Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
sisstinautor
25. únor 2008
andreeej: já jdu taky zkulturnit mrdník :-N
petra.v
25. únor 2008
Čus Siss,jak je a co malej???Vše v poho? Koukám,že dnes se všude uklízí,já jdu taky ]-( 😉 venku je fajně ale bordel za mě nidko neuklidí takže dnes se procházka holt nekoná ]-( 😞
dasty
25. únor 2008
andrej:tak to jo,já myslela,že ráda vzpomínáš na zvracení 😃 😃 Nám budou za 14dní -4roky 🙂 ,kdy to máte přesně???myslím narozky???já si jdu objednat dát dort do Potravinářské školy.Máme tam loni dělanýho krtečka,byl vítečněj a ještě ke všemu to není šulený-dělaj to tam děti co se tam učí.Poradila mě to kámoška a fakt super 😉 Já se chystám za Luci s Anetkou,tak se jdu dát do kupy ať se nelekonou holky páček :-N :-N :-N
andreeej
25. únor 2008
dasty: 12.3. má narozky
už to lítá do koše 😃 😃 😃 hadry,co s tím taky,že jo
meni
25. únor 2008
Dasty: Já jsem s kalhotama na doma fakt spokojená a s jedním tričkem taky, ale ten zbytek fakt byly hadry, taky jsem čekala něco trochu jiného :-N

Martan: Super, že už jste doma, gratulace velikánská, taky se těším na zážitky 🙂
karotky
25. únor 2008
Martan..............krásné fotečky.Žabka se Vám opravdu povedla. x-)
Já si jdu zítra pochovat (ani ne) 3.kilovou holčičku do porodnice.Už se těším. 🙂
luucia
25. únor 2008
Marti, fotečky jsou krásný! Natálka je nádherná žabička!! x-)
martan
25. únor 2008
jee vy jste rychly🙂 děkujem 😉
janav
25. únor 2008
martan, gratulace letí i od nás 😉
janav
25. únor 2008
jo a martan, Natálka si vybrala super datum x-) na náš svátek 😃
karotky
25. únor 2008
Matan...............změň si profil,ať zbytečně nepřenášíš! 😉
dasty
25. únor 2008
Luci tak jsme ted přijeli,Anetka je kočka jen ten náš troubelín je 😞 bojácnej
Martan:žabička je krásná,povedla se moooooooooooooc x-)
Meni:jen jsem čekala,že to bude pevnější matroš s elasteinem trošku.Ale kalhoty jsem si taky nechala na doma a v létě je ufiknu,čeká mě jen červen to v nich odejdu 😉
Andrej:my to máme 10.3 😃 😃,teda ty jsi třídička.Já takhle třídila když jsme dělali v prosinci ložnici a sotva jsem to donesla do popelnice už jsem viděla cigošku jak skočila do popelnice a hned brala a házela do kočárku 😃 😃 ,měla vánoce 😃 :-p
janav
25. únor 2008
čusík dasty, tak Páťa Anetku nechtěl jó? Takže máme volný pole? 😃
dasty
25. únor 2008
čauky janav:máte volný pole 😉 byl zakřiklej a bál se přitom ona je taaaaaaaaaaaaaaak baječnááááááááááááá 😉 😉
Janav Luca má zázračné dítě,nebrečí,směje se pořád,dopkonce na mě mrkala a má krásný dolíčky.Pěkně papa,spí,dobře naladěná-byla jsem opravdu unešená 😉 😉 Honem honem Jani jděte do toho :-N :-N
dasty
25. únor 2008
u nás to bude asi jednou ten Karel :-N :-N
janav
25. únor 2008
dasty, dík za tip 😉 musíme se Luci nějak vnutit a zapracovat na vztazích 😃
dasty
25. únor 2008
jani:opravdu je ten náš patriček moula 😉 tak zapracujte a navíc je to kočka 😃 😃 😃 😃
dasty
25. únor 2008
HOlky nevíte co je potřeba doníst za papíry na Uřad práce????Jdu tam v pondělí poprvé v životě a nějak to nemůžu nikde vyčíst.
karotky
25. únor 2008
Pokud budeš podávat žádost o zaměstnání,tak potřebuje OP a zápočtový list od posledního zaměstavatele.Jinak si ještě napiš na papírek kde jsi dělala a od kdy do kdy.
janav
25. únor 2008
dasty, já furt čekám, že mi Lucka Anetku vyfotí s těma náušničkama, ale nějak se asi nedočkám 😞
s tím pracákem ti poradí siss, taky to řešila kvůli mateřský 😉
dasty
25. únor 2008
holky díky,karot oni chtěj jen poslední práci????Já byla 11let u jednoho zaměstnavatele to snad stačí ne????
jaul:ty naušničky jsou kouzelný,neboj určo vyfotí.My jen mlůžeme závidět ty naušničky viď 😃 😃 😃 😃
karotky
25. únor 2008
Dasty...............nevím jak se to řeší kvůli mateřské.Ale já když jsem si v Pcích hledala práci,tak jsem tam musela vypsat všechno.............měla jsem to 6 let zpět.Ale už si to přesně nepamatuju...............je to 4 roky. :-N
Já radší na STORY s pracákem zapomínám. 😃
janav
25. únor 2008
no jó dasty, holčička holt není, Páťovi teda náušnice rozhodně dávat nebudu 😃 ale tak co není, může být a holčička třebas bude 😉
luucia
25. únor 2008
jani, vyfotííííím, neboj 😉 jen nějak furt není čas, ale slibuju, že do koce týdne budou v albu 😉

Tak jeden ženich odpad 😃 😃
janav
25. únor 2008
luuci, no to doufám 😉 😃

tak Anetka snad o ženichy nebude mít nouzi, když má tak snaživou maminku, né? 😃 😃 😃 :-N
meni
25. únor 2008
Dasty: na úřadu práce se tě v dotaznících ptají na poslední tři roky, kde jsi pracovala, a poslední zaměstnání od kdy do kdy jsi tam pracovala. Jinak ti tam všechny papíry dají, vyplňovala jsem to před dvěma měsíci 😉 A ten zápočťák sebou musíš mít a občanku, přesně jak píše Karot 🙂
karotky
25. únor 2008
Meni............je vidět,že ještě nemám tak chatrnou paměť. :-N
Holky(Ty co nastupujete na mateřskou z pracáku),jak to pak budete mít s volbou čerpání rodičáku? =-)
meni
25. únor 2008
když se nastupuje z pracáku, a nemáš nárok na půlroční mateřskou od zaměstnavatele, tak jdeš automaticky na 4 roky na mateřskou. Ale pokud máš nárok na tu půlroční mateřskou(jako já, protože ačkoliv jsem na pracáku, mám i nemocenskou, kterou mi platí ex zaměstnavatel a tudíž mi bude platit i ten 1/2rok), můžeš si délku mateřské vybrat 🙂 Snad je to trochu srozumitelné :-p
dasty
25. únor 2008
holky díky 😉 Já ještě nenastupuju mateřskou,ale končí mě v březnu rodičák.
Karot:já to budu řešit,že o rodičák zažádá chlap 😉 a převedeme to pak po měsíci na mě a tudíž budeme mít rodičák 3 roky.Ještě se na to chci poptat na socialce,ale jde to.Jinak bych spadla rovnou na 4 letku a to nechci,s dvěma dětma za 3800 trochu bída.Musela bych dát prďolku do jeslí a nastoupit do práce.
Meni: tak to jsi to chytla dobře,já si myslím,že už pracák ani mateřskou neplatí jen existeční minimum.Uvidíme,před třema měsícema jsem jim psala dotaz a psali mě,že bych měla mít nárok na 50% platu,ale tomu moc nevěřím,naštěstí jsou to jen 3 měsíce. 😉
karotky
25. únor 2008
Dasty................tak to by mě teda nenapadlo. :-N
Jestli Vám to tak vyjde,tak se podle Vás budeme opičit. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli