• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss: to cvíčo vypadá super :wink:
12. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chodila cvičit,ale teď jsem momentálně mrzák,čekám na rehabku,až 22. mě objednali,má něco s krční páteří,tudíž ani u PC nemůžu vysedávat :slight_smile:
12. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: škoda..já tam samotná určitě nepůjdu :unamused:
12. únor 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: no to me mrzi ze ti je spatne ale ono to prejde ja do 20tt blila jak amina nesnasela jsem jakykoli vune a pachy manza mel zakazano myt se parfemovanym mydlem jinak jsem hned letela neustale ospala no des ale pak to prejde a pak jsem si to fakt uzivala brisko jeste nebylo moc velky trajdala jsem po meste proste pohoda vem se neschopenku a mas to :wink:
12. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Dikes, aspon nekdo. Vim, ze nektery holky na foru psaly, ze ze zacatku mely prujem, tak bych to i brala, ale to bricho jak pritom boli a jak se to tam krouti, to me spis znervoznovalo, i kdyz asi to tomu neublizi. Akorat doktorka na to koukala jak na novinku, rikala, ze tehotny spis trpi zacpou, tak nevim, jestli to uz nekdy slysela :grinning: Neschopenku mi dokonce sama nabidla, ale ja jsem zatim odmitla, casu jeste dost, vim, ze ji muzu mit kdykoliv a ted jsou prazdniny, takze si to do prace radsi odchodim. Kdybych byla doma, tak bych celej den sedela na gauci a bylo by mi blbe, takze radsi, kdyz se hejbu!
martan: No, spatne, myslim, ze by to i nekdo bral, aby mu tak v tehu bylo, mne zas tak strasne neni, hlavne nezvracim nebo se o to snazim. Jen je mi tezko a mam tezkej pupek a slabo. Kdybych zvracela, byla bych uplne vyrizena, zvraceni nenavidim, tak jsem si to zakazala! A do 20tt - no to bych snad neprezila, to bych fakt musela zustat doma. Nekdy v cervnu jsem zvracela kvuli zadum a 5x za den a druhej den 2x a nebyla jsem schopna ani dolizt na wc, natoz fungovat! Pachy mi celkem nic nedelaj a jist muzu snad taky vsechno, takze tak blbe na tom snad nejsem, proste to jen blbe snasim, ze nejsem uplne v poho. Ted treba delame hambace, i kdyz ja radsi sedim, aby to se mnou neflaklo :wink:
12. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: no já to tak taky měla,jo je to nepříjemný,ale mě to přešlo potom 12.týdnu :wink:
12. únor 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, já měla průjem celý těhu.Fuer sem čekala, kdy přijde ta těhuzácpa a ono nic až do konce!! Takže je to indivindy :wink: :grinning: Dávej na sebe pozor!!! :wink:

siss, já bych cvičit šlaaaaaaaa!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Šla bys na aerobic nebo na spinning?? ale já bych mohla asi jen o víkendu, nebo navečer když je Honza doma :wink:
12. únor 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: huráááá..já taky můžu jenom večer..mně se tam líbí všechno mimo Pilatese :wink:
12. únor 2008 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: srazík dobrej ne :grinning: ale krááátkej :cry:
12. únor 2008 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss a o víkendu ráno bys mohla??
Jak sis to užila brz tygra?
12. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: jj..o víku můžu taky :wink: super.... :wink:
12. únor 2008 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak se ve středu domluvíme jooo :wink: jupííííí, budem v létě krásně hubený! Mě láká ten body spinning :wink:
12. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: mě taky..a i ten hip hop..ale neumim to tancovat :confounded:
12. únor 2008 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam mě nedostaneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na normoš aerobic bych šla, ten mě ba :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: jj..mě bavil i ten dance..ale ted už bych to n edala..jsem to cvičila někdy před pěti rokama :confounded:
12. únor 2008 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, to seš dobrá, já nemám absolutně smysl pro tanec :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: mě to děsně baví...ale kondičku mám -100 :pensive: :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, neboooj to zvládnem! Taky sem si myslela, že žádnou nemám a v posilce sem jezdila půl hodiny na kole úplně v poho :wink: už se těším, jak vyrazíme! :wink:
12. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, srazík byl supééér, fakt škoda, že jsem musela jít tak brzo, ale příště to protáhnem, snad bude dřív, než teď :grinning:
12. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: no mysme tam nebyly o moc dýl..asi do čtvrt na osm :wink:
13. únor 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá máme náušničky!! :dizzy_face: Anetka to zvládla skvěle a je z ní slečna!! Skoro nebrečela, jen u druhýho ouška a jak ji to zalepili, tak se zas na dr smála!! :dizzy_face: Koupila sem jí za odměnu vestičku na jaro
13. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee no tak to je Anetka sikulka :dizzy_face: to ted bude jeste vetsi princezna :dizzy_face: a jaky mate?
ja stale 2v1 a pokud to do nedele nedame tak v pondeli uz do rizikove poradny v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tam je to prej bleee jak psala siss
13. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, máme bíle zlato s kamínkem :wink: fakt je z ní najednou slečinka :dizzy_face:
13. únor 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: poradim ti..jdi tam na sedmou..dolů na monitor..at jsi tam první :wink: a pak honem do tý rizikovky..tak máš šanci, že tam budeš čekat "pouze" dvě hodiny :wink:
13. únor 2008 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: to musej byt kouzelny bile zlato mam rada
siss: dik moc uvidim jak to dam jestli se vzbudim rano jsem k nepouziti :frowning2:
13. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, je to moc hezký, takový jemný :wink: Jak se cítíš? ty si porod necháváš na Valentýna, vid?
13. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: tak kdyztak vloz fotecku kupovalas je nekde v pce? jestli se daj vubec nejaky tady sehnat kdyby ta holka klapla :wink: jinak je mi ok ale leze mi to na mozek a hlavne okili furt tak co ... uz i manza prej tak kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no valentyna ani ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vlastne uz je mi to jedno :sweat_smile:
13. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, kupovala sem je v Carfouru, tam sme kupovali i snubáky :wink: a cejtíš se na holčičku nebo kluka??
Fotečku asi až zítra, dneska se Anetka moc mlela a už stejně spinká :wink:
13. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia no jasne to nespecha :wink:tak to jsem rada jsem si rikala kde se daj tyhle detsky nausnicky sehnat, no ja vlastne nevim zadny vnitrni pocit nemam ale celou dobu si preju holcicku ale ted ke konci uz je mi to nak jedno hlavne at je to zdravy ze :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, já se cítila na kluka :grinning: ale je fakt, že zdraví je nejdůležitější!! :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek