• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
HOlky jdu skuknout DVD,včera jsem měla pujčenej Gympl-blbost.Dneska jdu kouknout na Bestiař.Mějte se hezky dobrou noc páček :wink:
23. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych byla paf taky. :cry: Člověk se kolikrát ani pořádně neváží toho,že má doma zdravé dítko a pak když něco takového slyší nebo čte,tak mu z toho běhá mráz po zádech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:hodně štěstí a trpělivosti. :wink: Je to hrůza s tou paní,ale jsou to tak bezvadní lidé,že jsou vděční za každé mírné zlepšení dětí,ale bohužel ortel je takový,že už se to nemá jak zlepšit.Mají holčičku a klučíka a navíc klučík to odnesl i zrakem,čeká ho teď další operace ,má hodně silné dioptrie.Já jsem ty děti viděla a jsou to zlatíčka,ale tý doktorce bych zakázala činnost,zkazila jedné rodinnně a to doslova život.Bylo jim potvrzené,že měl bít proveden císařský řez,následkem porodu přirozeně prostě ty mrńouskové jsou postižený achjooooooooooooo,jak ten život dokáže bejt nespravedlivej :cry:
23. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot:přesně jak píšeš,člověk si pak říká jaké věci jsou malichernosti,na víc ty děti jsou a budou celej život na vozíku,ještě,že nejsou mentálně postižení a jsou to chytré děti,ale chudák maminka :frowning2:
23. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, díky :slight_smile:
Teda je to hrůza, co všechno se může stát! A hlavně když se pak potvrdí, že kdyby byl porod jinak, že mohly být děti v pořádku!!! Bohužel neštěstí nechodí po horách, ale po lidech... akorát to skoro vždycky odnesou hodný lidi :frowning2:
23. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, těšíme se na pondělí, papa a pozdravuj ženíška, ikdyž on už má ted jinou :cry: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty.....................já taky kolikrát přemýšlím o tom,jak by to asi dopadlo,kdyby se nám narodilo postižené děcko.Jestli bych to zvládla a tak. :confounded: A hlavně,jak by na to reagovalo okolí.Já dost smekám před lidmi,kteří mají odvahu a odhodlání se o takové mimčo starat. :pensive:
23. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: nejhorší je,že měli všechna vyšetření v pořádku,děti byli v pořádku jen měli smůlu na doktorku:Paní mě říkala,že neměla sílu celá rodina žalovat,neboť v té hrůze to byla proně nicota,ale že měli ještě tu drzost,že je za rok pozvali na prohlídku nedonošených zdravích dětí /nepoznamenali si,že děti jsou postižené/ a když tam přijeli do HK tak se rodina sesypala-všude zdravé dvojčátka a jen oni jediní tam postižení.Vůbec tam neměli co dělat pak se jim omlouvali.No holky dost hrůz.já ani nespala :confused:
Raději něco pozitivního na noc :astonished:
23. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci papapap těšíme se,neboj já mu Terezku vytluču :grinning: :grinning: :grinning:To už má druhou,předtím to byla Johanka,dokonce s ním chodila na procházce za ruku,ale obě jsou starší o 2roky :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, no fuj :frowning2: radši nedomýšlet, že by to potkalo někoho z nás :confounded: je to hrůza :frowning2:

a něco pozitivního? no v tuhle chvíli mě napadá snad jen pozitivní těhotenskej test :grinning: ale můj néééé :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty................necháte si říct,co čekáte?
23. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, tak kdyby Páťa od dasty nechtěl Anetku, tak tady taky jeden Páťa číhá :grinning: teda pokud si trváš na Páťovi :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot:nám na genetice řekli roziko Dawn.syndromu 1:48 a to samé rozštěpy. :cry: Zhroutil se mě v tuchvilku celej svět,vymodlené dítě,po IUI navíc po poslední pak jedině IVF a to vypadalo bledě a teď se rozhoduj :frowning2:
Probrečela jsem celej týden,depky-na genetice do mě vtloukali,že to nejaspíš bude mrtvé,že se mimčo nedožije 20tt no prostě,místo abych si užívala těhu,hledala jsem na netu vše možné.O to horší bylo,že mě začly pohyby a ty mimčo cítíš.Díky Lucce,jsem se dozvěděla o prof.Eliašovi a od ní dostala číslo-objednala jsem se na genetický ultrazvuk aby mě buď vyvrátil nebo potvrdil co řekli na genetice.Co ti mám povídat,že jsem nespala nespala,byla jsem podělaná strachy.Ale ten hned podle výsledků,mě řekl,že si myslí ,že tam nic nebude a pak mě to potvrdil i podle ultrazvuku.Když se mě ptal zda chci vědět pohlaví,odpověděla jsem mu,že i kdyby mě řekl,že vidí obojí pohlaví,trojčata apod.je mě to jedno hlavně,že mě potvrdil,že je mimi zdravé.HolkY až teď si užívám těhu aý teď trošku kynu kg.Prošla jsem si nevídanými stresy,hubla jsem,nespala,četla o Dawn.syndromu no prostě jsem ráda hlavně,že miminko bude zdravé :confused:
23. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: Anetka je kočka,Páťa už jí viděl v kočárku a vlástně ještě zabalenou v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: Já si myslím,že tatínek už teď si může koupit brokovnici :grinning: :grinning: :grinning:
Karot:my už to víme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo dasty, to jsem neměla ani tucha, žes měla takový stresy hned od začátku :confounded: kde jsi byla na genetice, že tě takhle děsili? Prof. Eliáš je fakt profík, chválí ho všichni :wink: Já jsem taky od začátku těhu byla neustále ve stresu, nejdřív obří cysta (7 cm), do toho injekce na ředění krve, pak jsem si poležela 2 měsíce na rizikovce (i když zpětně si myslím, že asi zbytečně, strašili mě předčasným porodem a nakonec jsem rodila v termínu)... ale moje zážitky jsou prd proti tvým zkušenostem... tak hlavně ať jsi v pohodě a mimi je v pořádku :wink:
23. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tes: No, ze zacatku jsem furt jen spala a byla unavena jak blazen, uplne ukrutne! Zatim jsem to prosla bez zvraceni, ale teda obcas jsem mela na male, bylo mi tezko! Jinak zdravotne uz snad lepsi.
23. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, tak Anetku mám okouknutou jenom z fotek, ale jak tak čtu, tak se u nich dveře netrhnou :grinning: brokovnice bude málo :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jako pro tygra zbude kdo :angry:
23. únor 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, hádej :grinning:
23. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty.....................koukám,že si měla pěkný nervy. :fearful: Tak já osobně měla vítr do 28tt,ale pak už to bylo pohodový. :wink: Ale takhle mě teda nikdo nevyšokoval. :sweat_smile:
My jsme si to taky nenechali říct a příště nevím.Když to bude chtít Adámek vědět,tak asi ano. :wink:
Já se totiž celé těhu strašně bála špatného konce a když bych si nechala říct,co to bude,tak bych se na to miminko moc vázala. :pensive:
Teď už(pokud nebudou nějaké komplikace)budu vyrovnanější a snad si to o to víc vychutnám. :dizzy_face:
Holky Dobrou.................přeju všem hezké sny.
Pa
23. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: tak to :grinning: je celkem fajn, já doufám, že se nám taky brzy zadaří :grinning: Nejlépe na poprvé :wink:
23. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tes: nic není nemožný, my jsme toho příkladem :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:já jsem sem moc nechodila,nechtěla jsem o tom psát pokud by to dopadlo zle.Na genetice jsem byla u nás v Polabkách a prostě to jednání mě dostalo.aniž by mě někdo prohlédnul na základě mé krve mě genetička řekně:buď čekáte dvojčata nebo je to mrtvé a podstoupíte plodovku???Když jsem jí řekla,že jsem zvracela odpověděla,že jsem dítě mohla záměrně poškodit zvracením.no prostě v tomhle prostředí podstupovat plodovku jsem nechtěla.Pak mě prohlídl u nich doktor na genetice a povídá,mrtvé to není ,ale snad se to dožije 20tt.No a má gyndařka mě tvrdila,že mimi je naprosto o.k. jen jí příjde ,že s mojím jménem zaměnil někdo výsledky:no bomba :frowning2: Jani taky jsi si užila :frowning2: hlavně,že máte Páťu v pořádku.Já si oddechnu až po porodu,ale pan profesor mě fakt uklidnil :wink:
23. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: to doufám :grinning: Po devíti letech na HA by snad mohlo být tělo dostatečně zblblé na první pokus :wink:
23. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:to víš Anetka je kočka a dobrá partie,už teď má s čeho vybírat :grinning: :grinning:
Siss:že by nějakej Karel???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vtip :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, to je síla :confounded: a přitom jsem na ně slyšela chválu :frowning2:
Holky jdu na ten film páček a dobrou noc :wink: :wink:
jani:pokud se někdy rozhodneme pro třetí/myslím si,že ne/ odmítnu triple testy a jdu si rovnou zaplatit Eliaše,nelituju peněz jednání za 1,prostě opravdu pan profesor kapacita :wink:
23. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, no tak to si uložím někam hluboko do paměti, když třeba bude nějakej ten sourozenec, tak ať vím, na koho se obrátit :wink:

tes, tak to nevím, jak HAK zacvičí s hormony, já je nebrala 2 roky, ale pokus to byl první... fakt :sweat_smile: a zítra to budou 2 roky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

siss, no vidíš, nabízejí ti pro Peťku Karla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hele tady je slečen taky dost, tak přijeď, můžeš si vybírat :wink:
23. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Treba sebrlova :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek