• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
meni:tak mám taky obejdnáno 3dny před tebou,tak jsem zvědavá zda mě to dojede,dáme závody??? :grinning: :grinning: :grinning: už ty kaťata potřebuju jako sůl :wink:
8. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty, paní mi říkala, že ne všechno mají na skladě, takže to potřebují doplnit, jako objednávala jsem toho za necelých pět tisíc, přidaly se kamarádky s kaťatama na cvičení a ještě jedna těhulka, takže toho máme fakt dost, a říkaly, že to další pondělí bych to mohla už mít doma, cca 10dní :slight_smile: Tak dej vědět, jak tobě to brzy dorazí, fakt jsem zvědavá :grinning: Jinak tam maj zdarma zákaznickou linku, kdyby ti to dlouho nešlo, tak jim zavolej :slight_smile:

Sis, ano, úterý platí, ježiš, se už tak těším, koukala jse, že už jsi ty Pardubice taky našla. Snad se všichni najdem, holky jsem viděla jen jednou ještě ne všechny :grinning:
8. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
meni:tak to vypadá nádějně,já to v listopadu posílala písemně objednávku,mohla se ztratit,teď meilem,když tak zavolám-já jsem proti vám břídil/jen za 1300kč/,ale pokud mě to padne objednám si tak v březnu ještě něco květen,určo bude vedro :wink: Zatím ahojda hezký víkend :dizzy_face:
9. únor 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak sme přijeli z hor. Bylo to super, jen moc krátký :unamused: Na Anetku horský vzduch působil skvěle, spinkala v noci i 10 hodin bez krmení. Večer usnula sama v postýlce a měli sme ji na chůvičce a seděli v hospodě. Počasí taky nádhera, jen to vybalování mě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, tak kdypak se stavíš???
9. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Luci hlavně,že jste si to užili :wink: Už jsem psala IP,to víš,že nezapoměla jsem,jen jsem si dneska po týdnu užívala Mar´tase a byla velká odpolední procházka :wink:
9. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je nějak mrtvo :frowning2: kde jste všecííííííí?
10. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
janav, viď!! Nevím, kde jsou?? :confused:

Holky, kdo chce chodit s mimi plavat do hotelu Labe, tak nechodte! Prý je to tam dost hrozný!! Paní majitelka hřeší na to, že má dost klientů a její chování je prý dost hrozný a kamarádčině holčičce vodu pěkně zprotivila. :angry: Je prý hrozně náladová, nespolehlivá. Takže já sem se objednala na plavání do HK :slight_smile:
11. únor 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci: tam zrovna chodí ta Lenka..a zatím jsou spokojený..ale byla jen dvakrát :confused: já o ničem takovým neuvažuju..děsně se bojím zánětu středního ucha..navíc potápět ho :confounded: ..a svlíkat do plavek se taky nebudu :sweat_smile:
11. únor 2008 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss asi záleží koho chytneš, ale ta majitelka je prej děsná! :confounded:
ty se v létě nebudeš chodit koupat??
11. únor 2008 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci: tak v létě jo..ale svlíkat se v pěti lidech to moc nemusim..a to plavání je jiný...já bych se bála, že bude hned nemocnej :confounded:
11. únor 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, já zas radši v 5 lidech než na plným koupálku modelek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. únor 2008 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci: vy máte auto..to je v poho...ale abych s ním jezdila kočárem..mě to neláká...tak pak hod foto, jak bude Aneták plavčit :grinning:
11. únor 2008 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, mě to neba na Cihelně, fakt mi připadá, že tam choděj zamý hubeňourky a nabušenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. únor 2008 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci: mě celkově opalování a koupání moc neba..navíc do tří let je to i nebezpečný..takže my asi moc ani chodit nebudem :confused:
11. únor 2008 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,Lucko je fakt,že mi ta chodili v době,kdy to vedla ta Pavla a to má právě v HK.
Ta je hrozně příjemná .
11. únor 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, o tý sem slyšela, že je super :dizzy_face: už sem se k ní objednala, byla moc ochotná :wink:
11. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jsme právě v loni jeli do HK,ona nás nechala zaplatit jen jednu hodinu,protože jsem moc nevěřili,že se to bude Danečkovi líbit,on je hroznej vztekloun a ona nám sama po pravdě řekla,že to fakt nemá cenu.
Řval tam jak blázen,tak že jí nejde jen o prachy,ale i o děti.

Kámoška teď chodí do lázní a tam dítě může řvát,jak blázen a je to jedno,protože se platí celý kurz dopředu,tak že má smolíka.

Filípek ten byl spokojenej.Tak,že každý dítě to má jinak.
Tak přeju,aby z vás byly zdatné plavkyně. :dizzy_face:
11. únor 2008 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ještě jsem četla, že je plavání i v Bohdanči, a já bych teda s mrnětem ráda plavčit chodila :sweat_smile:
11. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
meni: jdeš zítra do Birdie s někým, nebo si dáme sraza před tím? :wink:
11. únor 2008 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
meni: tys už mi psala na beremku :sweat_smile:
11. únor 2008 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink: uz tady dlouho nebyl Martan,ze by uz bylo mimco na svete? :sunglasses:
11. únor 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem na Martana myslela :dizzy_face:
11. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: čuuus..dneska jsem na tebe myslela...jsem tygrovi koupila od Hippu ten jablečeno-medunkovej čaj..je to od ukončenýho 4., ale nevim nevim :confused:
11. únor 2008 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss treba jsme vyjimka,malymu se hrozne kazej zoubky.cistime,rano,vecer a jeste odpoledne,kdyz jde spat a stejne sem tuhle koukala,ze ma dalsi kaz... :frowning2:
11. únor 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: zatím pije jen ty bylinkový..a tam cukr není..ale v tomhle už jo :unamused: navíc ještě n epřikrmuju..tak aby pak chtěl pít mlíko..už takhle mu moc nejede :angry:
11. únor 2008 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli pribyva,tak mu to asi staci,ja sice kojila do 7mes.,ale jak sem zacla prikrmovat a davat ruzny stavicky a caje,tak uz mi mliko taky nechtel,ale pak zase zacal,ale asi tak do roka,pak ani ň...a kdyz nekojis,tak uz se muzou deti prikrmovat od 4.mesice?
11. únor 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: jj..můžou..ale jemu to mlíko zatím bohatě stačí..plánuju to tak až na pátej měsíc, pokud Dr. neřekne dřív :wink:
11. únor 2008 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo neni kam spechat... :grinning:
11. únor 2008 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
cuuus zensky my stale 2v1 :frowning2: uz mi z toho hrabe Jsem sem koukala nikdo tu nebyl tak jsem nepsala :wink:
11. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
martan: vydrž..někdy to ven půjde :wink: :sweat_smile:
11. únor 2008 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek