• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss: :grinning: :grinning: :grinning: my zase děláme koníka, to je taky supr zvuk :grinning:
4. únor 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já furt řeším pasení...moc mu to nejde..po chvilce přepadává k jedný straně..a to je blbý :zipper_mouth:
4. únor 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má ještě čas to zdokonalit, né?
pusinka sladká do slova a do písmene :slight_smile: tak já jdu holky mějte se fajnes a nezlobte páááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pááááááááááá :dizzy_face:
4. únor 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: já nevím, jestli bych to neměla nějak řešit na rehabce..páč ve 3měsících už to umět maj

zdenucha: tak pá zlato :slight_smile:
4. únor 2008 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se zeptej dr... já jsem nedávno četla v nějaký poradně, snad v časopise, že na to snad má ještě chvíli čas, aby to zdokonalil... zkusím ti to najít :wink:
4. únor 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: no Dr., já nevim..ona chce vždycky všechno předvíst..ale jak tam vlezem..tak řve jak prorvanej..páč se tam děsně bojí..takže nějaký předvádění pasení nehrozí :confounded: ona je jako hodná..ale asi jako Dr.nebude nic moc..no zatím jsem to neřešila..když mu nic není :wink:
4. únor 2008 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ke který dr. chodíš?
4. únor 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: Madejová :wink:
4. únor 2008 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tu neznám
4. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: to je obvodačka..já tam chodila taky..ale byla tam jiná Dr., sestra je furt stejná...jsem nechápala, že ho chtěli poslat na ušní..páč řval..jenže on řval pořád...ne kvůli tomu, že mu šáhli na uši...jsem jim řekla, že nikam nejdeme..že s ušima nemá naprosto nic..neměl ani rýmu zatim...že řve, protože není zvyklej na to..aby s ním někdo házel a křičel :angry:
4. únor 2008 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ten článek našla. Asi bys to měla s dr. nějak probrat, i když si myslím, že u Peti je to jen otázka času :wink:

Obvyklou hranicí, kdy předpokládáme, že by dítě mělo pást koníčky, je 3. měsíc. Pokud nepase, je třeba před každým krmením alespoň 2 - 3 minuty cvičit. Dítě musíme srovnat do řádné pozice - lokty k tělu a pod ramínka. Pak to jde dobře. Nejpozději ve 3. měsíci je třeba pohybový rozvoj dítěte zhodnotit a rozhodnout o dalším postupu.

Trošku jsem to upravila, neopsala jsem to celý, to se tě netýká :wink:
4. únor 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jako dr. můžeš změnit kdykoliv :wink:
4. únor 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: no jo..to můžeme :wink: on jako hlavu drží krásně...ale jak má pást na rovným..tak má hlavu nahoře..ale i pravou ruku a nohu :confused: když mu ty ruce a nohy držím..tak to dělá správně..ale jak se pustí..tak začne za chvilku padat :zipper_mouth:
4. únor 2008 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, se to tu zas nějak zvrhlo, nestačím se divit :astonished: .
Siss, s tím, že pase nerovnoměrně, si možná hlavu moc nelam, Marky taky většinou byla nakloněná na jednu stranu, prostě se vzepřela na jedné ruce víc...což mělo později za následek, že se překulila na záda jako sud :slight_smile: .
Janav, jsem se koukla na fotky, máš teda řádnýho slaďocha, to bych taky dělala tuli tuli :grinning: . Se bojím, až vyroste, že se na mámu vyprdne, tak to máš dobrý, že se muchluje!
4. únor 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel:jj..přesně to dělá...že se pak překulí na záda :sweat_smile:
4. únor 2008 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel:ježiš..ty máš boží holčičku :grinning:
4. únor 2008 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff: ahoj :slight_smile: no jó, on to je náš mazlík, ale nedělám si iluze, že by mu to vydrželo :grinning: zrovna mi tu dělá super bordel, přinesl si košík s kolíčky a rozhazuje je po obýváku a říká hop :grinning: ho asi přetrhnu :sweat_smile:

siss: tak asi když pase, tak bych to neřešila, však on na to přijde, jak se udržet... já už si to nepamatuju, jak to bylo u Páti :unamused:
4. únor 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, no vidíš, takže pase, ale sám se překulí, my máme v chytré brožurce napsáno, že překulit se z bříška na záda má až v šesti měsících, takže pozadu nejste....
4. únor 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: no..ale to má bejt vědomý překulení..ne že spadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Siss, Ty sis všimla fotek? Já je tam dala teď po dlouhém boji se zmenšováním :sweat_smile: . Díííky.
Janav: na to se taky začínám těšit, až bude kramovat. Potom si samo budu myslet úplně něco jiného....
4. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má silnější jednu ruku, já Tě chtěla uklidnit, né? :wink:
4. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: zmenšování nic není..otevři si fotky...a pravým dej otevřít v Microsoft office publisher..a tam dej změnit velikost..zaškrtneš vlastní nastavení..ok..uložíš..a je to :wink:
4. únor 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janav, stašně pěkná je ta fotka u pračky :grinning: , díváš se ještě pro jistotu do bubnu, když zapínáš pračku?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff: tak nějak extra to neřeším, nechávám ho, ať si hraje, ale občas mě to vytáčí... jako třeba když vyžehlím prádlo a ještě než ho stačím uklidit, tak už lítá po pokoji... nebo když se snaží vyhazovat odpadky z koše... taky je fajn, když vezme pokličku a začne mlátit do okna... a nebo paličku na maso a jde po psovi :grinning: nápadů má neskutečně hodně, až se chvílema nestačím divit :grinning: a hlavně doma to neustále vypadá jak kdyby tady explodovala bomba, ale sama pak poznáš, že není v lidských silách udržet pořádek :sweat_smile:
4. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, my nemáme nic z Mrkvosoftu, páč na něj má MP pifku, tak tu nainstaloval nějaké free programy, ještě k tomu jenglicky, tak mi to chvilku trvalo, než jsem na to přišla :dizzy_face: .
4. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff: no jó, musím to prohlížet, jestli tam náhodou něco nenasypal... tuhle jsem tam našla granule :grinning:
4. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme na úpravu fotek ACDsee editor, ten je zaplať za to v češtině, ale kdyby mi to sem nedal kámoš, tak si neškrtnu :grinning:
4. únor 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janav, OK, beru zpět, na nic se netěším :grinning: , ještě budu s láskou vzpomínat na ležící miminko. Ale těch nápadů má fakt hodně, kde to furt bere????
4. únor 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek