• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Já po porodu Páti jsem řekla nikdy víc a ještě jsem neporodila druhý a už by chtěl chlap třetí,ale to opravdu neeeeeeeeeee :frowning2: Nejsem blázínek,pořád s Pá´tou sama a pak ještě dvě děti ,přenechám ostatním :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:já vím ty jsi mlaďule,ale víš jak se to říká odříkaného chleba...... :grinning: :sweat_smile: abych tě pak nepotkala se 3dětma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: to by mi muselo rupnout v bedně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:to bych se normálně ze srdce nasmála :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .Neboj on mě humor přejde,za chvilku porod a vím do čeho jdu už te´d mám staženou řiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty..................já bych ještě ráda zůstala v "tajnosti",pokud to neva.Mám v práci uštěpačné kolegině a nechci,aby se mi vrtaly v soukromí.Tyhle stránky jsou veřejné a nikdy nevím,kdo mě tu bude třeba stopovat. :confounded:
Až budu mít v profilu nějaký ten TT,tak odhalím všechno,neboj. :dizzy_face:
23. únor 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych do dalšího těhu šla klidně hned§ nějak mě to poslední dobou děsně dojímá! Veru, připrav se, že v pondělí z tebe budu na měkko :sweat_smile:
23. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kukacka: fotka na Kunce :grinning:
23. únor 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss........nee. :grinning:
Holky,................pro dnešek se loučím,jedeme s manžou ke známým na oslavu.Mějte se a ještě jednou děkuji a za přijetí do "patry".Pa
23. únor 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukačko chápu nevadí až budeš těhulka už se těšíme :grinning: :grinning: :grinning: neboj nebudeme na tebe tlačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci neboj až uvidíš můj břuch tě to přejde,ty jsi měla krásnej pupík já jsem jak kdybych snědla Páťu :grinning: :grinning:
Ale máš pravdu já když jsem pak viděla tebe s pupíkem tak člověk chce hned taky viď???Ale po císaři alespoň rok,mě tenkrát tvrdila 2roky :frowning2: Holky když vás vidím s těma miminkama už chci aby byl mimísek taky venku.Páťa se nemůže dočkat :unamused: :pensive: Mě gyndařka tvrdila,že si myslí,že za 3 roky ppůjdeme do dalšího/blázínek/možná kdyby byl barák.Jinak Mar´tas jde zkusit vejšku,podává si přihlášku na sociologiii,tak jsem zvědavá.Něco se s ním děje,nekouří,běhá,hubne asi má babu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: my hubneme a cvičíme..a zas bys chtěla bejt těhule jo :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:no právě,budu na měkko jak je lUcka hubená :sweat_smile: I když mě tio po porodu šlo dobře,jela jsem s porodnice ze 16kg jsem měla11dole.Ale nesmí hlavně pak člověk zlenivět :confused: Já chci za porod domů rotoped a kazety na cvíčo už mám koupený :wink:
23. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím končit,jedeme k babině na obídek a pak mě příjde kamarádka s dětma tak papapappapa Luci ještě si písneme v pondělí v kolik ju????papapapapapa všichni :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, no jooo, máš pravdu, ale mě ten pupek děsně chybí :sweat_smile: a ty pohyby a zařizování a tak :confused:

Veru, neboooj, hubená fakt nejsem :wink:

kukackom užijte si oslavu :wink:
23. únor 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: no mně se asi před dvěma měsícema zdálo, že jsem těhu..jako bylo to docela hezký..ale v reálu fakt nechci :sweat_smile: ale to břicho bylo docela dobrý :grinning:
23. únor 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, bylo i dobrý, že sem mohla jíst co se chtěla :dizzy_face: ted zas nemůžu žrát nic :angry: myslím, že druhý těhu už bude stejně jiný, už tady bude lítat Aneták a už to nebude válendo :grinning:
23. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: jaký bude druhý těhu ani nechci vědět :sweat_smile: :sweat_smile: budu papat HA až do přechodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: alena tvoje se těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, třeba sme už počli druhý :sweat_smile: mám zrovna plodný dny :grinning:
23. únor 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: jak to víš? :sweat_smile: Já ani nevim, jak se to počítá :sweat_smile:
23. únor 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, po roce snažení o mimi, vím kdy mám plodný dny neee :grinning:
23. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský :slight_smile: teda tady to frčí takhle v sobotu ráno :grinning:

luuci, pořád čekám na foto Anetky s náušničkama, a ty furt nic! A druhý teď jo :grinning: tak to jsi dobrej sebevrah :sweat_smile:
23. únor 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: čáááuuu :grinning: tak včera byl úspěch s kaší lepší..vyžahnul 100ml a ještě 40 Nutroše..ale vstával za noc 3x stejně :sweat_smile:
23. únor 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak to je super :dizzy_face: že už tak pěkně baští... hele my vstávali v noci taky, se Páťa rozhodl v půl druhý ráno, že už jako bude vstávat, hulákal na nás a cloumal postýlkou :rolling_eyes: jsem ho chvíli přesvědčovala, že jako ještě vstávat nebudem, tak dal pokoj :grinning:
23. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: taky dobrý...my vstávali 3x..a mezitím jsem asi stokrát podávala dudlíka :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, to si hezky užíváš teda :unamused:
23. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Stačí kliknout na fotku. Díky všem :slight_smile: Lucka
23. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: to podávání mě štve nejvíc :confounded:
23. únor 2008 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, těžko radit, my dudlíka nemáme
23. únor 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: jak mu vypadne..tak se začne metat a mrnčet..sice spí...ale stejně mě to vzbudí :confounded:
23. únor 2008 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: ale hlavně za to můžou prdy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. únor 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, to je jasný, když jste v jedný místnosti, tak tě vzbudí všecko :pensive:
23. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek