• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
martan, jéééé, já už taky myslela, že máš mimi u sebe. ten konec je náročnej, vid :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj,mimin ti to vynahradí :wink:
11. únor 2008 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
siss: no ja vim ale jsem asi desne netrpeliva :frowning2: ale pristihla jsem se ze uz jsem se na mrne i zlobila ze si tam klidne sedi a nic :frowning2: jsem ale krkavci mama ale kdyz ja uz ho chci mit u sebe na unorovkach uz maj skoro vsechny odrodino :frowning2: kdyby me aspon ta dr uz tri tydny nelakovala ze priste neprijdu :angry:
11. únor 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
martas to se ted musis hlasit kazdej den! :grinning: Brzo se dockas,uvidis a uz budes mit malou u sebe :dizzy_face:
11. únor 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
luucia: to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi se mu u me libi nebo co :angry: zrovna jsem koukala ze mas na bazarku moc peknou soupravicku sakra ja uz chci vedet zda to bude ta holcicka :grinning:
11. únor 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
barco:no jo kdyz tady bylo mrtvo tak se mi nak nechtelo :sweat_smile: a co ty jak si to uzivas?rekli uz jste Deniskovi ze bude mit sourozence?
11. únor 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
marti, vydrž, ty už to máš za pár... Ani se nenaděješ a budeš mít prcka u sebe :slight_smile: My s Jaul si na to ještě chvíli počkáme :grinning:
11. únor 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
meni: ja vim ale pockej taky budes v srpnu prskat ze uz to chces mit zasebou :grinning: vy ted mate prave to hezky obdobi me to uteklo hrozne rychle ale pak od tech vanoc uz nic moc :unamused:
11. únor 2008 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je jasny,ze rekli,aby vedel,ze maminky spekaty bricho uz nemuze slouzit jako tranpolina....a vymyslel si sam i jmeno,chtel by Dominika a ostatni zamita.Ve stredu jdu konecne k dr.,nejak se to tahne,prijde mi,ze tehule tady chodej na kontr.snad kazdej tejden....A uz mas vsechno prichystany?Tohle cekani je hrozny,kdyz jenom porad koukas do prazdny nazdobeny postylky vid?
11. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
je to je krasny a i ze mu vybral jmeno to je smudla :slight_smile: ale koukam tipickej kluk se segrou nepocita kdyz vybral jen klucici :slight_smile: no tak to mi taky prislo furt nekdo hlasil vahu a stav a ja vedela prd chodila jsem jen jednou za mesic a to az do vanoc :frowning2: prichystany mam snad vse postylku teda povlecenou nemam jen vyprany a schovany a udala jsem dobre by se na to prasilo a asi jeste dlouho bude jestli budem prenaset :frowning2:
neporadite mi neco jak ho postouchnout je neco co vam zabralo nebo to bylo z cista jasna
11. únor 2008 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Martas odpocivej ono to prijde,ani nebudes vedet jak :wink: ja neprenasela,takze ti neporadim :frowning2:
11. únor 2008 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zatim neprenasim a jak jsi to mela ty praskla voda a jela jsi?
11. únor 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
marta, já sem ještě týden přenášela! To pak bylo telefonátů a sms, jestli nerodím!!! :angry: Držím pěsti, aby už si se brzo dočkala!!! :wink: A pak se domluvíme na oblečky, jo? :wink:
11. únor 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a chtela jsem se zeptat po stredecni kontrole jsem zacala spinit ve ctvr. rano mi odesel pekny kus hlenu s krvy tak jsem se radovala pak jsem do vecera spinila a pak uz nic jen od te doby mam kazdy rano po utreni pekny kusanec hlenu ale uz bez krve je to ta hlenova zatka? to ji je tolik a odchazi tak dlouho?
11. únor 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
luucia: a vyvolavali ti to nebo to prislo samo nevite jak dlouho nechaj v pce prenaset? ty sms uz me taky tocej a to jeste nemam termin :angry: supr uz se tesim mas fakt moc pekny oblecky :wink:
11. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
martan, to je asi zátka, ale mě třeba odcházela na etapy. První část asi měsíc před porodem :wink:
11. únor 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
martan, já rodila v HK a tam mě nechali přenášet týden a pak fikli císaře :confounded:
11. únor 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ja rodila v 38.tydnu.Rano sem se asi v sedm probudila,pze me bolelo bricho,jako,kdyz potrebuju brutus na velkou a tak sem sla,tak sem si na zachode posedela a nic,tak sem se vysprchovala a sla si lehnout,ale nejak to neprestavalo a tak sem vzbudila manzu,ze rodim a on to vis,ze jo,ty uz rodis tejden a otocil se a spal dal... :grinning: Ale pak sme prece jen jeli do Hk,do Pce bych uz nedojela a ani sem nechtela.Tak me prijali,ze uz mam pulku za sebou v devet mi napichli vodu a v deset byl malej venku.takze relativne rychly a ok.Takze sem zvedava na tedka...
11. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.martan:počkej na mě,ať se tam pak sejdem a můžem probírat kojení a prdíky.
Já už jsem to tam byla omrknout i na noc a všichni byli moc příjemný,tak snad chytnu fajn personál i na porod a šestinedělí. :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
luucia:proc cisare neco se jim nezdalo?
barco: tak tos mela rychly jsem zvedava na sebe :slight_smile:
luci: neboj myslim ze budes spis driv ty ja krome ty zatky nic nic me neboli bych se ja kdyz se na neco tesim tak to vzdycky just nejde takze si urco pockam na tu nejmin vhodnou chvili
11. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
treba to bude darecek k valentynu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
barco: no to prave nechcu :( valentyna nemusim chtela jsem 2.2.,10.2.,16.2.no a 22.2. ale to je uz moc daleko :slight_smile: ale ted mi to je vlasne jedno hlavne at uz to je :grinning:
11. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
22.mas narozky ty vid? :wink:
11. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se snažím nějak se přes den zabavit a nemyslet na to.Někdy se mi to daří a někdy ne.
Vždy se uklidňuju tím,že s tím stejně nic nenadělám. :wink: :slight_smile:
martan:to jsem na nás zvědavá.
Jo,toho 14.2.je pěkné datum,u nás más i v rodině svůj význam,tak by to nebylo špatný. :sweat_smile:
11. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
martan, no dr mi řekl, že bych asi sama nikdy neporodila, že nemám vůbec přpravený porodní cesty, prý je to tím, že mi chybí nějakej hormon :confounded: Ptal se, jestli chci vyvolávat a nebo rovnou císaře. Tak sem zvolila císaře a on mi pak řekl, že sem udělala dobře, že podle toho, jak sem byla zabetonovaná, tak bych rodila na jaře :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jj doufam ze na ne neceka :angry:
luci: ja se taky snazim dopolko spim pak chodim k mamine nejhorsi je vecer ty mas Davidka ten te urco zamestnava ne? taky sem zvedava treba se fakt sejdem v porodnici:slight_smile:
11. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
luucia: tak to je drsny a jak je to po cisari boli to hodne kdy ti dali malou k sobe? ja se ho bojim snad na nej nebudu muset
11. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
martan, jako nebylo to tak hrozný. Břicho bolelo, ale ne zas tak moc. Malou mi nosily sestry 2 noci na kojení a přes den sem ji měla u sebe :wink: Já císaře nikdy nechtěla, ale dr mi řekl, že když mi to vyvolaj tak se můžu trápit i 3 dny v bolestech a pak stejně půjdu na CŘ :confounded: ale nikoho tady nechci strašit. Všechno má svý, CŘ sice nebolí při tom, ale zas jsou jiný věci než u přirozenýho porodu
11. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
To je fakt,že Dáda mě pobaví,teď má krásný období.Povídá,zpívá,tancuje,hraje,tak je sranda.Dokonce mě hlídá a opečovává,když mě něco bolí,no komedie.Já to mám zase večer právě v poho.To si vždycky říkám,další den za náma a nic,tak Natálko ještě počkej,ať si pěkně schrupnem. :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak třeba se fakt nakonec potkáme tam,to by byla sranda.Pořád domlouváme kafčo a nakonec budem třeba hekat spolu. :grinning: :grinning: :grinning: Chceš nadstandart?Já jo a moc,ale v pátek měli o půl čtvrté za sebou pět porodů,tak nevím,jestly se chytám.
11. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky, mam nove zpravy.
martan: No ja zatim krasny obdobi nejak nepocituju, uz aby byl aspon duben a z toho fleku bylo videt clovicka a me bylo lip.
Dneska jsem totiz byla na gynde, dobrovolne. Vytoky mam normalne, ale uz asi ctvrtej den byl lehce nahnedlej, zadnej masakr, ale rikala jsem si, ze radsi zajdu,takze po tydnu jsme se znovu videly. Mudra byla ok, dobra nalada ji asi neopustila. Rikala, ze tam nic zvlastniho nevidi, ze se zda vse v poradku, zadnej problem, nic. Napsala mi Utrogestan a pak se mam prijit ukazat, vic odpocivat atd. Ze me pichne obcas v brise, to se stava, ze jo, ale me picha i zespoda, rikala, ze to tehotny maj, tak snad je do dobry. Nevim, co mi to minule rikala nebo jestli jsem blbe slysela, ale asi to nebylo 6+6, protoze dneska je to teprv 7+2 a pry to odpovida. Srdicko je tez. Jeste mi poradila nejaky kapicky s laktobaciama na upraveni strev, pac mam kazdej den krece a dneska rano jsem hned z postele musela na wc, bricho bolelo jak svina, tak se divila.. Nestavalo se vam to taky nekomu?
Jo a velmi me prekvapila, ze se zeptala, jestli nechci neschopenku! Ma u me plus! Mam jen davat bacha a odpocivat.
PS: Ten Utrogestan, kdyz se ma brat 3x1 a zavadet, nemohla bych tu prostredni polykat, kdyz jsem v praci?
12. únor 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek