• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
no me se taky libi,ale komplet stoji kolem 21tis :angry: jeste zkusim kouknout na ebay....
sestrenka ma taky hrozne hodnou holcicku-preju si kluka,tak ze bych zmenila nazor,kdyz jsou ty princezny takovy zlaticka? :dizzy_face:
a dasty vy uz vite co to bude?U nas to nebylo videt a na dalsi UTZ jdu az za necely 2 mesice :frowning2:
4. bře 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:já nabrala u prvního 26kg a druhého 15kg.Obojí jsem dostala dolů do půl roka.Asi taky voda,jak píšeš. :wink:
Tak já za kočárek dala 9000kč a odvozil mi obě děti. :dizzy_face: Ale obdivuji Vás,že jste ochotné tolik investovat do kočárků pro 2.dítě. :sunglasses:
To určitě plánujete ještě třetí,že? :confused:
4. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna:musela jsem odskočit,vypadá to,že zítra asi půjdeme s pá´tou do nemocnice na inhalace trpíme na laryngitídu,před chvilkou dostal Nurofen uvidím jaká bude noooooc achjoooooooooo :frowning2:
U nás Páťa seděl ve 4 měsících a chodil v 9 měsících,ale kočárek do 2let jsme celkem upotřebovali :wink:
Už víme co to bude,ale kromě Lucky a mé nejlepší kamarádky jsme to neřekli,ale je to těžký :frowning2: ,jen mě baví jak si každej stojí za svým.Každej tě tipuje na někoho jinýho a u mě se trefil málokdo,klamu tělem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mě to bylo po tom všem jedno čím jsme si prošli a teď se jen modlím ať přežijeme porod ve zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přála jsem si bráchu pro Páťu a holčičku pro sebe a chlap by chtěl kluka,tak uvidíme komu se přání vyplní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bafno:a jak Denísek už ví,žebude mít sourozence???Páťovi jsme ro řekli,ale neřekli co to bude/on je slepičí prdelka/ :grinning: :grinning: ,ale chce hrozně bráchu jako každej kluk :grinning: a víte už jména????
4. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baletko:já měla na první dítě kočár za 7500kč a nebyl žádnej výběr,potom jsme koupili auto zjistili jsme,že se do něj nevejde,potom další nesrovnalosti-špatný madla apod....Třetí zatím neplánujeme ale chci naposledy si koupit kočár podle svýho kterej se mě líbí,obětuju na to porodný a něco málo si připlatímě :wink: To není,že člověk chce dělat haura před ostatníma :sunglasses: ,ale jednou si chci prostě udělat radost :wink: ,ale zase dost ušetřím na věcičkách,mám dost schováno po Páťovi o to to je jednodušší :wink: Minulý porodný prdlo na žaluzie do celýho bytu a pro prcka něco,tak druhý porodný bude moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já(pokud se zadří)mám vyhlídnutý kočárek za 12 000kč.Taky z toho důvodu,že si chci udělat radost za tu námahu,co mi to dá,než přivedu miminko na svět. :dizzy_face:
Řekla bych,že ty kočáry,co jsou pod 8000kč za moc nestojí. :confounded:
4. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau, jsem vam tady moc neschazela, co? Jsem vydrzela az doted. Prijeli jsme domu az v 5 a pak hned prisla kamoska na navstevu a odchazela pred 9h, tak jsem byla neustale v akci :grinning: Uz mam i obrazek prdoly, ale jeho xichtik me docela znervoznuje, moc se netvaril.. :sweat_smile:
4. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukačko:já právě nakonec po tom za 7500kč stejně kupovala sedačku za 4500kč a byla jsem cenově na 12.000kč.Už jsem se holt poučila,že na nečem neušetříš :confused: ,máš pravdu porodný je za dřinu a stejně ten kočárek budeš v 99%používat ty,chlap si taky většinou vybere auto podle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: to asi ještě tady bude na velkou debatu :grinning: :grinning:
Jinak mě radila kamrádka ať si koupím i třeba Jane po někom,ale to mám taky zkušenost.Kamarádka si koupila kočár o 4000kč levnější a na spoustu nedostatků přišla až při dvouměsíčním používání.Už prý nikdy víc,maximálně jen od známých :rolling_eyes: To raději novej a v záruce :wink:
4. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jaul:čauky zrovna jsem myslela kde se touláš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prej ksiftík to ti šebrle dá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: V praci jsem se toulala a az ted jsem se sem dostala. Den docela v poho! Sebrle o malym rek, ze je to mazanec, tak to je jeste horsi :grinning:
4. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja ho dam do albika - posudte samy :confused: :sunglasses:
4. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, chudák Páťa, snad mu bude líp a nebudete muset do nemocnice :wink:

Já mám taky dražší kočár, ale neee kvůli ostatním, ale protože se mi líbil a platili ho naši a tchýně na půl, tak sme nemuseli tak moc koukat na cenu :sweat_smile: ale sme s ním fakt spokoený, zatím se nepřišla na jedinej nedostatek

jaul, to je dobře že jsi v pohybu. Povídej, co si dneska papala, at se taky najím :grinning:
4. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: Dneska jsem mela 2x namazany chlebik Maroco a k obedu jahodovej kefir a kus rohliku. Dala jsem si obed na zitra i CT, tak jsem zvedava - to bylo prvni, co me zajimalo, kdyz jsem prisla do prace, co bude k obedu :grinning: A pak jsem slintala nad knizkama, ktery tam mame na objednani, tak jsem se najedla obrazku z jedny kucharky :grinning: Doma jsem pak mela makarony s omajdou a zeleninkou, pak hrusku a vino a ted uz muzu jit spat :grinning: Pro jistotu ani nemame vahu, az na ni stoupnu, to se asi zhrozim :confused: :confounded:
4. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, vyříd Šebrlemu, že to není žádnej mazanec, ale krásný mimi, vypadá jak méďa :dizzy_face: a je to kluk!!!určitě :grinning:
4. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: Ale ten krizek tam, to neni pindik :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tak dík a sem po večeři :grinning: já vím, že to není pinďa, ale stejně tipuju kluka :wink: co jména??
4. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:náhodou vás má malej pěkně na háku a nějakej ultrazvuk ho prostě nezajímá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj páťa když se narodil měl díky císaři šišatou hlavu,hned ho tatínek nazval šišounem mimozemšťanem,ale když ho potkal brácha a ptal se jak malej vypadá tak mu řekl:Celej Bred Pitt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,počkej až ho pochová se zblázní :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:taky doufám :frowning2: minule to vypadalo,že si půjde do nemocnice i lehnout,nemohl vůbec dýchat.Už mám připravený calcium,čípek na křeče,kolem sebe má rozhozený vlhký plíny namočený v Koale/to je kafr/a uzatím spí,ale začíná to vetšinou kolem půl noci :frowning2: ,Martin zrovna ve škole do pátku :unamused:
Luci máte pěknej kočárek a myslím si,že by jste si ho měli i nebejt přispění tchýně i vašich,taky by na to prdlo porodný viď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci: Jmena by byla zhruba tak...
4. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci víš jaký jsme tipařky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jaul, je to super, to takhle zpětně vidět, jak to vypadalo a jak to vypadá ted :dizzy_face: achjooo, já chci taky :sweat_smile:
jaul tak nahoď nějaký :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pockejte, ono vam to urcite vyjde :grinning: Holky, mazu spat, sebrle uz je v pelechu a nejak se tam rozciloval, ze jsem tam od 5h vetrala nebo co, tak mu to musim jit vysvetlit :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: papa
4. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: To je strasne tajnosnubny :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky normálně se mě zdálo,že ten můj je gey a přiznal se mě ,že měl asi 14 partnerů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě s toho pěkně hrabeúmyslím ty hormony v těhu/ve škole je na pokoji s jedním Moravákem a te´d když se balil bral si satenový trensky s medvídkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že by na tom něco bylo??? :sweat_smile:
4. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jaul to nemůžeš udělat ani pohlaví ani jméno tytytytytyt :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa a dobrou :wink:
4. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to máš pravdu, ale u Adély mi to vyšlo :slight_smile: Veru, budu na vás myslet, snad to bude dobrý a Páťu to v noci nechtane, kdyžtak musíš do zimy, aby se mu líp dýchalo

jaul, dobrou a napiš se ty jměna zítra jo :wink:
4. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tema kocarama to je na houby :frowning2: ty levny se mi nelibi a na ten hezkej nemam,takze si asi nevyberu a koupim si satek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas je zatim favorit tenhle:(teda jen ta bar.kombinace,chci novy)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8113887&tab=0
na ebay vyjde cca za 6500,-coz je idealni cena :dizzy_face: ,ale jeste jsem ho nevidela na zivo,tak musim nejdriv zjistit,kde ho maj,tak kdyby jste ho nahodou zitra v HK videly tak dejte vedet :grinning:
teda jaul,mimis je cela mamka :grinning: je to moc hezka fotecka a je to na ni krasne videt!To me dela jen takovy,ze kdyz to vsem neukazu,kde co je tak by to nepoznaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci papapa a díky,já vím do zimy a dýchat,už to budeme mít od narození asi po 8,to zdědil po Marťovi,dobrouuuuuuuuuuuuu paaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
4. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafna:pěknej moooooooooooooc :wink: ono je to fakt lepší vidět na živo,jukneme kdyžtak písneme jedeme s Luckou příští čtvrtek :dizzy_face: Já si taky jedu pro Jane,ale třeba přijedu s jiným :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tvhýni trefí šlak nesnáší trojkolky a až uvidí cenu tak asi porodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, ABC moc hezkej :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrooou holky a Veru hlavně klidnou noc :wink:
teda ja nez neco sesmolim,tak je strana popsana a vsichni zdrhaj spinkat :angry: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek