Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
mkr
11. čer 2011
@mimco z vlastní zkušenosti Tomašulovou ne, doporučila bych ti doktory Dobrkovský k tomu chodím já a pak je dobrý Peršín, dost si ho chválí, jsou to lékaři s dlouholetou praxí 🙂 na Dobrkovského recenze nic moc, ale já se se špatným chováním v životě nesetkala a ani, že by chtěl úplatek, dělá UTZ každý měsíc při klasické kontrole což většina dr. nedělá, kdybys měla nějaké otázky písni do IP
xkacatkox
11. čer 2011
@mimco Mudr Lucká, má ambulanci v ČEZU,osobně jsem sní byla moc spokojená, a jsme stále, chodí kní i hodně mých kamarádek a kolegyn, je pečlivá, já sní kdysy pracovala na porodním, tam má moji důvěru
malformatio
12. čer 2011
@mimco také doporučuji MUDr. Dobrkovského
vvvecna
13. čer 2011
@mimco já chodím k peršínovi a naprostá spokojenost,dělal mi ult při každé kontrole a vše vysvětlil dopodrobna
karotky
13. čer 2011
@mimco ,...................známá si v těhu také píchala fraxiparin a chodila na gyndu sem: http://www.g-med.cz/
Já chodím 4,5 roku sem: www.gynpce.cz a nemůžu si p.doktora vynachválit. 😎
karotky
21. čer 2011
Pokud mají Vaše děti v oblibě vláčky,tak má pro Vás tip na tento víkend: http://www.pshzd.cz/museum-rosice.html
berenika39
1. črc 2011
ahoj, omluva za vstup. nečekaně se ocitnu cca osm dnů v pardubicích, trochu to tam znám, kuňku a tak🙂, ale jen z pohledu dospěláka. ted tam budu s tříletým synem, neporadily byste mi, kam vyrazit? i autem, po okolí. moc děkuji.
malformatio
4. črc 2011
@berenika39 tak krom Kuňky se dá vyrazit do Kladrub nad Labem do hřebčína 🙂
lucy222
24. led 2012
@mkr
@xkacatkox
@malformatio
@karotky
@vvvecna
Zdravím Pardubandy.
Měla bych k vám prosbičku. Hledáme restauraci v Pardubicích/ blízkém okolí s dětským koutkem. Nevíte prosím o něčem? Ideálně v hezkém prostředí - je to na oslavu.
Děkuji moc.
xkacatkox
25. led 2012
bohužel nemohu sloužit, po Pardubicích nic neznám, krom Garáž, tam je dětský koutek nahoře i v dole, dole je lepší, jinka nic neznám, na oslavu jezdíme do Dašic, dětský koutek tam sice nemají ale náš prcek si vystačí jezdit s autem po stole a je v klidu, takže moje rada nic moc 😞
lucy222
25. led 2012
@xkacatkox už jsme to asi vyřešili. Máme předběžnou rezervaci do La Gabany - do salónku, tak tam vezmeme nějaké hračky x-)
Ale děkuji moc.
milada2
30. led 2012
@mkr @berenika39 @karotky Zdravím Vás a omlouvám se, že Vás takhle oslovuju... chci se zeptat, jestli náhodou Vy nebo třeba Vaše kamarádky nedáváte svým dětičkám laktobacílky... Já se momentálně snažím udat 1 balení Swiss Laktobacílků (60 cucavých pastilek s třešňovou příchutí). V lékárně mi omylem vydali tento typ místo miminkovských kapslí a já si toho všimla až po otevření. Balení je sice otevřené (od včera), ale skladované v lednici a účinnost tedy není porušena. Pastilek je plný počet. Minimální trvanlivost je do 6/2013... Děkuji. Milada
milada2
16. srp 2012
Mamky pardubandy, v lékárně Kolf v Polabinách (jak je pošta) mají akci na Nutrilon HA 2 400 g, mají ho za 122 Kč.
petiiiska
13. zář 2012
Krásný večer přeji! Vím, že je možná brzy, ale chtěla jsem se zeptat všech maminek z Pardubic a okolí, zda by některá měla zájem o Mikuláše,čerta a anděla. Jsme sdružení přátel historických dovedností Moradis a každý rok chodíme i za čerty. Sháníme rodinky, které by měly zájem 🙂 Tak mi kdyžtak napište, budu ráda 😉
bellaver
13. zář 2012
@mimco ahoj, doporučuji pana Dr.Peršína .... 🙂
ustarana
8. lis 2012
@karotky @bellaver Ahoj, prosím o info. Budúci týždeň mám ísť k Dr. Peršínovi na 3D utz v 20 tt, ale nikde na internete sa nemožem dopátrať cenníku jeho služieb. Myslím tým cenu na fotku z utz, fotku z 3D utz, prípadne CD. Prosím poraďte. Ďakujem
bellaver
8. lis 2012
@ustarana ahoj, já na 3D nebyla, takže netuším, on na netu ceník nemá, obyč fotka stojí 100Kč, kolik bude stát 3D nevím, .....
ustarana
8. lis 2012
@bellaver Dík
karotky
9. lis 2012
@ustarana ,....................zkus si tam zavolat-sestřička Ti určitě ochotně zodpoví všechny dotazy.Já si u něj nechávala vypálit každý obyč. UTZ( 100kč/4.min. nahrávka+cena DVD)a nelituji toho.Vždy vše hezky ukázal,popsal,takže jsem si z toho doma v PC mohla udělat i spoustu nádherných fotek 😎
dagina
30. lis 2012
Ahojky maminy, měla bych prosbičku. V Pardubicích by měla být dobrá psychiatrička, která se zaměřuje na poruchy příjmu potravy. Nevíte náhodou jméno???
Díky moc
karotky
18. čer 2013
Nemá někdo doma kočárek,který už není vhodný na prodej a potřebujete se ho zbavit?
www.nemocnice-pardubice.cz/cs/story.php?ide=383...
madre1
10. únor 2015
Mám dotaz na na/stávající maminky,co chodí na gynekologi k dr. Peršínovi:"V kterém roce a kolik jste u něho platili za prvotrimestrální screening?"

Začni psát odpověď...

Odešli