• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
martan: každé mimi je individualní takže je klidně možný, že to Natálka bude vyžadovat a za měsíc může být zas jinak ja si projistotu pořídila šátek na nošení abych měla kdyžtak volné ruce, ale i abych mohla chodit do přírody tak uvidíme jak se mi bude dařit ji do toho zamotat :grinning: jinak s maminkama jsou problemy já teda od svoji nic podobného neměla, ale bydleli jsme s tchyní a ta měla tendence mi pořád radit, ale to byly rady..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: s Kristýnkou jsem si hodně užila spát nechtěla a dost brečela , takže díky tchýni jsem přešla na flašku protože prý moje mlíko ji nestačilo, dneska už vím, že to zas taková pravda nebyla .........a další věci, ale u druhého už jsem si ji nevšímala a dělala jsem si vše podle svého. Nevím jaké máš vztahy s mamkou, ale asi bych jí to řekla, že potřebuju trošku víc klidu. a nebo ji zaukoluj a ono ji to třeba přestane bavit :sweat_smile: :grinning:
5. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Martan s mamkama je to tezky-ja sni bydlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ja sem zas takova,ze si nenecham do niceho kecat-ted ji tam ze zacatku urcire budes mit porad,ale ono to za chvilku pomine-tak kdyz uz ji mas doma,tak ji jak rika habli pekne zaukoluj at nema cas na rady-me takhle radi tchyne doted a ty nic nereknu,takze jen skripu zubama :angry:
5. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..............já neodolala nátlaku svojí maminky a pozvala jsem si jí sem na 5 dní,když byly Ádovi 2 týdny.Nejenže mi s ničím nepomohla(asi jak píše Hablenka..............zaměstnat! :grinning: ),ale pořád sledovala,jestli všechno zvládám,jestli mám super uklízeno,jak často mi dítě brečí a málem se urazila,když jsem jí řekla,že na kojení potřebuju klid,tak aby se šla třeba dívat na TV.
Udělala jsem to ze slušnosti a ještě se to obrátilo proti mě v tom,že o mě všude začala rozhlašovat,že jsem od porodu divná. :rolling_eyes:
Takže už nikdy více. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jestli máš mamku blízko,zaměstnej jí alespoň kočárkováním,když Ti malá nechce dopolko spát. :wink:
5. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky.... :wink:
Dneska jsem se byla podívat v Baby centru nd Jamall nábytkem a ty slečny co tam prodávají bych kopla do p.....Neochotný kravky,hrozně je otravuješ :frowning2:
Bafno ten tvůj kočárek tam byl,ale můj bohužel měli jen korbičku a ta mě je k prdu,jen letošní kolekce a ty se mě vůbec nelíbí.Tak jsem se slušně zeptala zda neví kde bych to sehnala,tak jsem prý naivní když to seženu.Tak jsem se ptala na HK prý tam nemají nic,no prostě kravky arogantní.Tak jsem zvědavá co seženu,jedeme s Luckou příští týden do HK. :wink:
5. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jj v Baby centru sou děsný pipiny :angry: to v HK mi paní velmi ochotně několikrát ukázala jak se kočár skládá a rozkládá. Fakt sem ji tam otravovala asi hodinu a byla úplně v poho :wink: snad to jané v HK budou mít :wink:
5. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty............o tom mi ani nemluv.Kupovala jsem tam matraci za 700kč do postýlky a vaničku za 300kč.Když jsem to dovalila na pult,tak se mě prodavačka otráveně dotázala:"A to si berete je tyhle 2 věci?!" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kočárek bych si tam asi nevybrala. :pensive:
5. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot:fakt děsný,představa,že mě tam budou ukazovat jak se kočárky skládají mě nahání kůži :frowning2: Karot:já jsem byla lepší koupila jsem miminku jen tyčky do uší,zvažovala jsem,že se zeptám na matraci do postýlky,ale přešla mě chuť :angry:
Luci:já tam šla,že jsem vezla psa na stříhání a měla jsem hoďku mezitím než ho ostříhají čas :astonished: Chtěla jsem ho vidět na živo a jak dlouho to trvá než ho objednají,no abych věděla až pojedu do HK :wink: .Tady měli jen korbu poslední a autosedačku a vnucovala mě sporťák Jane tmavě modrej/hnusnej/ prý ať si to nakombinuju:tak jsem jí řekla,že buď ho seženu nebo ne,ale že za ty peníze takovouhle kombinaci nechci,že zkusím jet ještě do HK a kouknout na Net.Na to mě od pokladny taková mladá říká,že v HK maj tak 4 kočárky a jsem naivní když ho seženu oni jsou prej největší :angry: ,tak mě tak nasr....jsou to arogantní kr.....Luci pochybuju ,že ho seženu už jsem rozhodila sítě,protože ho přestávaj šít a dělaj tuhle spackanou kolekci,ale pojedu a kouknu popřípadě i na jinej achjooooooooooo bééééééééééé když mě se líbí tenhle moooooooooooc :frowning2: :cry:
5. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: a taky když jsou ten super obchod kočárků tak tvůj tam vůbec nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zase tak super nejsou :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dasty,jakej,ze se ti libi?Mas nekde foto?
5. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨bafna nemám je to trojkolka Jane modrá kombinace se zeleným a černým,ale krásná barva jmenuje se Marine :frowning2:
Rozhodila jsem sítě přes net,tak jedna paní se mě ozve do 14dnů,zda jí dovozce řekně,že jí ze Španělska něco dovezou,ale zájemců předemnou je ještě dost a kámošce jsem dneska volala do jinýho města a tam prý začátkem dubna se má zeptat.V Německu je prý výstava a pak se ukáže zda ještě něco zbyde,no a ještě ten HK s LUckou,ale nedávám si šance :frowning2:
Můžeš se na ten svůj kočárek juknout v Baby centru,ale připrav se na kr------ když se chceš na něco zeptat :unamused: :angry:
5. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty.............a co zkusit ho objednat přes ten krámek u Kostelíčka? :confused:
Já taky lítala po celých Pardubkách kvůli Inglesině a nikde jí neměli. :confounded: Když jsem šla k Peršínovi na kontrolu,tak jsem tam nakoukla(je to hned vedle vchodu)a hned jsem ho objednala.Je tam moc milá a ochotná paní. :dizzy_face:
holky jdu hajat špatná noc,jsem nachcípaná a zítra mám Gyndu achjooooooooo páček a dobrou :dizzy_face:
Karot:já dneska objezdila krámy,byla jsem i u KOstelíčka,ale jsou beznadějně vyprodané a objednávat mají prý zakázané,protože prý Španělsko už je nešije,ale nechápu když jsou ty loňské kolekce na dračku,například o tuhle barvu jsem našla na MMB zájemců 66 u jednoho člověka,tak prostě mě hlava nebere,že udělají STOP.Ta letošní se jim vůbec nepovedla a dát za to skoro 19000kč jen aby to bylo Jane ,nejsem ochotná-jsem se zamilovala do barvy a holt jsou i jiný kočárky :frowning2:
5. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky objednávala(tenkrát)loňskou.............naštěstí ještě byla k mání. :wink:
Tak držím palce,ať máš úspěch. :wink:
5. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafna:jo je to tenhle,ale tady maj ty barvy neostrý jsou jasnější,ale je to ono :wink:
Karot:moc díky,snad ještě seženemem,díky :wink:
6. bře 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, neboj seženem ho :wink: V HK jsou fakt ochotný a kočárů tam maj asi o molion víc než v Baby centru. Ty prodavačky asi myslely Chicco u HyperTesca, tam výběr moc nemaj, ale v tom kam jedem, maj hoooodně kočárů :wink:
6. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty ten je fakt hezkej,ja myslim,ze ho sezenes!v HK je to fakt supr obrovsky,tam ho urco budou mit a kdyz ne tak objednaj :wink:
V chiccu fakt nic moc,tam ani takovy znacky jako je Jane,Peg Perego,Bebecar atd nemaj...
Do tech Pce se na ten Abc nekdy zajedu juknout,stejne tam musim na financak a pro ridicak-mam ho tam uz od zari,tak doufam ze me nekopnou do pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...........kde myslíte v HK? :confused:
6. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim,ze myslej Johna Nella,nic vetsiho tam myslim nejni... :confused:
6. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty ted sem na ten HK koukala a maj ho tam :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babky,
tak jsem tam sestre nechala 4 ampulky, ani to se mnou neseklo :wink: a jim az ted v praci.
Za odmenu jsem dostala kufricek srandicek, tak jsem zvedava, co v nem je! Z vazeni a mereni jsem byla uplne mimo - vubec nevim, jestli jim ten pristroj funguje spravne, oblecena a v botach jsem tam mela 175 cm a asi 61,1 kg! Jsem pocitala aspon se 65! A jinak merim asi 171, ale to bylo tema botama! Sestricka mi dala papir na ten test na cukr a rikala, ze tam chodi starsi 25 let, nerikala smahem vsechny maminy!
Jo a ted jsem volala na genetiku a chtela vedet jen, kdy jsem mela UTZ a nic vic ji nezajimalo a mam prijit 20.3.!
* Kdeze jsou v HK ty kocary presne?*
6. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dobry, uz jsem si nasla adresu Jonh Nell :wink: :slight_smile:
6. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul v kuklenach.A maj i netobchod.
Ja kdyz jsem byla tehu s Deniskem tak jsem na cukrovce byla a bylo mi 20...moje dr.tam posila vsechny,na jednu stranu dobry,na druhou se zacinam uz ted hrozne netesit :confounded:
To tak hrozne leti Jaul,prijde mi to nedavno co jsi nam oznamovala tehu a uz budes ve tretim....
6. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul...............na co Ti brali tolik krve? :confused:
6. bře 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: Ja nevim, bylo to poprvy, tak asi toho chtej vic!
bafna: Jo, vono to ze zacatku dost leti, pak se to potahne... :grinning:
Hele, na ty kocarkovy stranky jsem koukala, ale to tam maj jen ty kocary, co maj na netu? Jsem asi nejaka natvrdla... :sweat_smile:
6. bře 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Ti asi brali na ty pohl.nemoce,štítnou žlázu apd? :wink:
Tak to já dávala jen jednu. :confused: Akorát na ty AFP testy byly 2 a pak jsem se málem(brali mi to ráno)opoledne sesypala ve městě.Stála jsem u Bati na zastávce MHD,začernilo se mu před očima a musela jsem si na chvíli sednout na chodník. :grinning:
6. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se mrkla do krabice - je tam jedna Pamperska :grinning: olejicek a kupa brozurek :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim,ze berou na HIV,na krevni skupinu a jeste na neco a to uz si nepamatuju,me jich brali taky dost....a potom na dalsi kontrole braly zase a to jsou uz ty triple testy...

Jaul kdyz jsem tam byla tak jich meli mnohem vic i ty polsky atd.,ale je to asi jedinej obchod v HK kde maj Jane a ten chce Dasty :wink:
6. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, v kamenným obchodě maj mnohem víc kočárů než na netu :wink: A jako jediný maj i kočár, co mám já. Jinde sem tuhle značku neviděla
Jak píše baf, na začátku berou krevní skupinu, HIV,... taky mi jich brali tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek