• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jaul: taky s tím mám problémy, ale ne až tak velké jak ty, mě stačí teda 2 dny a bolí mě břicho :angry: , zkus ještě hodně pít ráno doporučují vlažnou vodu aspoň půl litru, trošku to zabírá a aby to bylo poživatelnější tak s citronem a potom lněné semínko myslím, že rozdrcené, ale opět hodně pít jinak tě to ucpe ještě víc,
dneska jsem jela na kontrolu k mudře a ještě stále je nemocná :frowning2: tak aspoň sestra udělala poradnu, na vyšetření příští uterý a to jsem zrovna byla zvědavá, jestli už se tam dole něco nehnulo :confounded:, po větší námaze už mám slušné poslíky....... no musím si týden počkat.
27. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab: Ja piju nalacno, teda 1-2 sklenice, ale nekde je proste chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeste tak zkusim seminko a pak uz na to.. me by neprohnal ani ten nejvetsi blivajz! Myslis, ze uz tam mudra v pondeli bude? Mam jit tez na kontrolu!
27. únor 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: nebyla jsi náhodou v hypernově :grinning: :grinning: , já si myslím, že jsi to byla ty, ale když já nikdy nikoho neoslovím pokud si nejsem 100% jistá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja videla v Hypaci takovy krasny spaci pytliky - hned u vchodu po levy strane, uz mi cukala ruka! :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: myslím, že ano, na papíře tu dnešní středu měla dopsanou rukou takže počítala asi s tím, že už půjde, ale asi jí ještě nebylo nejlíp, a sestra se mě ptala, kdy mi to vyhovuje líp jestli po nebo ut, jenže v po dítě příjde na oběd a hned zas musí letět do školy takže pro mě je lepší to uterý :slight_smile:
27. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně se tam toho líbilo :sweat_smile: jenže..... :zipper_mouth:
27. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab: Dik za info. Kdyz to pujde, necham si ukoncit kontrolku. A ne, ze za ni zase za tyden pobezim s nejakym problemem, to uz bych se radsi v p..... videla! Hadricky na ty mrnouse jsou fakt bozi! Ale sebrle me odtah! Prej to budem balit do deky a vozit na dvou zidlich :grinning:
27. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: ja se taky musím krotit :grinning: je to tak nádherný, ale když ty miminka z toho tak strašně rychle vyrostou a spoustu věcí mám od kámošky :confounded: příjde mi to zbytečný, jinak bych se určitě neudržela, teda ja se neudržela koupila jsem tam osušku s kapucí měli jí o 100 ,--Kč levnější a tu nemám tak jsem neodolala :sweat_smile: , ale to si myslím, že se hodí :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To muselo být hustý, při líbání :grinning: :grinning: .
27. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: byla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: koupila jsem tam mikču pro tygra :grinning:
27. únor 2008 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Jaul: tak co, už je ti líp ??? :wink:
Siss: včera jsem byla u té doktorky, a musím se přiznat, že to byl úplně jiný přístup, byla než od toho mého dktora "hulváta". :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no tak jsem dobrá, že jsem Tě poznala :grinning: , ale jak vidíš prostě trdlo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tes: hlavně sestřička je úžasná :grinning: já tam jdu v pátek..hele..našlas to v poho? Já v těch nových prostorech ještě nebyla :pensive:
27. únor 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: já moc po lidech nečumim..takže bych si tě určitě nnevšimla :grinning: teda jednu těhuli jsem tam viděla..ale ta měla tmavý vlasy :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: jo, sestřička je super :slight_smile: Našla jsem to v poho, je to ve druhém patře, nasměruje tě tam pán dole v recepci :slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tes: já tam jdu v pátek na preventivku a pro prášky :slight_smile: ale říkala mi kámoška, že tam nejsou kabinky...tady v Nerudovce je měli :confused:
27. únor 2008 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no tu jsem tam viděla taky, ale ta tam myslím byla s manžou, no potkali jsme se právě u těch dětskejch věciček :slight_smile: měla jsem takovej děsnej černej kabát, nic jiného už neoblíknu :confounded: a jen košík :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: no tak už vim :grinning:
27. únor 2008 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: akorát jsem si nevšimla, že jsi těhu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: má tam jen takovou plentu a hned u toho má vyšetřovací křeslo, ale je to celkem v pohodě. Ta místnost je celkem velká :slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tes: no já půjdu už rovnou v sukni..at tam nepobíhám s holým zadkem :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: já sukně sice nenosím, ale s holým zadkem jsem tak nepobíhala :grinning:
27. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak děvčata..na kvítku měli výjimečně skvělý věci..takže jsem udělala mega objednávku...13věcí za 1100 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: pls, pošli odkaz, mrknu se tam taky :wink:
27. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2008 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: :grinning: jeee ty jsi mě potěšila :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy se chodi k doktorce pro listek na penize? Kdyz se lame mesic? Nikdy jsem to nezazila, tak nevim a psala tchyne, jestli jsem si pro nej byla. A dokdy teda mam asi na to cas? Pocka to do pondeli?
27. únor 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mám po další kontrole, konečně vím i první TP vypočítanej na 6.9., mimčo bylo krásně živý, pěkně tam sebou mlelo, nechala jsem si ho nahrát na video, tak už jsem si to doma aspoň tisíckrát zkoukla, nádhera.

Jinak jsem si taky uvědomila, že musím na pracák donést lístek na peníze a chtěli po mě, až budu mítprůkazku, že si jí tam okopírují. Takže jsem to říkala chlápkovi v recepci, on vůbec nevěděl, o co jde, tak se ptal kolegy vedle sebe tak, že to zařval na celou tu obrovskou místnost: Hele, od kdy tady prosímtě kopírujeme těhotenské průkazky? Všichni na mě tam koukali, ale pak se šel pán zeptat, okopčili si to a šla jsem. Ale jak tam všichni čuměli, bylo mi docela trapně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako co si chodím na úřad práce s těhotenskou průkazkou :grinning:
27. únor 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: v ponděli si o něj nezapomeń říct, ale ty budeš ukončovat tu neschopenku ne????
27. únor 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek