• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
bafna: Fakt jednou za 14 dni? Boli te bricho, citis se plna? To uz by asi bylo po mne! Ja vim, ze neco spotrebuje taky mrne, ale ze by se to h.... nemelo z ceho udelat... Zvlast u me, kdyz nezvracim a posledni dobou jsem jedla vsechno mozny, abych to popohnala? Jelikoz mam tak velkej problem poprvy, tak jsem z toho celkem mimo, ono je to treba normalni a nema cenu, abych se tady nervovala, ale ted jsem proste vyrizena.
Dik za radu a at vam to vsechno dobre dopadne!! :wink:
26. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaul..............počkej,až vyfasuješ železo! :grinning: To pak nebudeš na WC stíhat. :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul fakt je to v tehu normos,ja nezvracela jeste ani jednou a snad uz teda nebudu....plna se necitim,ale vzdycky mam bricho jak v devatym a po wc jak driv...a taky se ma hodne pit-coz bude asi muj problem,pze moc nepiju,jsem na to lajdak :angry: ono to prijde neboj,dr.to klido rekni,treba ti na to neco da-me to nevadi tak jsem to s ni neresila.Nebo prodavaj taky projimavy caje,tak se zkus v lekarne optat je to prirodni,ale netusim,jestli je vhodny pro tehule...
26. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
od kdy se po železu sere? To zacpává ještě 100x víc :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem volala na gyndu, mudra je nemocna, tak rikala sestra, ze si muzu vzit cipek treba jednou za 2 dny, ze se mi to treba pak obnovi.. :sweat_smile: Toz ja nevim....
26. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaul: já jdu na gyndu v pátek..vyfasovat prášky na půl roku..to zas bude prachů :zipper_mouth: počítám 1500 :confounded:
26. únor 2008 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul tak vidis,treba to bude zase ok :wink:
siss to nam dr.zavedla zase novinku....koukne se do pc kdy mas prijit na preventivku a do ty doby ti napise prasky a az prijdes tak ti je napise na rok zase do dalsi prohlidky....a nepremejslela si o naky jiny anti mimo tabletek?
26. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: nepřemejšlela..mně to tak vyhovuje :sunglasses: mám krááásnou plet..a žádný chlupy :sweat_smile: tělísko nechci...a ta novinka..ten kroužek se mi nepozdává..a nic jinýho mi Dr. nedoporučila :confused:
26. únor 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a jaky beres prasky,ze mas krasnou plet?Ty chci pak taky,ja budu asi pubertak s bedarama az do duchodu.... :unamused:
26. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: Jeanine...před Novým rokem stály tři platíčka 700..ale po Novým je prej zdražená :confused:
26. únor 2008 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty woe to je mazec a zvlast,kdyz je bude dr.predepisovat na rok-to se nedoplatim....Ja mela Mercilon ten stal skoro 6kil a zadna zmena-plet hruza,prsa zadny....
26. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu cist pohadku tomu mimu prerostlimu miminku at usne a je chvili klidek :sunglasses:
26. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: já naopak ocenuju, že se mi nic nezvětšilo a jde mi normálně hubnout, že nezadržuju vodu :wink: ta Jeanine je výlučně na plet :wink: já jsem taky jinak bedar :zipper_mouth:
26. únor 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
njn pro krasu se musi trpet a hlavne financne :unamused: tak je zkusim i kdyz si myslim,ze jsem ztracenej pripad...
26. únor 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že to tu opět jede :slight_smile: .
Jani chodítko se definitivně zavrhlo, Lili v něm chytala hysterické záchvaty, jak chtěla ven. :angry: Takže mi nezbývá, než ji více přemlouvat do ohrádky, když se jí zrovna nemůžu věnovat.
Co se týče antiperlí, já je mám od doktorky zakázané kvůli té mojí krvi. Taky jsem byla zvyklá je dlouhodobě brát, perfektně mi seděly ( brala jsem Triquilar), nemusela jsem mít žádné obavy, případné zpozdění se neřešilo.... Teď abych byla každý měsíc v nervech, jestli se náhodou zase nezadařilo.. :confused: Další dítko sice plánujem, ale zas tak brzo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Cus, tak jsme doma z prochajdy. Tentokrat jsme vyrazili do Bohdance, jsme si to tam obesli a nakonec koupili domu 3 zakusky a ja si dala kopecek vanilkovy. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Strivka se asi hnula, pac to pracovalo, ale kaki v nedohlednu nejspis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2008 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul neklesej na mysli, ono se to poddá, uvidíš! :slight_smile:
26. únor 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, jsem koukla, Lili měla ve 4.měsících 5430 g a 61 cm :sweat_smile:
26. únor 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ilonap: hurááá..někdo menšííí :sweat_smile:
26. únor 2008 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning:
co bojíš, však ti naši prďolkové to někdy doženou :wink: Dneska byla na 10.měsíční kontrole kámoška s holčičkou a hlásila 8,8 kg. Tak to my mít určitě nebudem. :sweat_smile:
26. únor 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mate nejaky nezirky :grinning: to ja budu mit valibuka! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ilonap: tys dávala kaši v pohodě? Já mu ji dávat nemůžu..má ukrutný bolení po ní :unamused: a to ji dávám řídkou do flašky..nebo ted už spíš nedávám :sweat_smile:
26. únor 2008 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul: to jsem si myslela taky, že budu mít pořádného řízka, když jsem nabrala 24 kilo. Pak jsem ale po porodu pochopila, když jsem na sále nechala jen 6 kilo, že tím valibukem zůstávám já! :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, u nás je kaše v poho. Lili trpěla na koliku taky dost dlouho. Dávala jsem jí do mlíka emulzi Lefax a samo se to časem uklidnilo. :confused:
26. únor 2008 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ilonap: Lefax dávám od včerejška..tak jsem zvědavá, jestli to pomůže :slight_smile:
26. únor 2008 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kaši ale dělám hustší, aby nestékala ze lžičky. Co jsme začli s příkrmy, jí se zásadně lžičkou. Flaškou jen mlíko a čaj. Zkoušela jsem hrníček s pítkem, ale zatím se to nechytlo, Lili to totiž místo pití jen okusuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, nám pomohlo jedině tohle. Ale poctivě jsem to dávala do každého jídla. :astonished:
26. únor 2008 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ilonap: taky to dávám do každýho...furt jsem dávala Sab..ale proti němu už snad musí bejt imunní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak lžička je zatím krize..když jsem udělala kaši, jak má bejt..tak to plival ven i se slinama..a ted měl druhej den mrkev...tak to tak oblizoval..zatím se seznamujeme :sweat_smile:
26. únor 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss: však všechno chce svůj čas. Lili taky zabrala až na lžičku s mrkví :slight_smile: Ale od té doby už jede furt (musím zaklepat).Ale je zvyklá na svoji silikonovou. Když jsem byla u našich a krmila nerezovkou, moc se jí to ze začátku nelíbilo.
26. únor 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek