• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Luci a co mas za znacku,ty?koukala sem do albicka a nikde sem ho fakt nevidela :wink:
6. bře 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, já mám bébé confort. Když sme kupovali kočár měla sem vyhlídlí Jané jako dasty a když sme ho jeli platit, tak jim akorát přišel ten můj. Byla to láska na první pohled :dizzy_face:
6. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to sem si myslela,ze to je on.ja to mam takhle u vseho,neco si vyberu a pak stejne koupim neco jinyho... :grinning:
6. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf,já sem měla na kočárek docela velký požadavky. Musel být lehkej, dobře se skládat,mít velkou korbu, lehce se kobra vycvaknout,.... a to splňoval jen Jané a tenhle sem viděla až v obchodě a líbilo se mi, že sem ho ještě nikdy ve městě neviděla. :slight_smile: Zatímse ho fakt ještě nepotkala :dizzy_face:
6. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee tak ja mam uplne stejny pozadavky,hlavne aby byla ta korba velka,aby vydrzela od cervence az tak aspon do unora...akorat u me je to dost ohraniceny cenou muzu dat tak max.8-10tis :frowning2: Ted pojede manzel do egypta na safari,tak musim zacit trochu vydirat :grinning:
je fakt hezkej,ta konstrukce je neokoukana a tu hlubokou korbu sem jednou videla na mmb ruzovou a je teda dost vymakana :dizzy_face:
6. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, hlavně ta hluboká korba je dobrá, že slouží i jako autosedačka. Takže když jedem autem, tak nemusím Anetku z korby přendávat do autosedajdy a je tam v pohodě na ležato :wink: Jen sme kupovali autosedačku na prd. Jela v ní jen z porodnice :unamused: A taky je dobrý, že se dá celej svlíknout a vyprat, už sem ho 2x prala, pže ta béžová je za chvilku špinavá, ale je to jednoduchý :wink: Ty kočárky, co jsi tady dávala odkazy jsou ale taky moc hezký :dizzy_face:
6. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to sou,ale nevidela sem je nazivo,ten concord nepripada v uvahu-je drahej tak to asi vyhraje tamten abc :wink: ,ale casu dost
6. bře 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf...............a Inglesina by se Ti nelíbila? :confused: Třeba?
Je lehká,dobře skladná do auta,korba se dá lehce vycvaknout a přehodit na druhou stranu,snese dost velké zatížení a má velký košík na podvozku.Dá se na něj přicvaknout i autosedačka.Je dobrá do terénu,má dobré odpružení. :wink: Mě stála 12 000kč,protože jsem jí kupovala přes krám,ale jinak přes net se dá sehnat za 11 000kč i méně. :wink:
6. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot,magnum se mi libi,ale abych rekla pravdu,tak porad tihnu k takovejm tem pevnejm vanam a tu klasickou inglesinu mam doma,ale necham si ji na dvur a na houpani a na vyjezdy bych chtela jinej...,ale stejne to zatim vypada,ze budu mit ten starej :rolling_eyes:
6. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mě ty vaničky nepřipadají moc prostorné v době,než se naučí dítko sedět.Taky záleží na tom,jaký se Ti narodí nabo nenarodí "obr". :wink:
Mě se Inglesina zdála zbytečně velká,ale nakonec vyšla tak akorát,než Adam začal sedět. :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ja vim,ze jsou ty sportaky prostornejsi,ale ja jsem delala v Opatkach na Vesne v tech kocarkach a tak jsem se tech sportaku nabazila,ze uz chci neco jinyho :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom případě Tě chápu. :dizzy_face:
Přeju hodně štěstí při výběru toho správného.
:slight_smile:
6. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: A jaky kocarky maj v Opatovicich?
luuuuci: Jsem mela k obidku plnenou papriku a ryzi, zas jsem se nazuchla. Vecer mi bylo blbe-tezko, fakt humus a to jsem se vecer nijak necpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
6. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam maj prevazne takovy ty sportaky s vloznou taskou.A taky je tam sijou na zakazku-vyberes si podle vzorniku latek a za mesic by mel byt hotovej.Maj tam i servis coz je vyhoda,pze tomu rozumej.
ty sportaky sou asi hrozne prakticky,ale ja mam radsi klasiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaul koukala sem vcera na tvoje album na beremku a ta lod je super napad,to kdybych vedela,ze to tam jde,tak nevaham ani chvilku! :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: Tak ja uz si asi zalozim to dalsi album a vlozim tam kocary, ktery se mi libi, asi bych chtela 2-3-kombinaci.. nebo teda spis ty, co se mi libi takovy jsou. A pak mi pomuzete vybrat, kde to koupit a nebo se mi tam s Luckou muzete hned mrknout, tak to udelam asi dneska doma.
No, ta lod, to se ma tak, ze jsem taky nasla fotky jedny slecny na beremku a museli jsme do toho jit, protoze nas tata nechtel o zadny hospode ani slyset, tak proto ta lod, aby mi vubec sel na svatbu.. :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
I kdyz my to tajili, kde to bude, takze vlastne prijel a pocital s nejakym pajzlem.. :sweat_smile: :confounded:
6. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt to je super napad!My meli obrad na Kunce a pak jsme byli u nas na pidi dvorku,pze me 14 dni pred svatbou vybouchnulo misto,kde to melo byt-ale nakonec to bylo super!!!

s kocarkem urco poradime,uz se tesim! :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf: Nas tatinek si to taky predstavoval, bohuzel, doma na dvorku, ale mezi senem, dvoukolakem, parenistema a kralikarnou to jako fakt nee! A aby to vsechno odprdla mama a litala tam jak fretka.. to jsme jim nemohli udelat! Vsichni z toho byli na vetvi, je to tam pekny a stoji to za to, tata z toho nakonec ucuraval a mluvi o tom jeste dneska, tak sme stastny! :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to u nas nechtela,ale nic uz jsme pak nesehnaly,vsechno uz bylo obazeny :confounded:
tak to je supr,ze na to vzpomina,ale myslim si,ze by vzpominal i kdyby to bylo jinde :wink:
6. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf: A ty jsi doma? To jsem nejak prehlidla :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, a kdy máš jít na ten cukr? Já ještě nic nedostala :confused: Tobě už bylo 25? Že by to teda bylo tím?

Já jdu na tu krev cca 18.3., se tam minem :slight_smile:
6. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotky, mě napoprvé sestřička brala taky 4 ampulky, a tu jednu jsem si musela nést do nemocnice, že na to nemají svoz :slight_smile:
6. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Cus, to mi dala prednostne jako najednou, mam tam volat az nekdy v kvetnu a 14 dni predem.
Mne uz bylo 28 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ups, no dobrý :sweat_smile: , jsem myslela trochu míň, ale tak je dobře, když se ti hádá míň, ne? :dizzy_face: Na ten cukr jsem teda fakt zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Jsem uz takova postarsi, ale nastesti mi to nikdo nehada, ja jsem se duchem totiz zasekla nekde mezi 15-ti az 20-ti :grinning: Muj tata taky nevypada, ze by mu bylo 71! Ma vic vlasu jak sebrle :grinning:
6. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj meni :slight_smile:
jaul sem to nejak nepochopila to jestli sem doma :sweat_smile: Ja sem na MD.
6. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni sice je ten cukr hnus,ale zase je lepsi to chvili vydrzet a vedet,jestli ta tehu cukrovka je,nebo neni :wink:
6. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf: Jee, promin, on je ten prvni jeste malej.. nekdy mi to proste nedocvakne. Jsem totiz koukala na jednu fotku a tam mi prisel velkej :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Baf :wink:
Tak jasný, vydržet se to dá, jen kdybych na to nemusela, byla bych radši, ale když mě na to pošlou, nedá se nic dělat a absolvuju to :sunglasses:
6. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti,tak neprisel on velkej je...po mamince :grinning: jo je to jeste moje miminko,vzdyt ted teprve zacina poradne mluvit,ze mu rozumej i jiny a ne jen ja :grinning:
6. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek