• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
ale ty sis to asi nechala rict ne? takze sis spis prala kluka? :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, nechala, ale do 20.tt mi dr říkala, že vidí kluka a pak najednou holčička, takže to byl docela šok :confused: No, přála, je asi silný slovo, ale cítila sem se na kluka a chtěla sem manžovi splnit sen, mít kluka, ale on to, že čekáme holčičku vzal úplně v poho! To já z toho byla docela hotová, musela sem si chvilku zvyknout :sweat_smile: ale sem za holčičku štatsná
13. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, tak Litex už mi dorazil :slight_smile: , jen mi česká pošta nechala ve schránce oznámení, ale že jsem byla doma... To nasi nikoho nezajímá. Takže jsem celá natěšená, až si pro to za chvíli poběžím na poštu :dizzy_face: A jak to vypadá u tebe?
14. únor 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, nechceš si s někým vyměnit telefonní číslo, aby sme měli čerstvé info, jestli už máš mimíska u sebe? :slight_smile:
14. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: ja vcera vytuhla nejak brzo:slight_smile: teda to musel byt sok ja si rikam ze budu rada za cokoli ale z kluka asi stejne budu majinko zklamana :sweat_smile: jasne tak ja ti ho hodim do IP :wink: i kdyz to vidim stejne az za dlouho :cry:
14. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloo je tu nekdo? tady je nejaky mrtvo :frowning2:
15. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj martan:tak co,jsou nějaké změny.U nás stav nezměněn,i když už se to k porodu prý blíží.Ale já už tomu nějak nevěřím. :wink:
15. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...hele,tak kdy a v kolik.Nastoupíme tam spolu,dostanem pokojíčky vedle sebe a pak vykouknou na svět dvě Natálky,bereš??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vubec nic :frowning2: k porodu to vypada uz aspon tri tydny ale nic se nedeje ani zadny posly proste nic kdybych nemela bricho a depky ze nikdy neporodim tak se cejtim uplne skvele :slight_smile:
no jasne to beru ale kdy to klapne nevim to aby se domluvili ty ditka v nasich domeckach :wink:
15. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas nejaky tajny tip nebo vnitrni pocit kdy to bude? :grinning:
15. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan:tak to já to mám naopak.Poslanci šílený a včera už to vypadalo,že do rána nevydržím,ale nakonec jsem to opět zaspala. :frowning2: Ale byl to mega mazec.Takže tušení nemám žádný a už na to fakt kašlu,páč jinak se zblázním.
Dnes jsem měla dopolko depčičku,ale už jsem zase o.k.Nálady se teď často střídají. :frowning2: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vnitřních pocitů už bylo tolik,že bych rodila už tak 3krát. :grinning:
A co Ty a tušení?
15. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom podobne depky sileny vzdycky se upnu na nejaky datum jako ze jo a ono si prejde a nic se furt nedeje kdyby ta dr furt nerikala ze uz uz tak bych si nedala takovy nadeje :angry: tuseni tedy apsolutne zadny a nejhorsi to okoli jak ti je a co uz?.... :angry: bych vrazdila
ty poslance bych brala aspon bych vedela ze se neco deje takhle ma pocit ze tu budu do leta :unamused: a jak si to mela s Davidkem?
15. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě ty poslanci mě přijdou daleko horší.Někdy je to hodně silný a já si pak nejsem úplně jistá.
U Davídka jsem byla pořád v pohodě(přesně jak píšeš),pak rupla voda a jelo se.Takže pokud Ti teď nic není,až to přijde,určo to poznáš. :wink:
Ale jinak to čekání fááákt nenávidím. :angry:
15. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak probihaj to ti jako tvrdne bricho si to nedokazu vubec predstavit. a Davidka jsi mela na termin? ja si hlavne rikam ze jak ve 20tt tak ve 30tt jsme byli o tyden pozadu ze budem nejdiv rodit za tyden nevis jak dlouho tu nechaj prenaset?
15. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tvrdne břicho a bolí jako při MS,ale nic pravidelného.Včera navíc vystřelující bolesti snad do všech údů na těle a malá se hodně nepřirozeně mlela.Pak jsem měla dokonce pravidelné stahy,ale zkusila jsem si jít lehnout a po delší době jsem normálně vytuhla. :grinning: Takže opět nic.
Dáda se narodil ve 39tt.asi 4 dny před termínem.Vůbec nevím,jak to tady je s přenášením,ale siss myslím psala,že v té rizikovce je to mazec.Někde nechávají i 14 dní.Já doufám,že zkrz ten špatnej monitor mě nenechají.
15. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tu rizikovku mazu v pondeli jsem z toho cela odvarena zajimalo by me jak se tam pak casto chodi snad ne kazdy den. no uvidim
jee tos mela fajn pred terminem tak tos predtim tak necekala :slight_smile: no to vis holcicka se musi jeste doupravit :wink:
15. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak dej vědět,jak to tam probíhalo.A třeba se toho ani nedočkáš. :wink:
Ještě mám pořád čas,ale holčičky se chtějí holt doupravovat.Jdu do hajan,ať to zase zaspím a je zítřek. :grinning: :grinning: :grinning:
Papa a dobrou noc!!!
15. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou :wink:
15. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky,jste ještě celé :astonished: ,to neva-já holky přenášela skoro o 10dnů a to už jsem toho měla plný zuby.V pondělí jsem měla nástup do rizikovky,tam je to fakt na dlouho,přišla jsem na 7hodinu a odcházela v 13.30vyřízená s tím,že když do neděle neporodím,porod mě vyvolají a v noci už mě unikala plodovka,tak jsem tam jela hned druhý den.Ta slepice co ordinuje na rizikovce mě rozmělnila čípek a proto mě začla unikat plodovka,jinak bych byla jak Luca,porodila bych místo na jaře v léte :frowning2: Holky pevné nervy už to máte za pár a třeba se sejdete na pokoji spolu :slight_smile: :grinning:
meni:mě už taky přišel jen lístek,jdu tam hned v pondělí.Fakt tím internetem to byl fofr,já posílala předtím lístek co byl v katalogu přes poštu a nic mě nepřišlo :angry: Už máš věci doma???Já se hrozně těším,snad mě to bude.
Hned jak to vyzvednu písnu jak jsem spokojená,písni taky ju???
Luci večer písnu IP :wink:
16. únor 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: no jsem spokojená tak napůl. Kalhoty na doma jsou supééér, ty si nemůžu vynachválit. Domácí triko je taky dobrý, i když velikostně bych brala o číslo menší, ale měnit to nebudu, pže je fakt pohodlný, a i když si myslím, že nemám zrovna malý prsa, na tyhle trika v XL je to prostě ještě málo, ale to doroste :grinning: . Vzala jsem si tam z výprodeje i šaty na doma, tak ty jsou taky celkem dobrý, užiju je hlavně v létě, ale sezbytkem spokojená nejsem. Hlavně jsem se byla ptát v Oáze, jakou maj zkušenost s velikostma a paní mi dobře poradila velikost kalhot, ale u trik se dost sekla, řekla, že na mě určitě XL, ale fakt to na mě plandá, užila bych L a možná i menší, ale velikosti bych vyměnila, jenže to, jak to vypadalo na obrázku, je ve skutečnosti docela hadr, jedno měl být svetřík, tak to vůbec ne, ale s tím jsem počítala, že se bude nco vracet.
Jinak mi lístek přišel do schránky ve středu, v devět hodin ráno, jenže na mě nikdo nezvonil, jsem do jedenácti každej den doma, tak mě docela naštvali, fakt nemůžou zazvonit :angry:
16. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues,
holky, vy to mate za par, to uz vydrzite, co mame rikat my zacatecnice? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechodi se do ty rizikovky tak jednou za 3 dny?
Jinak ja jsem zas po kapkach laktobacilu nesla 2 dny na zachod, ale treti den uz zase jo a bylo to bez nakejch velkejch kreci, takze snad uz dobry. Tezko mi taky uz tak neni, jim vsechno a vcera jsem se fakt precpala - v praci pulku pizzy, doma pak zbojnickej rohlicek a k vece zase pizzu domaci - byla jsem jak koooooule! A tak za hodku bych si dala este, ale odolala jsem, a tak se tesim na dnesni obidek, bude zbytek! Musim jist po mensich davkach, pac jinak se fakt neunesu. Spava uz taky nejsem tak extremne, proste nejhorsi to bylo tech 14 dnu, tak douafam, ze uz se to nevrati!!
Jo, bratrankovi se narodila 12.2. druha holka - Maruska, tak mi to maminka volala a zase ji to dojalo, tak jsem se jen tak sklebila pod fousy... pac jeste nic nevedi :grinning:
16. únor 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste otazka - kdy mi jako budou brat krev, vazit a nejaky ty testy? Mudra nedelala jeste nic, nez ultrazvuk :confused: Ani nevim, kolik byla nebo je vychozi vaha :sweat_smile:
16. únor 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: každej den ne...je to jenom po a čtvrtek :wink:
16. únor 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, mě krev brali teď v tom cca 9-10tt, a založili mi těhu průkazku :slight_smile: Ve dvanáctém týdnu taky říkala, že budou dělat ještě další testy...
16. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prave cetla na unorovkach ze uz i lucinamamina ma Natalku u sebe velka gratulace holkam:slight_smile:
ja jsem z toho pekne nameko ukradla nam nas termin :frowning2: ach jo to zas bude dneska depka :slight_smile:
16. únor 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan:IP :wink:
16. únor 2008 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů, tak Lucce velká gratulace! Hlavně at jsou holky v pořádku :dizzy_face:
16. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé zase nový přírustek :sweat_smile: Gratuluju!!
17. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, máte krásný fotky od fotografa! Moc vám to sluší :dizzy_face: Lili je princeznička! :dizzy_face:
17. únor 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Luci. :dizzy_face:
Holky, teď máme novou zábavu, Lili se konečně přestala bát nočníku a celkem se do něho strefuje :slight_smile: Vždycky jí musím k tomu pustit nějaký dětský kanál, aby vydržela, jinak mi už z něho utíká, jak ji to nebaví :sweat_smile:
17. únor 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek