Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
ilonap
18. únor 2008
čaute holčiny, tak už mám dneska taky po civčení. Zatím dobrý, celkem nic necítím. Uvidíme zítra :-p
luucia
18. únor 2008
Ilčo, řídím se podle tebe a jablka nejím :-N Máš nějaký další tip??
ilonap
18. únor 2008
Luci 🙂 , ani člověče nevím... 😃 Snad možná, co se týče zeleniny, tak úplně ideální jsou saláty a přílohy z čínského zelí. Má totiž nejméně kalorií z celé zeleniny. 😉
luucia
18. únor 2008
Ilčo a co si myslíš o tom, že se navečer už nemá ovoce? že má moc cukrů? A dáš si někdy něco nezdravýho? třeba jenom kousínek??
ilonap
18. únor 2008
Jsem dneska sehnala ty šaty. Asi hodinu jsem zkoušela neskutečnou hromadu, ale nakonec jsem dopasovala v Elbě. :-p
ilonap
18. únor 2008
Luci, jasně, že si dám. Třeba dneska hamburger!! 😃 😃 😃
Ovoce je stránka sama o sobě. Já to zas tak moc neřeším, jestli si dám večer, nebo ne. Je fakt, že ovoce je na tom hůř, než zelenina, co se týče diety, prý by se měly jíst jen 2 kusy za den. Ale když mám chuť, klidně si večer vezmu hrušku. 😉
ilonap
18. únor 2008
Taky jsem si nedávno sehnala Japonské krystaly na čištění toxinů v organismu, je to celkem dobré pití a pomáhá od spousty různých nemocí
ilonap
18. únor 2008
Jéé, koukám, že má Anetka přesně 4 měsíce. 🙂 Dej jí veeeeeelkou pusinku x-)
luucia
18. únor 2008
Ilčo, já si zatím nic nedietního nedala, držím se teda tak 14 dní, ale je mi jasný, že to přijde a mám z toho strach. Že to pokazím a budu zpátky :-p

Ovoce je určitě lepší než čokoláda, že jo 😃
ilonap
18. únor 2008
Já, když zhřeším, tak vím, že to budu muset odčinit na rotopedu, abych vyrovnala příjem a výdej kalorií :-p
ilonap
18. únor 2008
A ono se říká, že když máš na něco velkou chuť, tak si to máš dopřát, třeba jen v malém množství. Protože jinak se to v tobě střádá, až pak nakonec stejně do toho vpadneš a pak toho spořádáš kvanta. :-p
ilonap
18. únor 2008
No nic, dneska končím. Jdu do hajan. Dobrou noc. 😉
luucia
18. únor 2008
Ilčo, to máš pravdu! Já mám děsnou chut na hranolky a tady ve městě je prodávaj na každým rohu ]-( Zatím odolávám, ale jen o tom píšu a slintám :-p
jaul
19. únor 2008
Ahoj holky,
nevite co martan a jeji navsteva rizikovky, nenechali si ji tam uz? :-N
luucia: sebrle neco mlel o tom, ze by dneska mely byt hranolky, tak jsem zvedava 😉
luucia
19. únor 2008
Ahoj, jaul, nedělej chutěěěěěěěěěěěě :-p Já si je dám taky, ale tak za rok ]-(

O Martan nic nevím. Vyměnily sme si čísla, kdyby něco, tak snad dá vědět 😉

Jaul, kdy bude foto pupku??
meni
19. únor 2008
ahoj Jaul, tak jak ti je, už líp? 😉
jaul
19. únor 2008
luuci: A tak ja si je dam asi dneska, kdyz je nezapomene koupit a vzpomenu si na tebe pri tom :-N 😃
meni: Takhle vcera rano, kdybych mela co, tak to leti. Jsem aktivne chtela hned po vstavani namazat chleba, coz jsem jeste zvladla, ale pak jsem se musela oprit o linku, pac se mi udelalo nejak slabo a pak jsem si radsi sedla ke stolu a pak jsem letela na zachod, kde jsem se trochu vyflusala a hned se mi udelalo lip :-N Sebrle na me koukal, cimz me jeste vic rozcilil - jestli je mi jako spatne atd.. Nee asi!! :-S :-p
Martan napina :-N :-N =-) =-)
meni
19. únor 2008
Jaul: Jo, tyhle stavy, když nemáš co zvracet ale chce se ti, a spíš se dusíš, znám moc dobře :-p , ještěže jsem doma vždycky sama. A do práce zatm chodit budeš, nebo už přemýšlíš o kontrolce? Já se tě vždycky chtěla zeptat, jestli ses u té své doktorky ptala na dobu vycházek, a vždycky jsem na to zapomněla :-N
Martan už tu zas dlouho nebyla, to je pravda... 🙂
jaul
19. únor 2008
meni: Zatim budu chodit do prace, pokud pro me budou mit nejakou v kanclu, doma bych jen sedela a kynula, coz budu za nedlouho stejne, kdyz nezvracim :-N Na vychazky jsem se ptala Vesely, jeste jsem ani nebyla tehu a potvrdila mi ty 2 a 2 h 😞 Kontrolku mi pri posledni navsteve dokonce nabidla, ale ja jeste nechtela - nechci si to u ni rozhazet 😃 😃 😃 😃 Ale az to nastane, tak to na ni zkusim s tema rodicema, tak kdybych mohla aspon jednou za 3 nedele mit delsi :-N
hablenka
19. únor 2008
Ahoj holky, tak vy už tu jen hubnete :-N nebo jste uplně na začátku a mě se to tak strašně vleče :-|
No Martan je pravda, že už tu dlouho nebyla tak myslím, že už je někde v porodnici. a já ještě měsíc 😞 Tenhle poslední je opravdu dost náročnej.

Je to s těma vycházkama fakt na prd, když by člověk mohl chodit na procházky a být trochu v pohybu dokud to jde tak tomu ještě bráněj, teď když můžu jít kdykoliv ven tak už se mi vůbec nechce, protože mi stačí 30 metrů a potřebovala bych si sednout, asi začnu nosit tu rozkládací židličku :-N :-N
luucia
19. únor 2008
Tak holky, psala mi Martan, že už má holčičku Natálku. Narodila se CR, tak Marťa ještě neví míry. Teď prý leží na JIPce
meni
19. únor 2008
Jééé, to je supééér, vždycky když koukám, že je tu příspěvek od Luuci, tak čekám, že písne zprávu o Martance.

Mamince i Natálce patří velká gratulace 🙂 🙂 🙂
karotky
19. únor 2008
Adámek taky gratuluje k Natálce a přeje hodně zdravíčka. x-)
hablenka
19. únor 2008
Martan: moc gratuluji a přeji oběma hodně zdraví x-) 🙂 🙂 Tak příště jsem snad na řadě už já, nebo je tu ještě někdo přede mnou?? :-N :-N
janav
19. únor 2008
Taky gratulujeme 🙂
jaul
19. únor 2008
Jee, Martan jupiiii, gratulace, moje intuice zase nezklamala.
Tak holky, dneska jsem se presvedcila, ze v okamziku muze byt fakt vsechno jinak. Kolem 13h jsem sla na wc a malem me kleplo - vytok, tentokrat ne jen spineni, ale krev 😞 Zkratim to, jeste chvili jsem sedela v kanclu, nez me sebrle nakop a rek, at jdu k doktorce jeste dneska. Bus mi jel asi za 7 min, tak jsem vyrazila, ani jsem nikomu nic nerekla. Mudra shledala opet vsechno v poradku, nic tam nevidela, napsala mi druhy baleni Utrogestanu a vnutila mi kontrolku - tak jsem se nebranila, lepsi, nez abych neco zvorala, takze zatim jsem doma do 3.3. a pak, kdyz to bude dobry, tak by me snad zase pustila do prace. Byl to dneska ale den! UFF! Mrnous ma asi 1,5 cm a mele se 😉
janav
19. únor 2008
teda jaul, to je hrůza, co tě pronásleduje hned od začátku! Vůbec jsi neudělala hloupost, když jsi tu kontrolku přijala... lepší než si pak něco vyčítat! Tak se opatruj a držíme ti s Páťou pěsti 😉
jaul
19. únor 2008
janav: Ahoj, diky! Patule ma dneska svatek, vid, tak mu potres ploutvickou 😃
jaul
19. únor 2008
hablenka: Tebe uz asi odsud nikdo nepredbehne 😃 😃
janav
19. únor 2008
jaul: vyřízeno x-) Páťa děkuje a posílá hudlana :-N

Začni psát odpověď...

Odešli