• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jaul:my na tu louku chodily v létě s kámoškou :wink: ,bylo to super stín u pískoviště báječná procházka.Vůbec se tam ten barák nehodí :frowning2: Jinak já mám na Sukovce mamku atam taky staví v Pernerovce barák tak když jsme u ní koukáme s okna taky na jeřáb :frowning2: Te´d ty Pce jsou hrozný,rozkopaný to samé ve městě :frowning2:
Jen si spaníčko užívej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: My bydleli ve Sladkovskyho primo naproti tomu, jak to tam ted stavej. Rozhodli jsme se odejit, jeste jsme ani nevedeli, ze se tam bude stavet. Bydleli jsme smerem do dvorka a byl tam taky peknej klid, taky tam tu travu pekne zabrali, skoro jsem to vorvala. Pak jsme si rikali - jesteze jsme se rozhodli odejit no a vidis, moc jsme si nepomohli.. ale tady furt jeste kousek ty prirody je, ve meste to bylo horsi a tmavej a teplej byt..
2. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:ono si dneska nevybereš a mě se docela Polabky líběj i když se mě nejdřív něchtělo/holt městský člověk/já zase málm vořvala tu louku v POlabkách,ale snažej se stavět kde se dá i u bejvalýho Mainlu a to tam byl vždycky postavenej cirkus,houpačky atd...dneska tam staví taky achjooooooooooooooo :wink: :angry:
Zatím papapap musím se loučit,jdu vykoupat prďouska a já půjdu tzaky do hajan :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty.............já bych v Polabkách asi zešílela. :rolling_eyes: Není tam kam uniknout do přírody. :confounded:
Dubina se mi líbí víc,................ale zase je až na konci Pardubek a do města daleko. :sweat_smile:
2. bře 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Ja ty stromy tady vorvala taky, jsem takovej cita, kdyz vidis, jak to kaci a plundrujou. Jo, u Mainla bude taky vopicarna, zastavej posledni volny kousky.
karot: Ale je kam, kolem Labe, do pole, do Rosic a nebo jeste dal. Ja se moc stehovat nechtela, ale ten vyhled a tech stromu, kdyz je jaro, to je super!
2. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul..............tak když bydlíš hódně na kraji,tak to asi jde. :wink: Ale u Lidlu nebo Kauflandu bych bydlet teda nechtěla. :rolling_eyes:
Je fakt,že než se Áda narodil,tak jsem ani nevěděla,kam se dá v Pardubkách jít na coury.Plánovala jsem si akorát,že budu bloudit tady v té naší čtvrti po uličkách.........nic jiného mě nenapadalo. :sweat_smile:
Teď už mám hódně místeček na relaxace. :dizzy_face:
2. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my bydlíme v rodinném domku a přírodu máme hned za zahradou. :dizzy_face: Spíš Vám závidím,že to máte blízko do města.Já se bez auta nikam nedostanu. :confounded:
2. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, rozhodně to stihneš, maximálně jsem tam strávila hodinu... ono mi nejvíc času zabraly ty papíry, než jsem vyplnila, pak tě hoděj k někomu, kdo má zrovna volno, tam moc nečekáš, a když jsem jim řekla, že jsem těhu, jen mě poučili, co dělat, když půjdeš na kontrolku, budou po tobě chtít okopírovat těhu průkazku, a tím končíš :slight_smile: Snad si to ještě přečteš... :sweat_smile:

Jaul, když se to pořádně podmázne, tak jde všechno... Tak ono mi říkala paní, cobydlí naproti nám, to samé, že dřív tam byla zeleň a teď koukaj na Poseidon, že to taky zničili, ale tomu se asi nevyhneš... Stavět se bude pořád dál, poptávka po bytech zatím je, a zastavuje se zeleně čím dál víc, bohužel :unamused:
2. bře 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny, spite?
Ja ne, kupodivu :sweat_smile: Jsem byla u mudry, rikala, ze mrnous vypada pekne. Az jsem se prekvapila, ze jsem 10+4 a meri 3,34 - aby ne, kdyz jsem ho poslednich 14 dni pekne vykrmovala :grinning: Aj obrazek mam!
Zitra mazu do prace, ale ve CT poprvy na krev.
meni: Uz jsi byla na genetice? Asi jo, vid..
3. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jaul, na genetice jsem ještě nebyla, na minulé kontrole, musela jsem tam ve 12tt, tam změřil doktor co potřeboval a dal mi číslo na genetiku do Polabin, abych si tam co nejdřív zavolala na odběr krve v 16.tt. Už jsem si tam volala, jsem objednaná za 3týdny. Mám být najedená, a být tam mezi 8-10hodinou. Jestli mi tam budou dělat i UTZ, nebo něco jiného, nevím. Asi to bude jen ten odběr krve :sweat_smile: :confused:
Jinak já jsem byla ve 12+5 už krásných šest centimetrů :grinning: Doktor povídal, jak to teď roste krásně rychle :slight_smile:
3. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja jdu za sestrou ve CT na moc a krev a pak si mam uz zavolat na genetiku. K doktorce az 2.4. pak. Tak uvidime :wink:
3. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na té genetice jsem tam právě musela sestřičce při objednávání říct, že UTZ byl dělaný 12+5, velikost miminka a ještě jeden údaj, a podle toho mě na genetice objednali na krev. Mi říkali, že tenhle UTZ ve 12tt byl pro tu genetiku dost důležitý, tak nevím. A musím jim tam dát ten papír, co jsem dostala od doktora.
3. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám do ted po ty vichřici nešel net :angry: absták sem ani neměla a udělala sem spoustu věcí co normálně nestíhám :sweat_smile:
Dneska sme byly u dr na druhým očkování a Anetka to ani nezbystřila :slight_smile: měří 67cm a váží 7870g :dizzy_face:
Jinak jí mrkev nešmakuje, ale po brokolici by se utloukla :slight_smile:

Veru, příští týden můžu kromě pondělí kdykoliv, tak si řekni a zajedem na ten kočárek :wink:
3. bře 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Kvaska se nahrala, tak na to ted koukam!
Me rekla doktorka at reknu posledni MS a jinak, ze vsechno odpovida, tak nevim :sweat_smile: Tak stejne driv, jak za mesic na tu genetiku stejne nepujdu a to uz budu zase po dalsi kontrole.
3. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: tak pak dej vědět, jak se ti to líbilo, já mám teď doma pěknou zásobičku filmů, jestli bude zítrahnusně, ani nikam nepůjdu a budu doma, tak budu na něco taky koukat :slight_smile:
3. bře 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočandy :wink:
Meni:tak jsem byla na pracáku a dobrý jen hodinu,jela jsem tam na 8.15 a v 9 jsem byla vyřízená.Dostala jsem se k super paní a vše mě vysvětlila,budu tam vedená až do porodu :wink: protože nemám nárok na mateřskou.
Tak moc díky za info,lidí tam teda bylo :frowning2: snad už tam po porodu nikdy nepůjdu :wink: Pak jsem byla ještě na zdravotní pojišťovně a v bývalé práci,přišla jsem v 10.30uhnanaá.Ještě ,že jsem vše objela autem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
meni :ten týden 12 na ten ultrazvuk je důležitý-je zaměřen na projasńování šíje a podle měření který ti řeknou zjistí zda už hrozí nějaké ryzika na :wink: vývojové vady,já měla 1,7 a do 3 je to dobrý.Potom se chodí od 15-16tt na krev.
Luci paráda já bych mohla ve čtvrtek,už jsem si zjistila kolik stojí i v Baby centru a co k tomu vše mají,tak pro něj můžeme zajet pokud se ti to bude hodit. :wink: Luci gratulujeme k Anetce je to kus ženský,bude dlouhá jak tejden :wink: :wink: ,ale prostě princezna.Dneska jí muselo znít v uších jak jsem jí chválila před kamarádkou.Já mám většinou s holčičkama špatný zkušenosti,ale Anetka mě dostala. :sweat_smile: Jak na mě mrkala a laškovala,ještě tím spaním no říkala jsem to Martinovi-tak prý je chyba ve mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.Prý je zvědavej co výjde ze Sanusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jaul:vy už jste obři :wink: .Už je ti dobře,že míříš do práce????
3. bře 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: No právě proto, že mi říkali, že ty hodnoty z UTZ jsou důležitý, tak se divím, že Jaul na ten UTZ nejde, že stačí jen datum poslední MS :confused:
A šikula, že jsi to tam krásně zvládla, určitě si tě pozvali ještě na přidělení dávek, že? JInak tam budeš chodit i na konzultace, i když jsi těhulka? Nebo tě jen povedou v evidenci, ale chodit tam nemusíš?
3. bře 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, v tobě chyba určo není, oni ty kluci jsou asi zlobivější, jak to tak poslouchám, jak s bříškem, tak se spaním,...Prostě jsou to raubíři od mala :sweat_smile:
Veru, tak si do diáře píšu čtvrtek a budu s tím počítat, jen mi ještě písni v kolik by se ti to hodilo. :wink: Vzaly bysme to přes naše, já bych tam vyhodila Anetku, pže v tom obchodě není výtah a asi by ji to tam dlouho nebavilo, tak by mamka zatím hlídala :slight_smile:
3. bře 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
radši jsem se koukla na to NT, tak u toho mám 1,2mm, takže teda taky dobrý :dizzy_face: Jestli je to ono, co Dasty psala, ale jiná hodnota už tam psaná není :sunglasses:
3. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meni:taky se divím,ale třeba jí ten ultrazvuk dělá doktorka :confused:Já vím jen,že jsem byla taky v POlabkách jak ty a připrav se,že je tam teda maminek kupa a k tomu tam s nima chodí manželé,nemáš si pořádně kam sednout :confused:
Zvládla naštěstí,doma jsem si už vyplnila formuláře na Netu/bylo to jednodušší/teď už budu chodit jen k paní která dělá těhulky.Jen jsem zjistila,že jsem udělala blbost,protože jsem si chodila přivydělávat necelý rok/ten čtvrtý co jsem s prďolou doma/a s toho mě budou vypočítávat dávky protože to byla dohoda o pracovní činnosti a tam jsem chodilka jen maximálně 8 dní v měsíci čili hrubýho maximálně 5000kč.A kdybych nechodila tak se mě to počítá s bývalé práce a to by bylo 12.000kč což je teda faaaaaaaaaaaakt znát.Ale zase lepší něco než nic a důležité je pro mě socialní a zdravotní :wink: Povedou mě v evidenci ,ale po pracích mě nebudou posílat,jen śe jim občas půjdu ukázat,což je dobrý :wink: Víc jsem se toho bála,ale měla jsem fakt štěstí na super paní a mě vše vysvětlila a litovala mě,že člověk když si ještě přivydělává a nesedí doma jak pecka je na tom hůř než kdybych se ten 4rok jen válela :frowning2:
3. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:ta hodnota je dobrá je to ono 1,2 NT.Tak gratuluju už jen ta krev :wink:
3. bře 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :paráda taky píšu do kalendáře a čas nechám na vás,jak se s Anetkou dáte do kupy.Budu spát u mamky tak se můžeme sejít před vaším barákem,nechám mamku hlídat Páťu-tak si uděláme dámskou ju????
No opravdu kluci jsou trošku divočejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak vidíš a chtěla jsi klučinu a teď bys Anetku nedala viď??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Dasty, co se týče dávek, tak je to docela síla, to jsem ani netušila. Já tohle neřešila, na pracák jsem se nahlásila, ale stihla jsem i tu kontrolku,takže na pracák nosím jen lkopie lístků na peníze a tím to pro mě končí, takže víc jsem se o to nezajímala. Ono ty zákony jsou většinou na hlavu postavené, někdy prostě nechápu, co všechno dokázali vymyslet, aby ti "normální" lidi na tom byli hůř než ti, kteří se jen válejí doma a nic nedělají :unamused: :confounded:
3. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to víš, že bych ji nedala :dizzy_face: :dizzy_face: je to můl milááášek :dizzy_face: Tak si ještě písnem v kolik se sejdem, ju :slight_smile:
3. bře 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:přesně,já kdybych neotěhotněla,tak bych určitě na pracák nešla,měla jsem domluvenou od ledna práci,ale jít tam v 3 měsíci mě přišlo nefér a tajit to to už vůbec ne,dělala jsem tam 11let a nechtěla jsem vypadat jak sketa,vzala by mě hned vedoucí bez zkušebky a to by mě vůči nim přišlo jako podpásovka :unamused: .Tak jsem se nechtěla válet doma a chodila do práce při rodičáku a holt na tom budu hůř než kdybych žila jen s rodičáku :rolling_eyes: .Ale to se nedá nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:To máš Meni dobrý,že přineseš jen lístek na peníze,bď ráda,že jsi to stihla-bůh ví jak to bude za rok. :frowning2: Jinak dobrý zprávy,mluvila jsem s kamarádkou co zažila taky dost drsný porod před 4 rokama v Pcích a jaký to tam bylo :frowning2: a potěšila mě-rodila te´d v říjnu,jela tam prý s obavama,ale prý tentokrát i když měla taky císaře,tak si nemůže vynachválit doktory,sestry-prý se to nedá srovnat.Tak mě potěšila :wink: ,prý se o ní každý zajímal,na sále u ní byl doktor i doktorka a oba vtipkovali :wink: Tak se docela i těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:to víš,že je to miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak si napíšeme,uvidíš jak budete vstávat a jak se Anetka napapá ju??? :wink:
3. bře 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nějak nám delší dobu blbnul net, takže vás pomalu dočítám... :sweat_smile:
3. bře 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, jak jde hubnutí? mě brácha rozepsal dietu, je teda doooost drsná, ale je to docela rychle vidět :wink:
3. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, takže výsledek zaručen? :slight_smile: A co to je za dietu? Já už spíš jen tvaruju. Dneska jsem měla mít aero, ale manža je na cvičení (voják z povolání), tak jsem doma s Lili. :frowning2:
3. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, já se ted na aerobic taky moc nedostanu, MM bude v březnu dost v práci :confounded: Ale pak to doženu a doma aspon posiluju břišáky :wink: Dieta se jmenuje sacharidový vlny a je to, že přijímáš hodně bílkovin, ale málo cůkrů. takže příklad jídelníčki je - snídaně - bílý jogurt a vločkama, svačina - ovoce, oběd - kuře na páře a rýže , svačina - polystyren, večeře - ryba, kuře nebo protein. Takhle sem to napsala jednoduše, ale je to přesně na gramy a každej den je to malinko jinak. 7. den můžeš sníst co chceš, ale jak máš scvrkutej žaludek, atk stejně na nic moc nemáš chut :sweat_smile:
3. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak se s vami loucim, dneska jsem ani nespala, ale odpocivala, to jo. Trochu me ale boli hlava, jsem zvedava, jak to v praci vydrzim, myslim, ze budu chodit dom zas unavena a misto nejakych prochazek budu zase chrnet! Mejte se..papa
3. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek