• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
autor
jaul: Utrogestan vůbec nevim, co je :unamused: a břicho mě bolelo jak na MS asi do 12tt :wink:

jinak jsme už bez širokého balení...huráááá :grinning:
12. únor 2008 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem je měla 3x2 a polykala jsem je všechny :wink:
12. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě bolelo břicho jako při MS asi do 15 týdne.
Siss, gratuluju, teď už to bude bez té hrozné bandáže veselejší :wink:
12. únor 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilonap: jsem fakt happy..jsem se bála, že dostane dečku :angry:
12. únor 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo... já měla taky strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me to neboli jako pri MS, ale pichne me tuhle, tamhle v brise a v dirce taky a dost, tak mi to bylo divny uz. Takova bolest, ze mam pocit, ze vomdlim nebo se musim na chvili zastavit - fakt dooost neprijemny! Ale snad to nic nebude. No a hlavne ty krece a nasledny wc a neco jako prujem - proste jako kdyz neco blbyho snite :( to me vazne stve! Doufam, ze to brzo prejde!
siss: Utrogestan je na vic veci - na krvaceni, na udrzeni, pri prechodu, pri MS bolestech, nedostatku hormonu atd. Cetla jsem to v pribalaku. Za 10 dni jdu na kontrolu.
ilonap: Mudra rikala zavadet, asi to ma lepsi ucinky, ale mne se tu prostredni nechce zavadet v praci napr., tak to by se asi nic nestalo, kdybych to spolkla, si myslim. Jo, jinak mi to silne pripomina takovy bonbonky z detstvi :grinning:
12. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul to bys to opravdu měla dost složité, zavádět i v práci :slight_smile: . Určo se nic nestane, když tu polední dávku spolkneš. Já to polykala, když jsem byla v 1.trimestru v nemocnici. Doktorům to bylo celkem šumák, jestli to polykám, nebo zavádím. Ale byla jsem potom jako pytlem praštěná, věčně ospalá a ožralá :sweat_smile:
12. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilonap: Vyborne, takze na tom muzu byt jeste hur, jo? Uz ted jsem jak matoha a spala bych jak Ruzenka :sweat_smile: :grinning: Oni tam pisou, ze to ovlivnuje pozornost!
12. únor 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.sportlife-pce.cz/

holky..kdo se přidá...netěhule samozřejmě :sweat_smile:
12. únor 2008 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Ja bych si tam mohla jit akorat tak schrupnout na zinenku :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Divat bych se na vas mohla :grinning: :sweat_smile: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chci fakt začít chodit..ale samotná? :unamused:
12. únor 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, přemýšlím o plavání pro nastávající maminky, plave se ve skokanském bazénu :slight_smile: , a pak má Peršín vyvěšeno v ordinaci leták na těhotenský cvičení, má to být někde na 17.listopadu, šla bych to vyzkoušet, ale nechce se mi moc samotné... Nechceš se přidat, až ti bude líp?
12. únor 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: už si děláš místo v žaludku? :grinning:
12. únor 2008 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jistě, ale jen na něco malého, pak jedu na masáž, tak abych se tam paní nepoblila :grinning: Ale těšííím se :sunglasses:
12. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: to já si dám něco velkého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2008 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, neboj, já jsem brala koňské dávky. Ty to budeš mít v poho.
Siss, ty mi čteš myšlenky!! :grinning: Zrovna včera jsem se byla informovat na cvičení tady v Moravanech :grinning:
12. únor 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se stejně najím pořádně akorát večer, ráno jsem zas začala zvracet, a k obědu toho najednou moc nesním,takže jinak by to taky stálo za to :grinning: , ale holky tam většinou držej diety, takže ty skončej na salátech...Sem si minule s těstovinama připadala trošku blbě :grinning:
12. únor 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Ja na sobe mela plavky tak max. v 9. letech. Ted zadny nemam a sem hrozny strevo a s tema myma bochankama nikam nevylezu - se stydim! :sweat_smile: Jdu se zase odplazit nekam jinam, nejdriv na wc a pak se uvidi.. Zizen mem furt taky! Tak pa a mozna z domu..
12. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: to já si dám mato a hranole..nebo tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: teda ten kdo má mít mindárk, jsem já... Ale nějak mi přijde, že v lázních se to ztratí, seš ve vodě :grinning: , v létě na koupálku s tím mám větší problém... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vy všechny vyžle hubený máte co říkat :sunglasses:
12. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: zkoumám fotky..abych tě poznala :grinning: už máš bicho? Já ho měla snad od začátku :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: to jsem si původně minule chtěla dát taky, jenže jak holky začaly objednávat ty saláty, tak mi to přišlo fááákt blbý, že jsem si dala aspoň ty těstoviny :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: mně je to u řiti..tak si dáme spolu jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, fakt mě poznáš, břicho mám, už to neutajím... holt mi přijde, že my víc prostorově výraznější :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme ty břicha hned :angry: Manžel mi pořád říkal, že to na mě hned vidět nebude, že se to na na mě ztratí, a teď už mi říká břucháčik :grinning: A neboj, radši tam budu o chvilku dřív, ještě mi psala Pepee, že aby taky trefila, sejde se radši s námi, tak spíš budu mít problém poznat jí, než tebe :slight_smile:
12. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, jdu nkouknout na jídelák, co bych si mohla dát :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: mně jede 13 v 16:04...takže na čtvrt jsem tam jak na koni :wink: já si pamatuju jen hhranolku..akral(to je moje kámoška)...a hanny asi..bambinu bych si taky poznala :confused:
12. únor 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, bambína semnou chodila na základku, jen do jiný třídy, asi bych poznala Gag, s Akral, když jsme se potkaly v Hypernově, tak mě zdravila ona, a mě až po chvilce došlo, že je to ona, hhranolku jsem nevidělaq, minule chyběla, a Hanny možná, vidíš, ještě se tam holek zeptám, jestli někdo dělal rezervačku, abysme neseděly na třech různejch místech a nečekaly na sebe :grinning:
12. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: no to mě napadlo taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaul,
no stávalo se mi to i ten průjem jsem měla první tři měsíce,prý jak roste děloha i ty hormony.

No a to tě nenechala doma?
12. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek