Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
jaul
23. únor 2008
Cau baby,
ja mam zas pocit, ze to asi do zari nepreziju :-N :-S Pro zmenu chodim na wc tak jednou za 3 dny - je to v normalu? To me docela toci!
siss: Petovi to jako ovecce strasne slusi a ta posledni fotka - bozi! To je zobacek 😃
janav
23. únor 2008
Jsem myslela, že už na prdíky netrpí?
janav
23. únor 2008
Čau jaul, to víš, že to přežiješ 😉 ono ti nic jinýho nezbejvá :-N a řekla bych, že to je normoš, se mění poměry v těle, hormony pracujou a tak...
sisstinautor
23. únor 2008
janav: netrpěl...spal celou noc.. a posledních 14 dní je má zas..a budí se :-|

jaul: jsi viděla MP jo :-N
janav
23. únor 2008
siss, aha... to teda nevim, po čem by to mohl mít, když má jen Nutroš
jaul
23. únor 2008
janav: Jestli to takhle bude ale az do konce, tak me mrdne! Cejtim se strasne zabetonovana a tezka 😞 Navic trpim na ty "hemry" uz leta, ze jo, tak mam fakt super vyhlidky beeee :-p
siss: No jo, ja mam voci vsude 😃 😃
sisstinautor
23. únor 2008
janav: právě, že mlíko je na prdy nejhorší ]-( ale příští týden začnu už dávat mrkvičku atd. 😃
sisstinautor
23. únor 2008
janav: nechápu, jak jsi poznala mýho tátu a ještě MP :-N
janav
23. únor 2008
jaul, tak hodně jogurtů a kefír a tak, mně to pomáhalo

siss, to jsem zvědavá, co ti na to řekne 😃
janav
23. únor 2008
siss, proč?
jaul
23. únor 2008
10tt koukam, jo? No to asi tezko, bych mela byt tak 8+5! Donedavna to pocitalo docela dobre, ale ted se to nejak rozjelo.. :-N
sisstinautor
23. únor 2008
janav: to mělo bejt jaul :-N :-N :-N
janav
23. únor 2008
siss, aha 😃

máte se na co těšit, až vám dětičky začnou hospodařit 😃 docela tady rostu, Páťouš tady běhá s paličkou na maso, tluče do podlahy a děěěěěsně smrdííííí a táta ne a ne ho jít přebalit :-N
jaul
23. únor 2008
siss: No otce podle kocaru a MP z fotek, ja mam na to bunky 😃 😃 😃
janav: Mikysku a nejaky piticka s vlakninou do sebe laduju pomeranc a vysledky zatim tak nejak zadny... :-p K vece bude asi zeleninka, tak snad to popozenem! A tak bricho neboli, tak se to zatim da prezit, ale stejne..
janav
23. únor 2008
jaul, tak třeba kyselý okurky a mlíko 😃 to by prohnalo i mrtvolu :-N
jaul
23. únor 2008
janav: mrtvolu mozna, me asi nee, minule jsem si dala podobnou kombinaci a nic.. 😃 ja jsem proste pripad :-S
jaul
23. únor 2008
jo uz vim, ten pomeranc a kysely mliko :-N :-N
janav
23. únor 2008
jaul, za zkoušku nic nedáš 😃 maximálně ti bude blbě 8-(
jaul
23. únor 2008
janav: Ja pak napisu, jakou kombinaci jsem vymyslela. Dneska budou k obidku cinsky vlasovy nudle se zeleninkou, to je takova dobrutkaaaaa 😃
meni
23. únor 2008
Ty jo, vy jste se zas rozjely 😃
janav
23. únor 2008
Jaul, určo písni, ať vím pro příště, co efektivně zabírá 😃

Čao meni, to čučíš co 😃
sisstinautor
23. únor 2008
😃
meni
23. únor 2008
no to víš, jsem si net zapla, čekám tak jeden dvapříspěvky a ono hned dvě stránky 😃
Ty už jsi tu taky dlouho nebyla, co, janiv? 😉
meni
23. únor 2008
koukám, že máme novou zábavu - panenkamalenka si zakládá dobrý témata, asi tu dlouho nevydrží... :-N 😕
janav
23. únor 2008
meni, no jó, občas nemám čím přispět do diskuze 😉
janav
23. únor 2008
jo jo, koukám :-N
meni
23. únor 2008
nestačím se divit... 😕

Jinak koukáme na pohádku O princezně, která ráčkovala, holky, já tuhle pohádku neviděla už léta... Fakt se bavím 😃
janav
23. únor 2008
meni, královské reggae 😃
meni
23. únor 2008
no jasně, fakt to dávali v televizi naposledy když jsem byla malá, jsem ráda, že to teď vyšlo na dvd, i když to teda není kdoví jaká kvalita, bohužel 😎
sisstinautor
23. únor 2008
holky..umřu smrady asi :-N

Začni psát odpověď...

Odešli