• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
čaute holčiny, tak už mám dneska taky po civčení. Zatím dobrý, celkem nic necítím. Uvidíme zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, řídím se podle tebe a jablka nejím :sweat_smile: Máš nějaký další tip??
18. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :slight_smile: , ani člověče nevím... :grinning: Snad možná, co se týče zeleniny, tak úplně ideální jsou saláty a přílohy z čínského zelí. Má totiž nejméně kalorií z celé zeleniny. :wink:
18. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo a co si myslíš o tom, že se navečer už nemá ovoce? že má moc cukrů? A dáš si někdy něco nezdravýho? třeba jenom kousínek??
18. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska sehnala ty šaty. Asi hodinu jsem zkoušela neskutečnou hromadu, ale nakonec jsem dopasovala v Elbě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jasně, že si dám. Třeba dneska hamburger!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ovoce je stránka sama o sobě. Já to zas tak moc neřeším, jestli si dám večer, nebo ne. Je fakt, že ovoce je na tom hůř, než zelenina, co se týče diety, prý by se měly jíst jen 2 kusy za den. Ale když mám chuť, klidně si večer vezmu hrušku. :wink:
18. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si nedávno sehnala Japonské krystaly na čištění toxinů v organismu, je to celkem dobré pití a pomáhá od spousty různých nemocí
18. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, koukám, že má Anetka přesně 4 měsíce. :slight_smile: Dej jí veeeeeelkou pusinku :dizzy_face:
18. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, já si zatím nic nedietního nedala, držím se teda tak 14 dní, ale je mi jasný, že to přijde a mám z toho strach. Že to pokazím a budu zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ovoce je určitě lepší než čokoláda, že jo :grinning:
18. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já, když zhřeším, tak vím, že to budu muset odčinit na rotopedu, abych vyrovnala příjem a výdej kalorií :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ono se říká, že když máš na něco velkou chuť, tak si to máš dopřát, třeba jen v malém množství. Protože jinak se to v tobě střádá, až pak nakonec stejně do toho vpadneš a pak toho spořádáš kvanta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, dneska končím. Jdu do hajan. Dobrou noc. :wink:
18. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, to máš pravdu! Já mám děsnou chut na hranolky a tady ve městě je prodávaj na každým rohu :angry: Zatím odolávám, ale jen o tom píšu a slintám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nevite co martan a jeji navsteva rizikovky, nenechali si ji tam uz? :sweat_smile:
luucia: sebrle neco mlel o tom, ze by dneska mely byt hranolky, tak jsem zvedava :wink:
19. únor 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jaul, nedělej chutěěěěěěěěěěěě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si je dám taky, ale tak za rok :angry:

O Martan nic nevím. Vyměnily sme si čísla, kdyby něco, tak snad dá vědět :wink:

Jaul, kdy bude foto pupku??
19. únor 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jaul, tak jak ti je, už líp? :wink:
19. únor 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: A tak ja si je dam asi dneska, kdyz je nezapomene koupit a vzpomenu si na tebe pri tom :sweat_smile: :grinning:
meni: Takhle vcera rano, kdybych mela co, tak to leti. Jsem aktivne chtela hned po vstavani namazat chleba, coz jsem jeste zvladla, ale pak jsem se musela oprit o linku, pac se mi udelalo nejak slabo a pak jsem si radsi sedla ke stolu a pak jsem letela na zachod, kde jsem se trochu vyflusala a hned se mi udelalo lip :sweat_smile: Sebrle na me koukal, cimz me jeste vic rozcilil - jestli je mi jako spatne atd.. Nee asi!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martan napina :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
19. únor 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: Jo, tyhle stavy, když nemáš co zvracet ale chce se ti, a spíš se dusíš, znám moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještěže jsem doma vždycky sama. A do práce zatm chodit budeš, nebo už přemýšlíš o kontrolce? Já se tě vždycky chtěla zeptat, jestli ses u té své doktorky ptala na dobu vycházek, a vždycky jsem na to zapomněla :sweat_smile:
Martan už tu zas dlouho nebyla, to je pravda... :slight_smile:
19. únor 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Zatim budu chodit do prace, pokud pro me budou mit nejakou v kanclu, doma bych jen sedela a kynula, coz budu za nedlouho stejne, kdyz nezvracim :sweat_smile: Na vychazky jsem se ptala Vesely, jeste jsem ani nebyla tehu a potvrdila mi ty 2 a 2 h :frowning2: Kontrolku mi pri posledni navsteve dokonce nabidla, ale ja jeste nechtela - nechci si to u ni rozhazet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale az to nastane, tak to na ni zkusim s tema rodicema, tak kdybych mohla aspon jednou za 3 nedele mit delsi :sweat_smile:
19. únor 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vy už tu jen hubnete :sweat_smile: nebo jste uplně na začátku a mě se to tak strašně vleče :unamused:
No Martan je pravda, že už tu dlouho nebyla tak myslím, že už je někde v porodnici. a já ještě měsíc :frowning2: Tenhle poslední je opravdu dost náročnej.

Je to s těma vycházkama fakt na prd, když by člověk mohl chodit na procházky a být trochu v pohybu dokud to jde tak tomu ještě bráněj, teď když můžu jít kdykoliv ven tak už se mi vůbec nechce, protože mi stačí 30 metrů a potřebovala bych si sednout, asi začnu nosit tu rozkládací židličku :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, psala mi Martan, že už má holčičku Natálku. Narodila se CR, tak Marťa ještě neví míry. Teď prý leží na JIPce
19. únor 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to je supééér, vždycky když koukám, že je tu příspěvek od Luuci, tak čekám, že písne zprávu o Martance.

Mamince i Natálce patří velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek taky gratuluje k Natálce a přeje hodně zdravíčka. :dizzy_face:
19. únor 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan: moc gratuluji a přeji oběma hodně zdraví :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: Tak příště jsem snad na řadě už já, nebo je tu ještě někdo přede mnou?? :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratulujeme :slight_smile:
19. únor 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Martan jupiiii, gratulace, moje intuice zase nezklamala.
Tak holky, dneska jsem se presvedcila, ze v okamziku muze byt fakt vsechno jinak. Kolem 13h jsem sla na wc a malem me kleplo - vytok, tentokrat ne jen spineni, ale krev :frowning2: Zkratim to, jeste chvili jsem sedela v kanclu, nez me sebrle nakop a rek, at jdu k doktorce jeste dneska. Bus mi jel asi za 7 min, tak jsem vyrazila, ani jsem nikomu nic nerekla. Mudra shledala opet vsechno v poradku, nic tam nevidela, napsala mi druhy baleni Utrogestanu a vnutila mi kontrolku - tak jsem se nebranila, lepsi, nez abych neco zvorala, takze zatim jsem doma do 3.3. a pak, kdyz to bude dobry, tak by me snad zase pustila do prace. Byl to dneska ale den! UFF! Mrnous ma asi 1,5 cm a mele se :wink:
19. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jaul, to je hrůza, co tě pronásleduje hned od začátku! Vůbec jsi neudělala hloupost, když jsi tu kontrolku přijala... lepší než si pak něco vyčítat! Tak se opatruj a držíme ti s Páťou pěsti :wink:
19. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Ahoj, diky! Patule ma dneska svatek, vid, tak mu potres ploutvickou :grinning:
19. únor 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: Tebe uz asi odsud nikdo nepredbehne :grinning: :grinning:
19. únor 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: vyřízeno :dizzy_face: Páťa děkuje a posílá hudlana :sweat_smile:
19. únor 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek