Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
dasty
21. únor 2008
Ilu mě teď připadá,že jako těhule jsem pořád u nějakých doktorů 😉 U Páti byla větší pohoda,zítra podím hlášení zda ten cukr byl třeba nějak vylepšený 😃 😃 😃 😃
ilonap
21. únor 2008
dasty, O.K., jsem zvědavá, protože to přece jenom u nás vypadá na případné další dítko. Nejdřív ale příští rok v létě. 😉
dasty
21. únor 2008
Karot tak to buď ráda,protože já se blbec tenkrát na radu kamarádky přihlásila ke stařecký cukrovce a hned jsem šupajdila,dneska bych zapřela i nos mezi očima,buď ráda o nic mimořádnýho jsi nepřišla 😃 😃 😃
Někde jsem četla ,že v jiných městech se nepije půl litru cukru ,ale dají ti místo toho koblihy do stejné zítěže jako má ten půl litr cukru/já bych raději ty koblihy 😃 😃 😃 /
karotky
21. únor 2008
Ale za mého snažilkování už těhule na cukrovku chodily. 😉
Spíš to vypadá,že to některým doktorům stačí zjistit jen z krve.
dasty
21. únor 2008
Ilu souhlas s druhým dítkem,já když vidím Páťu jak se nemůže dočkat sourozence tak jsme měli začít asi taky dřív na něm pracovat 😃 😃 😃 Já pojedu do porodnice naposledy,tak si to pěkně užiju 😃 :-p
dasty
21. únor 2008
karot spíš máš rozumnýho doktora 😃 😃 😃
ilonap
21. únor 2008
Když si tak matně vzpomínám, tak jsem vlastně taky byla jen na krvi.
Holky musím přerušit i tu malou chvilku, co jsem na Koňu, jdu na aerobic. Musím se nachystat.
Mějte se krásně, zatím pa. 🙂
karotky
21. únor 2008
Dasty..............to právě nevím.On se mi vymněnil ke koci těhu a to se cukr už neřešil. :-N Uvidím,jak u něho pochodí Meni. 😉 Jestli na ten cukr půjde,tak jsem příště jasná. 😃
Ale jinak se mi dělá šoufl už z toho,jak to tu čtu. :-N
dasty
21. únor 2008
no karot já se dneska tý paní s laboratoře ptala zda už chodí všechny,tak prý ano.No uvidíš jak dopadne Meni,ale ono se to dá přežít,porod je horší 😃 :-p
HOlky musím se taky loučit,Ilčo ty se pěkně zacvič,Karot zatím páček,zatím papapapap 😉 x-)
meni
21. únor 2008
No, kamarádka mi o tom vyprávěla, když to vyzvracíš, musíš to vypít znovu. Jednou to přiznala, ale když vyzvracela i to druhý, tak už to nepřiznala... Takže jsem poučená, že taky nepřiznám ani nos mezi očima :-S
Koblihy bych brala taky radši, ale zas je to musí vyjít pěkně draho, ono, kolik koblih byste asi musely sníst, aby vám za tu chvíli nelezly krkem :-p
luucia
21. únor 2008
Ahoj holky, ten test na cukrovku zavedli za nás ]-( byl to pěknej blivajz a málem sem to vyklopila. Nejhorší pro mě bylo to, že sem do skončení testu nemohla jíst a ni pít. Test skončil v 11 a do tý doby sem pila jen tu sladkovou vosu :-p Už sem myslela, že zkolabuju :-p

Ilčo, pěkně si zacvič, my sme se siss zrovna z aerobicu přišly 😃

Veru, držím pěsti, aby test dopadl dobře 😉
dasty
22. únor 2008
ahoj holky.... 😉
Tak to má za sebou fuuuuuuuuuuuuuuuj,blila bych jak šakal.Večer písnu podrobnosti papapapa 😉
karotky
22. únor 2008
Dasty................jsi borka. x-)
sisstinautor
22. únor 2008
já na cukrovce nebyla..bylo mi řečeno, že vám musí být nad 25 let, mít k tomu dědičné dispozice nebo mít bílkovinu v moči..nejsem ani jedno..zatím :-N
meni
22. únor 2008
že bych se tomu vyhla??? To by bylo super, ale radši se neraduju předčasně :-N 😎
sisstinautor
22. únor 2008
meni: no ty máš trošku nadváhu =-) takže tě tam asi pošlou taky :-|
meni
22. únor 2008
blééé :-S
meni
22. únor 2008
siss: ohleduplně napsané, trochu nadváhu 😃 , bych to sama nazvala jinak :-p
sisstinautor
22. únor 2008
meni: tak zas nějakej strašnej tlustoch nejsi..ale hubená taky ne 😉 :-p
dasty
22. únor 2008
siss:tak tě zklamu teď je to povinný pro všechny i pro mladý maminky,dneska jsme tam byli 3 a všem nám bylo blbě.Ptala jsem se na to a je to nové nařízení,tak u druhýho tě to nemine 😃 :-p Za P8ti to taky povinný nebylo,ale te´d můžeš bejt hubená,tlustá,mladá ,stará-je to jedno všechny jdou :-|
Meni:teď pro tebe.Včera ráno jsem musela bít v 6.30 a to mě jen vzala sestra krev.Dneska znovu nástup v 6.30-vypít ten necelej půllitr cukru,předtím nám vzala sestra krev.Nepít nejíst/hnus je to fialovej/za hodinu dojít se vyčůrat a opět vzít krev a za další hodinu to samé.Celou dobu jsme musely bít v čekárně a nesmět jít kromě těch hodinovejch přestávek na čůrání.Výsledky budu mít za 14dní u doktorky,na zvracení mě bylo,ale představa,že bych to musela pít znovu a vše dělat od začátku mě držela.Nakopávalo nás to všechny a jen jsem s polikliniky vyšla snědla jsem krajíc suchého chleba a piju jen vodu čistou.BRRRRRRRRRRRRRRRRr
dasty
22. únor 2008
Karotko:moc díky dá se to vydržet,ale znám příjemnější věci 😃 😃 😃
kukacka80
23. únor 2008
Ahojky!
Byla jsem se podívat ve Východních Čechách a je tam nějak mrtvo.Doufám,že to tu bude lepší. 😉
Vezmete mě mezi sebe,děvčata? 😕
dasty
23. únor 2008
ahoj kukačko určitě tě tu každý uvítá včetně mě,ale je tu poslední dobou taky nějak mrtvo 😞
Tak já tě určitě vítám 🙂 x-)
luucia
23. únor 2008
kukačko vítám tě 😉 Jak dlouho se snažíte o mimi?

Veru, jak je? sladký asi dlouho nebudeš chtít vidět co :-p
kukacka80
23. únor 2008
Dasty....................uvidím.Když se budu mět s čím zapojit do debaty,tak se určitě vetřu. 😉
Luuci..............snažíme asi půl roku. 🙂
dasty
23. únor 2008
ahoj lUci jeeeeeeeeeeee konečně tě tu taky chytnu 😃 😃 😃
To máš Luci pravdu včera jsem měla čistící den suchej chleba ,ještě do dneška piju jen vodu a ráno jsem snídala grep brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr to byl humáč ]-( 😞
sisstinautor
23. únor 2008
dasty: tak to jsem v poho..já druhý nechci :-N
dasty
23. únor 2008
Kukačko a jsi přímo s Pardubic???teda jestli to není tajný :-N =-)
dasty
23. únor 2008
siss:neboj ono to přejde a za 3 roky hurá porodnice 😃 😃 :-p
sisstinautor
23. únor 2008
dasty: tak to těžko :-N :-N :-N :-N :-N