Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
ilonap
3. bře 2008
aha, ale zní to všechno rozumně. 😉 Takže říkáš, že už je to na tobě znát? Tak paráda. 😎
luucia
3. bře 2008
Ilčo, docela jo, na váze zatím 3kg, ale na kalhotech je to znát dost 😉
ilonap
3. bře 2008
tak to gratuluju!! 🙂 Jen to vydržet, co? To je někdy horší, než fyzická námaha. =-)
luucia
3. bře 2008
Ilčo, právě že v týhle dietě je dobrej ten 7. den, kdy můžeš sníst co chceš, takže když budu mít chut na čokoládu, tak si ji můžu ten 7. den dát 😉
ilonap
3. bře 2008
To je fakt dobrá strategie. Jak píšeš, že už máš ten 7. den tak zcvrklý žaludek, že toho stejně ani do sebe moc nevsoukáš! 😃
ilonap
3. bře 2008
No nic, jdu do hajan. Přeji klidnou dobrou noc: 😉
baletka75
4. bře 2008
Zdravím všechny a jdu se "vetřít". 😉
Meni mě sem nalákala.
Zrovna řešíte hubnutí-to jste tolik v těhotenství nabraly? =-)
janav
4. bře 2008
ahoj baletko, jen se vetři 😉
no já nabrala 25 kg, ale do půl roku byly dole, přitom jsem nic moc nemusela dělat, jen jsem kojila a kojila 😃 asi jsem nabrala hodně vody...
luucia
4. bře 2008
ahoj balet, já sem nabrala v těhu 13kg, ale nějak to nechce lízt dolů. Ted už to teda pomalu leze, tak snad to doleze do původní váhy 😃 oblečení z předtěhu mi je, ale ten špek přes kalhoty mě pěkně štve ]-(
ilonap
4. bře 2008
Zdravím všechny děvčata. Pořád jsme ještě u hubnutí? 😃 No já nabrala 24 kilo, ale odsávala jsem jen do konce 4 měsíce, takže jsem musela s váhou hodně zápasit. A jelikož už jsem překročila třicítku, šlo to o to hůř :-p Ale jsem tam! :-N
meni
4. bře 2008
Já teda zatím spíš hubnu...Ono je to dobře, snad pak nenaberu moc, to už bych byla totální koule 😃
bafna
4. bře 2008
Ahoj holky,tak jsem se zase na chvilku urvala.... 😎 copak asi dela Martan,nevite nekdo?
Kdyz jsme u tech kil,tak ja jsem taky prvni 4.mesice hubla a ups v patym uz mam 4 nahore,ale se.. na to,ono to nak dopadne 😉
meni
4. bře 2008
Martan má jiné starosti než tu s námi kecat na netu x-) ...Vlastně od návratu domů s malou tu nebyla, ale tak je to pochopitelné, ale doufám, že se tu pak objeví a popíše zážitky z porodnice, jak byla spokojená 🙂
luucia
4. bře 2008
baf, taky sem na Martan myslela, asi hokám písnu sms, jak se maj, tak pak dám vědět 😉
bafna
4. bře 2008
Jo to ja vim,ze ma ted jiny starosti,ale sem zvedava! 😎
tak ji Luci pozdravuj a at se holkam dari!!!!!!!!
dasty
4. bře 2008
čauky zdravím všechny 😉
tak já holky nabrala 16kg u syna a s porodnice jsem jela s 11dole 😉 do roku jsem měla vše dole 😉
Teď jsem na začátku hubla -4kg a te´d mám 2,5kg nahoře,ale u mě je to,že nejsem hubeńour 😃 😃 tak jsem taky ráda,že to nejde tak rychle,ten konec pak nabíráš snad i ze vzduchu 😃 😃 😃 😃 😃
luucia
4. bře 2008
Veru, to máš pravdu. Na konci už člověk skoro nemůže jíst jak má utlačenej žaludek a stejně přibírá ]-( ]-( jakej máš teda vyhlídlej kočár?
dasty
4. bře 2008
ahoj Luci -no už se těším až mimi vyprdnu 😃 😃 😃 Luci zjišťovala jsem ceny abych byla v obraze tak v Baby centru se vším všudy s korbičkou,sportovním podvozkem,taškou,pláštěnkou,oumoičkou a nánožníkem je ten Jane za 18.600kč,ještě než pojedeme do HK tak se zeptám zda ho opravdu za tu cenu prodávají 😉 Mluvila jsem s kámoškou co ho má a má si prý dávat pozor někdy si musíš dokupovat jak tašku tak nánožník a to je skoro 3500kč 😞 ,ale prý je opravdu super.Tak ten a žádný jiný,ale třeba až pojedeme zamiluju se do jinýho jako ty 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dasty
4. bře 2008
Co Luci Anetka jak zvládá příkrmy??? :-p
luucia
4. bře 2008
Veru, vím, že holky u nás v termínu porodu Jané maj a stěžujou si, že jim tam při jízdě něco rachtá, do konce to nějak lepili, aby se to tam nekynklalo =-) ale jinak myslím, že je to dobrá volba, mě se taky hodně líbil, ale pak sem koukala ve městě a to byl každej druhej kočár Jané a to nemám moc ráda :-N Koukala sem, že maj tenhle rok i pěkný barvy, loni to bylo moc křiklavý :-p
dasty
4. bře 2008
Luci:já si myslím,že mužeš narazit i na špatnej kus u čehokoliv 😞 Já vím je te´d nejprodávanější,třeba až ho uvidím ve skutečnosti tak to změním 😞 ,ale zatím je to favorit x-) x-) By mě Martin zastřelil kdyby za ty peníze stál za prd 😃 😃 😃 Letos se mě líbí ta červená se zeleným a loňská kolekce ta modrá se zelenou 😉 ,no uvidíme je to teda pálka za kočár ,ale myslím si,že už je to naposledy :-p Ještě je dobrej Mutsy a Casualplay to je taky můj velkej favorit/zelená barva/ 😉
dasty
4. bře 2008
Luci jsi spokojená s tou hrazdičkou jak máš doma s dekou pro Anetku :-p ????Chci něco koupit,ale nevím zda od Fisher nebo Chicco,někdy to maj i přemrštěný-koukala jsem na to i na Netu :-o
luucia
4. bře 2008
Veru, Casualplay maj děsně malý korby, to by bylo mímu v zímě malý 😉 já myslím, že jané je dobrá volba. Jezdila sem s nim a je lehouček, krásně se s ním jelo 😉

S hrazdičkou sem spokojená moc 😉 dá se předělat až bude Anetka sedět, tak se daj hračky jinak a zase si vyhraje 😉 Můžem se mrknout v HK v Baby centru, tam sme kupovali tu co máme a byla zrovna v akci za dobrou cenu docela. Když už tam budem, tak tam můžem sjet. Záleží jak budeš spěchat 😉
dasty
4. bře 2008
Luci já vím,že ten Casualplay má malou korbu ta je snad do 3 měsíců to není možný anebo pro midipidi mimí 😃 😃 😃 to byla jen další varianta 😞
nejlepší je si ten kočár osahat a vidět,ale zatím jedeme pro Jané 😃 :-p :-p :-p
Na tu hrazdičku kouknu,ještě mám kupovat i kolotoč do postýlky tak tam juknu 😉 Luci na mě nezáleží,mamča pohlídá ,spíš na Anetku musíme brát ohled aby nebyla bez maminky dlouho :-p prďolka, :-p Asi vám ji po porodu vyměním lásku naši :-N ,dneska jí opět muselo znít v uších :-N ,byla jsem u kamarádky s Páťou v Chrudimy je těhule 17tt a vyprávěla jsem jí o Anetce a jak já jsem nikdy moc holčičku se začátku nechtěla,ale když jsem viděla Anetku tak jsem se zamilovala 😃 😃 až se smála.Zítra mě řekne co čeká,. tipuju jí na holku,ale chtějí kluka a já jsem taky tipař jako prase 😃 😃 😃
bafna
4. bře 2008
Dasty a jaky chces janecko?Nomada,nebo Slalom?Tak pak poreferuj jakej byl-taky se mi moc libi x-)
dasty
4. bře 2008
Bafno poreferuju 😉 :-p já bych chtěla slalom :-N ,koukám další zájemce a jaký se ti líběj barvy???Trošku budu odbíhat,zkouším změnšovat pár fotek snad si to ještě pamatuju 😞
bafna
4. bře 2008
Me se muze tak max.libit....😞Bohuzel pro drahej kocar nemam doma zastani 😢 a sama na nej nemam sanci usetrit....myslela sem,ze budu mit kocar po prvnim,ale chci novej...me se jeste hrozne libi tenhle v modry barve...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9747831&tab=0

ale asi budeme kupovat ABC design,jeste je ale cas 😉
dasty
4. bře 2008
bafna:u nás je to podobný ,nemám moc zastání,ale nakonec chlap rezignoval,ale prý s ním jezdit nebude on chce čtyřkolku jako u prvního 😞
JInak ten kočár na fotce je super 😉 ,tak ještě rozhoduješ viď??? 😉 te´d těch kočárků je hodně,jen mít dostatek peněz 8-(
luucia
4. bře 2008
baf, ten Concord je moc hezkej 😉

Jinak psala Martan, maj se dobře, už chodí ven, jen trochu bojujou s kojením, tak snad se jim to brzy srovná

Veru, abys nám Anetku nepřechválila. Ona dokáže i zlobit. Dneska je celej cen taková nevrlá, asi po tom včerejším očkování
bafna
4. bře 2008
No prave,ze jich je hodne,ale zrovna ty co se mi libej jsou tak silene drahy :-|
Kdyz ja se porad rozmejslim,pze u prvniho sem mela hlubokej a pak jinej sportak.V hlubokym byl do necelyho patyho mesice a pak uz v nem vstaval,takze sme musely koupit sportak s pasama a tam byl jen do roka a od ty doby chodime jenom peso,anebo s motorkou,takze davat na rok 20 litru se mi zda zbytecny...i kdyz ted to muze byt nejakej lenoch a do tri let se bude vozit 😎