Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
hablenka
6. únor 2008
siss..... jsem si nevšimla jak jsi to vypsala :-N
martan
6. únor 2008
hablenka tyjo tak to mas krasny ja mela na zacatku ledna 10-11kg a myslela jsem ze do porodu uz moc nedam a naopak za postedni mesic mi to vylitlo takze mam 15-16kg
sisstinautor
6. únor 2008
martan: já taky též žrala poslední měsíc :-x :-N
hablenka
6. únor 2008
no tak to jsi malinká 🙂 to ještě že tě nezná manža, jemu se to hrozně líbí malý, drobný ženský a vezme si skoro stejně velkou :-N 😃
hablenka
6. únor 2008
holkyyyy nestrašte :-x :-x 😕
sisstinautor
6. únor 2008
jsem asi stokrát v noci šla na záchod..a vždycky jsem si vzala Siestu nebo bílej rohlík :-N :-N :-N
hablenka
6. únor 2008
martan: to jsem se chtěla zeptat, Veselá děla monitory sama?
martan
6. únor 2008
siss: no hruza ted co sporadam cokolady a vubec jidla furt chodim jak mlsnej pes :-N uz abych porodila nebo budu mit nakonec tech 20kg 😃 i kdyz od minuliho tydne uz vaha stala tak snad....
martan
6. únor 2008
no ja sice v noci ne ale vecer se cpu do pulnoci driv neusnu a rano teda v poledne stavam(mam to nejaky otoceny 🙂 ) a snad kazdou hodinu musim neco dat a hlavne snim coko a mam v puse divne musim si dat neco slanyho a zas sladky furt dokola jak u blbejch 😃
sisstinautor
6. únor 2008
martan: já seděla do dvou na konovi..a pak jsem do dvanácti spala :-N
martan
6. únor 2008
habi: nasadi to sestra a chodej to kontrolovat asi jak maj cas 2xbala sestra 2x doktorka moc jim to nefachalo tak jsem nakonec lezela na boku a drzela si to a pak uz to bylo ok
hablenka
6. únor 2008
martan: takže se nemusí do nemocnice?? to by jsi mi udělala velkou radost
sisstinautor
6. únor 2008
já chodila do Gmedu..tam to bylo v poho 😎
martan
6. únor 2008
siss: tak to je presny sice nejsem na konoj tak dlouho ale vetsinou usinam kolem pulnoci jedny vzdycky hodku cumim do zdi a manza chrape ]-( no a pak taky jedenacta dvanacta to jisti a kdybych nemusela s hafanem tak mozna jeste spim dyl :-N
sisstinautor
6. únor 2008
v nemocnici je drsná sestra..co k břichu natahuje budík :-N :-N :-N :-N
martan
6. únor 2008
habi: ne nemusi a ke konci uz jsou z tebou asi solidarni tak te primo objednavaj proto jsem prisla na 10hod a hned po pani co tam byla na monitoru me vzala a minule po 2x do poradny jsem sla ve ctvrtek abych pry nemusela cekt ve str ze toho ma hodne to jsem byla fakt vdecna
martan
6. únor 2008
siss: proc budik? to ho jako budi? 🙂
sisstinautor
6. únor 2008
martan:jj..když spí a nehejbá se :-N fakt to funguje :-N
martan
6. únor 2008
siss: to je dobry to slysim poprvi nase mrne se hejblo jen 2x ale nijak to neresili prek ok tak jim verim
hablenka
6. únor 2008
martan: no tak to jsem ráda, protože co jsem slyšela o nemocnici =-) děs běs, jinak díky za příjemný pokec pro teď musím končit mějte se tu 😉
dasty
6. únor 2008
meni:nestraěím a myslela jsem si,že si vezmu takovou halenku a kaťata na vánoce a je skoro únor a nenapsal mě nikdo ani prd-Zkusíme zda se teď polepší s toho Litexu 😞 😞 Docela bych už je potřebovala jak sůl 😃 😃 😃
jaul
6. únor 2008
habli + martan: Taky na me mudra pusobila fajn, copak se ji asi stalo? 😃 :-N
meni: Asi si nic vybrat nestihnu, i kdyz jsem to prochazela!
A je mi zas nejak prapodivne tezko :-p
martan
6. únor 2008
jaul: tak hlavne aby ji to vydrzelo 🙂 a budes menit ?
jaul
6. únor 2008
A proto jsem si dala pul kulatyho kolacku - mnam a kaficko! Snad to preziju :-N
Pantata sebrle byl na nakupu a vite, co mi privezl? Celou Marlenku 😃 :-p 😃 :-p 😃 :-p a CD myho milacka a pak takovy dobry sucharky! To prej za tu vcerejsi zpravu 🙂
jaul
6. únor 2008
martan: Furt nevim, pak se jednou chova mile a ja zas vysumim :-N Vono to asi bude dobry..
meni
6. únor 2008
jaul, to neva, zítra během dne to objednám, a budu zvědavá, kdy mi to dodají... :-N
Kdyby sis nakonec přece jen něco vybrala, asi by nebyl problém doobjednat 😎
jaul
7. únor 2008
meni: Tak uz mi Lucka dneska hlasila, ze jste byli na kaficku a ze prej to musi jit na kafe, aby se dozvedela takovy novinky 😃 😃
meni
7. únor 2008
Jo, ti to hned vyprdelila, jo?Potvora 😃 No jo, s náma se schází jednou za čtvrt roku, ale kdyžjsem jim vylíčila, jak se doma nudím, tak mi slíbila, že se budem scházet častějc, jsem na ni zvědavá 😃
meni
8. únor 2008
Dasty: Tak mám objednáno, a raději jsem si tam zavolala, kdy mi to dodají, tak říkali že do deseti dnů 🙂
sisstinautor
8. únor 2008
meni: to úterý platí jo? 😉 Já nemůžu na tom beremku najít nevěsty Pardubice..asi jsem slepoň |-|