Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
dasty
2. bře 2008
jaul:my na tu louku chodily v létě s kámoškou 😉 ,bylo to super stín u pískoviště báječná procházka.Vůbec se tam ten barák nehodí 😞 Jinak já mám na Sukovce mamku atam taky staví v Pernerovce barák tak když jsme u ní koukáme s okna taky na jeřáb 😞 Te´d ty Pce jsou hrozný,rozkopaný to samé ve městě 😞
Jen si spaníčko užívej 😃 😃 😃 😃 😃
jaul
2. bře 2008
dasty: My bydleli ve Sladkovskyho primo naproti tomu, jak to tam ted stavej. Rozhodli jsme se odejit, jeste jsme ani nevedeli, ze se tam bude stavet. Bydleli jsme smerem do dvorka a byl tam taky peknej klid, taky tam tu travu pekne zabrali, skoro jsem to vorvala. Pak jsme si rikali - jesteze jsme se rozhodli odejit no a vidis, moc jsme si nepomohli.. ale tady furt jeste kousek ty prirody je, ve meste to bylo horsi a tmavej a teplej byt..
dasty
2. bře 2008
jaul:ono si dneska nevybereš a mě se docela Polabky líběj i když se mě nejdřív něchtělo/holt městský člověk/já zase málm vořvala tu louku v POlabkách,ale snažej se stavět kde se dá i u bejvalýho Mainlu a to tam byl vždycky postavenej cirkus,houpačky atd...dneska tam staví taky achjooooooooooooooo 😉 ]-(
Zatím papapap musím se loučit,jdu vykoupat prďouska a já půjdu tzaky do hajan 😃 :-p :-p :-p
karotky
2. bře 2008
Dasty.............já bych v Polabkách asi zešílela. 8-( Není tam kam uniknout do přírody. :-S
Dubina se mi líbí víc,................ale zase je až na konci Pardubek a do města daleko. :-N
jaul
2. bře 2008
dasty: Ja ty stromy tady vorvala taky, jsem takovej cita, kdyz vidis, jak to kaci a plundrujou. Jo, u Mainla bude taky vopicarna, zastavej posledni volny kousky.
karot: Ale je kam, kolem Labe, do pole, do Rosic a nebo jeste dal. Ja se moc stehovat nechtela, ale ten vyhled a tech stromu, kdyz je jaro, to je super!
karotky
2. bře 2008
Jaul..............tak když bydlíš hódně na kraji,tak to asi jde. 😉 Ale u Lidlu nebo Kauflandu bych bydlet teda nechtěla. 8-(
Je fakt,že než se Áda narodil,tak jsem ani nevěděla,kam se dá v Pardubkách jít na coury.Plánovala jsem si akorát,že budu bloudit tady v té naší čtvrti po uličkách.........nic jiného mě nenapadalo. :-N
Teď už mám hódně místeček na relaxace. x-)
kukacka80
2. bře 2008
Tak my bydlíme v rodinném domku a přírodu máme hned za zahradou. x-) Spíš Vám závidím,že to máte blízko do města.Já se bez auta nikam nedostanu. :-S
meni
2. bře 2008
dasty, rozhodně to stihneš, maximálně jsem tam strávila hodinu... ono mi nejvíc času zabraly ty papíry, než jsem vyplnila, pak tě hoděj k někomu, kdo má zrovna volno, tam moc nečekáš, a když jsem jim řekla, že jsem těhu, jen mě poučili, co dělat, když půjdeš na kontrolku, budou po tobě chtít okopírovat těhu průkazku, a tím končíš 🙂 Snad si to ještě přečteš... :-N

Jaul, když se to pořádně podmázne, tak jde všechno... Tak ono mi říkala paní, cobydlí naproti nám, to samé, že dřív tam byla zeleň a teď koukaj na Poseidon, že to taky zničili, ale tomu se asi nevyhneš... Stavět se bude pořád dál, poptávka po bytech zatím je, a zastavuje se zeleně čím dál víc, bohužel :-|
jaul
3. bře 2008
Cau zeny, spite?
Ja ne, kupodivu :-N Jsem byla u mudry, rikala, ze mrnous vypada pekne. Az jsem se prekvapila, ze jsem 10+4 a meri 3,34 - aby ne, kdyz jsem ho poslednich 14 dni pekne vykrmovala 😃 Aj obrazek mam!
Zitra mazu do prace, ale ve CT poprvy na krev.
meni: Uz jsi byla na genetice? Asi jo, vid..
meni
3. bře 2008
ahoj Jaul, na genetice jsem ještě nebyla, na minulé kontrole, musela jsem tam ve 12tt, tam změřil doktor co potřeboval a dal mi číslo na genetiku do Polabin, abych si tam co nejdřív zavolala na odběr krve v 16.tt. Už jsem si tam volala, jsem objednaná za 3týdny. Mám být najedená, a být tam mezi 8-10hodinou. Jestli mi tam budou dělat i UTZ, nebo něco jiného, nevím. Asi to bude jen ten odběr krve :-N =-)
Jinak já jsem byla ve 12+5 už krásných šest centimetrů 😃 Doktor povídal, jak to teď roste krásně rychle 🙂
jaul
3. bře 2008
Tak to ja jdu za sestrou ve CT na moc a krev a pak si mam uz zavolat na genetiku. K doktorce az 2.4. pak. Tak uvidime 😉
meni
3. bře 2008
no, na té genetice jsem tam právě musela sestřičce při objednávání říct, že UTZ byl dělaný 12+5, velikost miminka a ještě jeden údaj, a podle toho mě na genetice objednali na krev. Mi říkali, že tenhle UTZ ve 12tt byl pro tu genetiku dost důležitý, tak nevím. A musím jim tam dát ten papír, co jsem dostala od doktora.
luucia
3. bře 2008
Ahoj holky, tak nám do ted po ty vichřici nešel net ]-( absták sem ani neměla a udělala sem spoustu věcí co normálně nestíhám :-N
Dneska sme byly u dr na druhým očkování a Anetka to ani nezbystřila 🙂 měří 67cm a váží 7870g x-)
Jinak jí mrkev nešmakuje, ale po brokolici by se utloukla 🙂

Veru, příští týden můžu kromě pondělí kdykoliv, tak si řekni a zajedem na ten kočárek 😉
jaul
3. bře 2008
meni: Kvaska se nahrala, tak na to ted koukam!
Me rekla doktorka at reknu posledni MS a jinak, ze vsechno odpovida, tak nevim :-N Tak stejne driv, jak za mesic na tu genetiku stejne nepujdu a to uz budu zase po dalsi kontrole.
meni
3. bře 2008
Jaul: tak pak dej vědět, jak se ti to líbilo, já mám teď doma pěknou zásobičku filmů, jestli bude zítrahnusně, ani nikam nepůjdu a budu doma, tak budu na něco taky koukat 🙂
dasty
3. bře 2008
ahoj kočandy 😉
Meni:tak jsem byla na pracáku a dobrý jen hodinu,jela jsem tam na 8.15 a v 9 jsem byla vyřízená.Dostala jsem se k super paní a vše mě vysvětlila,budu tam vedená až do porodu 😉 protože nemám nárok na mateřskou.
Tak moc díky za info,lidí tam teda bylo 😞 snad už tam po porodu nikdy nepůjdu 😉 Pak jsem byla ještě na zdravotní pojišťovně a v bývalé práci,přišla jsem v 10.30uhnanaá.Ještě ,že jsem vše objela autem :-p
meni :ten týden 12 na ten ultrazvuk je důležitý-je zaměřen na projasńování šíje a podle měření který ti řeknou zjistí zda už hrozí nějaké ryzika na 😉 vývojové vady,já měla 1,7 a do 3 je to dobrý.Potom se chodí od 15-16tt na krev.
Luci paráda já bych mohla ve čtvrtek,už jsem si zjistila kolik stojí i v Baby centru a co k tomu vše mají,tak pro něj můžeme zajet pokud se ti to bude hodit. 😉 Luci gratulujeme k Anetce je to kus ženský,bude dlouhá jak tejden 😉 😉 ,ale prostě princezna.Dneska jí muselo znít v uších jak jsem jí chválila před kamarádkou.Já mám většinou s holčičkama špatný zkušenosti,ale Anetka mě dostala. :-N Jak na mě mrkala a laškovala,ještě tím spaním no říkala jsem to Martinovi-tak prý je chyba ve mě 😃 😃 😃 😃.Prý je zvědavej co výjde ze Sanusu :-p :-N
jaul:vy už jste obři 😉 .Už je ti dobře,že míříš do práce????
meni
3. bře 2008
Dasty: No právě proto, že mi říkali, že ty hodnoty z UTZ jsou důležitý, tak se divím, že Jaul na ten UTZ nejde, že stačí jen datum poslední MS =-)
A šikula, že jsi to tam krásně zvládla, určitě si tě pozvali ještě na přidělení dávek, že? JInak tam budeš chodit i na konzultace, i když jsi těhulka? Nebo tě jen povedou v evidenci, ale chodit tam nemusíš?
luucia
3. bře 2008
Veru, v tobě chyba určo není, oni ty kluci jsou asi zlobivější, jak to tak poslouchám, jak s bříškem, tak se spaním,...Prostě jsou to raubíři od mala :-N
Veru, tak si do diáře píšu čtvrtek a budu s tím počítat, jen mi ještě písni v kolik by se ti to hodilo. 😉 Vzaly bysme to přes naše, já bych tam vyhodila Anetku, pže v tom obchodě není výtah a asi by ji to tam dlouho nebavilo, tak by mamka zatím hlídala 🙂
meni
3. bře 2008
radši jsem se koukla na to NT, tak u toho mám 1,2mm, takže teda taky dobrý x-) Jestli je to ono, co Dasty psala, ale jiná hodnota už tam psaná není 😎
dasty
3. bře 2008
Meni:taky se divím,ale třeba jí ten ultrazvuk dělá doktorka =-)Já vím jen,že jsem byla taky v POlabkách jak ty a připrav se,že je tam teda maminek kupa a k tomu tam s nima chodí manželé,nemáš si pořádně kam sednout =-)
Zvládla naštěstí,doma jsem si už vyplnila formuláře na Netu/bylo to jednodušší/teď už budu chodit jen k paní která dělá těhulky.Jen jsem zjistila,že jsem udělala blbost,protože jsem si chodila přivydělávat necelý rok/ten čtvrtý co jsem s prďolou doma/a s toho mě budou vypočítávat dávky protože to byla dohoda o pracovní činnosti a tam jsem chodilka jen maximálně 8 dní v měsíci čili hrubýho maximálně 5000kč.A kdybych nechodila tak se mě to počítá s bývalé práce a to by bylo 12.000kč což je teda faaaaaaaaaaaakt znát.Ale zase lepší něco než nic a důležité je pro mě socialní a zdravotní 😉 Povedou mě v evidenci ,ale po pracích mě nebudou posílat,jen śe jim občas půjdu ukázat,což je dobrý 😉 Víc jsem se toho bála,ale měla jsem fakt štěstí na super paní a mě vše vysvětlila a litovala mě,že člověk když si ještě přivydělává a nesedí doma jak pecka je na tom hůř než kdybych se ten 4rok jen válela 😞
dasty
3. bře 2008
meni:ta hodnota je dobrá je to ono 1,2 NT.Tak gratuluju už jen ta krev 😉
dasty
3. bře 2008
Luci :paráda taky píšu do kalendáře a čas nechám na vás,jak se s Anetkou dáte do kupy.Budu spát u mamky tak se můžeme sejít před vaším barákem,nechám mamku hlídat Páťu-tak si uděláme dámskou ju????
No opravdu kluci jsou trošku divočejší 😃 😃 😃 😃 tak vidíš a chtěla jsi klučinu a teď bys Anetku nedala viď??? 😃 😃 😃
meni
3. bře 2008
teda Dasty, co se týče dávek, tak je to docela síla, to jsem ani netušila. Já tohle neřešila, na pracák jsem se nahlásila, ale stihla jsem i tu kontrolku,takže na pracák nosím jen lkopie lístků na peníze a tím to pro mě končí, takže víc jsem se o to nezajímala. Ono ty zákony jsou většinou na hlavu postavené, někdy prostě nechápu, co všechno dokázali vymyslet, aby ti "normální" lidi na tom byli hůř než ti, kteří se jen válejí doma a nic nedělají :-| :-S
luucia
3. bře 2008
Veru, to víš, že bych ji nedala x-) x-) je to můl milááášek x-) Tak si ještě písnem v kolik se sejdem, ju 🙂
dasty
3. bře 2008
meni:přesně,já kdybych neotěhotněla,tak bych určitě na pracák nešla,měla jsem domluvenou od ledna práci,ale jít tam v 3 měsíci mě přišlo nefér a tajit to to už vůbec ne,dělala jsem tam 11let a nechtěla jsem vypadat jak sketa,vzala by mě hned vedoucí bez zkušebky a to by mě vůči nim přišlo jako podpásovka :-| .Tak jsem se nechtěla válet doma a chodila do práce při rodičáku a holt na tom budu hůř než kdybych žila jen s rodičáku 8-( .Ale to se nedá nic dělat :-pTo máš Meni dobrý,že přineseš jen lístek na peníze,bď ráda,že jsi to stihla-bůh ví jak to bude za rok. 😞 Jinak dobrý zprávy,mluvila jsem s kamarádkou co zažila taky dost drsný porod před 4 rokama v Pcích a jaký to tam bylo 😞 a potěšila mě-rodila te´d v říjnu,jela tam prý s obavama,ale prý tentokrát i když měla taky císaře,tak si nemůže vynachválit doktory,sestry-prý se to nedá srovnat.Tak mě potěšila 😉 ,prý se o ní každý zajímal,na sále u ní byl doktor i doktorka a oba vtipkovali 😉 Tak se docela i těším :-p
Luci:to víš,že je to miláček x-) x-) x-) x-) tak si napíšeme,uvidíš jak budete vstávat a jak se Anetka napapá ju??? 😉
ilonap
3. bře 2008
Ahojte holky, nějak nám delší dobu blbnul net, takže vás pomalu dočítám... :-N
luucia
3. bře 2008
Ilčo, jak jde hubnutí? mě brácha rozepsal dietu, je teda doooost drsná, ale je to docela rychle vidět 😉
ilonap
3. bře 2008
luuci, takže výsledek zaručen? 🙂 A co to je za dietu? Já už spíš jen tvaruju. Dneska jsem měla mít aero, ale manža je na cvičení (voják z povolání), tak jsem doma s Lili. 😞
luucia
3. bře 2008
Ilčo, já se ted na aerobic taky moc nedostanu, MM bude v březnu dost v práci :-S Ale pak to doženu a doma aspon posiluju břišáky 😉 Dieta se jmenuje sacharidový vlny a je to, že přijímáš hodně bílkovin, ale málo cůkrů. takže příklad jídelníčki je - snídaně - bílý jogurt a vločkama, svačina - ovoce, oběd - kuře na páře a rýže , svačina - polystyren, večeře - ryba, kuře nebo protein. Takhle sem to napsala jednoduše, ale je to přesně na gramy a každej den je to malinko jinak. 7. den můžeš sníst co chceš, ale jak máš scvrkutej žaludek, atk stejně na nic moc nemáš chut :-N
jaul
3. bře 2008
Cauky, tak se s vami loucim, dneska jsem ani nespala, ale odpocivala, to jo. Trochu me ale boli hlava, jsem zvedava, jak to v praci vydrzim, myslim, ze budu chodit dom zas unavena a misto nejakych prochazek budu zase chrnet! Mejte se..papa

Začni psát odpověď...

Odešli