• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
hablenko:te´d jsem si všimla,že už to máš za pár,ten konec je nejhorší viď???? :rolling_eyes:
28. únor 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Ja mam jmen a uz asi 100 let :grinning: Takovy TOP 2 jsem mela od asi 15-ti vymysleny, ale uz to je moc dlouho, tak uz se mi to pomalu prestalo libit a navic - jak je ten zivot zamotanej - sestra moji svagrovy ma malou holcicku toho jmena a ted cekaji dalsi a kdyz to bude kluk, tak se trefili do toho naseho kluciciho, takze bychom to uz stejne nemohli pouzit! Ale proste nejaka vize by byla. Mam tu knizku o jmenech doma uz asi 3 roky, tak to neustale probiram :grinning:
hablenka: Kam Vesela posila na ty ostatni vysetreni, ktery nedela sama? Ja vzdycky, kdyz mam nekam jit a nevim kam, tak jsem z toho lehce mimo a nejak netrefim.. :sweat_smile:
28. únor 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:ty jsi jak já :grinning: :grinning: já si vybírala jména už od 18 let a stejně ani jedno nepoužijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A nejhorší je když se ti to jméno líbí a pak poznáš někoho kdo je s prominutím debžon a dej mu pak to jméno. :grinning: :grinning: Ale dám ti pro pobavení tip,mám kamarádku co dělá v kojeńáku a tam měli chlapečka jménem Sandokan Zoubek :grinning: :grinning: ,tak se neřiď hlavně podle serialů :sweat_smile: :sweat_smile: moje spolužačka romka má zase Mercedes a takhle bych mohla pokračovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Tak takhle exoticky to nam nehrozi, bude to normal cesky, ale doufam, ze ne tak casto pouzivany! Chce to taky nejakou rozlisovaci schopnost, kdyz na to dite zavolas, aby se jich neotocilo 20!
Naposledy, co jsem videla v novinach dali Romove jmeno holce Contesa - Comtesa, nevim, co je spravne, bylo to tam takhle 2x, ale oboji je blbost :sweat_smile: :confounded:
28. únor 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saudkova uz ceka zase dite? :confused: :fearful: Uz ctvrty, jo! No, ta musi mit doma veselo! www.super.cz/kauzy/21065-basikova-a-regina-z-vyvolenych-jsou-v-tom-.html
28. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:tak to budete mít těžký,i když my máme Patrika a ve školce je jen 1,kromě Janav neznám nikoho a to to jméno vybral tatínek :wink: Na Filípkovi jsme se shodli oba,ale u holky je to těžší-on chce Terezku já Eriku. :wink: Mě se taky líbí jména co každý nemá,ale ne třeba ten Sandokan :grinning: :grinning: :grinning: Já mám kolem sebe 6 Honziků a je to hrůza rozlišovat je???Ale je to taky krásné jméno :wink: Naši to vyřešili tenkrát,že mám bráchu Pavla a Petra,ale stejně si je lidi pletou :grinning: :grinning: přitom to nejsou dvojčata. :unamused: Musím končit jdu do města,jsem ještě v županu na hlavě natáčky faaaaaaaaakt kočka,te´d by ještě někdo moh zazvonit a dělám mrtvýho brouka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak zatím páček paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jo a s tou Contesou jsem to četla taky,ale pořád lepší než Jitřenka nebo jako moje kamarádka Kazimíra :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak Saudková ta to rodí jak koťata,vsaď se ,že to není naposledy :grinning: četla jsem o ní ,že začala poprvé v 35letech a od té doby snad každý rok :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: To jsme pekny bridilky! :sweat_smile: Ja si vzdycky vzpomenu na siss :grinning: Kdyz ty jeji deti, to je jeden xicht vedle druhyho, vsechny stejny, tak nevim, proc jich musi mit tolik! Taky si myslim, ze jeste nekonci!
Myslite, ze muzu SPENAT? Udelala jsem vcera polivcicku, tak se na ni tesim!
28. únor 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
POVEDLO SE!!! :grinning: HADEJTE CO? :grinning:
28. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :wink: tak vydíš ono to půjde,špenát si myslím,že můžeš,docela jsi mě udělala chutě :wink:
Už jsem si nakreslila opbličej a za chvilku vyrážím tak páček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, bájooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul gratuluju :grinning: taky bych potrebovala,dneska jdu na ples tak by se mi siklo mensi bricho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: tak Veselá obrázek udělá, mám Naty krásně z 12 tt opravdu se ji fotečka povedla, sice 50Kč, ale co stojí to za to, jinak supeeeeer , gratuluji :grinning: to je úleva co?? :sweat_smile: :sweat_smile:

dasty: uplně jednoduchý proto se do toho pouštím, listové těsto klidně mražené rozválím jak na štrudl potřu kečupem trochu posolím, na to nějaké koření jako na pizzu nebo já dávám jen oregáno, taky dobrý potm v jedné řadě šunkový salám, ale může být co chceš a posypat sýrem stočit do ruličky a nakrájet na na asi 0,8 cm silná kolečka a upeču. Opravdu to dlouho nevydrží :grinning:

jj už se mi to blíží, opravdu už mě pupek pěkně tíží a docela bych brala porod, ale zase si říkám , že musím vychutnávat poslední klidné chvilky. :slight_smile: a jinak jsem děsně zvědavá jak bude malá vypadat :sweat_smile: :grinning:
28. únor 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee snecci,mnam,mnam ty sou u nas taky porad-ja je delam,akorat ze vsechno smicham v mixeru-salam,syr,kecup,koreni a trosilinku oleje a pak to akorat natru na tu placku
malej neni doma tak jdu asi pro testo do mrazaku a jdu na ne,dik za tip na dneni svacu :wink:
28. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj koukám,že se tady pořád jede plnou parou :grinning:
Ani nemám pořádně čas vás dočítat :slight_smile:
Jsem dneska zažila šok! Hraji si s Lili a najednou mi docvaklo, že nemá náušnici!! No děs, prohledala jsem snad celý byt a furt nic. Už jsem se pomalu smiřovala, že se pojede pro nové, ale pak přece! Až jsem protřepávala polštářek v její postýlce, vypadla z povlečení. To fakt nechápu, jak ji tam mohla dovnitř zašít :sweat_smile:
28. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: no to je taky dobrý nemusíš dávat všechno zvlášť, já už si tu na nich pochutnávám tak ať se ti povedou :wink: :grinning:
28. únor 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se i peče? :slight_smile: U nás doma jí buchty a podobné věci jen manža. Takže, když měl na něco chuť, obšlehl si ode mě pár jednoduchých receptů a někdy si i upeče :sweat_smile:
28. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilonap: hlavně, že jsi ji našla, že ji Lili třeba nespolkla :astonished: :confounded:
28. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab no právě, já už to podezření chytala. Už jsem pomalu začla nakukovat do nočníku :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul no né, už o pár kilo lehčí? :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf ony jsou plesy i přes týden? :confused: To teda slyším prvně..
28. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bracha maj maturitni a tahle skola dela plesy jedine ve ctvrtek-oni zejtra dostanou volno a ostatni at si to zaridi... :unamused: vubec se mi nechce,jak ho znam,tak stejne prolitne a za rok bude mit ples zase... :grinning:
28. únor 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz. Kde najdu v Pcích obchod Quelle? Není na třídě Míru?
28. únor 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf aha. Tak maturiťák. Já mám takovou zkušenost, že když se mi někde hrozně moc nechce, tak je to tam nakonec super a bavím se. :wink:
28. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Březhradě mají sklad,...........jinak nevím. :wink:
28. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Pepa děkuje za přání,ale neví od koho bylo. :sweat_smile: Vymazal si Vás ze seznamu. :pensive:
28. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to byl zřejmě Lukáš :wink:
28. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já totiž na takové věci nemám pamatováka :unamused:
28. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , která to chcete jít za mě odrodit?? čím víc se to blíží tak se mi nějak přestává chtít :grinning: , ještě nedávno jsem si říkala, že to bude brnkačka :sweat_smile: chytá mě panika :confused: :fearful: :sweat_smile: :zipper_mouth:
28. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za gratulace :grinning: Dneska bude asi oslava! No jo, byla jsem stastna jak blecha, tak jsem sla hned na nakupy. Chtela jsem pro sebe delsi svetr, ale pritahla jsem 2 tricka a nejaky detsky :sweat_smile: hadriky! Az to uvidi sebrle, tak ho jebne, ze jsem koupila neco malyho. Taky jsem si koupila 4 celozrnny rohlicky a ted si jeden davam s polivkou - jak je to hned veselejsi :grinning:
ilonap: No, rano jsem si tady chvili povidala sama se sebou a taky s dasty :grinning:
Ani se mi nechce verit, ze ja - takovej talent - jsem tady rozpoutala diskuzi o peceni! To se sebrle pobavi, az to bude cist. Ale mam taky 100 chuti udelat to listovy! On mi rika - kralovna studene kuchyne - blbec! Jo, taky jeste kuskusu, salatů zeleninovych i bramborovych, brokolicovych a spenatovych polivek atd..
28. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek