• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
hablenka: Ja uz dneska rodila :sweat_smile: Tak snad az zas nekdy priste :wink:
28. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul královna studené kuchyně :grinning: :grinning: To je dobrý! :sweat_smile:
hab, tak já to za tebe odrodím. Ale mám podmínku - rovnou si i to škvrňátko nechám! Co ty na to?? :grinning:
28. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: žiješ zdravě to je taky fajn, to já se k tomu zas nemůžu dokopat
28. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilonap: no druhou holku?? :wink: to by jsi jistě nechtěla
28. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab klíďo! My totiž berem všechno! :grinning: :grinning: Budu ráda, když se vše podaří až do konce i podruhé. :wink:
28. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tobě by se rodilo určo dobře po tak krátké době, to jsem měla s Míšou, ten byl venku hned, ale teď po 10 letech :confounded: to bude asi jako první dítě
28. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, určo to bude rychlé a v pohodě. :astonished: :astonished: :astonished:
28. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: No, da se rict, ze zdrave, miluju zeleninovy salaty a vsechno ze zdravy vyzivy, me to fakt chutna, maso je EE - tchyne mi vzdycky rika, ze zeru stravu pro kraliky! Oni jsou masozrouti vsichni! Ja byla i vegetarian, ale pak uz mi to lezlo na mozek, takze obcas si dam, ale staci mi fakt kosticka, ostatni hazim sebrlemu, ale treba kralika, jehneci, kuzle atd. to bych si nedala ani za nic!
ilonap: Vid, kdyz bys s tim mela uz tu praci, tak to je jasny, ze by sis to nechala - neco za neco :grinning:
28. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
v to fakt doufám, jinak manžu uškrtím :grinning:
28. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co já, že se s tím tahám devět měsícu tak aspoň ručičku :grinning: :grinning: :grinning: a nožiočku
28. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: teda chudinka Naty to jsem matka :sunglasses: :zipper_mouth:
28. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab :grinning: :grinning: :grinning: Ne, nic!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: teda ty jsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to do toho radši půjdu sama :sweat_smile: :confused:
28. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, končím, jedu do Pardubic. Bude to moje premiéra, kdy řídím sama s prckou v sedačce.Tak držte pěsti, ať se vrátíme živy a zdrávy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilonap: neboj to zmákneš
28. únor 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: já saláty miluju, ale nechce se mi je dělat :unamused: tak si občas zajdu na řeckej do pizzerie a ten je uplně skvělej
28. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: Do ktery pizzerky? Nejhorsi je, ze ja vetsinou, kdyz jdem, tak bez pizzy to neni ono, tak dame napul, oboji bych nesnedla a hlavne vetsinou nemam ani hlad velkej.. a ted uz se nebudu moct nacpat k prasknuti jako jindy :sweat_smile:
28. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: tady u nás v Přelouči a k tomu si dávám pizza chleba to je jen vlastně to těsto posypané sýrem, mňamka, ale taky toho nesním už tolik co dřív :sweat_smile:
28. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A rozhodla jsem se, bude pizza z listovyho. Mela jsem tu platky, tak jich udelam 6 na 1 pekac, to budou dneska samy premiery :sunglasses:
28. únor 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak samozřejmě rodičák vyřízenej nemám. :angry: .prej ten potvrzenej papír je starej od zam, takže to tam musím poslat znova navíc pro n ás platí dávky v rámci evropské Unie...takže MP musí přijet s pracovní smlouvou, občankou a podepsat dalších 100 papírů...jak u debilů fakt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. únor 2008 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: No, pekny :confounded: Dej blbci funkci a vymysli lejstro - jak to bylo v Basnikach! Tchyne nam tady ted ukazovala, co vsechno musi obehat, aby ji priznali duchod, no byl to peknej seznam a taky to prozivala!!
28. únor 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co myslite, ze pritahli tchani? 3 palacinky, par bramboraku, cinu se sojovym masem a hlavne - 4x sachr dort, kdyz ja mela v lednici celou placku! Tak vyfasovali domu, ale naprdla me teda!
28. únor 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, nepiš tady o jídle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se snažím držet dietu a při čtení tvejch řádků slintám na klávesnici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: óóóóóóóóóóó to me tesi, ale uz teda mlcim, nejak jsem se s tim rozjela.. :sweat_smile:
28. únor 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, špenát se přímo doporučuje, jinak my ho měli v neděli na obědě u tchýně, když řekla, že bude špenát, tak jsem se na něj tak těšila, a on byl nakonec tak strašně česnekovej, že jsem ho nejedla :frowning2:
28. únor 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, závidím, že si můžeš tak dopřávat :sweat_smile: já si těch 9 měsícu žraní taky užila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen si dej, pak už to bude horší :grinning:
28. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Ja myslela spis spenat vs. wc, jako aby nebetonoval, ale vim z drivejska, ze po nem to slo lip, ale ja se v sobe ted proste nevyznam. Ses posunula na zari, vid? Tak to ja se asi posunu do rijna brzo :grinning:
luucia: Ja to jako vytvorila, ale nerikam, ze to taky spucam, preci jen s ohledem na muj stav budu radsi futrovat ty projimaci veci, dokud se to neustali :wink:
28. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, posunulajsem se do září, doktorka mi vypočetla termín na září, na 6, asi to přece jen dřív nebude, a v srpnu bych byla stejně poslední, kdo by tam porodil, takhle to budu mít snad jako jedna z prvních zasebou :grinning:
28. únor 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu byla na chvilku a zas šupajdím pryč, jdem večer do divadla, jenže na tuhle hru (Romulus Veliký) se mi moc nechce, snad to bude dobrý... Jsem vás stačila akorát tak dočíst :slight_smile:
28. únor 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek