• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
uff tak to jsem rada ze tos byla ty mas moc hezky brisko maly ja teda nosim nekdy taky obyc kalhoty ale musim mit pres to dlouhy tricko pac je nezapnu :grinning: vetrinou to mam na zavirak :grinning: ja si poridila jedny tehukalhoty jsou teda supr ale nemuzu je preci nosit furt ze :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: skvělá zpráva :zipper_mouth: :fearful:
6. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: kdo je Mindžak?
6. únor 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: to je šílenej doktor...ted je vedoucí rizikovýho oddělení a rodí...přezdívka "řezník" :confounded:
6. únor 2008 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: dneska mám hezky den i bříško pochválený, to doma je tohle téma tabu, teda..... manža moc těhu bříško nemusí :confounded: :frowning2: , ale to by si mě jinak vážil, kdybych mu vyrostla jako ta paní za mnou :zipper_mouth: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: jak nemusí? :astonished: :astonished: :astonished:
6. únor 2008 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: no jasne tatinek vybral uz minule jsem koukala ze ji taky mate i kdyz u nas je jeste mozna varianta kluk :slight_smile: ale trochu me ty natalky desi myslela jsem ze to bude mene obvykle jmeno ale na koniku jich je koukam dost tak snad jich nebude ve tride hodne jako za nas Kateriny :grinning:
6. únor 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: nestras staci ze mam hruzu z cisare i dnes mi dr. potvrdila ze se u kp moc neriskuje ze to CR muze klido byt a jeste k tomu nejaky reznik brr:( se snad zacnu porodu upne bat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no to víš, je spíš na ty štíhlejší a občas mu unika, že to je jeho děťátko, ale není to zas tak hrozný ono to vyznívá šíleně :sweat_smile: , ale je to muj miláček, jinak siss ty ses mu líbila :grinning:
6. únor 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: to neřeš, naše bude až v Přelouči :grinning:
6. únor 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli:jo..že jsem měla panděro jak hroch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: fakt moc hezky malicky a jen to brisko jinak si hubena by si te mel manza vazit jak se mu pekne kulatite ten muj byl v poho jen ted uz obcas rejpne jako ze to bricho je teda balon a hlavne to dela protoze vi ze me to stve a jemu se libi kdyz se vztekam a knouram coz je ted na denim poradku :frowning2: no chapete to ? :angry: jinak ta pani v tricku co se sotva vesla do zidle? ta byla fakt drsna vypadat tak tak snad nevychazim :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: :sweat_smile: :sweat_smile: asi mu bříško uniklo :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak jsem byla v tý rizikovce 2x..tak tam byly samý tragédky skoro... :pensive: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: no jo..já mám velký kozy :pensive: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: nekecej brisko jsi mela moc pekny :wink:
hablenka: tak fajn:slight_smile: no stejne natalka je moc hezky jmeno a i kdyz okoli se nejak netvari my na ne prdime :grinning:
6. únor 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: zato ted je na poblití :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. únor 2008 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: viď tohle by měl vidět co píšeš, ale asi by mě zabil, že to rozebírám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no ta paní v tý řadě vedle mě, až jsem ji litovala a ještě jedna za mnou v košili, bavila se tam s jednou že zatím přibrala 30kg to prý její kamarádka 40 tak, že má ještě rezervu :astonished: :fearful: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně chybí ještě tři kg do původní váhy..jde to ztuha :unamused:
6. únor 2008 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: to bude asi ono :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to ja s těma kozama zas..... :zipper_mouth:
martan: tak to okoli u nas je na tom podobně, ale ať nam se Natálka líbí
6. únor 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: to je des resit 30 nebo 40 by me snad omejvali a to me tim desila i moje mamina pri me i pri brachoj mela 30 nechapu jak se jim to muze podarit chapu kdyz maj nejaky poruchy ale jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: muj vedet co tady rozebiram tak me asi taky roztrhne i kdyz uz si zvyka kdyz s kamoskou rozebirame sexualni problemy tak jde jen pryc a neresi :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: a kolik jsi pribrala a kolik jsi nechala v porodce? jsem zvedava jak mi to pujde kdyz mam takovy odpor k cviceni a miluju sladky :grinning:
6. únor 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: no ja myslim ze at vyberes jakykoli jmeno vzdycky se najde nekdo kdo to zdrbne takze je to fuk hlavne ze se libi nam :grinning:
6. únor 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: z 49 jsem přibrala na 67 :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: z porodky jsem přišla se 64 :zipper_mouth: pak to šlo celkem rychle na 58...pak docela dlouho furt 58...pak 55...a ted jsem asi tak na 53,5 :unamused:
6. únor 2008 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám zatím 7 a půl kg nahoře tak už to o moc víc nebude ještě tak 2-3 kg, to Ti povím taky to nějak nechápu, že tolik přiberou :confused: potom se toho zbavit to musí být horor. Jsem ráda, že tohle nemusím moc řešit.
6. únor 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: já taky přibrala jak prase :unamused:
6. únor 2008 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tak to jsem myslela ze se v porodce necha vic ale tys to dohnala potom cim to? kojeni nebo pohyb kolem mimca? jinak myslim ze jsi na tom dobre to das v poho dolu ted pres zimu to jde spatne navic byly :stuck_out_tongue_closed_eyes: vanoce
6. únor 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: fakt? tak jsi byla před těhu asi hodně hubená , se mi to na fotce nezdá
6. únor 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: tak kojením určitě ne..nekojím od začátku..ale byla jsem v porodce děsně oteklá..takže to byla hodně voda taky :wink:
6. únor 2008 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: já jsem mrně :wink: já mám 155cm :wink:
6. únor 2008 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek