• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Holky,nevíte,co se děje v Cholticích?Máma mi nezvedá ani jeden telefon a nemůžu se od nikud nic doznědět.Mám o ni strach..
1. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky Bohu,teď jsem mluvila s bráchou.Dovolal se mamce aspoň on a je v pořádku.Nemohla jsem se jí dovolat přez dvě hodiny...Tady nám spadli 2 stromy na střechu-naštěstí jen na prádelnu,ale ležej napříč přez celej dvůr:ještěže tam nikdo nebyl..,na radnici,hospodě a sousedním domě to střechy sebralo nebo hodně očesalo,jsou od tašek rozbitý auta(včetně našeho)..
1. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no, my jsme vtom největším slejváku jeli z Dubiny domů. Ještě u tchánovců el. fungovala, ale jak jsme se blížili k semaforům, nikde nic nešlo, blbci řidiči nevěděli, kdo má na křižovatkách přednost, to mě akorát vytáčelo, po rychlodráze jsme jeli 30, sranda. Hypernova sice fungovala, ale ty krámky ne, jelaakorát trafika, a ještě tak, že paní si psala na papírek, co prodala, a byla z toho akorát vzteklá a nervózní... a potřebovali jsme do Obi, a to bylo zavřený úplně :angry:
1. bře 2008 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
to tu dneska fakt nikdo není :confused:
1. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
meni ahoj :slight_smile: nám pořád kolísá proud a vypadává to :unamused: byl to dneska nářez, spadl nám tady před barákem strom :rolling_eyes:
1. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám,že se tu dneska objevily všechny.Alespoň,že jste všuchni v poho a vítr Vás neodnesl. :sweat_smile:
1. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, nám tu vypadl proud akorát dvakrát před obědem, od té doby je to tu v poho :slight_smile: Koukáme na lvy, ještě že ta telka jde...
1. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
meni, nám tady nešel proud ještě ve 4 odpoledne :angry: jsem ještě zvědavá na to, co přijde v noci :rolling_eyes: my jsme koukali na nějakej pořad o porodech doma, brrrrr :confounded:
1. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to bylo něco takového v telce? To bych taky koukala, rodit doma teda nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nedávno jsem někde slyšela doktora, kterej dělá posudky na nepovedené porody doma, když to popisoval, tak mi z toho moc dobře nebylo :pensive:
1. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dávali to na ČT24, neviděli jsme to celý, ale já bych do toho teda nešla
1. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak na to bysme stejně koukat nemohli :grinning: , taky bych do toho nešla, je to hrozné riziko... Jako doktora u toho celou dobu mít nemusím, stačí PA, ale stejně víš, že když se něco stane, je doktor za rohem :sweat_smile:
1. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasný, taky bych se bála

ale jinak pořady v sobotu večer stojí úplně za houby :angry:

dneska jsme Páťovi pořídili houpačku do dveří, super věc, akorát ta scéna večer před spaním, chudinka měl málem záchvat, když jsme ho sundávali :sweat_smile:
1. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
houpačku do dveří??? Ty jo, pak dej fotku do alba :wink: Věřím, že se mu z ní nechtělo...

No, nekoukat na lvy, tak koukáme na Kvasku, můj oblíbený film :slight_smile:
1. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Cus, krom toho, ze nam trochu zatejka oknama a netopili a netekla tepla rano, tak jsme to prezili. Naproti oknum mame velkej jerab a ten se teda tocil jak blazen! Meli jsme vcera od 4 do cca 22.30 navstevu a kamoska ho furt sledovala. Nevim, kdyby ulit, tak ho asi mame v okne. Labe taky vypada moc krasne. Ja doufam, ze se mi Kvaska nahrala, jeste jsem to nevidela! Jdu na brambory. Vcera jsem se pekne narvala obidku, bylo to zuzo, ale lezlo mi to i usima :grinning: Pocasi je ale fakt strasny :confounded: :frowning2:
2. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

meni, tak hned jak jsem odeslala včera poslední příspěvek, tak opět vypli proud :angry: a dneska ráno taky nešel
Jinak houpajdu vyfotím, hned jak bude čas

jaul, no taky bych asi byla nesvá, vidět jeřáb, jak se otáčí tak blízko domu :confounded: :wink:

Tak se zase mějte, frčím krmit :slight_smile:
2. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaul: Kdyby se nenahrála, mám to na DVD, tak můžu půjčit... Kde na Závodu Míru bydlíš, že máš před okny jeřáb :sweat_smile: :confused: ?
My jdem na oběd, chlapi mají svátek, tak kvůli MM babce musíme jít na oběd :confounded: , snad to přežiju :rolling_eyes:
2. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Tak u ž dneska píšu na po páté a jestli nám to zase vypnou,hodím si mašli! :rolling_eyes:
Včera nám nešel proud od 9:30 do 15:30.Zapli ho pouze mezi 11:00 a 11:30.Takže jsme "mrzli" při 18 C. :sweat_smile:
Dneska ráno jsem hned po snídani nevařila a hodila prádlo do pračky.Jedna várka se mi s přestávkami perem 5 hodin. :sweat_smile: Modlím se,aby mi nevyhořela pačka. :zipper_mouth:
2. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsme poslouchali akorát přehleďák(vysílačka-byla jediná nabitá :grinning: ).Hasiči měli celkem honičku a navíc se jim taky vybíjely vysílačky :grinning: a jelikož je neměli kde dobíjet,museli šetřit s voláním. :pensive:
Ale řeknu Vám,................jsem ráda,že bydlíme,kde bydlíme.................u Bohdanče bych nebydlela ani za nic. :rolling_eyes:
2. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Meni, tak foto je v albu :wink: šlo to vyfotit jen takhle z dálky, náš foťák neumí totiž fotit pohyb a každá fotka z blízka byla rozmazaná... ale Páťův výraz mluví za vše :grinning:
2. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, to je fakt super :grinning: , to jsem ještě neviděla a ani neslyšela, ale určitě si to jednou taky pořídíme, Páťa je z toho úúúplně hotovej, to je krásný, aspoň se mi trošku zvedla nálada :slight_smile:

Byli jsme na obědě a jsem z toho akorát nas... Z báby jedný pitomý... :angry: Ale pak jsme byli v půjčovně, a hned jsme narazili na tři filmy, který jsme si chtěli půjčit, tak to zkouším vypálit, snad půjdou všechny, jeden už mám převedenej :dizzy_face:
2. bře 2008 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
meni, tak není to nápad z naší hlavy :wink: okoukali jsme to u sousedů :sweat_smile:
jinak taky nemám moc v lásce takový ty příbuzenský návštěvy... teda hlavně záleží na tom, ke komu jdeme :sweat_smile:
a co jste si půjčili za filmy?
2. bře 2008 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No, mě nevadí žádní příbuzní, ale manželova babka teda jóóó :angry: , To je vždycky ostuda... Nosí si sebou pytlíky na maso, jenže vždycky si maso schovávala tak, aby jí nikdo neviděl. Dneska né, snědla brambory, a když přicházel číšník, protože my všichni už jsme dojedli, tak aby jí nesebral ten talíř s masem, tak před ním začala dávat maso do pytlíku a do kabelky. A pak ty kecy... :angry:
Měli Once, to chci vidět už docela dlouho, jen jsem doma zjistila, že je to s titulky, Edith Piaf, tu jsme si taky chtěli už dlouho půjčit, a Miss Potter, byli jsme na tom v kině a mě se to móóóc líbilo :grinning: Jak jsem doma, tak mám na filmy čas, a koukat na starý, už tisíckrát ohraný mě moc nebaví :sunglasses:
2. bře 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
meni: Bydlim v Polabkach, hned za mostem a naproti pres cestu stavi tu vopicarnu na bydleni! Jinak bud v poho, tchyne si s sebou taky nosi krabicky na jidlo!! :sweat_smile:
2. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se vam musim pochlubit, jaka jsem aktivni - naobedvala jsem se pod dekou a jak jsem odhodila talir, tak jsem si lehla a cca 2,5-3h chrapala na gauci, to je strasny.. :sweat_smile: :confounded:
2. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul: já myslela, že bydlíš přímo na Závodu Míru, tak nevím, kde jsem to vzala, asi že jsi říkala, že jezdíš do práce 28 :zipper_mouth: V tom, co staví, jsme si vyhlídli nádhernej byt, ale ty prachy, co za to chtějí, zlatý Poseidon :sweat_smile:
2. bře 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jezdim, ale 22! Nez abych se mackala a jezdila pres mesto a pak treba nemohla ani pred barakem vystoupit odpol, tak to radsi prebehnu most a nalezu na konecny! To je pro me snesitelnejsi :wink:
2. bře 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
však já jsem ráda, že tady odsud skoro nikdo nejezdí, když jsem jezdila z Pardubiček a do Pardubiček 2 nebo 12, to byly docela horory, tohle je fakt v poho :slight_smile:
2. bře 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
čau kočandy.... :wink:
Janav:super houpačka,jenže u nás by se chtěl houpat asi i tatínek :grinning: :grinning:
meni:to musí bejt radost chodit s babí do restaurace na obědy tě lituju :frowning2: Meni jak dlouho jsi byla i s čekáním na tom pracáku???Já tam chci jít zítra tak na 9 hodinu,ale malýho mám do 12 ve školce,myslíš,že to za ´3hodiny stihnu??? :confused: Ještě jdu prďouskovi objednat dort ke 4 narozeninám,no pěkný lítáníčko :astonished:
jaul:to bydlíme kousek od sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,já zase myslela,že bydlíš ve Sladkovskýho jsem zblblá :astonished: Já ti to spaní závidím :sweat_smile: .Já už se připravuju na kojení-v noci stávám k Paťouškovi má nějaký noční můry,tak mě tak 2 krát v noci zavolá a musím počkat až usne,v noci chodím tak 5krát čůrat a do toho se mnou spí náš pes,kterej vždycky začne škrábat tlapkam když je odkrytej-faaaaaaaaaaaaakt bomba :sweat_smile: :sweat_smile: ,ráno jsem jak po tahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě nepiju kafe který by mě asi vzpružilo tak jsem jak chcíplotina a usínám kolem 20hodiny :unamused: ,jsem zvědavá až se narodí mimi jak se porovnáme :grinning: :grinning:
2. bře 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
meni: Tou stavbou tady bohuzel znicili zase kus prirody. Pul roku jsme se tady koukali do zelene a ted tak leda zase nekomu do oken. Pritom to byla dlouhy leta zaplavova louka a vubec to nebylo vhodny ke staveni. Ale jak je videt, jde vsechno :frowning2:
2. bře 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty: Bydlela jsem, jsme se minuly prosinec prestehovali :wink: Jo spani - to taky prejde, neboj! :grinning:
2. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek