• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
autor
andreeej: já jdu taky zkulturnit mrdník :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Siss,jak je a co malej???Vše v poho? Koukám,že dnes se všude uklízí,já jdu taky :angry: :wink: venku je fajně ale bordel za mě nidko neuklidí takže dnes se procházka holt nekoná :angry: :frowning2:
25. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej:tak to jo,já myslela,že ráda vzpomínáš na zvracení :grinning: :grinning: Nám budou za 14dní -4roky :slight_smile: ,kdy to máte přesně???myslím narozky???já si jdu objednat dát dort do Potravinářské školy.Máme tam loni dělanýho krtečka,byl vítečněj a ještě ke všemu to není šulený-dělaj to tam děti co se tam učí.Poradila mě to kámoška a fakt super :wink: Já se chystám za Luci s Anetkou,tak se jdu dát do kupy ať se nelekonou holky páček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: 12.3. má narozky
už to lítá do koše :grinning: :grinning: :grinning: hadry,co s tím taky,že jo
25. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: Já jsem s kalhotama na doma fakt spokojená a s jedním tričkem taky, ale ten zbytek fakt byly hadry, taky jsem čekala něco trochu jiného :sweat_smile:

Martan: Super, že už jste doma, gratulace velikánská, taky se těším na zážitky :slight_smile:
25. únor 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan..............krásné fotečky.Žabka se Vám opravdu povedla. :dizzy_face:
Já si jdu zítra pochovat (ani ne) 3.kilovou holčičku do porodnice.Už se těším. :slight_smile:
25. únor 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, fotečky jsou krásný! Natálka je nádherná žabička!! :dizzy_face:
25. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee vy jste rychly:slight_smile: děkujem :wink:
25. únor 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan, gratulace letí i od nás :wink:
25. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a martan, Natálka si vybrala super datum :dizzy_face: na náš svátek :grinning:
25. únor 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matan...............změň si profil,ať zbytečně nepřenášíš! :wink:
25. únor 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak jsme ted přijeli,Anetka je kočka jen ten náš troubelín je :frowning2: bojácnej
Martan:žabička je krásná,povedla se moooooooooooooc :dizzy_face:
Meni:jen jsem čekala,že to bude pevnější matroš s elasteinem trošku.Ale kalhoty jsem si taky nechala na doma a v létě je ufiknu,čeká mě jen červen to v nich odejdu :wink:
Andrej:my to máme 10.3 :grinning: :grinning:,teda ty jsi třídička.Já takhle třídila když jsme dělali v prosinci ložnici a sotva jsem to donesla do popelnice už jsem viděla cigošku jak skočila do popelnice a hned brala a házela do kočárku :grinning: :grinning: ,měla vánoce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík dasty, tak Páťa Anetku nechtěl jó? Takže máme volný pole? :grinning:
25. únor 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky janav:máte volný pole :wink: byl zakřiklej a bál se přitom ona je taaaaaaaaaaaaaaak baječnááááááááááááá :wink: :wink:
Janav Luca má zázračné dítě,nebrečí,směje se pořád,dopkonce na mě mrkala a má krásný dolíčky.Pěkně papa,spí,dobře naladěná-byla jsem opravdu unešená :wink: :wink: Honem honem Jani jděte do toho :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to bude asi jednou ten Karel :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, dík za tip :wink: musíme se Luci nějak vnutit a zapracovat na vztazích :grinning:
25. únor 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:opravdu je ten náš patriček moula :wink: tak zapracujte a navíc je to kočka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky nevíte co je potřeba doníst za papíry na Uřad práce????Jdu tam v pondělí poprvé v životě a nějak to nemůžu nikde vyčíst.
25. únor 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud budeš podávat žádost o zaměstnání,tak potřebuje OP a zápočtový list od posledního zaměstavatele.Jinak si ještě napiš na papírek kde jsi dělala a od kdy do kdy.
25. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, já furt čekám, že mi Lucka Anetku vyfotí s těma náušničkama, ale nějak se asi nedočkám :frowning2:
s tím pracákem ti poradí siss, taky to řešila kvůli mateřský :wink:
25. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,karot oni chtěj jen poslední práci????Já byla 11let u jednoho zaměstnavatele to snad stačí ne????
jaul:ty naušničky jsou kouzelný,neboj určo vyfotí.My jen mlůžeme závidět ty naušničky viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty...............nevím jak se to řeší kvůli mateřské.Ale já když jsem si v Pcích hledala práci,tak jsem tam musela vypsat všechno.............měla jsem to 6 let zpět.Ale už si to přesně nepamatuju...............je to 4 roky. :sweat_smile:
Já radší na STORY s pracákem zapomínám. :grinning:
25. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jó dasty, holčička holt není, Páťovi teda náušnice rozhodně dávat nebudu :grinning: ale tak co není, může být a holčička třebas bude :wink:
25. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, vyfotííííím, neboj :wink: jen nějak furt není čas, ale slibuju, že do koce týdne budou v albu :wink:

Tak jeden ženich odpad :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, no to doufám :wink: :grinning:

tak Anetka snad o ženichy nebude mít nouzi, když má tak snaživou maminku, né? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: na úřadu práce se tě v dotaznících ptají na poslední tři roky, kde jsi pracovala, a poslední zaměstnání od kdy do kdy jsi tam pracovala. Jinak ti tam všechny papíry dají, vyplňovala jsem to před dvěma měsíci :wink: A ten zápočťák sebou musíš mít a občanku, přesně jak píše Karot :slight_smile:
25. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meni............je vidět,že ještě nemám tak chatrnou paměť. :sweat_smile:
Holky(Ty co nastupujete na mateřskou z pracáku),jak to pak budete mít s volbou čerpání rodičáku? :confused:
25. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se nastupuje z pracáku, a nemáš nárok na půlroční mateřskou od zaměstnavatele, tak jdeš automaticky na 4 roky na mateřskou. Ale pokud máš nárok na tu půlroční mateřskou(jako já, protože ačkoliv jsem na pracáku, mám i nemocenskou, kterou mi platí ex zaměstnavatel a tudíž mi bude platit i ten 1/2rok), můžeš si délku mateřské vybrat :slight_smile: Snad je to trochu srozumitelné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :wink: Já ještě nenastupuju mateřskou,ale končí mě v březnu rodičák.
Karot:já to budu řešit,že o rodičák zažádá chlap :wink: a převedeme to pak po měsíci na mě a tudíž budeme mít rodičák 3 roky.Ještě se na to chci poptat na socialce,ale jde to.Jinak bych spadla rovnou na 4 letku a to nechci,s dvěma dětma za 3800 trochu bída.Musela bych dát prďolku do jeslí a nastoupit do práce.
Meni: tak to jsi to chytla dobře,já si myslím,že už pracák ani mateřskou neplatí jen existeční minimum.Uvidíme,před třema měsícema jsem jim psala dotaz a psali mě,že bych měla mít nárok na 50% platu,ale tomu moc nevěřím,naštěstí jsou to jen 3 měsíce. :wink:
25. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty................tak to by mě teda nenapadlo. :sweat_smile:
Jestli Vám to tak vyjde,tak se podle Vás budeme opičit. :grinning:
25. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek