• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
@mimco z vlastní zkušenosti Tomašulovou ne, doporučila bych ti doktory Dobrkovský k tomu chodím já a pak je dobrý Peršín, dost si ho chválí, jsou to lékaři s dlouholetou praxí :slight_smile: na Dobrkovského recenze nic moc, ale já se se špatným chováním v životě nesetkala a ani, že by chtěl úplatek, dělá UTZ každý měsíc při klasické kontrole což většina dr. nedělá, kdybys měla nějaké otázky písni do IP
11. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimco Mudr Lucká, má ambulanci v ČEZU,osobně jsem sní byla moc spokojená, a jsme stále, chodí kní i hodně mých kamarádek a kolegyn, je pečlivá, já sní kdysy pracovala na porodním, tam má moji důvěru
11. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimco také doporučuji MUDr. Dobrkovského
12. čer 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimco já chodím k peršínovi a naprostá spokojenost,dělal mi ult při každé kontrole a vše vysvětlil dopodrobna
13. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimco ,...................známá si v těhu také píchala fraxiparin a chodila na gyndu sem: http://www.g-med.cz/
Já chodím 4,5 roku sem: www.gynpce.cz a nemůžu si p.doktora vynachválit. :sunglasses:
13. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud mají Vaše děti v oblibě vláčky,tak má pro Vás tip na tento víkend: http://www.pshzd.cz/museum-rosice.html
21. čer 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, omluva za vstup. nečekaně se ocitnu cca osm dnů v pardubicích, trochu to tam znám, kuňku a tak:slight_smile:, ale jen z pohledu dospěláka. ted tam budu s tříletým synem, neporadily byste mi, kam vyrazit? i autem, po okolí. moc děkuji.
1. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 tak krom Kuňky se dá vyrazit do Kladrub nad Labem do hřebčína :slight_smile:
4. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr
@xkacatkox
@malformatio
@karotky
@vvvecna
Zdravím Pardubandy.
Měla bych k vám prosbičku. Hledáme restauraci v Pardubicích/ blízkém okolí s dětským koutkem. Nevíte prosím o něčem? Ideálně v hezkém prostředí - je to na oslavu.
Děkuji moc.
24. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel nemohu sloužit, po Pardubicích nic neznám, krom Garáž, tam je dětský koutek nahoře i v dole, dole je lepší, jinka nic neznám, na oslavu jezdíme do Dašic, dětský koutek tam sice nemají ale náš prcek si vystačí jezdit s autem po stole a je v klidu, takže moje rada nic moc :frowning2:
25. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox už jsme to asi vyřešili. Máme předběžnou rezervaci do La Gabany - do salónku, tak tam vezmeme nějaké hračky :dizzy_face:
Ale děkuji moc.
25. led 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr @berenika39 @karotky Zdravím Vás a omlouvám se, že Vás takhle oslovuju... chci se zeptat, jestli náhodou Vy nebo třeba Vaše kamarádky nedáváte svým dětičkám laktobacílky... Já se momentálně snažím udat 1 balení Swiss Laktobacílků (60 cucavých pastilek s třešňovou příchutí). V lékárně mi omylem vydali tento typ místo miminkovských kapslí a já si toho všimla až po otevření. Balení je sice otevřené (od včera), ale skladované v lednici a účinnost tedy není porušena. Pastilek je plný počet. Minimální trvanlivost je do 6/2013... Děkuji. Milada
30. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky pardubandy, v lékárně Kolf v Polabinách (jak je pošta) mají akci na Nutrilon HA 2 400 g, mají ho za 122 Kč.
16. srp 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer přeji! Vím, že je možná brzy, ale chtěla jsem se zeptat všech maminek z Pardubic a okolí, zda by některá měla zájem o Mikuláše,čerta a anděla. Jsme sdružení přátel historických dovedností Moradis a každý rok chodíme i za čerty. Sháníme rodinky, které by měly zájem :slight_smile: Tak mi kdyžtak napište, budu ráda ;)
13. zář 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimco ahoj, doporučuji pana Dr.Peršína .... :slight_smile:
13. zář 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky @bellaver Ahoj, prosím o info. Budúci týždeň mám ísť k Dr. Peršínovi na 3D utz v 20 tt, ale nikde na internete sa nemožem dopátrať cenníku jeho služieb. Myslím tým cenu na fotku z utz, fotku z 3D utz, prípadne CD. Prosím poraďte. Ďakujem
8. lis 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ahoj, já na 3D nebyla, takže netuším, on na netu ceník nemá, obyč fotka stojí 100Kč, kolik bude stát 3D nevím, .....
8. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ,....................zkus si tam zavolat-sestřička Ti určitě ochotně zodpoví všechny dotazy.Já si u něj nechávala vypálit každý obyč. UTZ( 100kč/4.min. nahrávka+cena DVD)a nelituji toho.Vždy vše hezky ukázal,popsal,takže jsem si z toho doma v PC mohla udělat i spoustu nádherných fotek :sunglasses:
9. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, měla bych prosbičku. V Pardubicích by měla být dobrá psychiatrička, která se zaměřuje na poruchy příjmu potravy. Nevíte náhodou jméno???
Díky moc
30. lis 2012 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz na na/stávající maminky,co chodí na gynekologi k dr. Peršínovi:"V kterém roce a kolik jste u něho platili za prvotrimestrální screening?"
10. únor 2015 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek