• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
janav: poslintanyho, co? :grinning: :sweat_smile: ale jo, to beru :grinning:
19. únor 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: jak jinak :wink: :grinning: ale slaďoučkýho :dizzy_face:
19. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janav, Pátovi vše nej :dizzy_face:

ted je to tady samá holčička. :slight_smile: Tak copak bude mít asi Dasty, Meni a Jaul? můj tip je- Dasty-holčička, Meni-holčička, Jaul-kluk :wink:

Jinak my máme za sebou dneska první kaši a Anetka je spokojená. Doufám, že bude hezky spinkat :dizzy_face:

Jaul, udělalas dobře, že si zůstala doma :wink: Dávej na sebe a na Šebrlátko pozor :wink: Jaký byly hranolky? :angry: :sweat_smile:
19. únor 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luuci, dík :wink:

Holky nevím, ale Jaul bych tipovala taky kluka :sweat_smile:
19. únor 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav, viď?! :wink: jaul je jasná :grinning:
19. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc kluk, devcata?
luucia: Hranolky by byly good, kdybych se neprezrala, a nesplacala vsechno mozny, jenze jsem to potrebovala postouchnout, abych uz sla konecne po 2-3 dnech na wc a povedlo se, ale je mi tezko a jsem jak kule :confounded:
19. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: no já nevim, tak mi k tobě pasuje víc kluk než holka :wink: co myslíš, Luci?
19. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, nevím, prostě je to můj tip :wink: necháte si pohlaví říct?
19. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: ja zas nejak vnitrne nepocitam s klukem, nevim proc :sweat_smile:
Pohlavi chci vedet, bych to nevydrzela!!!!!
19. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, to je dobře! Já bych taky nevydržeka do konce, jestli budete mít kluka nebo holku :sweat_smile:

Vidím to stejně jako Jana, prostě mě k tobě ten kluk víc jde :wink:
19. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja vam to treba nereknu, treba to bude tajem :grinning: :grinning:
ted jsme fotili muj nafouklej pupek, pac sebrle delal nejaky pokusy s fotakem, tak jsem mu postala :sweat_smile:
19. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, to neeeee!! To nám musíš hned říct :sweat_smile: šup s pupkem do alba :wink:
19. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: Teda, fakt dobře, že jsi hned běžela k doktorce, taky bych hned vyrazila, tohle ti fakt nezávidím, ale strašně ti přeju, že je všechno v pořádku :slight_smile:

Holky: Holčičku my chcem oba, kluka neberem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ne, jasně, že by se nedalo nic dělat, kdyby to byl kluk, a budem rádi za oboje, hlavně, když to bude zdravé, ale holčička vede, ani manža nějak nechce kluka, to je co říct, chlapi si toho kluka většinou přejou :sunglasses:
A taky bych to nevydržela nevědět, co to bude, manža je ještě horší než já :grinning:

Mimochodem mi známí řekli, že jsem teď takový Kinder vejce, 2v1, a ještě s překvapením
19. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky dlouho jsem tu nebyla zlobil net,jsme 4 vchody na netu a někdy to holt zlobí,naposledy někdo ukradl připojovací kabel ve sklepě :frowning2:
jaul:to je dobře ,že jsi hned šla a odpočívej,já taky jednou krvácela asi v 10tt,ale já to měla,že jsem táhla těžkou tašku a pak to hned začlo.Lehla jsem si nohy nahoru a brala do 12tt utrogestan. :astonished:
Luci:na pondělí se moc těšíme,konečně :wink: uvidíme princeznu.Já raději nikoho netipuju,víš,že jsem si myslela,že budeš mít kluka :grinning: :grinning: Mě po tom všem čím jsme si prošli před těhu a v těhu/strašili nás na genetice,že to bude mrtvé a postižené a vůbec zda to donosím do 20tt/prostě hrůza,tak teď mě je úplně fuk co to bude.Hlavně,že se nic s toho nepotvrdilo a díky tobě Luci,že jsi nám poradila toho profesora Eliaše si konečně užívám těhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Meni:na poštu jsem se ještě nedostala, pořád někde lítám,Páťa měl ve školce karneval,tak konečně v pátzek tam pojedu.Jak ti je??? je uř ti líp??mě přešly nevolnosti ve 20tt,teď už jen žáha a zatím to zaklepu jen 2,5kg nahoře.
Holky loučím se ukážu se možná večer paček :wink: :wink: :wink: :wink:
20. únor 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, no, vždycky si myslím, že je mi líp, a pak to zas nečekaně přijde, dneska jsem ani nestačila doběhnout na záchod, a hned po ránu jsem šla vytírat podlahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem konečně odeslala věci n vrácení do Litexu, tak uvidím, jak rychle vrátí penízky :slight_smile:
Dneska jdu na chvilku hlídat kamarádčina synka, minulý týden si brouček zlomil nohu :frowning2:
20. únor 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: To jsou ale blboni na ty genetice :angry: :confounded: Clovek se tomu ale nesmi poddavat a musi myslet pozitivne. Ja jsem taky takovej negativista, ale ted uz s tim nic neudelam, neco tam je, hlavne je to tam, kde to ma byt, coz je prvni + a to dalsi se uvidi. Nema cenu malovat certy na zed. Doktori bud nic nepoznaji nebo zbytecne strasi. Moje maminka taky furt vsude vidi nebezpeci a cim vic nad tim clovek premysli, tim driv si to privola.
Tohle tady pisu proto, ze jsme ted v pondeli meli schuzku s reditelkou. Jestli jste slysely o ty vrazde ty 60-tilety pani. Tak to byla babicka jedny nasi klientky, vsichni jsme ji dobre znali a byla to uzasna pani a to si fakt nezaslouzila. Cloveku se tomu ani nechce verit. A tak reditelka povidala, ze co se ma stat se stane a ze clovek NESMI myslet negativne.. atd. atd.
K mymu problemu - taky jsem si rikala, jestli to nemuze byt tim, ze mi zas neni tak spatne a nezvracim nebo ze jsem si vcera a predevcirem dala malinovo-ovocny caj, protoze jsem jinej v praci nemela?!?! Doktorka tam totiz nic zavadnyho nevidela, cim by to mohlo byt!
20. únor 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: k tomu tvýmu problému... chodila jsem celý těhotenství do rizikovky do nemocnice a když tam člověk pokaždý seděl půl dne, tak se dal s ostatníma maminama do řeči... jedna holčina mi vyprávěla, že takhle za těhotenství krvácela asi 3x, pokaždý se to stalo večer a tak jeli radši do špitálu... no a že doktor, když ji vyšetřoval, tak říkal, že tam nic závažného nevidí, že je vše jak má být... a že to krvácení bylo z toho, jak se v těhotenství překrvují orgány, tak že tam byla nějaká žilka, která jednoduše praskla... nic vážnýho... tak třeba je to zrovna tvůj případ! Držím pěstičky, ať jsi v pohodě!
20. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Taky to svadim na zilku :wink: Nastesti to nebylo nic masivniho a dneska uz krev zadna :wink:
20. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:neboj to přejde určitě,já taky pořád objímala mísu do 19tt,nákupy pro mě byl horor i včetně vaření a nečekala,že to někdy přejde a už 4týdny sii užívám nezvracení. :grinning: :grinning:Objednala jsem si s lItexu taky raději tričko XL,ale docela jsi mě vyděsila když píšeš,že je to obří.Já to budu potřebovat hlavně na poslední 3 měsíce :wink:a co ty kaťata ty ti jsou a jak pasují???
jaul:jsi hodná,ale opravdu ty doktoři někdy dokáží člověka vybláznit.Já pořád jen brečela,zvracela a místo přibírání jsem měla 4kg dole.Hlavně já jsem jak ty přemýšlím nad tím nejhorším :frowning2:
Jak píšeš o tý vraždě,trošku o tom vím-neboť má rodina je trochu moc policejní-můj chlap,brácha i bratranec.Tak mě něco říkali a je to fakt hrozný.Opravdu je mě ze srdce tý paní líto,ale ty si ti te´d nesmíš ve svým stavu připouštět :pensive:
Hlavně se drž a odpočívej a optaruj to malé Šebrlátko ju????
20. únor 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, v pondělí jsme byli u Lucky na večeři, tak nám o tom povídala :pensive: Chudák holčička, říkala, že se ta paní o vaši klientku starala, tak se pořádně neví, kdo se o ní bude starat dál... :cry:
Dasty: koukala jsem na tvou fotku, a ty jsi strašně hubeňoučká, takže ti to určitě bude volné, koukni se na mou fotku, a já jsem v XL dost plavala :unamused: Kaťata mi jsou suprově, normálně bych potřebovala Xl, ale L mi jsou perfektně a ještě tam mám rezervy :dizzy_face:
20. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni ty jsi blázínek,já hubená to určitě :grinning: :grinning: :grinning: .Já před otěhotněním brala hormony 3krát denně a za půl roku po nich nabrala 12kg,tak proto jsem ráda jen za ty dvě kg zatím.Ale u nás to těhotenství byl vícemeně zázrak,tak těch kil nelituju a hned po porodu se vrhnu na cvíčo.Po Páťovi jsem měla 16kg do roka dole.A kalhoty jsem tedy asi taky přecenila napsala jsem Xl to bude balík teda na prd.No hned písnu jak v tom plavu.těhulky připravte se,dneska jsem byla na odběru krve v 6.30 a zítra jdu pít bájo nápoj-půl litru cukru bleeeeeeeeeeeeee.Byla jsem na tom před 5rokama a dnes mě v laboratoři paní říkala,že se nic nezměnilo,.že je to pořád hnusný.Čeká vás to v tom 24-25tt. :wink:
21. únor 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: No, o holcinu se starala pouze babicka, protoze rodice o ni nemeli zajem - slepa a jeste autista :frowning2: Denne ji vodila do skoly, ze skoly, denne jsme se vidaly a protoze to byla moje druha trida, tak jsme byly v neustalym kontaktu. Naposled jsem ji rikala, ze Barca ceka ve tride, kdyz jsem sla s ostatnima detma na odpol druzinu. Furt mi to pripada jako sci-fi :frowning2: Vzdycky jsme si rikaly, co bude s Barcou, az babicka nebude moct! A ono to prislo tak necekane a rychle. No, po 15-ti letech prisla rada na rodice, aby se postarali. Ovsem jak, to se nevi. Asi ji vezmou do Prahy, pry tam pracuji, ale jestli ji strci nekam do stacionare nebo ustavu... Ona byla na babicku hooodne fixovana a asi jeste nevi, ze uz babicka neni, mysli si, ze je v nemocnici. Nejvetsi paradox je to, ze babicka se v tom domku citila spatne a chtela se odstehovat ted nekdy!
Jeste jsem se te na neco chtela zeptat, ale zatim jsem to nejak zapomnela.
21. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na cukrovce nebyla. :confused: Bylo mi 26 let.
21. únor 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, až si vzpomeneš, klidně napiš :wink:
Jinak Lucka říkala, že by se snad mohl postarat dědeček? :sweat_smile:
21. únor 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vůbec nevím, o co gou, ale běhá mi z toho mráz po zádech :frowning2:
21. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: no pane jo :angry:
21. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotko:teď je to povinný,každá těhule ,musí jít na cukr :frowning2: Já na to šla před 4rokama,protože kamarádka do mě hučela ať řeknu doktorce,že má můj děda stařeckou cukrovku ´,to jsem si dala a hned šupajdila na cukr.Ale teď je to povinný ,tak až budete chtít druhý připrav se je to blivajz,ještě te´d si to pamatuju a to jdu na to zítra fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.
21. únor 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty................ale já hlásila,že máme cukrovku v rodině(mamčin otec a sestra).Dokonce jsem to měla poznačené v průkazce. :sweat_smile: Tak na to asi zapomněli. :wink:
21. únor 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím kočeny :slight_smile:
to teda koukám, co to zase vymysleli od dob mého těhu :grinning: Já taky na podobných testech na cukr nebyla :unamused:
to nezávidím, být těhotná, kdy není člověku nejlíp a ještě do sebe ládovat něco přeslazeného :frowning2: Brrrr!
21. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek