• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Ilu mě teď připadá,že jako těhule jsem pořád u nějakých doktorů :wink: U Páti byla větší pohoda,zítra podím hlášení zda ten cukr byl třeba nějak vylepšený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, O.K., jsem zvědavá, protože to přece jenom u nás vypadá na případné další dítko. Nejdřív ale příští rok v létě. :wink:
21. únor 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot tak to buď ráda,protože já se blbec tenkrát na radu kamarádky přihlásila ke stařecký cukrovce a hned jsem šupajdila,dneska bych zapřela i nos mezi očima,buď ráda o nic mimořádnýho jsi nepřišla :grinning: :grinning: :grinning:
Někde jsem četla ,že v jiných městech se nepije půl litru cukru ,ale dají ti místo toho koblihy do stejné zítěže jako má ten půl litr cukru/já bych raději ty koblihy :grinning: :grinning: :grinning: /
21. únor 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale za mého snažilkování už těhule na cukrovku chodily. :wink:
Spíš to vypadá,že to některým doktorům stačí zjistit jen z krve.
21. únor 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilu souhlas s druhým dítkem,já když vidím Páťu jak se nemůže dočkat sourozence tak jsme měli začít asi taky dřív na něm pracovat :grinning: :grinning: :grinning: Já pojedu do porodnice naposledy,tak si to pěkně užiju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot spíš máš rozumnýho doktora :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si tak matně vzpomínám, tak jsem vlastně taky byla jen na krvi.
Holky musím přerušit i tu malou chvilku, co jsem na Koňu, jdu na aerobic. Musím se nachystat.
Mějte se krásně, zatím pa. :slight_smile:
21. únor 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty..............to právě nevím.On se mi vymněnil ke koci těhu a to se cukr už neřešil. :sweat_smile: Uvidím,jak u něho pochodí Meni. :wink: Jestli na ten cukr půjde,tak jsem příště jasná. :grinning:
Ale jinak se mi dělá šoufl už z toho,jak to tu čtu. :sweat_smile:
21. únor 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no karot já se dneska tý paní s laboratoře ptala zda už chodí všechny,tak prý ano.No uvidíš jak dopadne Meni,ale ono se to dá přežít,porod je horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
HOlky musím se taky loučit,Ilčo ty se pěkně zacvič,Karot zatím páček,zatím papapapap :wink: :dizzy_face:
21. únor 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kamarádka mi o tom vyprávěla, když to vyzvracíš, musíš to vypít znovu. Jednou to přiznala, ale když vyzvracela i to druhý, tak už to nepřiznala... Takže jsem poučená, že taky nepřiznám ani nos mezi očima :confounded:
Koblihy bych brala taky radši, ale zas je to musí vyjít pěkně draho, ono, kolik koblih byste asi musely sníst, aby vám za tu chvíli nelezly krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ten test na cukrovku zavedli za nás :angry: byl to pěknej blivajz a málem sem to vyklopila. Nejhorší pro mě bylo to, že sem do skončení testu nemohla jíst a ni pít. Test skončil v 11 a do tý doby sem pila jen tu sladkovou vosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už sem myslela, že zkolabuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ilčo, pěkně si zacvič, my sme se siss zrovna z aerobicu přišly :grinning:

Veru, držím pěsti, aby test dopadl dobře :wink:
21. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.... :wink:
Tak to má za sebou fuuuuuuuuuuuuuuuj,blila bych jak šakal.Večer písnu podrobnosti papapapa :wink:
22. únor 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty................jsi borka. :dizzy_face:
22. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já na cukrovce nebyla..bylo mi řečeno, že vám musí být nad 25 let, mít k tomu dědičné dispozice nebo mít bílkovinu v moči..nejsem ani jedno..zatím :sweat_smile:
22. únor 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych se tomu vyhla??? To by bylo super, ale radši se neraduju předčasně :sweat_smile: :sunglasses:
22. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: no ty máš trošku nadváhu :confused: takže tě tam asi pošlou taky :unamused:
22. únor 2008 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blééé :confounded:
22. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: ohleduplně napsané, trochu nadváhu :grinning: , bych to sama nazvala jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: tak zas nějakej strašnej tlustoch nejsi..ale hubená taky ne :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:tak tě zklamu teď je to povinný pro všechny i pro mladý maminky,dneska jsme tam byli 3 a všem nám bylo blbě.Ptala jsem se na to a je to nové nařízení,tak u druhýho tě to nemine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za P8ti to taky povinný nebylo,ale te´d můžeš bejt hubená,tlustá,mladá ,stará-je to jedno všechny jdou :unamused:
Meni:teď pro tebe.Včera ráno jsem musela bít v 6.30 a to mě jen vzala sestra krev.Dneska znovu nástup v 6.30-vypít ten necelej půllitr cukru,předtím nám vzala sestra krev.Nepít nejíst/hnus je to fialovej/za hodinu dojít se vyčůrat a opět vzít krev a za další hodinu to samé.Celou dobu jsme musely bít v čekárně a nesmět jít kromě těch hodinovejch přestávek na čůrání.Výsledky budu mít za 14dní u doktorky,na zvracení mě bylo,ale představa,že bych to musela pít znovu a vše dělat od začátku mě držela.Nakopávalo nás to všechny a jen jsem s polikliniky vyšla snědla jsem krajíc suchého chleba a piju jen vodu čistou.BRRRRRRRRRRRRRRRRr
22. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotko:moc díky dá se to vydržet,ale znám příjemnější věci :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Byla jsem se podívat ve Východních Čechách a je tam nějak mrtvo.Doufám,že to tu bude lepší. :wink:
Vezmete mě mezi sebe,děvčata? :fearful:
23. únor 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kukačko určitě tě tu každý uvítá včetně mě,ale je tu poslední dobou taky nějak mrtvo :frowning2:
Tak já tě určitě vítám :slight_smile: :dizzy_face:
23. únor 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukačko vítám tě :wink: Jak dlouho se snažíte o mimi?

Veru, jak je? sladký asi dlouho nebudeš chtít vidět co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty....................uvidím.Když se budu mět s čím zapojit do debaty,tak se určitě vetřu. :wink:
Luuci..............snažíme asi půl roku. :slight_smile:
23. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lUci jeeeeeeeeeeee konečně tě tu taky chytnu :grinning: :grinning: :grinning:
To máš Luci pravdu včera jsem měla čistící den suchej chleba ,ještě do dneška piju jen vodu a ráno jsem snídala grep brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr to byl humáč :angry: :frowning2:
23. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: tak to jsem v poho..já druhý nechci :sweat_smile:
23. únor 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukačko a jsi přímo s Pardubic???teda jestli to není tajný :sweat_smile: :confused:
23. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:neboj ono to přejde a za 3 roky hurá porodnice :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: tak to těžko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek