomoc 🙂.
cimlik
11. čer 2011
@mimco Ahoj, já chodím k dr. Tomašuľové a jsem s ní moc spokojena. Má ordinaci v Rokycanově ulici 😉
mimco
11. čer 2011
Díky moc, já jsem si právě četla recenze na známý lékař a tam je na každou lékařku něco a pak si vyber 🙂.
Potřebuju fakt někoho spolehlivého, mám za sebou několik IVF a 3 potraty. Teď jsem těhotná, ale s novým partnerem a zatím je vše v naprostém pořádku, jen píchám fraxiparin na ředění krve.