• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss..... jsem si nevšimla jak jsi to vypsala :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka tyjo tak to mas krasny ja mela na zacatku ledna 10-11kg a myslela jsem ze do porodu uz moc nedam a naopak za postedni mesic mi to vylitlo takze mam 15-16kg
6. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: já taky též žrala poslední měsíc :zipper_mouth: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsi malinká :slight_smile: to ještě že tě nezná manža, jemu se to hrozně líbí malý, drobný ženský a vezme si skoro stejně velkou :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy nestrašte :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful:
6. únor 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem asi stokrát v noci šla na záchod..a vždycky jsem si vzala Siestu nebo bílej rohlík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: to jsem se chtěla zeptat, Veselá děla monitory sama?
6. únor 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no hruza ted co sporadam cokolady a vubec jidla furt chodim jak mlsnej pes :sweat_smile: uz abych porodila nebo budu mit nakonec tech 20kg :grinning: i kdyz od minuliho tydne uz vaha stala tak snad....
6. únor 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sice v noci ne ale vecer se cpu do pulnoci driv neusnu a rano teda v poledne stavam(mam to nejaky otoceny :slight_smile: ) a snad kazdou hodinu musim neco dat a hlavne snim coko a mam v puse divne musim si dat neco slanyho a zas sladky furt dokola jak u blbejch :grinning:
6. únor 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: já seděla do dvou na konovi..a pak jsem do dvanácti spala :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
habi: nasadi to sestra a chodej to kontrolovat asi jak maj cas 2xbala sestra 2x doktorka moc jim to nefachalo tak jsem nakonec lezela na boku a drzela si to a pak uz to bylo ok
6. únor 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: takže se nemusí do nemocnice?? to by jsi mi udělala velkou radost
6. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chodila do Gmedu..tam to bylo v poho :sunglasses:
6. únor 2008 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tak to je presny sice nejsem na konoj tak dlouho ale vetsinou usinam kolem pulnoci jedny vzdycky hodku cumim do zdi a manza chrape :angry: no a pak taky jedenacta dvanacta to jisti a kdybych nemusela s hafanem tak mozna jeste spim dyl :sweat_smile:
6. únor 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v nemocnici je drsná sestra..co k břichu natahuje budík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2008 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
habi: ne nemusi a ke konci uz jsou z tebou asi solidarni tak te primo objednavaj proto jsem prisla na 10hod a hned po pani co tam byla na monitoru me vzala a minule po 2x do poradny jsem sla ve ctvrtek abych pry nemusela cekt ve str ze toho ma hodne to jsem byla fakt vdecna
6. únor 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: proc budik? to ho jako budi? :slight_smile:
6. únor 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan:jj..když spí a nehejbá se :sweat_smile: fakt to funguje :sweat_smile:
6. únor 2008 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: to je dobry to slysim poprvi nase mrne se hejblo jen 2x ale nijak to neresili prek ok tak jim verim
6. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: no tak to jsem ráda, protože co jsem slyšela o nemocnici :confused: děs běs, jinak díky za příjemný pokec pro teď musím končit mějte se tu :wink:
6. únor 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:nestraěím a myslela jsem si,že si vezmu takovou halenku a kaťata na vánoce a je skoro únor a nenapsal mě nikdo ani prd-Zkusíme zda se teď polepší s toho Litexu :frowning2: :frowning2: Docela bych už je potřebovala jak sůl :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
habli + martan: Taky na me mudra pusobila fajn, copak se ji asi stalo? :grinning: :sweat_smile:
meni: Asi si nic vybrat nestihnu, i kdyz jsem to prochazela!
A je mi zas nejak prapodivne tezko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: tak hlavne aby ji to vydrzelo :slight_smile: a budes menit ?
6. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proto jsem si dala pul kulatyho kolacku - mnam a kaficko! Snad to preziju :sweat_smile:
Pantata sebrle byl na nakupu a vite, co mi privezl? Celou Marlenku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a CD myho milacka a pak takovy dobry sucharky! To prej za tu vcerejsi zpravu :slight_smile:
6. únor 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: Furt nevim, pak se jednou chova mile a ja zas vysumim :sweat_smile: Vono to asi bude dobry..
6. únor 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, to neva, zítra během dne to objednám, a budu zvědavá, kdy mi to dodají... :sweat_smile:
Kdyby sis nakonec přece jen něco vybrala, asi by nebyl problém doobjednat :sunglasses:
6. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Tak uz mi Lucka dneska hlasila, ze jste byli na kaficku a ze prej to musi jit na kafe, aby se dozvedela takovy novinky :grinning: :grinning:
7. únor 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ti to hned vyprdelila, jo?Potvora :grinning: No jo, s náma se schází jednou za čtvrt roku, ale kdyžjsem jim vylíčila, jak se doma nudím, tak mi slíbila, že se budem scházet častějc, jsem na ni zvědavá :grinning:
7. únor 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: Tak mám objednáno, a raději jsem si tam zavolala, kdy mi to dodají, tak říkali že do deseti dnů :slight_smile:
8. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: to úterý platí jo? :wink: Já nemůžu na tom beremku najít nevěsty Pardubice..asi jsem slepoň :pensive:
8. únor 2008 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek