• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Ilčo...............tak,co?Dojela si do Pardubek a zpět? :confused:
28. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem novy dnesni ulovky do albika :slight_smile: a prezrala jsem se.. uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, ty mě provokuješ těma pizzama v albu??!! :angry: :sweat_smile: a kdy bude v albu těhu pupík?
28. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: Jee, ten taky uz nekde je, ale nevim kde.. pupik bude, ale az bude nove album tehulkovske, zatim ho nedelam, to ma jeste cas..
28. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tak si ho zaloooož :slight_smile: :slight_smile: at můžem sledovat růst Šebrlátka v bříšku :wink:
28. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: Ja jeste pockam, mozna tak pristi tyden ci tak.. Stejne uz mam pupek jak ve 20tt!
28. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dojela jsem dobře, žáden mrtvý na cestě. :slight_smile: Hned jsem se pak zas oblíkala a pádila na aerobic. Jsem dolámaná, uf! Jdu koukat, co nového na gyndě. Teda vlastně už na chýře. Papa a dobrou všem :wink:
28. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo.......nemám kredit,tak jsem Ti nemohla odepsat.Napsala jsem to Pepovi přes ICQ a snad to spolu už konečně dořeší. :wink:
29. únor 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem celej den nejak polehavala a od 12h uz jsem zase spala. Tady je taky ticho. Je asi nakej blbej tlak, pac mi je zima a jsem jak matoha - hnusny pocasi :confounded:
29. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaul, venku je fakt hnusně, chtěla jsem jít ven, ale když jsem vyšla po nákupu z Tesca, začalo pršet, že jsem byla ráda, že jsem došla domů... :unamused:
29. únor 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tohle počasí fakt stojí za prdlačku, navíc má zase přijít ta vichřice, takže o víkendu budeme nejspíš sedět doma, že... no jak jinak, když je víkend, musí být hnusně, to je zákon schválnosti... nebo že by měla dasty velké prádlo? :sweat_smile:

jaul, kdy jdeš na kontrolu? Asi jsi to tady psala, ale se mi to nechce hledat :sweat_smile:
29. únor 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, no, já to doma přežiju, ale co ty s malým klučinou, ten se doma musí nudit, ne? :sunglasses:
29. únor 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, no jó, to si piš, pomalu nevíme, jak ho zabavit :rolling_eyes: ale tak už jsme spolu vyprali, pověsili prádlo, uvařili, umyli a uklidili nádobí, teď kouká na angličtinu v televizi :grinning: no a pak asi vyluxujeme... světe div se, úplně žere domácí práce... to jsem zvědavá, jak mu to dlouho vydrží :sweat_smile:
29. únor 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to si užívej, dokud ho to baví :grinning: , za pár let se budeš o každou pomoc pomalu muset doprošovat, ono chtít pak po puberťákovi, aby aspoň vynesl koš, to je žůžo (beru dle bráchy, i podle vyprávění tchyně o manželovi) :grinning:
29. únor 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, nestraš :grinning: nechej mě ve sladké naivnosti :sweat_smile:
29. únor 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: kontrola v pondeli :wink:
29. únor 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobe, zapomeň, co jsem psala :grinning: ... Jasně, kluci rádi pomáhají maminkám, třeba můj tchán vaří líp než tchyně a vůbec pro něj nic z prací v domácnosti není problém, no, tchyně zas hrála fotbal... Je docela sranda, když tam občas přijdem, že tchyně kouká na fotbal nebo hokej v telce a tchán stojí u sporáku a vaří :dizzy_face:
29. únor 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, že manžel není po svém tátovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já nerada vařím, moc to neumím, takže spíš studená kuchyně a ty samý jídla, který umím, ale třeba omáčky bych nedala, tchán fakt všechno :slight_smile:
29. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, tak zase na tohle si nemůžu stěžovat... vaření mě absolutně neba, ale manžu zase jó, takže výměna rolí :sweat_smile:

jaul, a necháš se uschopnit?
29. únor 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tam sem doma z venku, chodila sem 4 hodiny s kámoškou, ale sem zmrzlá jak sobolí hovno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam teda hnusně! To nevím, co budem o víkendu dělat, Anetka je zvyklá po obědě spát v kočaře :confused:
29. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, to znám :wink: nejdřív jsme měli období, že nespal odpoledne jinak než v kočárku a teď naopak - v kočáře neusne ani kdybysme se na hlavu stavěli :rolling_eyes:
29. únor 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, toho se právě děsím, že až přejdem do sportáku, tak bude po spánku v kočáře :unamused: bude furt čučet ven a spát nebude. Ale to počasí je fakt na ho*no :angry:
29. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav: Jo, chci to ukoncit, co doma?! :rolling_eyes:
Ja teda muzu rict, ze k vareni se ma taky spis sebrle (vcera jsem to tu o nem prej zapomnela zminit, tak to napravuju), ale to je tim, ze maso fakt nemusim ani videt, natoz brat do ruky a neco s nim delat.. blee :confounded: Navic si vzdycky rikam, ze vareni je ztrata casu a energie, jak dlouho to trva a pak to hned zmizi a muzou se umejt leda kastroly! Ale myslim, ze se polepsim, nekdy me chytaj takovy krece, jako treba vcera :sweat_smile: :grinning:
29. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tak s těma křečema nějak bojuju celej život, ale zatím mě nepřemohly :grinning:

luuci, co nespí v kočárku, tak musíme vždycky počítat s tím, abysme byli v době spánku doma, jinak je schopnej nespat celý den a večer pak stojí za to :confounded:
29. únor 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda vaření taky moc nemusím a masa už vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v těhu to bylo ještě horší, to se mi z masa chtělo fakt zvracet. Ted sem se dokonce přemohla a manžovi udělala vepřo knedlo zelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby mi neutekl za jinou, co by líp vařila :grinning:

jani, takže po obědě chodí spinkat do postýlky?
29. únor 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, no jó, obědvá v půl 12 a pak jde hned spát, asi kolem půl 3 se budí, dostane sváču a pak teprv můžeme někam vyrazit... takže chodíme ven i dopoledne, teda když je hezky
29. únor 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiii, i tedka jsem byla na wc uspesna - a to jsem se celej den jen valela. Sice to nebylo nic prijemnyho, ale povedlo se! No slava! Pry bude odmena - nanukac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
meni: Jaky bylo diiivadlo?
29. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: No, divadlo bylo zajímavý. Moderně zpracovaný, nato, že se to odehrávalo v dobách kdysi dávno (letopočet si fakt netroufám tu napsat, byla bych akorát za debila :grinning: ), tak tam vystupovali sluhové v kvádrech, se sluchátkama a mluvícím zařízením na uších, a když mluvili o bojích s barbary, tak tam spustili obří plátno a na něm byly vidět tanky, auta a vojáci, nebo tam hráli válečnou hru na playstationu... Takže dost moderních prvků. Jako vcelku zajímavá myšlenka, manželovi se to líbilo, mě tak napůl... :slight_smile:

Jsem si k večeři dala nudle s mákem, a je mi po tom nějak těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám v ledničce jahody, tak si je později dám :slight_smile:
29. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vichřice k nám nedošla,ale počasí je bídné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nevím,co s načatým dnem. :sweat_smile: ..............Uvařeno mám ze včerejška. :wink: Plně se s názorem na vaření stotožňuji s Jaul.U nás totiž vařím pouze já. :grinning:
1. bře 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vichřice že nedorazila? Tady lilo celou noc, vítr to pěkně foukal na okna, až máme prima loužičku pod oknem :angry: . Ale to není nic proti loňsku, to jsem nechala jednou přes den otevřené horní okno, a když jsem se vrátila, vlezla jsem rovnou v hadrech do teplé sprchy. To, co bylo pod oknem, se dá nazývat katastrofou, všude prostě žabinec, všechno to nateklo na počítače, monitory, do klávesnic, zeď ohozená, pod oknem máme zapojené počítače do elektriky, takže jsem teda aspoň tu prodlužku vypnula (mokrýma rukama na žbluňkající prodlužku, skvělý pocit). :confounded:
Dnešek je v pohóóóó.... :sweat_smile:
To mně vaření neva, přináší mi radost, když chutná :slight_smile: .
1. bře 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek