• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
andreeej: Diiiiiky, ja uz si minule misto Faktu koupila Mastu S, ale je to asi prast jako uhod, rozdil pro me je jen ten, ze Mastu spini pradlo :( Ted to samoze nepouzivam vubec. Ty tvoje cipky se pouzivaj jen pri akutnich hemeroidech nebo se smi i na vyprazdneni? Kdyby jo, v tom pripade by me zajimalo, ktery by byly vhodnejsi.
dasty: Ja byla na gynde v UT a to s tim spinenim a to jsem jeste tohle zabetonovani nemela, kdyby to pokracovalo, tak ji to reknu. Ta se ze me zvencne, nejdriv se ji ptam na krece a prujem a za 3 nedele prijdu se zacpou! Myslim, ze me bude mit hodne rada!
PS: Cipek jakz-takz pomoh, neco se mi povedlo :wink:
24. únor 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: A melas to velkyho rozsahu? Ja tam nikdy nemela zadny kvetaky, ale jen zdureninky, ale i ty boli jako prase, ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Operoval klasicky? A mas zas problem, ze se tam chces objednat? Tyjo, to neni zivot tohle, kdyz furt bolej prdylky :frowning2: Ja teda zatim hnusnejsi bolest, nez hemeroidy snad neznam!
24. únor 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: já to používala jen v těhotenství čípky na hemeroidy a mast a pak v posledním trimestru faktu,ale dost často jsem seděla v řepíku a dubový kůře,protože si mi právě udělal jakýsi zánět a to mi pak ve 12.týdnu řezali na chirurgii a pak jsem s tím vlastně byla na operaci,ale prý to souvislost s hemeroidy nemělo,spíš s tím slavným nástřihem.
Jestli myslíš glycerinový na zácpu,tak to by si taky měla konzultovat s gynekologem,protože když mi ho v nem. milostivě povolili tak po dlouhé úvaze :sweat_smile:,ale u mě to bylo v posledním trimestru a hrozil mi předčasný porod,tudíž to asi byla úplně jiná situace než u tebe.
24. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se že sem lezu, jen jsem zahlídla že řešíte hemáče.....jaul, mně dr v těhu doporučila právě Mastu nebo Verogalid...a v lékárně mi nakonec prodali Preparation H, zabralo to okamžitě a je na tom i napsáno že to můžou těhule :wink:
24. únor 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta operace to byla operace píštěle a ta se tam udělala v důsledku toho zánětu a v podstatě mi vyřízl ty starý nástříhy a měla jsem tam nějakou gumovou hadici v šitou,ligatura tomu říkají,to pak dotahují a pak ta špatná tkáň vlastně odumře,měla jsem až k svěrači,tudíž tam se neřeže a řeší se to tou ligaturou
hemeroidy nemám velký,jen pár,ale přesně je to nepříjemný a teď mě to teda nebolí,ale v těhotenství to potrápí
a slyšela jsem,že je lepší to řešit,že prostě i jako prevence
nechce se mi tam,že tam vystrkuješ prdel,je to prostě nepříjemný
24. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Jezis, to jsou informace, ja se gyndy priste samo zeptam, jestli muzu, dneska to byl prvni pokus v zivote! Ale uz ted toho mrnouse lituju, ze mu tam furt neco posilam.. :sweat_smile: :confounded:
24. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu: Dekuju, tak jsem v tom jsem zbehla, Verogalid jsem jeste neslysela. Uz to mas taky za par, vid, tak hodne stestiiiii a dik jeste jednou :wink:
24. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: fakt si nic sama neordinuj,radši konzultuj
myslím,že na zácpu opravdu nic nedostaneš,max. asi ten čípek občas,jestli ti to je možné
A nebereš kyselinu listovou?
Ta způsobuje zácpu.
Zkus asi hodně jíst tu vlákninu a pít a hlavně na to tolik nemyslet,ono to asi je podpořený i tou psychikou,jak to člověk potřebuje,tak to nejde,mě se to víc právě stávalo při pobytu v nem..
24. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holčiny :wink: uff uff uff, ten den mi dal teda doooooost zabrat :confounded: :rolling_eyes: až teď se mi udělalo trochu líp, teda ale byl to fakt nářez, takhle blbě mi fakt dlouho nebylo... dokonce když mě švára odvážel z pohotovosti, tak jsem mu říkala, že radši 2x rodit než todlecto :sweat_smile:
24. únor 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Radsi vystrcit a mit pak klid (snad), nez se roky trapit s tim, ze se to vraci treba po 4-mesicich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ten prudič je dobrej co?! to je docela hustý,ale admin.to likviduje rychle,to teda klobouk dolů
na rodině tam lítají p*** a nikdo to nemaže :unamused:
24. únor 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, si to zkus na někoho vystrčit zadnici :zipper_mouth:
24. únor 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: pravdu díš,já tam asi zajdu,ale měla jsem loňský rok v rámci vystrkování,tak teď si dělám pauzu. :sweat_smile:
24. únor 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Beru jeste Calibrum baby plan, co mi tu zbyl, kdybych ho nemela, uz bych ho nekupovala, vis, ze jsem taky premyslela, jestli to neni z toho? Ale zase uz je to treti baleni, tak nevim... Budu ted vic, nez kdy jindy pucat samou vlakninu, ale jak jsem cetla na netu, ani to neni zaruka! Snad je to prechodny!!
A jdem od toho, uz je mi z toho spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janav: Soucitila jsem s tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Ja uz u prdologa byla, jak jsem psala vyse, takze to uz mam za sebou..
24. únor 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, myslím, že to může být i z toho, občas se to stává... sice říkáš, že je to třetí balení, ale nejsi tak dlouho těhotná... se tím těhotenství třeba změnily nějak ty hormonální poměry a při kombinaci s těma vitamínama to třeba nedělá dobře... těžko říct... ale ta vláknina u tebe asi bude nejlepší řešení...
Jinak díky za soucit, bych ti trošku předala, né ty křeče, však víš... ale jsem nevěděla jak :wink:
24. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: tak určitě to je přechodný :wink:
Tý jo už to zase smáznul,to je rychlost :sweat_smile:
24. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, hm tak to asi byl zážitek že :confounded: taky jsem si prošla něčím podobným :sweat_smile:
24. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se těším na rehabilitaci,jdu opět v úterý,to je báječný pocit,dneska jsem dokonce byla docela dlouho venku a dobrý i jsem cvičila dle Hanky Kynychový,prej je to vhodný i pro těhotný tam říkala :sweat_smile:
24. únor 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Zazitek to byl, ale kdyz si reknes, ze ti to snad pomuze nebo te doktor aspon uklidni, ze to neni nic strasnyho, tak se to vydrzet da a s radosti! Vim, jak mi pak odlehlo a navic - on to dela denne, tak nejaka moje prdel ho asi nerozhodila. Jako stydis se, ale... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Clovek se musi zocelovat! :grinning: :grinning:
24. únor 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejeje tak ono není smazaný je na kojencích v diskusích :grinning:
24. únor 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se to ale taky smazalo až dýl, jestli dotyčným jen zablokujou přístup... Jako zakládat diskuze se jmény(nicky) mi přijde docela ubohý :sweat_smile: A že jsou ty témata jen v kojencích :fearful:
24. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím,myslím,že se tomu dá těžko zabránit,na rodině to je každou chvíli,už tam právě ani nechodím,protože to je pakárna i se tam klonují,zkopírují si nick a píšou jako,že jsi to ty
hodně lidí už chodí na uzamčený diskuse
24. únor 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si právě myslela, že se dá zablokovat přístup z určitého PC, pochybuju, že by to dotyčný/á psal z více PC...
24. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že můžeš mít anonym IP,je to na to i program,ale nevím přesně ,jak to funguje,četla jsem to na knize přání a stížností na rodině cz.,vím,že se to tam dlouho řešilo
24. únor 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tyhle ubožáky spíš lituju,protože to většinou dělají lidi,kteří jsou zamindrákovaní a závidí nám třeba děti nebo rodinnou pohodu.Je lepší si jich nevšímat. :wink:
24. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska bylo tak krásně.Hned bych vyrazila s kočárkem. :dizzy_face:
Tak já zkusím k Peršínovi zavolat,jestli přibírá pacientky..............snad budu mít úspěch. :wink:
Jaul.............tak to Tě lituju. :confounded:
24. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukačko, přibírá, před třemi týdny jsem se na to ptala kvůli mamce :wink:
25. únor 2008 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:taky tě lituju a pokud to bude pokračovat raději zavolej na gyndu :confused:
Luci:tak dneska příjdeme s ženíškem,jestli to teda platí.Táta si bere auto,tak pojedeme busem můžeme bejt u vás plus mínus 3hodina platí???já te´d letím do města,pak sem ještě juknu,kdyby něco písni sms.Těšíme se páček :wink:
25. únor 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, supeeeer!! :wink: Těšíme se na vás :dizzy_face:
25. únor 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek