Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
dasty
23. únor 2008
Já po porodu Páti jsem řekla nikdy víc a ještě jsem neporodila druhý a už by chtěl chlap třetí,ale to opravdu neeeeeeeeeee 😞 Nejsem blázínek,pořád s Pá´tou sama a pak ještě dvě děti ,přenechám ostatním 😃 😃
dasty
23. únor 2008
siss:já vím ty jsi mlaďule,ale víš jak se to říká odříkaného chleba...... 😃 :-N abych tě pak nepotkala se 3dětma 😃 :-p :-p :-p :-N
sisstinautor
23. únor 2008
dasty: to by mi muselo rupnout v bedně :-N :-N :-N :-N :-N
dasty
23. únor 2008
siss:to bych se normálně ze srdce nasmála 😃 😃 :-p :-N .Neboj on mě humor přejde,za chvilku porod a vím do čeho jdu už te´d mám staženou řiť :-N :-N :-N
kukacka80
23. únor 2008
Dasty..................já bych ještě ráda zůstala v "tajnosti",pokud to neva.Mám v práci uštěpačné kolegině a nechci,aby se mi vrtaly v soukromí.Tyhle stránky jsou veřejné a nikdy nevím,kdo mě tu bude třeba stopovat. :-S
Až budu mít v profilu nějaký ten TT,tak odhalím všechno,neboj. x-)
luucia
23. únor 2008
tak to já bych do dalšího těhu šla klidně hned§ nějak mě to poslední dobou děsně dojímá! Veru, připrav se, že v pondělí z tebe budu na měkko :-N
sisstinautor
23. únor 2008
kukacka: fotka na Kunce 😃
kukacka80
23. únor 2008
Siss........nee. 😃
Holky,................pro dnešek se loučím,jedeme s manžou ke známým na oslavu.Mějte se a ještě jednou děkuji a za přijetí do "patry".Pa
dasty
23. únor 2008
Kukačko chápu nevadí až budeš těhulka už se těšíme 😃 😃 😃 neboj nebudeme na tebe tlačit :-p
Luci neboj až uvidíš můj břuch tě to přejde,ty jsi měla krásnej pupík já jsem jak kdybych snědla Páťu 😃 😃
Ale máš pravdu já když jsem pak viděla tebe s pupíkem tak člověk chce hned taky viď???Ale po císaři alespoň rok,mě tenkrát tvrdila 2roky 😞 Holky když vás vidím s těma miminkama už chci aby byl mimísek taky venku.Páťa se nemůže dočkat :-| |-| Mě gyndařka tvrdila,že si myslí,že za 3 roky ppůjdeme do dalšího/blázínek/možná kdyby byl barák.Jinak Mar´tas jde zkusit vejšku,podává si přihlášku na sociologiii,tak jsem zvědavá.Něco se s ním děje,nekouří,běhá,hubne asi má babu 😃 😃 😃 😃
sisstinautor
23. únor 2008
luci: my hubneme a cvičíme..a zas bys chtěla bejt těhule jo :-x :-N :-N :-N :-N
dasty
23. únor 2008
siss:no právě,budu na měkko jak je lUcka hubená :-N I když mě tio po porodu šlo dobře,jela jsem s porodnice ze 16kg jsem měla11dole.Ale nesmí hlavně pak člověk zlenivět =-) Já chci za porod domů rotoped a kazety na cvíčo už mám koupený 😉
dasty
23. únor 2008
Holky musím končit,jedeme k babině na obídek a pak mě příjde kamarádka s dětma tak papapappapa Luci ještě si písneme v pondělí v kolik ju????papapapapapa všichni x-) :-N 😃
luucia
23. únor 2008
siss, no jooo, máš pravdu, ale mě ten pupek děsně chybí :-N a ty pohyby a zařizování a tak =-)

Veru, neboooj, hubená fakt nejsem 😉

kukackom užijte si oslavu 😉
sisstinautor
23. únor 2008
luci: no mně se asi před dvěma měsícema zdálo, že jsem těhu..jako bylo to docela hezký..ale v reálu fakt nechci :-N ale to břicho bylo docela dobrý 😃
luucia
23. únor 2008
siss, bylo i dobrý, že sem mohla jíst co se chtěla x-) ted zas nemůžu žrát nic ]-( myslím, že druhý těhu už bude stejně jiný, už tady bude lítat Aneták a už to nebude válendo 😃
sisstinautor
23. únor 2008
luci: jaký bude druhý těhu ani nechci vědět :-N :-N budu papat HA až do přechodu :-N :-N :-N alena tvoje se těšim :-p
luucia
23. únor 2008
siss, třeba sme už počli druhý :-N mám zrovna plodný dny 😃
sisstinautor
23. únor 2008
luci: jak to víš? :-N Já ani nevim, jak se to počítá :-N
luucia
23. únor 2008
siss, po roce snažení o mimi, vím kdy mám plodný dny neee 😃
janav
23. únor 2008
čau ženský 🙂 teda tady to frčí takhle v sobotu ráno 😃

luuci, pořád čekám na foto Anetky s náušničkama, a ty furt nic! A druhý teď jo 😃 tak to jsi dobrej sebevrah :-N
sisstinautor
23. únor 2008
janav: čáááuuu 😃 tak včera byl úspěch s kaší lepší..vyžahnul 100ml a ještě 40 Nutroše..ale vstával za noc 3x stejně :-N
janav
23. únor 2008
siss, tak to je super x-) že už tak pěkně baští... hele my vstávali v noci taky, se Páťa rozhodl v půl druhý ráno, že už jako bude vstávat, hulákal na nás a cloumal postýlkou 8-( jsem ho chvíli přesvědčovala, že jako ještě vstávat nebudem, tak dal pokoj 😃
sisstinautor
23. únor 2008
janav: taky dobrý...my vstávali 3x..a mezitím jsem asi stokrát podávala dudlíka |-| :-N :-N :-N
janav
23. únor 2008
siss, to si hezky užíváš teda :-|
lucka13
23. únor 2008
ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Stačí kliknout na fotku. Díky všem 🙂 Lucka
sisstinautor
23. únor 2008
janav: to podávání mě štve nejvíc :-S
janav
23. únor 2008
siss, těžko radit, my dudlíka nemáme
sisstinautor
23. únor 2008
janav: jak mu vypadne..tak se začne metat a mrnčet..sice spí...ale stejně mě to vzbudí :-S
sisstinautor
23. únor 2008
janav: ale hlavně za to můžou prdy 8-( 8-( 8-( 8-(
janav
23. únor 2008
siss, to je jasný, když jste v jedný místnosti, tak tě vzbudí všecko |-|