• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jaul, nene to bude kluk :wink:
23. únor 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tes: Tez jsme meli to stesti :sweat_smile: :sweat_smile:
dasty: Ty lidicky jsou z Pardubic? Tu doktorku bych asi zabila, ale s myma zkusenostma, kdyby se to tykalo primo me, asi bych byla nepricetna a cisare si vyrvala, kolikrat uz jsem nad tim premyslela!!
23. únor 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:jsou s Pardubic :frowning2: a paní si vyřvávala císaře,ale paní doktorka jí odpověděla,že ona je doktor.
Já při porodu jen zeptala po 12hodinách a po potvrzení od sester,že to bude císař.Jen jsem se zeptala,že to asi vypadá na císaře a doktor mě seřval,že jsem nějaká chytrá.Jaul moc si to nemaluj,při porodu jsou emoce,strach a halvně hormony pracujou. :pensive: A to tam byl chlap se mnou a nakonec mě ten doktor stejně toho císaře za půl hodiny dělal,chytrolín :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jauů:hlavně ať je to zdravé,ty jo dneska je to tu mor já si ten film snad nepustím :grinning: :grinning: :grinning: Jaul už ti je líp???
23. únor 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, a jak už je to dlouho, co se to stalo?
23. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:6let,jen mě to v pátek poprvé vyprávěla.věděla jsem,že jsou dítka postižená,ale poprvé mě to odvyprávěla,potkaly jsme se v tý laborce jak jsem byla na cukru.No seděla jsem jak opařená :frowning2: Jednu holčičku už maj 10letou ta je v pořádku a chtěli jen pořídit sourozence,jelikož to nešlo šli na IVF a zadařila se na 4 pokus dvojčátka ,potvrzená zdravá a pak tohle :cry:
23. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, tak tohle je fakt smůla :frowning2: co dodat :cry: a tebe rodil kdo, že tě ještě dokázal seřvat, že jsi chytrá? :confused:
23. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolem mě toho je brrrrrrrrrrrrrrrr,jaul obdivuju tě,že v tom můžeš dělat,já bych je všechny obrečela.I když já teď řvu u všeho,snad i u večerníčku :confused: :rolling_eyes:
23. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
úrávě,že pan doktor Peršín.Ráno přišel na 7hodinu,sestry seřval co dělaly v noci ,doktora zatituloval mluvou ,co ten debil dělal v noci, já teď musím dělta 5císařů a já byla první na ráně.Císař při vědomí eňo ňuňo,chtěl do mě řezat ještě mě ani nezabral epidurol až ho musel usměrnit anesteziolog,no prostě paráda.Teď vykonává naštěstí soukromou praxi a tam věřím,že je dobrej ,ale pokud bych ho mělamít ještě někdy u porodu odmítám a podepisuju klidně papír :frowning2: A ty jsi měla Jani koho???
23. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jdu chrupkat,film holt bude zítra tak papapapa berušky a dobrou nooccccccccccccccccccccccccccc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, já měla Farraga... nějak jsem na něj měla kliku po celý těhotenství... cystu mi zjistil on, pak si mě tam nechal, když jsem sebou sekla v čekárně, pak před 30. týdnem, když mi tvrdlo břicho, tak si mě tam nechal zase on, no a pak mě rodil :sweat_smile: to už si z toho i při porodu dělal srandu, že mě zná z každý fáze mýho těhotenství :sweat_smile: jako na něj si stěžovat nemůžu... na Peršína taky nadávat nemůžu, ale s ním nemám takové zkušenosti... jinak celé těhotenství mě měla v parádě Kokrdová :wink:

Jdu taky chrnět, tak páčko a zas někdy na drbanou :grinning:
23. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Ja vim, ze tam na nejaky chytroliny asi neni nikdo zvedavej, ale ohanela bych se prave tou mou praci nebo bych to aspon zkusila. Ja znam dvoje dvojcata, ktery je jedno zdravy a druhy lezak, takze tam musela bejt chyba pri porodu, jinak to nevidim! Kdyby nekteri doktori radsi rizli, nez aby zkazili zivot cely rodine.. :frowning2:
Lip mi je, uz nejsem tak spava, vsak kolik je a ziju :grinning: akorat me ted stve to wc, no :frowning2: tak snad zitra..
23. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že se tady strhnul boj o Anetku :sweat_smile: Tak já posbírám kontakty a Anetka at si vybere :slight_smile: Takže tady máme Páťu od Dasty, Páťu od Janav a Péťu od Sisstin a ještě máme jednoho pražáka, ale pražáky mi neberem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty....................já měla Peršína taky u porodu. :sweat_smile: Ale je fakt,že v tu dobu jsme rodily jen dvě a ta druhá tam měla Brycha. :wink: Takže když je asi vrmol,tak se to někde projeví. :confounded:
Jinak je dost svůj,hodně ješitnej a rozhodně si nenechá do ničeho mluvit.Neboj,...............já si taky nemohla kdovíjak vymýšlet a musela jsem poslouchat. :sweat_smile:
Ale císaře za živa? :angry: .................Mě stačilo šití. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci ahoj :dizzy_face: tak náš Páťa má k Anetce ideální věkovej rozdíl, nemyslíš? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky, právě jsme přijeli z pohotovosti... bliju, se..., křeče jak prase, motám se, brní mi celý tělo... super stav, vřele doporučuji :confounded: :angry: dostala jsem injekci a prášky a jdu ležet, snad mi bude za chvíli líp :rolling_eyes:
24. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: tak pulku, kdybys na me hodila... ulevilo by se nam obema! brzky uzdraveni preju!
24. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, mi řekni jak a já to pro tebe mile ráda udělám :unamused:
24. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani..................tak to je smůla. :unamused: Tak hlavně,ať si z toho brzy venku. :dizzy_face:
Docela jste mě teď nahlodaly s tím Peršínem. :confused: .............Já se k němu chtěla totiž nahlásit. :sweat_smile:
24. únor 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to máš pravdu Páťa má ideální věk pro naší Anetku, ale to Páťa od Dasty taky :sweat_smile: At ti je líp, to je teda hrůza, asi nějaká hnusná střevní chřipajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, ať jsi brzy v pořádku :wink:
Kukačko: K Peršínovi jsem přešla, a já si ho teda nemůžu vynachválit. Nevím, jakej by byl u porodu, ale v ordinaci si na něho nemůžu stěžovat... Kamarádka teď odešla od Dobrkovského, taky jsem si nemyslela, že by od něho někdo mohl odejít...Jinak jsem na něj slyšela ode všech jen samou chválu... :sweat_smile:
24. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem teda kromě Dasty na Peršína taky slyšela jen chválu a na Dobrkovského taky až na moje 2 kamarádky, které dloooouho nemohly otěhotnět a on by furt jen čekal a nechal to přirozeně, nechtěl s tím nic dělat :unamused: Obě dvě už jsou v péči Sanusu a miminko zatím ani jedna nemá, pže přirozeně otěhotnět nemůžou :confounded: Ale jinak je Dobrkáč dobrej, učil nás ve škole a byla s ním sranda :grinning:
24. únor 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukacko............já si na něj v ordinaci stěžovat nemůžu.Jen jsem chtěla říct,že je spíš víc odborník,než psycholg. :wink:
Dasty,neboj....................Peršín s porody už skončil. :slight_smile:
24. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám Peršín se tady řeší,tak já jsem ho u porodu měla a v pohodě,ani nevím,co říkal,neb jsem to moc nevnímala.Chodím k Dobrkovskýmu a ten mi příjde nej a hlavně mu věřím,což je dost podstatný ve vztahu k lékaři.
jaul: koukám,že se máš zase opačný problém :grinning: a co nějaký nápoj bifidus nebo hruškový džusík,prostě vlákninu holka,jinak na ty hemáče existují čípky a mast pro těhotné,ale i kdyby jsi mě zabila,tak nevím,jak se to jmenuje,ale v lékarně by měli vědět.Faktu se myslím v prvním trimestru moc nedoporučuje,spíš asi musí tvůj doktor svolit,koupele jsou taky naprd,spíš obklady z dubové kůry a neboj ono se stejně ke konci zhorší,ale není až tak tragický. :sweat_smile: Já mám kontakt na pana doktora,který to ambulantně léčí.Tak ti to když tak najdu,když budeš mít zájem.
jani: co to zase máš za nemoc :unamused: doufám,že ti bude brzo líp a není ten tvůj žlučník.
24. únor 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu jen na chvilku.... :wink:
Zdravím všechny :sweat_smile:
Holky k Peršínovi se mě moc ani nechce vyjadřovat :frowning2: Věřím,že jako soukromej gynekolog je skvělej ,ale v té době ještě soukromej nebyl.Já prostě mám na něj zážitek jako na řezníka a bohužel nic ho nezmění :frowning2: V poradně může bejt dobrej,ale já jela natěšená na porod a byla s něj zděšená natolik,že jsem vůbec druhé dítě nechtěla.Docela se mě ulevilo,že už snad u porodu v Pcích není.Prostě jsem rodila ve špatné době,kdy bylo přeplněno,ale já taky jela poprvé k porodu a nemohla za to,že v HK bylo plno a Chrudim byla zavřená.Toť vše k Peršínovi :wink:
24. únor 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dasty,já tě chápu :wink:
Já jsem měla něco podobnýho u druhýho dítěte,njn s tím už člověk nic nenadělá,hlavně,že jsou dětičky v pořádku.
24. únor 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Ja uz za ty 4 dny zkusila fakt vsechno, na co si jen vzpomenes. Ted jsem si aplikovala cipek, tak snad se to pohne. Hemace mam uz snad od 20-ti, takze v tom uz jsem zkusena, akorat v tehu to bude jeste horsi :frowning2: Masticky a koupele znam. Kontakt na toho doktora mi kdyztak napis, to bys byla moc hodna, ja uz jsem s tim jednou byla na poliklinice u Formanka tusim, to je i chirurg, ale kdyz jsem tam pred tema 4-ma lety byla, tak nejdriv se musis objednat, pak 14 dni cekat a kdyz tam prijdes, tak uz mas po problemu a tenkrat neshledal nic zavaznyho. No uvidime, ale tech 30tt pred sebou me desi prave diky tomuhle :frowning2: :frowning2:
24. únor 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jaul: protože sdílím tvé utrpení,tak jsem ti to našla,jak se to jmenuje
http://www.lekarnaparizska.cz/preparation-h-rctsupp12-cipky-p-4572.html?cPath=65
24. únor 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: no já byla taky u Formánka i na operaci,je fakt dobrej,má svoji soukromou ordinaci ,kde to dělá,to musím někde vyhrabat tu vizitku¨
právě až seberu zase odvahu,tak se tam objednám,ale vidím to tak na zimu :sweat_smile:
ještě jedna věc mi docela zabrala a to aloe vera gel,je to od LR kosmetiky a stojí kolem 400 Kč
to co jsem ti tam hodila ten odkaz,to jsem užívala sama v těhotenství
24. únor 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej:moc díky´,teď už vím do čeho jdu :unamused: :unamused: ,ale nemůže to snad bejt horší než poprvé :wink:
jaul:to mě je líto,že tě to takhle trápí.řekla jsi to na gyndě???To přece nebudeš mít až do konce :astonished:
24. únor 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: tak co teď píší aktuálně holky o porodnici,tak si to většinou chválí,tak to asi bude o.k.
24. únor 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek