• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Čau ženy, co tady řešíte? nějak nestíhám číst, byla sem do dneška u našich. Odpoledne sem se byla podívat v práci a vypadá to, že na nějakých pár služeb budu chodit vypomáhat. Sester je málo, jsou nemocný a já se aspon odreaguju. Uvidím, co na to manža
27. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala sem do alba naší dnešní první mrkev a na jedný fotce je malilinko vidět náušnička , Jani :grinning: :grinning: Ale samo, že se pokusím to vyfotit líp a víc zblízka :grinning:
27. únor 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak už sem to napravila a máš tam náušničku zblízka :grinning:
27. únor 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab: Kdyz mi ji ukonci, tak jo! Jinak se chystam delat HRKHRK buchu-zitra prijdou tchani, tak jsem zvedava, jestli to zvoru nebo ne :sweat_smile: Jo a koupila jsem si tricko na pupik v Tescu. Vic, nez tam jsme nic nestihli a uz musim byt zase doma, to je votrava ty vychazky!
27. únor 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: Ta u toho ale delala vobliceje :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. únor 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, hm zážitek dobrej :sweat_smile: bych tomu chlápkovi asi dala tečku :grinning: Jinak dobrej TP, tak držím pěsti, ať je to o 4 dny dřív a můžem slavit spolu :wink:

dasty, no jó, přežila jsem, dostala jiný léky, tak uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet :sunglasses:

knuff, ale dobrá rada na dietu co? :grinning:

luuci, jéééééééééé, konečně, krásný :dizzy_face: Páťa na Anetku taky koukal a říkal mimi mimi :grinning: Ale mrkvička nic moc, co?
27. únor 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, to teda jo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem zvědavá na zejtra :sweat_smile:

andreeej, kamarádka mi ted půjčila 2 knížky od Monyový, tak se těším jaký to bude :slight_smile:
27. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab: Tak mi psala nase kancelarska, ze ji to bude stacit i v utery uff :wink:
27. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak doufám, že se Anetka Pátovi líbila :sweat_smile: at nám neuteče další ženich :grinning:
27. únor 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, neboj :dizzy_face: Páťa byl nadšený :grinning:
27. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: ja si myslím taky jsem dávala lístek až v novém měsíci a v poho :wink:
27. únor 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vam musim rict, ze jsem se chtela pustit navecer do ty placky, jakoze na to vsechno mam a kdyz jsem to chtela pripravovat, tak jsem zjistila, ze nemame olej. Hlavne, ze mame 3 sklenice extra virgin a 2 flasky octa! Tak milej sebrle jeste o pul 8 musel do Hypace, abych upekla aspon to testo a zbytek udelam zitra - byl fakt nadsenej :grinning: :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, já takhle o víkendu pekla buchtu, no, zjistila jsem, že nemám vajíčka :grinning:
27. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul :grinning: :grinning: :grinning: ty toho Šebrleho pěkně proháníš... ať se snaží, nastávající taťulda, co? :sweat_smile: Hele, ale nejsi v tom sama, manža frčel v 7 večír do Globusu, páč chci zítra prát a nemám prášek :sweat_smile:

Meni, nějakou buchtu bych si taky dala, nechceš mi něco upéct? :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!
Koukám,že máme(skoro)všechny stejně děravé hlavy. :sweat_smile:
Já mám podobný problém,když mám upéct dort.Po každé,když se k tomu odhodlám,tak mi něco chybí! :grinning:
27. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já vůbec nepeču, max. tvarohové buchty(cca2xdo roka), které manžel miluje, ale jinak nic nejí a pro sebe nemá cenu si něco péct. Jenže když jsem na to dostala fááákt chuť, mám doma malinkej pekáček, ze 1/4 dávky jsem si udělala buchtu s broskvema, vešly se tam akorát 3 a docela natěsno...Takže zas na takové to pečení pro někoho si absolutně netroufám :grinning:
27. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja taky pecu jednou za pul roku, kucharinka teda zadna nejsem! Kdyz jedem k nasim, tak tam nafasujem na celej pristi tyden, i kdyz to nechcem a az nam to leze usima, tak se pak radsi futrujem necim zdravejsim. Buchty se musi snist do dvou dnu, pak uz jsou celkem k nicemu a clovek se do toho jen nuti a kyne! To ja ted upekla jen proto, aby tchani nerekli, ze se doma flakam :grinning: Tchyne sladky nemusi stejne, ale proste je to pokus. Naposledy jsem jim pekla Misa rezy a to jako chvalili a to uz je taky notna doba! :grinning:
28. únor 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, koukám, že sme na tom podobně :sweat_smile: taky když odjíždím od našich, tak vezu 2 tašky jídla a celej další týden vařit nemusím.... neee, že by mi to vadilo, vaření moc nemusím a když už tak něco jednoduchýho a rychlýho :wink: a pečení mě baví, ale MM to nejí, takže to všechno musím sníst já a podle toho taky vypadám...radši už nepeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky.... :wink:
¨Koukám,že probíráte pečení-u nás to samé :frowning2: Peču jednou za uherák protože u nás si dá každej tak jeden kousek a já pak obesílám kámošky,tchýni,mamku,bratry ať s přijdou-je mě to líto vyhodit.Ale když dělám tyramisu to zadělávám do velkého pekáče to je zajímavé,u nás jim nejvíc chutná nepečené :grinning: :grinning:
Luci:koukala jsem se na stránky,ještě zkusím nadhodit na tchýňku zda se nechce podílet,ale Mar´tas už povolil prý je mu to jedno s tím kočárkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale budu to poslouchat ještě tak 3roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaul:tak jak je ti ????
meni:tak jsem psala do poradny přes ten pracák,tak by neměl být problém být na pracáku do porodu,jen to není mateřská,ale jsi jako pořád uchazeč-no uvidíme :wink: V pondělí tam pošupajdím,jak mě se tam nechce :confused:
janav:tak co dělá pusa???a ty už jdeš na Anetku takhle natvrdo jo??? :grinning: :grinning: ´děláš dobře,holt náš Paťula je na starší-už z něj vypadlo,že má dvě Terezku a Johanku,ale taky dobré partie a o 2 roky starší :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak já peču jen svátečně,protože manžel na buchty není a ze slušnosti(aby neurazil :sweat_smile: )se vezme jen jeden kousek a zbytek bych pak konzumovala celý týden.Spíš něco upeču,když čekáme návštěvu a tak.A přitom mě to baví víc než vaření. :frowning2:
Musím jenom doufat,že bude Áda buchťák po mým bráchovi.Ten sní na posezení 2 nohavice štrůdlu. :grinning:
28. únor 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: No, jelikoz jsem vcera byla, tak to docela jde, uvidime dyl. Rano jsem vypila skoro pul litru vlazny vody, k tomu lzicku lnenyho - coz byl teda strasnej blivajz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak me nic neboli, tak nevim, kam se to uklada!
Buchta uz se chladi, jsem na ni zvedava a hlavne na to, kdo to sni :sweat_smile:
28. únor 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:ty budeš zdravá :sweat_smile: to jsou samý otruby atd..... :grinning: :grinning: hlavně,že už to jde.No kdo to sní přece ta a mimísek :grinning: :grinning: Za chvilku půjdeš na ultrazvuk viď???necháte si to říct????já jsem nechtěla ,ale u obou mě přemluvil můj chlap :wink: ,ale nelituju :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, baby, nechápu, u nás jedou buchty hrozně rychle, sotva upeču, můžu začít znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale teď už na to není čas, takže je to vždycky rychlovka, ale až bude jednou malá někde pryč, udělám hezky kynuté koláče, mňam!
28. únor 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuffel:ty se máš :grinning: já bych pekla až bych brečela i zkoušela nový věci a maximálně tak pro sebe a to teda neeeeeeeeeeeeee,jíst celej tejden buchtu nejsem blázen jo a neprovokuj s těma koláčema :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: když už se trápíš s tím lněným tak Ti přeji aby se to povedlo :wink: ,

S tím pečením tak já buchty miluju, ale nechce se mi moc do toho i když děti pomalu začínají dlabat, když byli menší tak jim to moc nejelo. Ta buchta hrk hrk mi moc chutnala pekla ji min týden ségra a málem jsem jí ji snědla :grinning: ,
Já si teď koupila listové těsto a udělám takové slané šnečky s kečupem, sýrem a šunkovým salámem. To zmizelo snad během hodinky :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

teda holky, kdybyste mi některá chtěla upéct štrůůůůůůdl, tak šup sem s ním :grinning: ten já majluju :dizzy_face:

jaul, tyjo já ti musím jen závidět... jsem zase v noci lítala :frowning2: asi fakt žlučník, páč nic jinýho mi fakt není :unamused:

no nic, my jdem asi ven, je tam krááááááááásně, tak páček :slight_smile:
28. únor 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Habli napiš receptík prosím klidně do Ip na to slaný to u nás asi šlo :grinning: :wink:
janav:já pekla štrůdl před 14dny a už mě lezl krkem :grinning: :grinning: :grinning: víš co někdy holky zkuste,já protože Páťa nechtěl moc tvaroh,tak jsem dala na vrch u štrůdl když končíš jablkama tak navrch jsem rozetřela tvaroh s rozinkama žloutkem a cukrem,malinko rumu a od tý doby když peču štrůdl musím jedině takhle,tchýně už to taky odkoukala a je to mňamozníííííííííí a bez tvarohu to nechtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:tak jsem opět vyprala,že bude pršet :grinning: :grinning: :grinning: ,teda čoveče ty jsi celá rozhašená :astonished: žlučník,čelist,holka holka to si nech na stáří čeká nás důchod až v 65letech při nejlepším :grinning:.Mě zas bolej s toho těhotenství prsa,jestli to půjde takhle dál budu je mít větší než Doly Bastr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Sebrle by pohlavi ani vedet nechtel, teda se tak tvaril, nevim proc, ale ja to vedet MUSIM, jinak bych se zvencla! Ja se s tim musim srovnat :grinning: Za chvili? To jako kdy mi to reknou uz?
knuffel: Nase maminka pece treba obden, tam byste se meli! Ale ona to trochu prehani, jsem rada, ze uz to sebe tolik toho tuku nemusim tlacit, nase maminka je proste neporazitelna, to jste fakt nikdo nezazil!
hablenka: Dava Vesela obrazek? Jeste jsem si o nej nerekla, ale chystam se na to, tak doufam, ze mi nerekne, ze ne!
janav: Nevim, kdo z nas je na tom lip, spis bych si i tipla, ze ty, i kdyz se tomu tezko veri :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:u nás přesně naopak,ale už kvůli věcičkám a všemu je pro mě lepší to vedět do porodu by mě klepla asi pepka :stuck_out_tongue_closed_eyes: máte už vybraný jména???No klidně by ti to pokud bude mimčo dobře natočený mohla doktorka říct v tom 13tt.Já se to dozvěděla až ve 20tt,ale jen díky tomu,že ve 12tt tě posílaj na genetiku a moje gyndařka se tudíž na ultrazvuk vyprdla protože ho dělaj tam a tam mě bylo hloupé se na to ptát,je to tam jak na běžícím pásu. :confused:
28. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek