• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jo vydrzet se to da-pokud mas silnou vuli(zaludek)a nevrhnes na sestru :grinning:
6. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to právě moc nemám, ale radši než to pít znova, jak mi říkala kamarádka, která to vyzvracela, tak to už v sobě nějak udržím :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli ti je min nez 25 tak tam treba nebudes a budes usetrena :wink:ja jdu 19.do poradny,tak sem zvedava jestli me tam posle,ale myslim si,ze se tam chodi az dyl,ale uz si to nepamatuju,je to moc dlouho :grinning:
6. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady pomalu koncim a za chvili padim dom.. zatim pa :sunglasses:
6. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau brebentilky :wink: :wink: :wink:
Luci:taky si myslím,že si tam nějakej vyberu :wink: dneska jsem koukala i na ten Casulplay,ale má vážně malou a úzkou korbu,ale je taky moooc hezkej :wink: byla jsem na něj koukat v POmpu :wink:
Holky jsem masochysta šla jsem si dneska pro nášup Do Baby centru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zjistila jsem ,že mají v akci do postýlky matraci s kokosových vláken-tak jsem pro ni jela,ale byla tam jiná prodavačka a ještě vedoucí ty šly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baf:koukala jsem na ten tvůj kočár,když tam ta důra nebyla a zdá se mě jen úzká ta korbička,ale je opravdu jinak moc hezký.Maj tam přesně ten který se ti líbí a zrovna montovaly slečny novou kolekci Jane,no prostě fakt nic moooooc :frowning2:
Jaul a meni:já byla dneska v poradně,tak cukr mě dopadl dobře/jsem se modlila/ :sunglasses: ale jestli to po tom pití vyhodíte/jako,že já měla na mále/tak začínáte od znovu a musíte to pít od znova a novej time/to znamená další 2hodiny/Ta představa ve mě ten hnus udržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaul:ty jsi teda hubeńour :dizzy_face:
Baf:Lucky kočár je ještě hezčí než na fotkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a Lucka mě poradila právě ten HK,já bych jela k Tescu v HK-nejsem Hradečák tak ani nevím kde jinde to tam prodávaj.Jinak to ,že ho Baf mají na stránkách neznamená,že ho mají ,to mě vysvětlila i ta důra v Baby centru/protože nepochopím když něco reklamují na internetu a ty tam příjdeš a hnusně ti oznámí,že jsi naivní když si myslíš,že to mají nebo,že to seženeš. :angry: Kdybych jela od někud s čančuliček tak se s nima chytnu :wink:
6. bře 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dasty,tak to nevim,ja sem myslela,ze kdyz ho maj v nabidce tak,ze ho jako maj...,ale oni ho budou mit-uvidis :dizzy_face: No ja se tam na nej snad pojedu zitra kouknout,podle fotek uzka korba nevypada tak sem na to zvedava...,ale hlavne jestli je dlouha,jestli bude nase druhy bejby jako Deny-ten vypadal jak stahnutej kralik,tak se tam bude vejit :grinning: Jane ma supr korbu takovou buclatou a prostornou :dizzy_face: -
6. bře 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: To vis, ze se nepoblinkame :grinning: :grinning: Jo hubenour... :grinning: :grinning: jak kde.. :sweat_smile:
Prosim vas, kdo s kym jedete na ty kocary? Ja uz v tom mam maglajs! :confounded: :grinning: Jdu pracovat na albu!
6. bře 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, myslíte, že bych mohla konkurovat Andrej :sweat_smile: ? Ony sice nevypadají tak krásně jako ty její housky, ale báječně chutnají, s tvarohem, navrch s povidlama, mňam...se musím pochválit :grinning: .
6. bře 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuffel: jo, mnam! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokracovani alba bude az po jidle a jeste to musim trochu doupravit ty kocary :wink:
6. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, plněnou paprikou mě nedostaneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

knuff, teeeeeeda, to vypadá úžasně :dizzy_face:

Veru, koupila si tu matraci? Nevyplatí se koupit na netu? Já ji kupovala asi za 500 :wink: Už se těším na vybírání kočárku, hned bych nějakej zas kupovala. Já zas furt zkoumám sportáky a golfky :slight_smile: Ale Honza mi řekl, že novej kočár můžu koupit jen když prodám ten můj, tak asi nic :sweat_smile:

Fuuuuj, test na cukrovku. jen na něj pomyslím, tak mi je bl... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chce ten blivajz vypít, co nejrychlej. Hlavně, že to máš Veru OK. Těhu je jediný období, kdy můžeš bez výčitek jíst, co chceš a ještě i v těhu se omezovat :angry:
6. bře 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meni................já k Peršínovi začala chodit až v 7.měsíci.Smetanová mi tenkrát brala jen jednu. :wink:
Jsem na Tebe zvědavá,jestli Ti ten test na cukrovku udělají nebo ne. :sweat_smile:
Ty jsi asi mladší než 25.let,viď? :wink:
6. bře 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda knuff:koukej poslat,já sladké moc nemusím ,ale povidla a tvaroh to je moje vražedná kombinace mńáááááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baf:u toho tvýho kočárku je dlouhá a úžší korbička,ale jinak je opravdu k nakousnutí a docela i lehký :wink:
jaúl:teda mě bys na ty papriky dostala,miluju je,ale jim je jen já a to jsem líná si uvařit.Uvařím si koprovku už se na ní klepu,te´d tu dojídám grep :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jsi hubeńou kecko,vážená v botách a v 11tt mít 61kg jdu na miss :grinning: :sweat_smile:
Luci:jáí právě na Netu našla i dražší,no nedá se už nic dělat,ale měli ji v akci ze 1400kč na 890kč, :wink: Luci neblázni máš hezkej kočár :wink: to já už jsem s toho všeho hotová,ale už se blížím k finále s nakupováním,ještě něco do porodnice a pár drobností a snad už nebudu nikde lítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Věciček mám jak na 2děti,sice mám dost po Páťovi,ale člověku to nedá :grinning: Luci už se taky těším jak mě poradíš a na princeznu :sweat_smile:
HOlky potřebuju sehnat body dl.rukáv ty mám po Pá/tovi děs a Tesco nemá,kde je kupujete???
Koukám,že na ten cukr si to každý doktor a laboratoř vysvětluje jinak.Mě v tý laborce v POlabkách tvrdila,že už musí každej,ale chce to opravdu vypít hrozně rychle :grinning: :grinning: Já to do sebe kopla jak panáká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul,moc hezké mimčo..................tipovala bych to na kluka. :wink:
6. bře 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, no ještě nějakou časovou rezervu do 25narozek mám :grinning:
Jaul: Na papriku bys mě teda taky nenalákala a Dasty na koprovku už teprve ne :grinning:
6. bře 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
balet, to už seš 3., kdo tipuje kluka. První sem byla já, druhá Janav :wink: tak už to asi kluk bude :slight_smile:

Veru, já bych si teda koprovku dala, mnaaaaaam, je to moje nejoblíbenější omajda :dizzy_face:

Veru, s kočárem sem spokojená moc!!! Ale už se těším na sporták a asi to je trochu moje úchylka, furt všude čumím na kočáry :dizzy_face: Sporták vyzkoušíme asi za 14 dní, jedem s mamkou na nákupy do Prahy a Anetku by to v korbě asi nebavilo :slight_smile: Všechny body s dlouhým rukávem mám z Tesca, takže neporadím :unamused:
6. bře 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte holky, zrovna jsem se vrátila z nehtů a mám chvilku čas před koupáním, tak vás postupně dočítám.
Taky jsem pořád ujetá na kočáry. Jsem myslela, že mě to po čase přejde, ale furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: si v poslední době začaly hrozně líbit Implasty. :dizzy_face:
6. bře 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:takový dobroty mňaaaaaaaaaaaaaaaam :wink: ,jen jsem líná si to uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:můj člověk přes koprovku,bez masa a s bramborem už teď se nemůžu dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci úplně to chápu s těma kočárkama je to mor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Anetka je šikula a Páťa už byl tou dobou jak Anetka ve sporťáku,po chvilkáchsi odpočinul a zase za chvilku byl napruženej :dizzy_face:
Luci já v Tescu čumákuju už od prosince,ale všechno maj krátký rukávy-ty jsem koupila,ale dlouhej ani :frowning2: ťuk
Holky páťa usnul v 16hodin a chrní,ale nevím zda ho mám vzbudit nebo jestli bude spát do rána,je chudák zničenej s tý nemoce,ale je tak súper protivnej jak je doma :frowning2:
6. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iahojky Ilčo Implasty???máš foto???koukám,že jsme všechny pěkně ujeté přes kočárky :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty foto nemám, protože nejsem vlastnitelka :slight_smile:
Ale dám ti na ně link, jen co to najdu. :wink:
6. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a ty scháníš 56 nebo větší?

Ahoj Ilčo :slight_smile:
6. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilčo kouknu,teď jsem koukala k tobě do albíka-teda Ilčo klobouk dolů jsi teď hubená kočka,moc ti to sluší :wink:
6. bře 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci spíš 62 velikost,já v tý 56 moc věcí nechci-Páťa měl 53cm a bylo mu to skoro knop už v porodnici :sweat_smile:
6. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo hezkej a barvu???? je to mor viď????ach ty kočárky :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík Luci :slight_smile:
dasty, jsem se až začala červenat :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji. :slight_smile:
6. bře 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, Implast je krááááásnej :dizzy_face: a seš teda kočanda :dizzy_face:

Veru, my v 62 máme hodně bodýček s dlouhým a jsou jako nový, tak ti je můžu ve čtvrtek vzít :wink:
6. bře 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi líbila ta béžová s květinkama. Ale čert ví, jak to vypadá v reálu. :unamused:
6. bře 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
trochem jsem se odmlčela.
Měli jsme střevní-blicí virózu,postupně celá rodina,začalo to ve čtvrtek v noci a plynule pokračovalo až do včera.
Poslední já :grinning:
6. bře 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, sem si říkala, žes tady dlouho nebyla :slight_smile: a už je vám líp? kamarádka mi půjčila knížky od Monyový nebo jak se jmenuje ta spisovatelka a super! :dizzy_face: zatím sem na začítku první, ale je to přesně můj styl
6. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek