• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
já to taky neviděla ani nepamatuju :wink: ale my z pohádek ještě moc nemáme, u nás zatím vede Kouzelná školka, ale jen něco z ní, no a vyhrává AZ kvíz... to Páťa vyskočí na gauč a celou dobu čučí :grinning:
23. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou témata, jako čtu to manželovi, ten se tomu směje, že se dotyčný nebo dotyčná baví, nemá co dělat, ale jako mi to k smíchu moc nepřijde :confused:
23. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, fakt AZ kvíz ho bere? Ty jo, to máte dobrý... No jo, v tomhle věku jsou hlavně ty večerníčkový pohádky, viď? :wink: My jich máme dost, já se na ně u žehlení ráda kouknu, a už si dělám sbírku pak pro děti :slight_smile:
23. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak se najez né :grinning:

meni, taky to předčítám drahoušovi :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: smrady ne hlady :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, :grinning: :grinning: :grinning: vidíš co s člověkem dělá mateřská :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak to je ten puberták ze včera :zipper_mouth:

chudáka tygra zas bolí břicho..ale ted jak to pustil..tak je líp :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej? vůbec nemám tucha vo co gou :confused:
23. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej puberťák? :confused:
23. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: od včerejška tu prudí..to bude nějaký děcko :wink:

janav: jinak jsem udělala ten jablečno-medunkovej čaj..a vůbec sladký to není :sunglasses:
23. únor 2008 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss a chutná mu?
23. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: tak jako každej jinej čaj :sweat_smile: když má hlad..tak chlemstá..když žízen, tak si cucne..a když nic..tak ho nepije vůbec :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, venku je úplný jaro, fakt pařák. Furt nevím, jak oblíkat Anetku aby jí nebylo vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
23. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme ted byli na 2h prochajde, hezky je, ale fouka taky hezky. Zpatky jsme se stavili v Kaufaci po 100 letech a hooodne se mi libilo - ovoce+zelenina, tam bych se vyradila, fakt pekny to tam maj. Tak jsem si koupila tu okurku, dame si tlacenku a bude :grinning:
23. únor 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaul, moc gratuluju k úspěchu, siss mi to psala, že se vám to povedlo :grinning: :slight_smile: Uz jsi to řekla v práci???
23. únor 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesinka: Cauky, v praci jsem musela hned - pro jistotu a bezpecnost :wink:
23. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co oni na to? Přeřadili tě do kanclu nebo jsi se rozhodla pro rizikovku..
23. únor 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tes: přijd někdy na sraz..ted jsme byly a bylo super :wink:
23. únor 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, ráda dorazím, tak mi prosím tě příště písni, kdy a kde. Na net se dostanu jen doma o víkendu. V práci nemám čas a chodím domů pozdě.
Btw, v úterý jdu na tu gyndu, kterou jsi mi doporučila :slight_smile:
23. únor 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tesinka: aha..my jsme o tobě právě mluvily, že už se neozveš vůbec :wink: já tam jdu v pátek :pensive:
23. únor 2008 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne určitě bych dorazila, jen nemám moc čas celou diskuzi pročítat, max. o víkendu :frowning2:
23. únor 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já bych Anetku ráda s náušnicema vyfotila, ale ona se děsně mele a nechce mi zapozovat :grinning:
23. únor 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, tak to je škoda, jsem zvědavá, jak jí to sluší... tak třeba až bude spinkat? :dizzy_face:
23. únor 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to bych mohla :wink: to mě nenapadlo :grinning: ona spí tak, že má zavrtanou hlavu v kojícím polštáři až po bradu, tak snad to nějak zmáknu bez probuzení
23. únor 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tes: Jee, koukam, ze uz je i albicko :wink: :grinning: Tak at nas brzy dozenete!!! Jsem ted v kanclu, ale sotva jsem se tam ohrala, uz me nechala gynda doma, pac jsem mela nejaky spineni, tak mam jeste tyden odpocivat, ale snad se tam jeste vratim, doma je to na budku! :unamused:
23. únor 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, tak držím pěsti ve zdárné dílo :wink: :grinning:
23. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsme s Páťou poprvý vyrazili ven na motorce... dostal k svátku odrážedlo, policajtský :grinning: docela mu to na něm šlo, ale jakmile zmerčil letadlo na obloze, tak byl konec, zasekl se a čučel nahoru a nehnul se z místa :grinning: Jsem si říkala, jaká to bude škoda, až Páťa povyroste, že je to krásný miminkovský období hrozně krátký, ale ono mi to pořád připadá lepší a lepší :sweat_smile: jsem zvědavá na vaše dojmy :slight_smile:
23. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, pustila jsem se do albíčka, když už se můžu pochlubit označením snž :grinning:
No, určitě je lepší, že jsi doma a jak je ti??
23. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já se snažím užívat si s Anetkou každej den, ale i tak mi připadá, že to děsně letí a když vidím mladší mimi, tak si už ani nevzpomínám, že taková byla :confounded: :cry: Ale jak píšeš, je to s ní čím dál lepší :wink:
23. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, no právě :wink: když teď potkám někoho s kočárkem, tak do něj nakukuju a nevěřím vlastním očím, že jsme kdy měli takovýho drobečka :sweat_smile: a přitom to je chvilka, co byl takhle malinkatej :grinning: ale teď je to období super v tom, že už rozumí a i reaguje... a hlavně se teď začal docela předvádět, zrovna dneska ukazoval sousedce, jak tancuje na kalamajka mik mik mik :grinning: je to komediant... to období, kdy se každého bál a hned začal ječet, sotva na něj někdo promluvil, tak to teď pominulo... prý si tím projde každý dítko, četla jsem, že to prý nastává kolem 9 - 10. měsíce, že už se dítko na každého neusmívá a spíš se bojí a křičí nebo pláče... jsem čekala, kdy to přejde a snad jsem se dočkala :sweat_smile: však počkej, až ti Anetka začne odpovídat, jakou z toho budeš mít radost :wink:
23. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek