• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Právě že si myslím, že pracák to neplatí...Ale jistě to nevím. Skončila jsem k lednu v práci, a už jsem věděla, že jsem těhotná, takže jsem šla rovnou na kontrolku. A ten pracák má tu výhodu, že mi proplatil ty dny, než jsem šla na kontrolku i ty první tři dny, které jsou na kontrolce neplacené :slight_smile:
25. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, jde to tak, píšou to holky v paragrafech, alespoň myslím, že zrovna tam jsem to četla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meni..............já jsem se právě nedopídila informací o tom,co je za podmínku(když chci navázat novou mateřskou na starou),abych si pak taky mohla zvolit čerpání podle svých potřeb. :confounded:
Tohle je vychytaný nápad,..................ale aby na to poslanci do 3.let zase nepřišli(že se to dá takhle obejít)a nezměnili to. :rolling_eyes:
26. únor 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,
no ja doufam,ze to tak jde,mame to v planu taky tak udelat...taky si to nejak nedovedu predstavit,ze bych mela za necely 4 tis.zivit dve deti... :frowning2: i kdyz driv to tak bylo a taky to slo....

zdravim te martanku a moc gratuluju k vytouzeny holcicce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je moc krasna!Tak si to ted hezky holky uzivejte a az se zabydlite,tak se sem na nas prijdte obcas juknout :dizzy_face:
26. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot: zkus se podívat na diskuze na paragrafech a ještě jsem to našla i na Aperio poradně,kde ti radí soc.pracovníci.Můj chlap by dosáhl platem i na tu 2letou variantu,ale tu já nechci,tříletá je akorát pro mě i pro prcka.Já bohužel nestihla otěhotnět do 3let a když se to povedlo tak jsem s tím už nepočítala a měla domluvenou práci.Nějak to přetlučeme a příští týden mě čeká Urad práce a dojdu se poptat na magistrát zda to opravdu můžeme takhle provést.Prý to i sám radí Nečas,ale pak nechápu,že se to dá takhle obějít. :frowning2:
Bafno:ty už jsi se někde na tom informovala,??,Bafno dřív to šlo,ale teď šlo vše drsně nahoru :frowning2: ty 4000kč jsou tak pro jedno dítě.Když nebudeš kojit necháš 2000kč jen za krmení měsíčně atd.....
Meni:dřív to platil,ale od 1.1.2008 si myslím,že už ne.No uvidíme co mě řeknou,stačilo by kdyby za mě zaplatil stát soc. a zdrav. :wink:
26. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme doma..holky.z pordany...to zas bylo něco :angry:

měl zhnisaný TBC..takže mu nemohli dát hexu..zato mu to TBC píchali a na sílu tlačilly obě dvě..krev byla na mně, doktorce a na zdi nemohla jsem ho vůbec udržet :angry: ...takže za 14 dní hexa..pokud to bude mít zas zhnisaný...tak opět to samý :angry:

jinak má mín, než jsem myslela...5820g a 64 cm :pensive:
26. únor 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chuderka malej :cry: :confounded: :frowning2:
26. únor 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božíčku, tak to byl pěkný masakr!! Bych je za to všechny ztřískala! :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty..............takže stačí do 3.let Adama otehotnět?..................Já myslela,že porodit. :wink:
Já se stejně(pokud se nezadaří)budu muset po 3.letech vrátit do práce. :confounded:
Bafno..............já jsem kojila do 5.týdnů a pak jsem dala měsíčně za UM 700kč.Maminky s problémovými miminky(co se týče zažívání nebo alergií)dají ještě víc.Za plínky(Tesco)dávám průměrně 500kč a kdybych brala mateřskou 3800kč,tak bysme se mohli tak akorát pást,když ještě investujeme do bydlení.Jsem ráda,že je ten rodičák teď tak trochu na úrovni. :wink: Příkrmy nepočítám,vařím je doma.
26. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dasty, ilčo, meni, jaul, siss, bafno :dizzy_face:
konečně už uragán chrápe :grinning:

siss, chuděrka malej, že mu to zhnisalo a museli mu to píchat, to je mi ho líto, když to Páťovi dělali taky, tak jsem brečela s ním :frowning2: ale aspoň máš jistotu, že nebude muset na přeočkování :wink:

bafno, přesně jak říkáš, dřív to taky šlo a lidi byli rádi i za ty 4 tis... ale životní úroveň byla nulová, že... kdyby rodičák nezvedli, tak spousta lidí o dítěti ani neuvažuje :unamused:

jaul, jak je?

ilčo, co Lili? Pořád chodítko nee?
26. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jsme snědli 4 lžičky mrkve..a stačí :sweat_smile: jinak na kaši asi házím bobek..strašně ho z ní bolí břicho..a v noci se stejně budí...takže ji odsouvám na neurčito :sweat_smile:
26. únor 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, však máš lepší, když se nejdřív naučí zeleninu, než ty kašičky :wink:
26. únor 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: asi jo...stejně jsou k ničem zatim...a pak řve bolestí celou noc..dneska opět ještě nekakal :angry:
26. únor 2008 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Blbe, furt stejne, vcera uz jsem z toho bulila. Uz toho mam vseho plny brejle. Chtela jsem volat doktorce, ale na poprvy to bud nezvedly nebo uz mazaly na obed, napodruhy uz zaznamnik, tak cekam ve 13h. Tohle bude fakt muj hrob, uz nemuzu :frowning2:
26. únor 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuuuudě, my už sr.li 3x :grinning:
26. únor 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme s Petou fakt dvojka :frowning2:
26. únor 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tyjo tak to tě lituju! Dr. ti snad pomůže, nebo aspoň poradí... z toho bych už asi brečela taky!!!
26. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: no to jo :angry: ted tu zas tlačí a nic.. :unamused:
26. únor 2008 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Hlavne, aby me nemela zase za blba a simulanta :frowning2: Vcera jsem si koupila kys.zeli, tak ted sezeru misticku a jestli uz ani to ne, tak koncim se zivotem. Ja uz totiz nemam vubec na nic chut a kdyz to nejde spodem, mam tendence to vyklopit vrchem, uz to asi nema kam jit.. proste masakr!
siss: Verim, ze se mu to ale podari driv, nez mne, ja mu fandim!!!!!!!!!
26. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, a jak dlouho už to vlastně trvá?
26. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: tak si strč teploměr do zadečku..třeba to pomůže :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Naposled jsem byla sama od sebe v UT a ST minulou, pak az v NE - a to s cipkem, bez nej by se nestalo vubec nic. No a to je vsechno :frowning2:
26. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tak to musí být fakt otravný, to si ani nedokážu představit... já jsem teď pravej opak, ještě pořád nejsem OK, v noci zase lítačka na WC... chjooooooo, to jsou starosti viď :angry:
26. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Vcera jsem tam smatrala v rukavici a bohuzel.. V zivote jsem nemela cipek, v zivote jsem si nesahla do zadku a ted tohle! To vis, ze zkousim, co se da!
26. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Dasty:Nikde jsem se jeste neptala,mam ted mensi problemy,takze to zatim nechci zakriknout a zatim nic nezarizuju ani nenakupuju,kdyby nahodou doslo k nejhorsimu...
Holky ja to nemyslela tak,ze s tema 4tis.to jako bylo dobry!-jenom,ze to tak driv bylo.Segra brala na neter(ted je ji 6)2800 a jak byla stastna,ze jim to asi na posledniho pul roku zvedly na 3600-to si ani neumim predstavit...
Ja sice kojila do 7.mesicu,ale pak jsem taky kupovala UM a stacilo....
jaul:v tehu je zacpa uplne normalni-ja chodim napr.1 za 14 dni....a to zeru jabka,piju hrusk.dzusy atd....moc nedoporucujou,zadny leky spis jist celozrny pecivo-ovoce,zeleninu.Ja po cem se zarucene po....je mak-takze takovi nudle s makem to vzdycky jistej :grinning: Myslim si,ze jak ted vyzivujes jeste mimise,tak to telo spotrebuje a neni uz z ceho by se udelalo h...a tak se to hromadi-to si myslim ja:slight_smile:
26. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafno, nestraš s problémy! Ať už jde o cokoli, tak držím pěsti, aby to dopadlo co nejlíp! :wink:
26. únor 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..to si neumim představit..já chodím 1-2denně :astonished:
26. únor 2008 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani dik,jo snad jo,jen se do toho proste nechci moc zazrat,abych pak nebyla moc zklamana :frowning2: Ale bude to dobry jsme silny :wink:
26. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf..............já vím,jak si to myslela.Jen jsem uváděla svůj příklad. :dizzy_face:
26. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:tak to mas dobry,to ja nechodila snad nikdy.mozna jako mimino,ale to si nepamatuju :grinning:
A to placam paty pres devaty-no mozna to bude tim :rolling_eyes: :sunglasses:
26. únor 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek