• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Já jsem teď samouk, zkouším to sama, páč jsem doma za vola, kterýmu se nic neukáže, protože je to tak strašně jednoduchý, že by to přece každej debil zvládnul....Tak se ten debil halt musí snažit sám :slight_smile:
4. únor 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, mějte se, jdu něco dělat, mám toho dneska docela dost :angry:
4. únor 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: jo táááák..padající voknáááá :sweat_smile:
4. únor 2008 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měj se a ať Tě nechá taky vydechnout...
4. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já nemám opět na práci nic :sweat_smile: tygr spí..tak možná se namaluju :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže se přece jen nějaká práce najde... Tohle mi odpadá, tohle by spravila už jen plastika, něco patlat na xicht mě neba, já snad nejsem ženská, či co :astonished: .
4. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: no mě to taky nebaví :rolling_eyes:
4. únor 2008 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale Ty si představíš, že z Tebe pak bude kráska a to Tě motivuje, mě ani ta motivace nepomůže :wink: .
4. únor 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel:haha..kráska jo..spíš to, že se na mě budou moct lidi podívat bez hrůzy v očích :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, mně :astonished:
4. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel:jéééé..ty jsi moje spřízněná duše..sleduješ mě a mně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co blbneš? To je jejich problém, ne? Já to těm lidem naopak přeju :grinning: , mi můžou vlízt na hrb...Hele, možná mi chybí ta Tvoje sebekritičnost :pensive: .
4. únor 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vole, se stydím, jak jsem něco takového mohla napsat???? :rolling_eyes: :frowning2:
4. únor 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: no to je právě ten rozdíl..že někdo to má na háku..a je v klidu..a někdo furt řeší, co si o něm lidi myslej :pensive: já dřív měla schízu, že by mě třeba MP viděl nenamalovanou..jet pod stan nebo tak..to neexistovalo...ted už jsem na tom líp..ale stejně z domu bez make-upu nevycházim :confounded:
4. únor 2008 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já myslím, že to je ženský úděl, proto jsem asi tak trochu chlap, protože to prostě neřeším :slight_smile: . Protože když jsem to řešila, spálila jsem se a navíc to byla spíš přetvářka :confused: . Lidi můžou být rádi, že ven nechodím v pyžamu...
4. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: taková je moje sestřenka..a je s ní děsná prdel :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já zrovna k popukání nejsem, ale s lidma snad vycházím, si fandííííím :grinning:
4. únor 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gratulace k 300 :grinning:
4. únor 2008 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, ani jsem si nestačila všimnout, zírám, co všechno stíháš :wink: .
4. únor 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: to vííííš :grinning: tygr prdí a čučí na televizi :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už je takhle malinké dítko televizním divákem? :wink:
4. únor 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: on furt po ní čučí..jak se to tam hejbe..tak je u vytržení :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, co je zajímavý? Teď se všichni můžeme po.... z toho, jak ten drobeček hezky kaká a prdí, ale až budou drobkové v pubertě, budeme jim zakazovat prdět, zato teď můžou klíďo i u jídla :grinning: .
4. únor 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My televizi nemáme, ale když si pustíme zprávy, taky se jí líbí pohyb... :slight_smile:
4. únor 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my prdíme furt...já mu to zakazovat nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jdu ho přebalit..páč z prdění je káka :zipper_mouth: :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda u jídla jó, kdo má ty smrady čuchat, jinak si může dělat, co chce, když to tlačí, musí to ven, no né?
4. únor 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: u jídla prdim, jen když jsem sama..já neprdim ani před MP..mně je to furt blbý..ale on přede mnou už jo :sweat_smile:
4. únor 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se pozná, jak jste daleko ve vztahu, jestli už před sebou prdíte :grinning: :grinning: :grinning: .
4. únor 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my spolu nebydlíme..tak je to jiný.. :unamused: i když se známe už docela dlouho
4. únor 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, když jste si vzácní... To Tě teda obdivuju, máte aspoň vyhlídky, že se to zlepší?
4. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek