• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Meni,už jsem si tam volala.Vzali mě. :dizzy_face:
Sestřička se zdá být příjemná. :wink:
25. únor 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kukacka80: Ahojky, jsem rada, ze tady bude jeste nekdo po mne :grinning: :grinning:
dasty: Tak vcera mi ten cipek pomoh a dneska jsem rano zacala vlaznou vodou, pak Activii, budu proste asi dost koukat na to, co jim a snazim se pit.
Tak moje porodni asistentka, ktera je ted v zahranici asi rok a pul mi po tom, co jsem ji vcera sverila to tajemstvi napsala, ze ona je 14+3! No a budou se nejak na leto vracet, ale to mi teda udelala caru pres rozpocet. To nevim, jestli s ni budu moct pocitat, smudla jedna! :sweat_smile:
25. únor 2008 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul, já piju activii každý ráno a fakt mi pomáhá :wink: a ještě mi pomáhá psyllium :wink:
25. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jeste jsem zapomnela, ze psala, ze kdyz jde na wc, je to taky velka slava a ze se snazi delat vsechno mozny..
25. únor 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
luuci: Ja si dala jogurt a pak mam nejaky probio drinky (vypadaj jako Actimel) a je to s nejakym obilim. Na obidek bude okurka v kefiru. Ja doufam, ze to povoli. Divny je, ze ani bricho me nebolelo, ani me to nenutilo jit, jen jsem mela pocit plnosti, aby ne po 4 dnech :confounded:
25. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul, to se nedivím, já mám pocit plnosti, když nejdu 2 dny :grinning:
25. únor 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
luuci: Ja chodila kazdy den rano obvykle. Mozna je to taky tim, ze jsem zavrena doma.. Ono prochazka 1-2h je dost malej pohyb :unamused:
25. únor 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul, je fakt, že když sem chodila do práce, tak jak tam člověk 12 hodin lítal, tak sem chodila i několikrát denně :wink:
25. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
cus zensky jsme doma vcera nas pustili a je to teda mazec moc dekuju za gratulace jinad dodavam miry 3150g a 46cm
25. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci asi k vám půjdeme pěšky je krásně,teď jsem přijela s města :wink:
Jaul:já to měla naopak,špatně jsem chodila a jen jsem byla těhu chodím jen co něco sním.Ale můžeš to mít opravdu ,že jsi doma a tak Activie je dobrá i to psylium to jsem dřív taky brala.Hlavně né žádný Gutalax,byla jsem na něm závislá,když jsem byla těhu s Pá´tou.Tak ať se ti uleví,co kysané zelí???Já to jedla i s tou šťávou..Marten:moc velká gratulace k holčičce Natálce,doufám,že porod popíšeš na Pardub.nemocnici.Zrovna máte krásně viď s malou???a jaká je hodńoučká???
Meni:tak jsem byla taky vracet tričko s litexu je to hadr za ty peníze,kalhoty jsou mě volný,ale nechala jsem si je na konec těhu budou dobrý,ale taky docela hadr.Zklamala mě kvalita,no už abych toho mimíska vyprdla :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
martan: Ahooooj holky, tak az se aklimatizujete, tak se tesime na zpravicky a foteckyyyy! Drzte se! :wink: :slight_smile:
25. únor 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty: dekuju pokusim se popsat az se doma trochu zajedu ted jsem takova zmatena a hlavne mam strach mala se vubec nebudu na jidlo musim ji budit jsme meli v noci budik jinak by snad chrapala do rana a ona potrebuje nutne jist shodila na ted ma 2970g ja mam malo mlika a vubec nam to jde spatne tak dokrmujem tak zacinam premislet o nejaky vaze abych vedela kolik toho ode me vypije
25. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, koukám, že jste hodně tvořívé, ani vás nestačím dočítat. :sweat_smile: Taky jsem měla v těhu problémy s hemáči. Pomáhala mi dubová kůra v masti a taky jsem se snažila hodně pít + vláknina. To Lucčino psylium je ideální. Já to sypala do jogurtu.
Jinak víkend u nás proběhl celkem v poklidu, využili jsme pěkného počasí a procházkovali. V pátek jsme byli s kámoškama na zábavě na Staré pecky a fláky, pže ta jedna zapíjela svobodu, žene se do chomoutu :grinning: Byla jsem na takové akci snad po 5. letech a musím říct, že jsem se skvěle bavila. :slight_smile: Trochu jsem si oddychla i od Lili, což je super, protože jinak s ní jsem 24h nonstop a ikdyž ji miluju nejvíc na světě, někdy bych ji prohodila oknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, ahoooj :dizzy_face: těšíme se na fotečky a zážitky :dizzy_face:
25. únor 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ilonap: Prohodila oknem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobry!! Chudak mala vlasatka :sweat_smile:
25. únor 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul moc ji nelituj, však mi dává pěkně zabrat! :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to můj andílek. Opět jsem začla uvažovat nad tématem, kterak chránit její hlavičku před ní samotnou :sweat_smile: . Nechce už totiž moc v ohrádce být, nejraději by capkala po celém bytě. Pořád častěji se ale zapomíná a pouští. Ujde sama asi tak 5 kroků, než se svalí na zem. No a to se občas pěkně namele, když máme všude plovoučku. Asi jí fakt koupím tu přilbu na kolo :grinning:
25. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj,
ilčo tyhle šílený stavy jsem řešila chodítkem,sice hodně lidí je proti,ale rodiče mají jen jedny nervy. :grinning: :grinning: :grinning:
jaul: ono si spíš zvykneš,neb ti přibudou další těhotenské lahůdky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík andreeej, já už na to taky myslela, že ji prostě šoupnu do chodítka, ať si každý říká, co chce, ale ona v něm nechce být :frowning2: Skákadlo v pohodě, to je Frog slabý odvar, ale chodítko... :confounded:
25. únor 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ilčo tý jo tak to jedině vydržet,než bude mít v padání už praxi,no docela dobře si na to vzpomínám,ale za chvíli už bude běhat :wink:
25. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
andreeej: Pak at mi nekdo rika, ze je to nejhezci obdobi, to u me asi ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ilonap: bacha..to nepiš!!!Já to napsala jednou v jen tak o životě..že bych ho taky nejradši prohodila oknem..a sesypaly se na mě jak vosy...co si to dovoluju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo i Andrej:Páťulka taky byl v chodítku,třeba ráno-potřebovala jsem se osprchovat,stavěl se,lezl-tak šel do chodítka :wink: Ale nebyl tam celej den,za celej den třeba jen dvakrát po 15 minutách a vůbec mu to nevadilo.Naopak jsme začli chodit v 9 měsících a já záviděla kamarádkám kterým děti ještě leželi v kočárku.My lítali jak fretky :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jaul: no nejhezčí období v životě ženy :grinning: ,ale holka nevěš hlavu ono si fakt zvykneš a ještě ti to pak bude chybět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dasty: přesně i na záchod občas člověk potřeboval :sweat_smile: a nějaká hygiena a zase riskovat,že se někde utluče o nábytek
siss: tak nevím,co je na tom špatnýho si tak povzdechnout,to říkám pořád,že se některý matky berou moc vážně :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej máš pravdu :grinning: :grinning: aby člověk nevypadal a nesmrděl jako bezdom..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mám ho schované i pro druhé a ať mě každej políbí .....Stejně si to každá mamina bude dělat jak chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaul:jak píše Andrej,je to nejhezčí období ženy,to jsem si vždycky říkala když jsem objímala záchod :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: O jen nevím zda mě to zvracení schází :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty: tak zvracení neee,ale ten pocit,že máš v břiše mimi :sweat_smile:
no já si to tady vždycky přečtu a to je nej antikoncepce,si to rychle vybavím,to období nevyspání a atd....
No já musím někde objednat dort,tý už 3 narozeniny,to utíká
a 7.4. je zápis do školky
25. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky..tak jsme dneska poprvý jedli mrkev..tři lžičky..ale chutnala mu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marten:užívejte si s malou domácí pohodlí a až budete mít volněji napiště a přidejte pár foteček moc se budeme všechny těšit páček :wink: :wink:
25. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
martan: joooooooooooo..a gratulacéééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2008 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jsem asi přehlídla
Martan: taky gratulace k mimi :slight_smile:
siss: mrkev jo :grinning: ,tak to je super,že mu šmakuje
25. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jdu pokračovat v úklidové činnost,jsem si dala za úkol vytřídit oblečení a přeházet věci na jaro,už asi zima asi moc nebude
25. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek