• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
aha, ale zní to všechno rozumně. :wink: Takže říkáš, že už je to na tobě znát? Tak paráda. :sunglasses:
3. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, docela jo, na váze zatím 3kg, ale na kalhotech je to znát dost :wink:
3. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to gratuluju!! :slight_smile: Jen to vydržet, co? To je někdy horší, než fyzická námaha. :confused:
3. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, právě že v týhle dietě je dobrej ten 7. den, kdy můžeš sníst co chceš, takže když budu mít chut na čokoládu, tak si ji můžu ten 7. den dát :wink:
3. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt dobrá strategie. Jak píšeš, že už máš ten 7. den tak zcvrklý žaludek, že toho stejně ani do sebe moc nevsoukáš! :grinning:
3. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu do hajan. Přeji klidnou dobrou noc: :wink:
3. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a jdu se "vetřít". :wink:
Meni mě sem nalákala.
Zrovna řešíte hubnutí-to jste tolik v těhotenství nabraly? :confused:
4. bře 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baletko, jen se vetři :wink:
no já nabrala 25 kg, ale do půl roku byly dole, přitom jsem nic moc nemusela dělat, jen jsem kojila a kojila :grinning: asi jsem nabrala hodně vody...
4. bře 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj balet, já sem nabrala v těhu 13kg, ale nějak to nechce lízt dolů. Ted už to teda pomalu leze, tak snad to doleze do původní váhy :grinning: oblečení z předtěhu mi je, ale ten špek přes kalhoty mě pěkně štve :angry:
4. bře 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny děvčata. Pořád jsme ještě u hubnutí? :grinning: No já nabrala 24 kilo, ale odsávala jsem jen do konce 4 měsíce, takže jsem musela s váhou hodně zápasit. A jelikož už jsem překročila třicítku, šlo to o to hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem tam! :sweat_smile:
4. bře 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda zatím spíš hubnu...Ono je to dobře, snad pak nenaberu moc, to už bych byla totální koule :grinning:
4. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se zase na chvilku urvala.... :sunglasses: copak asi dela Martan,nevite nekdo?
Kdyz jsme u tech kil,tak ja jsem taky prvni 4.mesice hubla a ups v patym uz mam 4 nahore,ale se.. na to,ono to nak dopadne :wink:
4. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan má jiné starosti než tu s námi kecat na netu :dizzy_face: ...Vlastně od návratu domů s malou tu nebyla, ale tak je to pochopitelné, ale doufám, že se tu pak objeví a popíše zážitky z porodnice, jak byla spokojená :slight_smile:
4. bře 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, taky sem na Martan myslela, asi hokám písnu sms, jak se maj, tak pak dám vědět :wink:
4. bře 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to ja vim,ze ma ted jiny starosti,ale sem zvedava! :sunglasses:
tak ji Luci pozdravuj a at se holkam dari!!!!!!!!
4. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky zdravím všechny :wink:
tak já holky nabrala 16kg u syna a s porodnice jsem jela s 11dole :wink: do roku jsem měla vše dole :wink:
Teď jsem na začátku hubla -4kg a te´d mám 2,5kg nahoře,ale u mě je to,že nejsem hubeńour :grinning: :grinning: tak jsem taky ráda,že to nejde tak rychle,ten konec pak nabíráš snad i ze vzduchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to máš pravdu. Na konci už člověk skoro nemůže jíst jak má utlačenej žaludek a stejně přibírá :angry: :angry: jakej máš teda vyhlídlej kočár?
4. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci -no už se těším až mimi vyprdnu :grinning: :grinning: :grinning: Luci zjišťovala jsem ceny abych byla v obraze tak v Baby centru se vším všudy s korbičkou,sportovním podvozkem,taškou,pláštěnkou,oumoičkou a nánožníkem je ten Jane za 18.600kč,ještě než pojedeme do HK tak se zeptám zda ho opravdu za tu cenu prodávají :wink: Mluvila jsem s kámoškou co ho má a má si prý dávat pozor někdy si musíš dokupovat jak tašku tak nánožník a to je skoro 3500kč :frowning2: ,ale prý je opravdu super.Tak ten a žádný jiný,ale třeba až pojedeme zamiluju se do jinýho jako ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Luci Anetka jak zvládá příkrmy??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, vím, že holky u nás v termínu porodu Jané maj a stěžujou si, že jim tam při jízdě něco rachtá, do konce to nějak lepili, aby se to tam nekynklalo :confused: ale jinak myslím, že je to dobrá volba, mě se taky hodně líbil, ale pak sem koukala ve městě a to byl každej druhej kočár Jané a to nemám moc ráda :sweat_smile: Koukala sem, že maj tenhle rok i pěkný barvy, loni to bylo moc křiklavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:já si myslím,že mužeš narazit i na špatnej kus u čehokoliv :frowning2: Já vím je te´d nejprodávanější,třeba až ho uvidím ve skutečnosti tak to změním :frowning2: ,ale zatím je to favorit :dizzy_face: :dizzy_face: By mě Martin zastřelil kdyby za ty peníze stál za prd :grinning: :grinning: :grinning: Letos se mě líbí ta červená se zeleným a loňská kolekce ta modrá se zelenou :wink: ,no uvidíme je to teda pálka za kočár ,ale myslím si,že už je to naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě je dobrej Mutsy a Casualplay to je taky můj velkej favorit/zelená barva/ :wink:
4. bře 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jsi spokojená s tou hrazdičkou jak máš doma s dekou pro Anetku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ????Chci něco koupit,ale nevím zda od Fisher nebo Chicco,někdy to maj i přemrštěný-koukala jsem na to i na Netu :astonished:
4. bře 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, Casualplay maj děsně malý korby, to by bylo mímu v zímě malý :wink: já myslím, že jané je dobrá volba. Jezdila sem s nim a je lehouček, krásně se s ním jelo :wink:

S hrazdičkou sem spokojená moc :wink: dá se předělat až bude Anetka sedět, tak se daj hračky jinak a zase si vyhraje :wink: Můžem se mrknout v HK v Baby centru, tam sme kupovali tu co máme a byla zrovna v akci za dobrou cenu docela. Když už tam budem, tak tam můžem sjet. Záleží jak budeš spěchat :wink:
4. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já vím,že ten Casualplay má malou korbu ta je snad do 3 měsíců to není možný anebo pro midipidi mimí :grinning: :grinning: :grinning: to byla jen další varianta :frowning2:
nejlepší je si ten kočár osahat a vidět,ale zatím jedeme pro Jané :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na tu hrazdičku kouknu,ještě mám kupovat i kolotoč do postýlky tak tam juknu :wink: Luci na mě nezáleží,mamča pohlídá ,spíš na Anetku musíme brát ohled aby nebyla bez maminky dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: prďolka, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi vám ji po porodu vyměním lásku naši :sweat_smile: ,dneska jí opět muselo znít v uších :sweat_smile: ,byla jsem u kamarádky s Páťou v Chrudimy je těhule 17tt a vyprávěla jsem jí o Anetce a jak já jsem nikdy moc holčičku se začátku nechtěla,ale když jsem viděla Anetku tak jsem se zamilovala :grinning: :grinning: až se smála.Zítra mě řekne co čeká,. tipuju jí na holku,ale chtějí kluka a já jsem taky tipař jako prase :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty a jaky chces janecko?Nomada,nebo Slalom?Tak pak poreferuj jakej byl-taky se mi moc libi :dizzy_face:
4. bře 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafno poreferuju :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych chtěla slalom :sweat_smile: ,koukám další zájemce a jaký se ti líběj barvy???Trošku budu odbíhat,zkouším změnšovat pár fotek snad si to ještě pamatuju :frowning2:
4. bře 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se muze tak max.libit....:frowning2:Bohuzel pro drahej kocar nemam doma zastani :cry: a sama na nej nemam sanci usetrit....myslela sem,ze budu mit kocar po prvnim,ale chci novej...me se jeste hrozne libi tenhle v modry barve...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9747831&tab=0

ale asi budeme kupovat ABC design,jeste je ale cas :wink:
4. bře 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna:u nás je to podobný ,nemám moc zastání,ale nakonec chlap rezignoval,ale prý s ním jezdit nebude on chce čtyřkolku jako u prvního :frowning2:
JInak ten kočár na fotce je super :wink: ,tak ještě rozhoduješ viď??? :wink: te´d těch kočárků je hodně,jen mít dostatek peněz :rolling_eyes:
4. bře 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, ten Concord je moc hezkej :wink:

Jinak psala Martan, maj se dobře, už chodí ven, jen trochu bojujou s kojením, tak snad se jim to brzy srovná

Veru, abys nám Anetku nepřechválila. Ona dokáže i zlobit. Dneska je celej cen taková nevrlá, asi po tom včerejším očkování
4. bře 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave,ze jich je hodne,ale zrovna ty co se mi libej jsou tak silene drahy :unamused:
Kdyz ja se porad rozmejslim,pze u prvniho sem mela hlubokej a pak jinej sportak.V hlubokym byl do necelyho patyho mesice a pak uz v nem vstaval,takze sme musely koupit sportak s pasama a tam byl jen do roka a od ty doby chodime jenom peso,anebo s motorkou,takze davat na rok 20 litru se mi zda zbytecny...i kdyz ted to muze byt nejakej lenoch a do tri let se bude vozit :sunglasses:
4. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek