• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
autor
mě to právě taky baví čím dál tím víc...jako mimino mě to moc nebralo :confused:
23. únor 2008 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:vidíš a já ti propaguju 3děti :grinning: :grinning: :grinning: podívej jak tě to baví teď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, je fakt, že když byl ještě mimouš, tak byl relativně klídek... jako v tom, že jsme ho našli tam, kde jsme ho položili a že furt ležel a vystačil si celkem i sám... třeba jsme mu dali hrazdičku a nemuseli jsme se skoro hodinu starat, jak ho zabavit... teď už vyžaduje moooooře pozornosti, ale je to prima :dizzy_face: včera jsme postavili garáž a tunel a zajížděli tam autem a byla to sranda ho sledovat, jak s tím zápasí :grinning:
23. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a to bude čím dál tím lepší až budou pořádně mluvit to si užijete :grinning: :grinning: Pá´ta v roce volal v autobuse na cikána tatí apod.,zůstalo mu to do teď,ale teď je super mamánek.Dneska mě hladil bříško a ptal se jak mě je a ,že mě miluje.No pak se na něj člověk skoro nemůže zlobit,jsou to pusinkové :grinning: :wink:
23. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, mluvíš mi z duše :slight_smile: sice toho náš Páťa ještě moc neumí, ale už i tak to stojí za to a těším se na další pokroky... třeba jaký teď dává pusinky, to je božííííííííí :grinning:
23. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, myslíš, že bude Páťa žárlit??
23. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás plačtivé období vrcholí. :confounded:
Áda už se taky na každého nesměje jako dřív a dneska se totálně rozbrečel po tom,co jsem řekla:"Dneska nějak zlobíš!"........................ :grinning:
23. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:jestliá jsou všichni Páťové stejní,užiješ si :grinning: :grinning: Na koupálku mě přivedl ve vodě vždy nějakýho tatínka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlepší je když to ještě nemluví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba ve frontě/je zatíženej na chlapi/tak na pána mával,dělal posunky a když nereagoval:tak mu říká"nemáš náladu???no a pak to musí člověk vysvětlovat :grinning: :grinning: :grinning:
Luci:myslím si,že trošku jo,ale už teď mu vše vysvětluju a mamka mě říká ať ho hlavně zapojuju.Já mám bráchy dva roky po sobě a říkala,že ten starší brášku miloval a vždy mamce hlásil kdy miminko brečí atd...zato se mnou to bylo horší,chtěli 3kluka do party :grinning: :grinning: :grinning: Už te´d nám Páťa tvrdí,že miminko bude vozit sám a nikomu ho nepůjčí :grinning: :grinning:
Jo a ještě novinka je zamilovanej ve školce do Terezky-to je teď bohyně,tak asi to,že mě miluje bude šeptat jiný :angry: chjoooooooooooooooo
23. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot :s toho si nic nedělej,to je jen období,my jsme měli vzdor,negativismus,vztek a musí si tím člověk projít.Teď je naprostej kliďas a budeme se vším začínat od začátku :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :ale začněte hned po tom roce,je to nejlepší-já pořád tvrdila až bude Páťa samostatnej u kočárku,ale mohli jsme začít dřív. :wink: :wink: Dneska jsem Anetku ukazovala kamarádce,byla nadšená.Ale chudák Honzik bude si muset koupit brokovnici :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty..............neberu to tragicky. :wink: Spíš mě uklidní vědomí,že si tím musí projít každé dítě i maminka. :sweat_smile:
Myslíš,že si ještě pamatuješ hodně věcí z doby,kdy byl Páťa miminko?
23. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, Honza by nejradši začal už ted, ale bohužel to nejde :frowning2: ale já bych stejně ještě nechtěla :wink: necháme tomu volný průběh, HAK neberu a brát nebudu, když se zadaří tak budu štastná, ale moc s tím nepočítám a asi budem muset zase navštívit Sanus :confused:
23. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot přesně moje řeč,musíš si tím projít,chce to jen velkou dávku trpělivosti :wink:
Karot:já všechno zapoměla :frowning2: ,už mám připravený věcičky po Páťovi i nový a když koukám na velikosti příjde mě to pidi :frowning2: ,nevím zda to budu umět pochovat atd..To víš páťa už je velikán,lechtáme se blbneme a te´d znovu držet hlavičku,no prostě si to nedovedu představit.Konečně spíme v kuse 8hodin a příjde mě to málo ,ale myslím si,že se člověk zaběhne.Já si hodně psala ,myslím tím do páťovýho památníčku,mám každý měsíc váhu i výšku do jeho 3let i vše napsaný co uměl,tak budu muset oprášit knížku :grinning: :grinning: Karot a kdy vy se budete snažit o druhý? :wink:
23. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, hezký :grinning: :grinning: :grinning: tak se mám asi na co těšit :grinning: :grinning: :grinning: on zatím s každým jenom laškuje pohledem, ale i to už stojí za to :grinning: a hlavně se naučil jedno super slovíčko, který používá když je to nejmíň vhodný a ještě se tomu ohromně směje :sweat_smile:

luuci, co ty víš, třeba se teď zadaří ani nemrkneš :wink:
23. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ,na ty chlapi jde snad jaro,Marti teď žárlí-nevím jsem jak slon,asi si ze mě dělá srandu :grinning: :grinning: A to jsem neporodila druhý,chtěl by třetí :grinning: :grinning: a už se nemůže dočkat miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidíš a do Honzy bych to taky neřekla,že tomu příjde na chuť. :wink: A i Marťinovi říkal jak si to te´d užívá,holt nám kluci stárnou,ale v dobrým :grinning: :grinning:
Luci aby jsi se nedivila,myslím si,že Sanus už nebudete muset navštěvovat,že uvidíš hlava udělá hodně-tím,že máte Anetku :wink:
23. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, t bych byla ráda, ale když to bude minimálně rok po porodu, tak asi lepší :wink: A kdy budete vy pracovat na sourozenci?

Veru, neboj, to přijde samo po porodu :wink: a když ne, tak máš rádkyni na telefonu :grinning:
23. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:tak to je p8ťa borec,že umí použít to slovíčko a počkej až přibude další vhodný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Zakázala bych pohádky tipu Shrek :grinning: :grinning: ,minule paní před náma tvrdil,že má velikou doslova prdel a další hlášky ,no jen se těšte :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..vaše další mimča ráda pochovám...ale svoje další chovat nechci :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci:tak to budu žhavit drát neustále :grinning: :grinning: je to hrozný jak to člověk zapomene.Až já porodím bude Anetce 8měsíců,to je hrozný jak to letí :confused:
23. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já Ádovi koupila knížku "Můj první rok" a už finišuju v doplňování. :grinning: Mám i do detailů popsané těhu..............každou kontrolu apd. :grinning:
Když se Adam narodil,tak jsem si všechno do 3.měsíců psala.Snad se to jednou hodí. :sweat_smile:
Schovávám si po Ádovi úplně všechno,................od oblečení po savičky od dudlíku.Pokaždé když něco do té krabice přidám,ukápne mi slza............jak to strašně utíká. :cry:
O druhý?...................Holka,já nevím.Hodně bude záležet na tom,jak bude Áda samostatný(hlavně,abych se s ním nemusela tahat do schodů a vyšlapal je sám :dizzy_face: )a na manželovi,jak se zapojí do výchovy a péče.Zatím ho to moc nebere. :grinning:
Já bych do toho šla hned,ale oklnosti mě nutí počkat alespoň 2 roky. :confounded:
Babičky(ochotné hlídat a s něčím občas pomoct)bohužel nemáme. :frowning2:
23. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, fakt bych neřekla, že mi bude Honza takhle pomáhat. Byla sem v tomhle dost pesimistka :wink: a ted jdu na cvíčo a přijdu a Anetka je vykoupaná, nakrmená a spinká :slight_smile: Blbnou spolu, mazlej se,... když Honza jede do Prahy, tak se s ní loučí, jak kdyby jel na měsíc a ne na den :dizzy_face: fakt nechápu :dizzy_face:
luuci, my to v plánu zatím nemáme... pořád mám docela velký zdravotní problémy, tak dokud se nedám do kupy, tak to pokoušet nebudem... takže se uvidí...

dasty, tak ono to není sprostý, ale zrovna se to nesluší... říká něco jako doprčic, ale občas to zní zvláštně :sweat_smile: a používá to třeba když přijdeme do obchodu nebo na poštu :sweat_smile:

siss, jó, jen se nedělej, abys nebyla jedna z prvních, co bude čekat další :sweat_smile:
autor
janav: papám HA a tak to zůstane :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, :sweat_smile: tak to pak jó... to já nepapám :grinning:
23. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, na bazén párty už budete s prckem :dizzy_face: ti budu to malý mímo závidět :slight_smile:

Jani, aha, to jsem nevěděla :wink: Tak at se ti to brzy srovná :wink:
23. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, díky, to asi jen tak nebude, už mě to trápí skoro rok a půl a lepší to rozhodně není... lítám od čerta k ďáblu, teď vymetám nemocnici v HK, ale zatím mi nějak není pomoci... tak to s dalším těhotenstvím nechci riskovat, abych třeba i nepotratila nebo tak něco...
23. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to mě mrzí a to je následek porodu? Jestli nechceš nic psát, tak nepiš :wink:
23. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, IP :wink:
23. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:no vidíš jakej je Honza vzornej ta´tka :wink: ,jo aqbych na bazen párty nebyla ještě v prodnici :grinning: :grinning: :grinning:
Luci teď jdeš strannou,te´d máš silnou konkurenci :wink: a o pár let mladší/Anetku/ :grinning: :grinning:
Siss:so fakt vytisknu jak píšeš,že duhý zatím ne a jestli budeš těhule,pošlu ti ten papír svatebním darem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani:tak to je ještě dobrý,ale uměj to použít viď???těch zdrav.problémů je mě líto,snad ti v tom Hk pomůžou,jsi rozumná,že nechceš riskovat,že bys potratila.Držím moc pěsti ať je co nejdříve vše o.k.
HOlky jak jsem byla na cukru přišla tam má známá,je jí kolem 60let,super ženská má super dceru.První vnouče měla vymodlené,druhé po IVF-tak byla dvojčátka ,je jim teď 6let a díky tenkrát mladé doktorce,která pořádně nevěděla u porodu co dělat a rodila poprvé v životě dvojčátka.Tak ve 30tt to na dceru přišlo,doktorka měla službu nutila jí rodit přirozeně a obě děti jsou postižené.Jsou na vozíku,mají každý kolem 20operací od narození,no prostě síla až mě před ní bylo líto,že jsem těhotná :cry: Pořád mě říkala,že teď viděla tu cvičitelku Hanku K.jak má dvojčátka a ,že se jí narodila zdravá dvojčátka a ,že je smutná jak to dopadlo.No holky byla jsem s toho celá paf :astonished: :cry:
23. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, dík :wink: snad se to srovná...
teda co píšeš, to je nářez :frowning2:
23. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek