• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Luci jsi hodná,ale břicho teda obrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: fujjjjjjjjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamrádky manžel ho chtěl vidět na živo,tak to jsem teda neukázala připadám se normálně za něj stydím/jsem hrozná/ :astonished:
4. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, to bud ráda, já sem zvyklá spát na břiše a ke konci to bylo hrozný, když sem nemohla. V noci sem se budila a záviděla manžovi, že může sptá na břiše :sweat_smile: stejně to maj chlapi jednodušší
4. bře 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem nahodou taky krev a mliko-bez prsou-ty mam jediny z toho hubenoura... :grinning:
Teda to me cekaj veci az nastoupi Deny do skolky a Madagaskar mu nepustim :angry: :grinning:
4. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už se fakt loučím, chtěla sem počkat co napíše Martan, ale sem mrtvá :pensive:

Dobrou noc všem :slight_smile:
4. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
18.2. jsem sla do rizikovy poradny pac sem byla 40+2 stravila jsem tam cele dopoledne jak me tu sis upozornovala dala jsem si kolecko monitor ultrazvuk a nakonec jsem skoncila u dr. Mindzaka neprisel mi nijak hroznej jak tu vetsina strasila jen je teda drsnej na prohlidku au au no a naznacil mi ze teda Veselou bych mela zmenit a at si to jde chytrak zenska odrodit ze poslat me s KP po terminu ze je frajerka :frowning2: no a protoze odhad byl 3,5kg doporucil mi cisare mela jsem na vyber ale protoze rikal ze zas tak moc to na porod nevypada jak furt Vesela plasila a ze muzu rodit klidne za tyden a s prihlednutim k te predpokladane vaze a ze nakonec by mi ho tŕeba delali u rozjeteho porodu jsem teda cisare odkejvala.No a hned me napsal na druhy den.Byla jsem rada protoze jsem byla pekne nervozni.
Na 7hod jsem prisla do nemocnice manza musel byt venku sepsali se mnou plno papiru u toho mi tocili monitor hodinu uz jsem nemohla vydrzet v 8hod me sestra odpojila a ze v 8:15 jdem na to.Mela jsem si vzit veci co chci mit u sebe na jip jeste jsem vystrcila nos na chodbu abych to vse rekla manzelovi byla jsem desne nervozni. No pak jsem si to napochodivala na sal mela jsem mit jen lokalni dali mi injekci do zad (uz nikdy vic) bylo mi desne zle na omdleni a kdyz chteli rezat rvala jsem ze vse citim a ptala se co mam citit oni jen ze se dotikaji ale ne bolest no stipali me do bricha a to jsem cejtila ptali se zda muzu pohnout nohama pohnula jsem a slysela jak rikaj ze hejbu pak uz jen vim ze doktor rek ze mi maj cosi dat a uz nic nevim. Ale kazdopadne mi potom nikdo nevysvetli proc mi to nezebralo a proc me uspali celou aniz by mi cokoli rekli. Mala se narodila 8:27 a doted me mrzi ze jsem ji nevidela :frowning2: Doufam ze priste budu moc rodit normalne.
Na jipce jsem zacala vnimat kolem poledne kvuli te blbe narkoze nejen ze jsem byla priblbla ale jeste jsem vubec necitila nohy az do vecera dva nocni pokusy o vstavani nic moc malem jsem se jim tam slozila.Malou mi prinesli odpolko coz si teda jeste moc nepamatuju a sat nechtela ma malou pusinku a ja plochy bradavky doted bojujem.
No od stredy mi slibovyli presun na sestinedeli nakonec jsem se dockala az v patek silene jsmem to orvala sestinedeli bylo narvany a stale meli prednost normalni porody takze ja s bolavym brichem litala po trech hodinach o patro vejs na kojeni v patek odpolko jsem se dockala. Jinak sranda byla ze jsem si ani nevyzkousela koupani protoze jsem s malou byla na sestinedeli vlastne jen dva dny v sobotu mi to jen predvedli a v nedeli jsem sla dom.Takze celkove rodit bych do pce sla znovu vsichni mily jen bych uvitala vice info od doktoru do patka jsem o male po zdravotni strance nic nevedela.Snad se priste strefim kdyz nebude tak narvano protoze to me hodne poznamenalo i co se kojeni tyce az teprve v patek se mi zacalo delat mliko.Ty dny bez male byly hrozne :frowning2: Jsem se pekne rozepsala omlouvam se za vsechny chyby nechce se mi to po sobe louskat musim zas mazat :wink:
4. bře 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:to si piš zákaz pohádek,jednou viděl mušketýra který říká doslova,že má velikou prdel/ to jsou pohádky pro nejmenší/ a Patriček to použil když šla paní před náma,ptal se zda má velkou pr.... :grinning: :grinning: :grinning: ,je hrozně chytlavej :sweat_smile: :sweat_smile:
Já k tomu všemu mám i prsa ,no to je hrůza-spím v podprdě jinak bych se nevyspala a na břicho už nemůžu jinak mimi děsně kope,te´d u počítače už kope asi hodinu jak chce spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chodím pořád čůrat :frowning2: jsem jak karma :angry: Luci ještě pořád bys chtěla bejt :confused: znovu těhu????
4. bře 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou luci,ja uz sem taky mrtvola a jdu taky,Martu doctu rano :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci páček :wink:
4. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu taky dobrou baf,Luci i Marti páááááááááááááááááááááááá :wink:
4. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan co je KP???jsem mimo :frowning2:
4. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty:Konec panevni
4. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvam se v psani jsem brzda a jeste tu u toho odesilam fotky pribuznejm :slight_smile:
4. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Martas,docela mazec,ale ted uz jste spolu pekne doma,tak si to hezky uzivejte!A pouzivas na kojeni kloboucky?Ja se ty plny porodnice bojim vic nez porodu,chtela bych zase do hk a bojim se,ze me poslou supitem do Pce :frowning2:
Holky vsem preju dobrou noc ja jdu taky chrnet :pensive:
4. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ,ale mamka chodí k MIndžákovi a prý je hodnej.Jinak já měla taky císaře při vědomí ,ale cítit vše jsem začla až po vyndání prďolky,když ti vyndávají placentu a pak mě něco prdli jako tobě a už o sobě nevím jen jak jsem se vzbudila asi večer na JIP.Holky hlavně,že to máte za sebou a jste zdravé :wink: :dizzy_face: Už se mě klíží oči tak páček dobrouuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco: kloboucky pouzivame byl to mazec je v nedeli nekde sehnat kdyz nas pousteli mala se bez nich nechyta
4. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Martan, statečná holka :slight_smile: , koukala jsem na fotky malé, je nááádherná :dizzy_face:
Já pak když císaře, tak jedině celkového, toho napůl bych nevydržela, nemohla bych to vidět, ale stejně doufám, že půjde všechno normálně. Pak bych chtěla do Vrchlabí :sunglasses:
5. bře 2008 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marten:my taky jedině s kloboučkama :frowning2: ,
Meni:oni ti moc na výběr nedávají jestli chceš celou narkozu nebo částečnou :rolling_eyes: .Jen pokud máš domluvenýho císaře dopředu,mě se nikdo neptal-prostě pro miminko je lepší při částečené a šup šla jsem,první moje operace v životě.Nikdy jsem neměla ani nic zlomeného :frowning2: To víš ,že je zlatej porod přirozený,co já bych za něj dala :wink:
5. bře 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marťo, to je příběh, běhal mi mráz po zádech a vzpomněla sem si při tom na svůj porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že už ste s Natálkou doma a bude jen líp a líp :wink:
5. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
chci se zeptat, kdyz jdu zitra poprvy na krev k sestre, tak mam jit nalacno nebo se muzu najist? To jsem se ji nejak zapomnela zeptat!
martan: Tak hlavne, ze jste to vsechno prestaly ve zdravi, ted uz to bude jen lepsi! Az my budem s meni na bitevnim poli, ty uz budes tezce za vodou.. A ted budes mit na vozeni krasny pocasko!
Mimochodem, vcera jak u me byla ta kamoska, tak rikala, ze se o Vesely rika, ze je DOBRA! Ze byla kdysi na poliklinice atd. Tak jsem ji ani nerikala vsechny ty zazitky, co s ni mame. Ale ja si na ni ted jako stezovat nemuzu, docela to jde. I se mi libilo, ze mi rekla, ze ten UTZ a vubec to vsechno vypada hezky :wink: A fotku mi taky udelala celkem slusnou, ne? Az na to, ze se ho trochu bojim :sweat_smile: :grinning:
Jinak s tema jmenama, sebrle ma taky svatek a narozky po tydnu, kamoska taky a kdyby to byl kluk, jak mi tu sudicky predpovidaj, asi to u nas nebude jiny. Ja vzdycky milovala Šimona, ale ted uz me to nejak opustilo, tak to bude asi ta nase druha moznost, i kdyz to nejde moc zdrobnovat. Taky jsme navrhovali Bartolomeje - jakoze Simpsonovic Bart :grinning:
Muzu vam asi napsat zatim seznam jmen, ktery pripadaly v uvahu, ale asi je nepouzijem, ale to az z domu, by me zajimalo, jestli by se vam z toho neco libilo. Jestli je budem chtit pouzit, tak budem muset asi mit tech 6 deti, jak jsem vzdycky chtela :grinning:
Tak ja jdu neco delat.. pa
5. bře 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lUci... :slight_smile: tak noc dobrá byl vzhůru jen 5krát a to šlo a záchvat jen menší,teď tu hnípe :frowning2:
Jaul:já raději šla na lačno,ale sebou jsem si koupila tmavej rohlík a vodu neperlivou,tím nic nezkazíš :wink: Ultrazvuk se jí povedl,bude mimi fešák nebo kočanda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se s těch jmen líbí Šimon,tak ještě písni jaký máte na výběr,ale stejně je to na vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. bře 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan.................úplně mi ukápla slzička. :wink: Máš dobrý sloh. :dizzy_face: Ale koukala jsem,že si to měla dost náročné.S tím kojením si nic nedělej,...........já mám taky ploché bradavky,takže jsme taky zkončili na kloboučkách.
Tak hlavně,že jste živé a zdravé.To ostatní přijde samo. :dizzy_face:
Mindžák mi taky připadal docela sympaticky.............akorát má velký tlapy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak to je dobře, že to nebylo tak hrozný :wink: My sme se ještě před spaním s Honzou malinko chtyli, pže sem mu řekal, že jak jedem na dovču tak nechci aby hlídala tchýně, že tím pádem radši nikam nepojedu. Tak uvidíme, jak to dopadne :sweat_smile:
5. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:moc díky :wink: a ani se ti s tou tchýňkou nedivím :astonished: i když je hodná,ale tvoje mamka je tvoje mamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás by to dopadlo stejně,ale s tchýní hlídání nehrozí,tak se nemusím bát :astonished: Už te´d jsem ji připravila na to,že pokud si budou někdy náhodou chtít brát miminko ven tak jedině s Páťou/nebudu pak koukat na to jak je to Páťovi líto/ :frowning2:
5. bře 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já proti nim nic nemám, jen prostě nemaj s Anetkou takový zkušenosti. Hlídali ji zatím jednouna 2 hodiny v kočárku, když sme jeli na velkej nákup do Makra a jednou když sme šli na večeři a Anetka spala. Prostě bych si dovolenou neužila a měla bych o ni strach. Mamka ji hlídá pořád i přes noc, přes den, ví co má kdy dělat. Jak jí, co jí,... prostě všechno a nemám starch, že by to nezvládla :wink: Je něco jinýho hlídta 2 letý dítě, který už si řekne a malý mimi. Tak snad to pochopí, ale já bych jim ji prostě nesvěřila
5. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:stojím za tebou :wink: moje mamka taky hlídala přes noc a tchýně ještě ani jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: To si opravdu vydupej tu mamču,nebo by jsi se na dovolený zbláznila :astonished: ,navíc co kdyby musela tchýně někam jet,to jako bude hlídat tchán??? :angry: Tchýně pořád mluvila,že si pá´tu vezme k moři,ale prostě ona je ten tip,že jí bych ho nesvěřila-večer by se šla bavit a Páťu by klidně nechala na pokoji samotného :frowning2: ´To si raději Páťa počká až pojedeme všichni :rolling_eyes:
Luci nedej se,chlapi to viděj jinak moc zkresleně :confounded:
5. bře 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, on se mnou na štěstí Honza docela souhlasil, ale znáš ho. Dělal si z toho srandu, tak sem se naštvala, že nedokáže ani řešit problém bez těch svejch srandiček :angry: No uvidíme, já sem fakt odhodlaná nikam nejte, než se tam stresovat :wink:

No nic, my jedem k našim, navečer mrknu, zatím paaaa a at je Páťovi líp :wink:
5. bře 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:u nás si zase dělám srandu s Martina,kdy si tchýně vezme Pá´tu atd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeho rodina v ton´mhle směru stojí za prd,hlídá jen moje mamka a už taky málo,Pá´tovi moc nestačí :frowning2: Luci jen jeďťe,oni jsou to oba rejlápci :grinning: :grinning:
Já jdu odpolko na stříhání s hafinou a Páťa bude ležet,mějte se hezky taky se loučím páááááááááááááááááá :wink:
5. bře 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martan: teda užila sis, ale Natálka je kouzelná :dizzy_face: Neboj všechno Ti vynahradí.
5. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura pribrali jsme :grinning: mame 3260g a 51cm
5. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik za podporu uzivam si malou a porod uz neresim snazime se zajet si nejaky rezim mala mi dela tak 2x za den ze vypusti spani v postylce byt nechce jen v ruce takze nic neudelam dela to ted dopolko a pak vecer kolem osmy delali vam to mimca taky? A jeste nevim jak vysvetlit mamine ze mit ji tu denne nekdy i 2x je nad me sily chapu ze je to jeji prni vnouce a navic bydli naprotii jenze kdyz ji neco reknu urazi se a navic je nemocna takze ji nechci nijak ublizovat :frowning2:
5. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek