• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
bafno já píšu dlouze,musím taky krátit :grinning: :grinning: :grinning:
Luci páček a děkuju :wink:
Holky dobrou, ještě koukám na MMB na kojenecký potřeby co nám schází :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt se vam libi?Tady v čr stoji novej mezi9-10tis.a jeste sem zadnej nevidela,tak doufam,ze to neni zadnej smejd :angry:
Ja bych taky chtela trojkolku,pri prvnim mi ji vsichni rozmlouvaly,ale ted se nedam,ale zadna hezka tak do 8.tis.se mi nelibi :cry:
Dasty,Denula uz vi o miminku davno a je to Dominicek a dneska jsem mu rikala,co kdyz to bude Kristinka?Tak rek,ze nebude,ze to je Dominicek! :grinning: (to jsou i nase jmena)
4. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Dasty,tak at je s Patulkou vsechno v poradku!!!Vubec si to neumim predstavit,jses silna,ze to takhle zvladas,ale ono asi v tu chvili nic nezbejva :confounded: Preju klidnou noc!!!
4. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafno:fakt je pěknej :wink: ,já právě ty trojky vidím kolem 12000kč a v základu,jinak když vidím kolem těch 6000kč tak jsou strašně těžký :frowning2: Domču jsem chtěla při prvním mimču a kristýnka je taky super,ale ta u nás neprošla kvůli tomu,že můj chlap zná prý nějakou ze základku nánu chjoooooooooo :wink: :unamused: Tak je to jasný musí to prostě bát Domča :grinning: :grinning:
U nás je to podobný,prostě to bude bráška Filípek nebo prý nemám jezdit domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Terezka nebo Erika má smůlu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Chudák mimi ještě se nenarodila :sweat_smile: :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se Kristynka libi,ale nechci ji davat z toho duvodu pze mam terminn 22.cervence a ona svatek 24.července,tak si to moc neuzije,ale manza je neoblomnej,takze ani nema cenu vymyslet jiny jmeno...treba Elenku :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafno_moc děkuju s Patričkem,te´d je to dobrý už ti řekne,že nemůže dejchat,ale poprvé to bylo ve 2 měsících a já sama doma,to jsem teda měla staženej zadek,ale člověk má nějakej instinkt co má dělat :confused: .Diky tomu jsem si udělala řidičák a jsem připravená vyjet hned do nemocnice :frowning2: Silná moc nejsem,vždycky to ořvu,ale naštěstí je synátor hodný spolupracuje a hned jak se mu uleví je samej smích :pensive:
4. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukam ze na me myslite ja mam na chvilku cas mala chrni a ja vyjimecne nevytuhla s ni :grinning: jak psala luucia bojujem s kojenim asi se na to brzo vy... za den ma ode me jen jednu davku a to jeste z flasky a jinak jedem nutrilon tak a ted se pokusim sepsat ten porod
4. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnka je pěkný ,ještě má vánoce a mikuláše.Páťa má svátek 19.2. a narozky 10.3 taky to má za sebou,jak ty mužský jsou neoblomný viď,??Já chci Eriku,můj chce Terezku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na Filípkovi byla shoda,i když já chtěla ještě Matyaše a Viktora,tak je s toho Filip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan:už jsem chtěla asi před hodinou na kutě :grinning: :grinning: :grinning: ahoooooooj,já taky bojovala s kojením a nakonec to bohužel nedopadlo,hlavně se tím netrap :dizzy_face: ,jen pěkně odpočívej a dej občas vědět jak to holky zvládáte a rostete :wink: ,jé já ti tak závidím,že to máš za sebou :astonished: ,jak se to blíží bojim,bojim :frowning2:
4. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipek je hezky jmeno,akorat,ze ja neumim rist "L"takze u nas nepripada v uvahu :grinning:

No ahoj Martasku,tak se na kojeni vyprdni,kdyz to nejde tak se neda nic delat,ale treba se jeste zadari :dizzy_face:
Tak ja si na ten tvuj porod pockam,hrozi me totiz taky CR :frowning2:
4. bře 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Martan Natálka se narodila na Páťuv svátek hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink: :sweat_smile:
4. bře 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafno:mě taky hrozí CR už druhej :frowning2: ,Mar´tásku ty taky CR??? :frowning2:
4. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem ještě nakoukla než zapadnu do peří a co nevidím, Marťa je tu :slight_smile: Snad se nezlobíš, že sem to sem olkám napsala :wink:

baf, Kristinka i Dominiček jsou moc hezký jména :slight_smile: proč ti hrozí císař?

Veru, u vás hlasuju za Terezku a Filípka :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ja nechci!!!I kdyz zasita bejt taky nechci....,si nevyberes no :grinning:
a co siss?Jindy tu je porad a ted sem ji nejak dlouho nezaregistrovala.... :confused:
4. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to samej císař, já se připojuju k císařovnám :wink:

siss vyhořelo něco v počítači, jak byla ta vichřice, tak bude prý tam měsíc trvat než to opraví
4. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hrůza furt tu jsem,jestli bude blbá noc budu si nadávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přesně ven to někudy musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já bych holt ve středověku umřela při prvním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci včšak ty víš :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, já bych ve středověku byla do ted těhu :grinning: slon hadr :grinning:
4. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,pze mam dole placentu a ona prekryva delozni otvor,takze mimis nemuze nikudy ven...mam zakazanej i sex!Pze by se mohla zacit odlupovat :frowning2:
4. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, aha a to ti nějak naplánujou nebo pak kdyžtak udělaj akutně?
4. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci ty bys rodila po pětiletkách :grinning: :grinning: ,u tebe se miminkům v bříšku líbí jen né vylízt ven :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bafno:hlavně,že na to přišli doktoři,mě píšeš,že jsem statečná-statečńák si ty :astonished:
4. bře 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to máš pravdu, u mě se Anetce líbilo, ale venku je to lepší :dizzy_face: Dneska u mě byla Adéla, to je hroznej rozdíl, už si ani nepamatuju, že byla Anetka tak malá jako Viky, hrozně to letí :cry:
4. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona jeste muze vystoupat jak se me bude zvetsovat bricho,takze me hrozi jen mozna :astonished: -jsem v patym mesici a jediny co mam je prdel a bricho nikde!Nevim co mam delat,aby mi uz zaclo konecne rust :angry:
4. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Statecnej je MM,ze to vydrzi(teda doufam :grinning: )
4. bře 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, mrkni ke mě do těhu alba, mě začlo břicho růst v 26.tt, tak máš ještě čas :wink: neboooj, bříško bude až ti to bude protivný
4. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafna:neboj budeš mít pupendo až budeš vzpomínat na ploché bříško :dizzy_face: ,švagrové vylítlo až v 7 měsíci,ale řádný -do tý doby byla jak převrácenej lavor,hubená jen nedopla kalhoty asi o 2 cm v pase,pak se brali s bráchou v 7 měsíci a na oddávajícím bylo vidět,že se bojí aby při obřadu nerodila :grinning: :grinning: :grinning: A o MM se neboj,pak to bude o to lepší :wink:
Luci:vid,jak to letí???počkej až bude Anetce8 měsíců a uvidíš našeho mrńouse,to je teprve záhul :grinning: :grinning: :grinning: Já byla dneska u kámošky a její maminka viděla Páťu v roce,tak mezi dvěřma čekala batole a málem si sedla když ho viděla,prý já vidím už rovnou školáka :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to jo, Páťa už je fakt skoro školák a hlavně šikovnej kluk a moc milej :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:Lucka má pravdu,byla jak převrácenej lavor taky a pak měla hezký bříško,ono to na některých hubených těhulkách je vidět dýl :frowning2: než na nás krev a mlíko,já zas vypadám jak kdybych měla každou chvilku porodit :grinning: :grinning:
4. bře 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ty právě nemáš žádný břicho :wink: kdybych to nevěděla, tak nepoznám, že seš těhule :wink:
4. bře 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci:právě,že se moc u vás nepředvedl byl za slušňáka :grinning: :grinning: za to včera v Hy´pernově se svým stejně starým kamarádem pokřikovali na lidi/čůranky a bobky/ s kámoškou jsme dělaly,že nejsou naše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: To ho neučíme my,ale viděli Madagaskar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to ja vim,ze jednou vyrust musi,si delam srandu a jsem rada,ze muzu jeste porad chrupat na brise....
Ta Marta se nak rozepsala,anebo odbehla k Natalce :confused:
4. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek